Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Menn 20-24 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 208 Jonas Udjus Frorud   1:12:28
2 21 Erik Bråten Kjelsås IL 1:14:04
3 100 Espen Gundersen Rusten Opphus 1:17:24
4 165 Eirik Bruland Bærums skiklub 1:17:47
5 89 Erlend Moian Nydal   1:19:22
6 1019 Kjetil Bjerkrheim   1:19:25
7 122 Lars Anders Tenold Nordre Eidsvoll/ Team FRESH 1:20:30
8 90 Håvard Nygaard Bjørn Myhre Sport 1:20:47
8 1145 Lars Fredrik Myklebust Moe Skiforeningen 1:20:47
10 133 Anders Kampenhøy   1:21:02
11 120 Scott Dixon Team Statkraft 1:21:06
12 196 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner 1:21:34
13 4063 Ole Jakob Haugen Otra IL / Evje Ambulanse 1:21:41
14 58 Eirik Andreas Johansen   1:21:44
15 197 Eirik Fjær Skåre Team FIH 1:21:45
16 189 Henrik Bakke Lyn Ski 1:22:13
17 2298 Ruben Strand Multipower/Team Haruka 1:22:42
18 177 Kristoffer Lamøy Åsen IL 1:23:10
19 1111 Lars Albert Jøstensen Lovstafetten Oslo 1:23:12
20 145 Kristoffer Petersen Skonnord Team FIH 1:23:33
21 2 Jonas Amundsen Nes Ski 1:23:39
22 1243 Ørjan Aasen Ottestad Idrettslag 1:23:43
23 201 Thor Emil Kvernevik Vang skiløperforening 1:23:46
24 3108 Ola Erling Korbøl Sport 1 Superstore Hamar 1:23:55
25 15 Håvard Boge Team FIH 1:23:56
26 188 Sebastian Aagnes Bærums skiklub 1:24:24
27 1180 Erik Rostad Lundamo IL 1:25:00
28 150 Anders Øverby   1:25:33
29 2124 Sindre Nås   1:25:46
30 94 Even Oppegaard BSF 1:25:53
31 6 Ulrik Baksjøberget   1:25:56
32 1254 Daniel Oliversen Varteig IL 1:26:23
33 140 Sigurd Sollien Hulbak   1:26:26
34 2259 Torje Syslak Arve Hagen AS 1:26:43
35 160 Niclas Deleuran Endresen Team FIH 1:26:47
35 180 Bjarte Mørkve Il Eldar 1:26:47
37 2149 Elmer M. Skalle Elektriker'n Lillehammer 1:26:49
38 2162 Oskar Svendsen Dirty Oppland 1:26:51
39 144 Andreas Sauge AHF 1:26:53
40 1065 Vebjørn Aaseth   1:26:59
41 12275 Kristoffer Sundhaugen Ødegård   1:27:46
42 6037 Lars Magnus Christensen GMB Aktiv 1:27:55
43 3139 Simen Næss Berge TEAM NORGESGRUPPEN 1:27:56
44 1161 Håkon Noraker Nossen   1:28:04
45 1028 Fredrik Blehr Heddal IL 1:28:05
46 3033 Magnus Christensen Oppegård IL 1:29:12
47 2092 Haakon André Kinneberg Jardar IL 1:29:19
48 202 Mads Bentstuen Nordby Halmsås & Omeng 1:29:43
49 5067 Mikal Ruste Hoen Bønda fra Nord 1:29:50
49 41 Tord E. Haflan Kjelsås IL 1:29:50
51 2000 Sverre Akersveen Team Landslaget/Janus SLK 1:29:56
52 10285 Lars Magnus Fagernes Austmarka IL 1:30:02
53 1291 Haakon Utby NTNUI 1:30:19
54 91 Kristoffer Nylund JIL Grorud 1:30:49
55 6036 Øystein Bøe   1:30:53
56 3220 Petter Fornebo Team FIH 1:31:30
57 2159 Anker Stubberud   1:31:57
58 2010 Erlend Berger Team Berger 1:31:58
59 1096 Simen Holter Team Lagt Opp 1:32:01
60 2250 Sindre Statle Løndal FMC Technologies 1:32:05
61 23056 David Forrestad Swensen Biri IL 1:32:08
62 2211 Jonas Munch Wahl Team Landslaget 1:32:12
63 1185 Anders Rønningen   1:32:26
64 7055 Stian Andre Frekhaug Team Syrefest 1:32:29
65 1034 Kennet Baarlid Nordlistykket 1:32:33
66 6280 kenneth kristiansen   1:32:52
67 15222 Torjus Birk Holmsen BOSI 1:32:56
68 9250 Krister Neverdal   1:33:03
69 2288 Jon Marius Myrhaug Lien   1:33:06
70 31 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Team Baldur 1:33:10
71 3279 Marius Røed Wang   1:33:13
72 4056 Magnus Gustavsen Team FIH 1:33:17
73 1205 Eirik Hellerud Team Syrefest 1:33:22
74 6208 Erling Tangen   1:33:29
75 4295 Ole Erik Lunder Team Lagt Opp 1:33:35
76 6198 Bjarki Runarsson Team FIH 1:34:14
77 1267 Stian Johansen Konica Minolta / MjøsSki 1:34:15
78 4181 Maurits Aaløkken Njård 1:34:16
79 195 Grunde Otnes Fossum IF/OSI Friidrett 1:34:38
80 1255 Olav Rømcke   1:34:45
81 3271 Simen  Myrmehl   1:34:49
82 5179 Marius Solhaug Team Lagt Opp 1:34:57
83 2294 Sander Stenseth   1:35:10
84 1198 Ragnor Alme Team Syrefest 1:35:14
85 1163 Martin Sommer Nygaard Korsgata Residence 1:35:22
86 6062 Haakon Fossen Team Korsgata Residence 1:35:38
87 17220 Endre Olsen BOSI 1:35:54
88 11246 Petter Tufte NTNUI 1:35:56
89 3083 Even Solbraa   1:36:04
90 7076 Martin Hansen   1:36:07
91 3201 Henrik Vassjø Grindvoll 1:36:08
92 5106 Joakim Ruud Lia Team Lia 1:36:19
93 6127 Olaf Moriggi Kielland TMNT 1:36:21
94 7208 Joachim Ulven Team FIH 1:36:36
95 1043 Nikolai Ruen Lovstafetten Oslo 1:36:37
96 3135 Oliver Bræin Furuli Lillehammer Skiklub 1:36:49
97 3166 Sjur Skansberg Nybygda IL 1:36:52
98 1131 Ole C. Loftesnes NTNUI 1:37:02
98 1196 Elias Holstad   1:37:02
100 7147 Sigurd Bølla Riseng FC Svare & Berg 1:37:19
101 4246 Ola Strand Haugen   1:37:26
102 12207 Eivind Feren Kaltenborn   1:37:36
103 6119 Anders Lian TMNT 1:37:46
104 3089 Joakim Husum BFSG Ørland 1:38:01
105 5159 Martin Gultvedt  Winger Team Baredegbarebedre 1:38:05
106 3133 Håkon Rolstad Nilsen Hvam IL 1:38:11
107 2269 Odin Gundersen Solør CK 1:38:18
108 3045 Rolf Martin F Engebretsen   1:38:25
109 5195 Marius Sørlie Team Baredegbarebedre 1:38:28
110 4216 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 1:38:36
111 17058 Espen Møller Steen   1:38:38
112 6098 Knut Hesthammer   1:38:47
113 16173 Simen Moe Team Panther Sport 1:38:59
114 6120 Petter Hasting Jerndahl Veidekke BIL 1:39:00
115 19109 Knut Martin Persson TEAM LLENTAB 1:39:01
116 10046 Ole Grønberg Myrold Fossum IF 1:39:02
117 2115 Tord Høisveen Nannestad MjøsSki 1:39:12
118 11262 Patrik Warnaar Luftkrigsskolen 1:39:21
119 5003 Jørgen Arnhus Team FIH 1:39:36
120 4296 Knut Hauge Thunder Athletics 1:39:41
121 2291 Andreas Oland Ouren   1:39:43
122 8064 Espen  Gåsvær Team Gåsvær 1:39:57
122 3129 Hans Høisveen Nannestad MjøsSki 1:39:57
124 13193 Andreas Ellingsæter Mürer   1:40:01
125 7230 Henrik Borchgrevink Team FIH 1:40:06
126 8175 Joakim Ulvestad Aksla IL 1:40:12
127 8272 Tom-Erik Abildgaard   1:40:20
127 6233 Audun Strøm BI Trondheim 1:40:20
129 8244 Marius Hornslien HMKG 1:40:22
130 7298 Vegard Mandal Johansen Heimdal Ski 1:40:36
131 11137 Jakob Røegh   1:40:45
132 7152 Odin Rundberget Singsås Il 1:40:55
133 12270 Tore Våseth Weel   1:41:03
133 162 Håvard Petterson   1:41:03
135 18232 Martin Bowitz Drammen triathlon 1:41:08
135 18136 Kristian Eie   1:41:08
137 15108 Ola Løtveit   1:41:11
138 7145 Jan Erik Pedersen Kram Invest AS 1:41:14
139 8149 Fredrik Ringstad Tobbern 1:41:29
140 3041 Joachim Eide LKSK 1:41:37
141 2133 Marius Pettersen Strømmen & Lillestrøm Skiklubb 1:41:41
142 6184 Morten Opdal Team FIH 1:41:56
143 11080 bård hexeberg hovden   1:42:01
144 9027 Eivind Damstuen   1:42:04
145 18083 Geir  Erichsen Røstvang Runners 1:42:21
146 10201 Vegard Søhus   1:42:24
147 12067 Lars Hommelstad Lundanes Oppegård IL 1:42:31
148 9136 Stian Solberg Støpbergstoppens Baron 1:42:36
149 8116 Emil Andreas Lund   1:42:51
150 10266 Christian Dahle Team FIH 1:43:02
151 10215 Simen Wahlstrøm Ringelia Idrettslag 1:43:05
152 13080 Iver Roverud Rusten Øti 1:43:07
153 10067 Thomas Gulhaugen   1:43:09
154 24270 Håkon Moen Eriksen Team FIH 1:43:10
155 12172 Andreas Wolla   1:43:14
156 2254 Torstein Nymoen   1:43:32
157 7084 Oddmund Hoft Team FIH 1:43:45
157 7138 Torkel Opsahl Team FIH 1:43:45
159 5145 Hans Christian Olsen Bønda fra Nord 1:43:46
160 9253 Jon Bergerøy Ryssdal Lyn 1:43:52
161 10081 Henning Helgesen FC Svare & Berg 1:44:46
162 9135 Anders Bjørkmann   1:44:58
163 12169 Jostein Strandvold Team FIH 1:44:59
164 23170 Vegard Nymoen Paulsen Oppegård IL 1:45:11
165 11276 David Aas Correia Camp Krutt IL 1:45:25
166 1272 Lars Nydal Johansen Fønix Treningssenter 1:45:29
167 7247 Elias Settevik   1:45:44
168 12108 Eirik Stonor Lillehammer Skiklub 1:45:52
169 12198 Erik Eriksson   1:46:04
170 13052 Gaute H. Johansson BSI 1:46:06
171 6278 Kristian Johansen Team FIH 1:46:25
172 5222 Aleksander Warming Monaco bikepro 1:46:41
173 5286 Maximilian Bangen   1:46:46
174 12281 Lasse Løberg Nidelv i.l. 1:47:22
175 22147 Truls Aasberg Aasberg/Riskild 1:47:26
176 23255 Henrik Sandve Aase Team FIH 1:47:29
177 20005 Henrik Aulie Søvik NMBUI 1:47:30
178 9192 Pontus Hagerth Volkswagen 1:48:26
179 11147 Tobias Martinsen NTNUI 1:48:47
180 8199 Vegard Børresen   1:49:09
181 12144 Stian  Lie TR&M 1:49:38
182 16200 Atle Pedersen   1:49:45
183 2261 Andreas Sæther Team Spenst Sørumsand 1:49:47
184 19175 Rune  Ruden-Johansen Gran IL 1:50:08
185 5182 Håkon Stensrud   1:50:30
186 17225 Mats Bøverdalen TEAM NORGESGRUPPEN 1:50:39
187 15182 Aleksander Johansen Luftkrigsskolen 1:51:44
188 3031 Scott Børresen   1:51:46
189 16210 Håkon Rogstadkjærnet Hagen Arve Hagen AS 1:52:03
190 3298 mads hansen   1:52:58
191 17136 Erik Weel Aarnes Konnerud IL 1:53:24
192 5110 Jonas Lien Team Landslaget 1:53:55
193 18005 Krister Berntsen   1:55:38
194 17022 Stian Døhlen   1:56:28
195 23095 Anders Hunstad Einas Hardinger 1:56:37
196 18242 Henrik Skaslien Team Syrefest 1:57:00
197 6123 Sebastian Maira Johansen   1:57:21
198 25199 Erik Lie Sveen Flisa 1:57:40
199 23256 Jakob Hagerud   1:58:00
200 4268 Sondre Dehlimarken Hadeland CK 1:58:53
201 8257 Simen Bø   1:59:00
202 15055 Martin Holter Team Lagt Opp 1:59:36
203 24134 Vebjørn Mamen   1:59:41
204 19137 Jonas Svendsen   2:00:03
205 16124 Trygve Endresen Fiskerud   2:00:13
206 18080 Steinar Bækkedal   2:00:20
207 24232 Johan Martin Tømmerås JH-Sykkel 2:01:10
208 12167 Magne Solsrud Talentenes Bakgård 2:01:40
209 8025 Ingar Skjørland Bolkesjø Tobbern 2:01:41
210 11257 Håkon  Vinknes   2:01:49
211 9155 Simen Larsen   2:02:03
212 25073 Olav Hovden Billingsborg Idrettstrupp 2:03:30
213 10010 Peter Berg Team Aktiv mot kreft 2:04:28
214 19104 Peder Olsbø   2:04:38
215 16091 Fredrik Hande Team Panther Sport 2:06:26
216 16185 Magnus Nilsen   2:06:41
217 13154 Morten Brørby Sandvik   2:07:53
218 16004 Håkon Andersson Team Andersson 2:08:00
219 17006 Lars Johan Bakkerud Tine brumunddal 2:08:56
220 23158 Bjørn Ivar Nielsen Team FIH 2:09:16
220 23213 Ole Kristian Sævareid Team FIH 2:09:16
222 9199 Eirik A. Sletten Tine brumunddal 2:09:30
223 24114 Simen Knudsen   2:11:06
224 21193 Sindre Buer   2:11:45
225 16262 Lars Audun Skjåk  Stokka   2:12:12
226 25165 Steffen Renden Ørnekollen 2:13:04
227 10288 Lars Tomas  Slåtsveen Mongo IL 2:16:55
228 3037 Martin Dale Bergheim Team Bergheim 2:18:11
229 5147 Tom Erik Ophus Arve Hagen A/S (team høygir) 2:18:41
230 17172 Lars Gudmund Aas Mæhlumstrim 2:19:32
231 20050 Sebastian Flaten Jarsve Privat 2:20:54
232 21189 Arild Brukstuen   2:22:39
233 21175 Anders Nybu Hansen TEAM NORGESGRUPPEN 2:24:39
234 5160 Sondre Staum   2:27:22
235 4092 Dan Mikael Larsen GPT 2:32:35
236 18247 Ole Kristian Rønning   2:32:43
237 5142 Henrik Oddeløkken Elektriker'n Lillehammer 2:35:22
238 21190 Fredrik Sjetne   2:36:50
239 23263 Anders Kleiven Sandaker   2:37:51
240 16184 Casper Nilander TEAM NORGESGRUPPEN 2:43:56
241 2244 Mathias Hildonen Racing Sætra 3:16:39


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +