Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Menn 16-17 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 16-17 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 12 Johannes Bjertnæs Jevnaker IF ski 1:17:41
2 4095 Reidar Lindbo Nedre Sigdal IF 1:20:27
3 171 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 1:22:23
4 1116 Ole Marius Kirkeng ROS IL - ski / Team Drammen 1:23:48
5 1151 Vegard Myklemyr If birkebeinern Bjørn Myhre 1:24:37
6 4131 Erik  Ramstad   1:26:14
7 5 Erlend Bakken Veten IL 1:26:15
8 164 Ener Søberg Vaglum   1:26:54
9 3011 Andreas Sørensen Mauset   1:28:24
10 1241 Eirik Bergene Aabrekk Stif friidrett 1:28:36
11 2002 Kristian Skolegården   1:28:54
12 1008 Vebjørn Hallberg Bakkestuen Brøttum IL / Team Sjusjøen 1:28:56
13 1098 Håvard Hovde MjøsSki 1:29:13
14 2065 Johan Elias Hogrenning IL Trysilgutten/Trysil Vgs 1:29:56
15 2028 Isak Svarstad Carlsen Asker skiklubb Team G-sport Asker 1:30:32
16 2252 Fredrik Kviteberg Moholt   1:31:24
17 137 Jacob Brenna Christophersen Sk Vidar 1:31:31
18 4010 Mats Kobbersletten Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 1:31:36
19 8082 Erik Houm Gausdal Friidrettsklubb 1:32:16
20 8013 Erik Storås Fromreide Follebu Skiklubb 1:32:39
21 6228 Trym Stensvold Nesodden 1:33:25
22 6144 Lasse Leine Johnsen Follebu 1:34:41
23 11281 Alexander Yigermal Johnson Molde og omegn IF 1:35:26
24 5274 Ådne Haug Veldre Håndball 1:36:15
25 155 Håkon Nelson Svarstad IL ski/Team Nordre Vestfold 1:36:30
26 9164 Kristian Aasen Ottestad Idrettslag 1:36:39
27 2063 Kristian G Hegg Botne Skiklubb 1:37:17
28 15298 Pål Andre Lervåg   1:37:31
29 5102 Fredrik Nakken Langstein Tomrefjord IL 1:37:45
30 8032 Eirik Severin Bråten Team Sumpa 1:38:11
31 4197 Jonas Oliver Berg Svelvik SK 1:38:37
32 50 Christoffer Henningsen   1:38:38
33 2214 Viktor Steen Eriksen Bækkelagets SK 1:38:58
34 8120 Hans Christian Lørken Gausdal 1:39:25
35 7253 Ørjan Moen-Saga Norcem/Leca/Bygg.no 1:39:40
36 15088 Even Mangset Konica Minolta / MjøsSki 1:39:42
37 3163 Sivert Seim   1:40:17
38 10253 Jørgen Rosager Granli IL 1:41:05
39 10001 Mats Pettersen Amble   1:41:38
40 16199 Erling Overå   1:46:38
41 4257 Håkon Moen-Bardølsgård Stranden IL 1:48:27
42 143 Lars Laulo HEMING IL 1:49:33
43 2026 Martin Keiserud   1:51:29
44 25152 Anders Hagen Ottersland   1:51:56
45 8237 Lars-Martin Fossgard Asker Skiklubb/Team G-Sport Asker 1:52:17
46 7149 Robin Rognerud Raumnes & årnes 1:53:00
47 11254 Marius Vesterås Varde-Gjøvik/Toten Langrenn 1:53:36
48 25125 Thomas Lunde   1:53:53
49 17108 Martin Olasveen  Enger team PMTL 1:54:58
50 4033 Sander Sundal Ek Koll 1:55:23
51 13180 Eirik Rypdal Varnes   1:55:53
52 1212 Endre Georg Svendsen Varteig IL 1:57:38
53 17106 Lasse Bøverdalen team PMTL 1:58:14
54 13147 Elias Mælum Da Luz   1:58:40
55 7056 Hans Bulling Johansen Syril il 2:02:50
56 17153 Tom Harald Sjøli   2:04:16
57 19013 Iver Antonius Bjørnstad Elmico 2:06:03
58 2079 Karsten Østeberg Vaaler IF 2:14:17
59 20098 Sebastian Simensen Nybergligaen 2:25:40


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +