Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Menn 18-19 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 18-19 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 176 Alexander Kirkeberg Malm IL 1:13:54
2 135 Bjørn André Aaslund Heming IL Ski 1:15:46
3 67 Vetle Kostøl Lillomarka skiklubb 1:18:25
4 170 Erlend Hokholt Oppegård IL 1:18:34
5 204 Petter Stakston   1:19:55
6 1067 Ole Magnus Egebakken Grotli Gjelleråsen IF 1:21:21
7 1270 Vetle Løchting Strandbygda IL / Konica Minolta 1:22:40
8 32 Henrik Foss AHF 1:23:56
9 1286 Espen Fystro NTG LILLEHAMMER 1:25:26
10 1053 Hogne Findal Skar Sannidal il 1:25:41
11 14 David Bleich Rustad IL 1:26:01
12 1237 Magnus Wølneberg Jardar IL 1:26:22
13 7168 Håkon Senderud   1:27:19
14 1066 Lars Harald Grimstad Gjerdrum IL 1:27:21
15 1175 Halgrim Ove  Tørrisplass Multipower/Team Haruka 1:28:17
16 13107 Christian Wiksaas Team Wiksaas 1:29:27
17 1283 Jonas Haarberg Bolgen Ullensaker Kisa 1:30:37
18 27 Andreas Kjeverud Eggen Hernes IL/ NTG-L 1:30:48
19 2030 Lars Norheim Christiansen Botne Skiklubb 1:30:57
20 1221 Sindre Valan Femund Trekkhundklubb/Røros 1:31:14
21 3267 Knut Einar Jakobsen Gjøvik skiklubb 1:32:04
22 2072 Krister Hovde MjøsSki 1:32:50
23 10283 Casper Holtan   1:33:43
24 3270 Øyvind Marthinsen Team Øverskauen 1:34:08
25 8217 Ahmed Ali Gausdal Fik 1:34:44
26 2225 Hans Kristian Seim Arnestad Brodd IL 1:35:41
27 1186 Jens Petter Toresen Lillomarka SK 1:36:18
28 131 Emil Wiik IL ROS 1:37:39
29 174 Pål Jenssen IL Runar 1:37:40
30 5285 Sigmund Mykland Lunåshaug Ingen 1:38:06
31 3262 Robert Stordahl Dybvig   1:38:36
32 5253 Eskil Herje Sogge Skåla IL 1:41:27
33 9201 Kristian Høystad Ringebu IL 1:42:35
34 141 Vegard Iversen Asker Skiklubb 1:44:40
35 16282 Eirik Clement Tømmer   1:44:41
36 9144 Ola Kullsveen Søbye Lillehammer 1:45:07
37 1157 Espen Segrov Nes Fana IL 1:45:27
38 2228 Ola Nygård Snellingen   1:45:59
39 12026 Henning Granne  Andresen   1:46:19
40 17088 Gustav Dyngeseth Team Coop 1:48:55
41 7018 Ole Gustav Bergundhaugen Mesnali Skilag/Team Sjusjøen 1:49:02
42 1245 Vebjørn Bekkhus HIF 1:51:02
43 11206 Gard Aasmund Skulstad Johanson Åsane Ck 1:51:21
44 3062 Simen Granli Team Bælje 1:51:52
45 15179 William Mørk  Hansen   1:53:21
46 18202 Iver F. Kolstad Skovdahl   1:53:35
47 2166 Sondre Tagestad   1:53:40
48 11183 Mass-Bendik Øygard Reksten Flora Ck 1:58:47
49 12147 Johan Stener Maagaard Mågård BIL 2:04:50
50 15151 Carl Martin E. Tøfte Team Tøfte 2:07:26
51 19094 Mahamed Nuur   2:29:24
52 21192 Hans Vebjørn Taraldrud Rømskog Il 3:00:59


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +