Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Menn 25-29 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 206 Weldu Negash Gebretsadik IL BUL Oslo 1:07:08
2 192 Sindre Buraas Sk Vidar 1:07:19
3 112 Eirik Kurland Olsen Lillehammer IF 1:12:32
4 157 Morten Eide Pedersen   1:13:04
5 203 Eivind Flugstad Østberg Gjøvik skiklubb 1:13:50
6 44 John Christian Deighan Hanssen Asker Skiklubb/Bull Ski & Kajakk 1:14:23
7 154 Kenneth Myhre Malm IL 1:15:30
8 207 Michael Ande Tesfamichael BUL IL 1:15:34
9 75 Arian Loshamn Kristiansand Løpeklubb 1:16:26
10 7 Anders Barhaug TINE Frya 1:16:31
11 168 Jon Arne Gaundal Rindal IL 1:17:13
12 56 Stian Håkonsen Ringerike Brann og redningstjeneste 1:17:32
13 153 Lars Helge Birkeland   1:17:58
14 1129 Lars Petter Bryn   1:18:05
15 190 Magnus Bleken Team Sport1 Lillehammer 1:19:04
16 40 Steffen Gustavsen   1:19:31
17 156 Pål Jostein Petersen Onsrud   1:19:33
18 98 Andreas Ree Milslukern Sport 1:19:40
19 125 Olav Tronvoll   1:20:36
20 36 David Gottfridsson Slevik IL 1:21:12
21 13 Eivind Bjørhei Norconsult BIL 1:21:59
22 1262 Magnus Erstad IL Tyrving 1:22:21
23 20 Jonas Brustad Ciber BIL 1:22:28
24 57 Mats Johan Hårstad Oppdal 1:22:38
25 1258 Atle Smenes Rustad IL 1:22:49
26 10 Rune Bilit Data Respons BIL 1:22:57
27 1247 Eivind Haakenstad Godli Team Optimal Trener 1:23:13
28 79 Tomas Magnussen Unit4 1:23:25
29 16 Amund Frogner Borge   1:23:48
30 1297 Martin Hansen Nesodden ProTour 1:24:13
31 86 Rune Busch   1:24:20
32 1150 Christian Melsom Myhre BDO / Milslukern Sport / IL Heming 1:24:28
33 3 Espen Antonsen Nes Ski 1:24:29
34 22 Morten Buchholdt FIK Ren-Eng 1:24:48
35 1133 Christoffer Lund Luftkrigsskolen 1:24:51
36 1039 Trygve Olsen Handelsbanken BIL 1:24:53
36 193 Olav Dybvik Bøhn Team Gran sport 1:24:53
38 10243 Tyler Jones Sandwiches 1:25:04
39 2036 Anders Eggum Team Kæll 1:25:07
40 1106 Amund Hognestad Jensen Eidsvold Værks Skiklubb 1:25:12
41 3261 Hannes Baumgartner   1:25:14
42 1068 Morten Grunnhov Bratsberg IL 1:25:18
43 1265 Jonas Jensen Croff Team Åbår 1:25:26
44 1121 Jørgen Kokkvoll Ålen IL 1:25:39
45 1069 Lars Gudim Gjøvik skiklubb / Accenture 1:25:42
46 1154 Øyvind Pedersen   1:25:55
47 1006 Thomas Arnulf Lyn 1:26:15
48 1271 Per Kristian  Nielsen   1:26:16
49 2048 Magnus Nilsen   1:26:57
50 1102 Leif Ole Håvardsrud Geilo IL 1:27:18
51 2240 Daniel Poppe Skipenes Bardu il 1:27:55
51 1132 Håkon Kruse Ludvigsen Team Fagerhøy leirskole 1:27:55
53 1248 Kim Andre Hansen   1:28:03
54 6056 Kristian Finstuen Finstuen transport AS 1:28:04
55 105 Mats Emil Sand OPPSTAD IL 1:28:10
56 2093 Kristofer Kiste IS Göta Helsingborg 1:28:12
57 159 Kjell Magnar Berli Velledalen IL 1:28:16
58 3015 Brede Bergseng Olsen Tokenes Badeklubb 1:28:19
59 6291 Eivind Skeie Lallakrokens Løpegutter 1:28:27
60 95 Mathias Oppegaard Oslostudentenes IK-Ski, Team Ullevål/Tåsen 1:28:37
60 2238 Marius Dietrichson PWC Bil 1:28:37
62 1125 Anders Kvikstad Nordea/Studenthytta 1:28:46
63 28 Syver Ole Eggen Bøverdalen il 1:28:58
64 200 Anders Bjeglerud Klemoen   1:29:14
65 3032 Even Skare Medby Gausdal skilag 1:29:16
66 1285 Fredrik Fuglerud Coca Cola Enterprises Norge 1:29:19
67 3127 Martin Munkejord   1:29:20
68 3158 Peder Røsand   1:29:51
69 5156 Hans Ranøyen Homb Technip Norge 1:30:16
70 8238 Kristoffer Goplen Torpa Ski/Team Tronrud 1:30:18
71 5056 Mats Rakvåg Holvik Lyngstad og Omegn IL 1:30:23
72 1194 Andreas Olav Skjetne Team Stredet 1:30:26
73 88 Tom Nordheim Gjøvik skiklubb 1:30:34
74 3012 Arne Berg Meldal IL 1:30:42
75 2210 Stian Sandtorv Team Smartfish Fuji 1:30:44
76 2292 Magnus Ristvedt Milslukern Sport 1:30:51
77 1023 Kent Remi Bjørnbakken Statskog SF 1:31:14
78 4078 Magnus Bru   1:31:31
79 4287 Nils Henry Haugen Madsstuen   1:31:43
80 3019 Emil Bjørnstad Accenture BIL 1:31:53
81 4235 Vegar Lien Team ParkettPartner/ MjøsSki 1:32:13
82 3265 Håkon Hovland   1:32:36
83 1137 Anders Hauge Løge Team Aker 1:32:45
84 1229 Christopher Wannebo Ugla Runners Knee 1:33:11
85 3130 Sigurd Ekkje Statoil BIL/ Røldal IL 1:33:13
86 3060 Steffen Gjevre Norgesgruppen 1:33:25
87 8130 Thor Kristian Øvergaard Norcem/Leca/Bygg.no 1:33:37
88 37 Ola Grindland NTNUI 1:33:41
89 2263 Christian Walther Birk sport 1:33:46
90 1051 Espen Storslett HISSI 1:33:57
91 4072 Olav Heiberg Hoff Lovstafetten Oslo 1:34:01
92 1123 Jørgen Korum   1:34:07
93 2029 Raymond Christensen   1:34:08
94 25180 Anders Skuggevik   1:34:11
95 4297 Roger Grøndahl Rygge IL 1:34:18
96 9242 Carl Höjman   1:34:25
97 4061 Morten Hammersborg Biri cykleklubb 1:34:32
98 3123 Thomas Løken   1:34:34
99 2195 Øystein Anmarkrud Smågnagerne 1:34:35
100 3189 Espen Borøchstein Sørlie Team Bælje 1:34:41
101 5183 Karl Erik Stensrud   1:34:42
102 5169 Eirik Smidt Sagstuen   1:34:50
103 3042 Eivind Ekeli Økern CK 1:34:57
104 9209 Fredrik Andreas Gjevestad   1:34:59
105 2209 Basem Nemer Msallam Sport 1 Sørumsand/ Team Spenst Sørumsand 1:35:05
106 3057 Anders Gimmestad Gule Vind IL 1:35:08
107 6168 Jørn Espen Nilsen   1:35:09
108 12192 Jonas B. Andresen   1:35:10
109 1260 Anton Sveen Næroset IL 1:35:16
110 11099 Olle  Jönsson Nordea 1:35:30
111 2231 Lars Enger Hernes IL 1:35:37
112 3034 Jørgen Dagslet   1:35:51
113 2152 Erik Lokreim Slapgard Norcem/Leca/Bygg.no 1:36:00
114 6222 Glenn Hornset   1:36:01
115 10045 Morten Mikkelstrup   1:36:02
115 4278 Pål Nesdal Fossum opoint as 1:36:02
117 3258 Mads Hammer Norcem/Leca/Bygg.no 1:36:03
118 7083 Tomas Andreassen Lønsethagen   1:36:06
119 1167 Jon Marius Ophus Larsens Kjøleservice 1:36:20
120 3154 Nicolas Rishaug BFSG Ørland 1:36:23
121 5214 Magnus Vigeland Fossum IF 1:36:24
122 3248 Ole Aleksander Venger Pedersen NMBUI 1:36:26
123 2117 Hans Martin Nilsen Team Challenge Triathlon 1:36:33
124 5114 Kenneth Mikkelsen Arve Hagen/Team Høygir 1:36:35
125 6126 Olav Juvkam Bagn IL 1:36:39
126 8210 Anders Tømte   1:36:45
127 11159 Philip Nesvik   1:36:53
128 4269 Morten Ringdalen   1:37:03
129 7032 Marius Brodahl Byenstuen Ridabu IL 1:37:18
130 10216 Marius Wang Glåmdal SK 1:37:20
131 4016 Erik Birkeland Team Birkeland 1:37:24
132 6085 Andreas Hansesætre Comet Halden 1:37:27
133 3121 Anders Lunde Frol IL 1:37:28
134 5035 Frank Aleksander Forbord Hagen Sport AS 1:37:36
134 6087 Henrik Harsem Asplan Viak 1:37:36
136 5090 Jonas Karlsen Sk. Fart 1:37:50
137 3151 Jørgen Mo Rande KPMG 1:37:57
137 2121 Ragnar Nordvik Tingvoll IL 1:37:57
139 7209 Eivind Vae NTNUI 1:38:14
140 4188 Ola Fosshaug Svene Il 1:38:18
141 7034 Morten Daß GH Neumuenster 1:38:23
141 7119 Håkon Berger Sæther Volkswagen 1:38:23
143 5189 Sveinung Svendby Feiring IL 1:38:26
144 3013 Lars Harald Berg Rinna il 1:38:37
145 2154 Thor Aksel Starum Toten-Kranken 1:38:44
146 15293 Tobias Ørsnes   1:38:53
147 11024 Eivind Buajordet Bøe EY Bil 1:39:11
148 3290 Martin Grønberg Myrold Fossum I.F. / Relokator AS 1:39:16
148 6193 Tor Eirik Riis Team Øverskauen 1:39:16
150 5139 Hans Thorvald Lysaker Nygaard VESTRINGEN IL 1:39:27
151 9240 Edvard  Hatle   1:39:29
152 10084 Nils Petter Hennum   1:39:45
153 5186 Petter Breistrand Nokas Kontanthåndtering AS 1:39:51
153 7105 Olav Adrian Larsen   1:39:51
155 12039 Ragnar Ranøyen Homb   1:39:58
156 5059 Kai Hella Team Gjøglerne 1:40:22
157 10250 Håvard Nakken   1:40:25
158 5079 Vegar Haave Team fønix 1:40:29
159 7219 Rudi Kristiansen Tjalve 1:40:30
160 8208 Ole Kristian Tveten Trøgstad Bondelag 1:40:37
161 6229 Ole Magnus Stokke   1:40:39
162 8037 Marius Derås B.I.F.F. 1:40:42
162 3214 Tommy Aas   1:40:42
164 7050 Øystein Fjellvåg Team Baldur 1:40:56
164 9051 Erik Pedersen Lillehammer Skiklub 1:40:56
166 6004 Asbjørn Amundsen   1:41:02
167 12250 Jørgen Rieck Sportsklubben Rye 1:41:08
168 3272 Erling Narmo   1:41:33
169 6050 Fredrik Eirheim Staples 1:41:41
170 12160 Simen Kjølstad Gundersen Aker Solutions 1:41:58
171 25039 Adrian Finvold MilslukernSport 1:42:01
172 7270 Pål Fredrik Buraas NTNUI 1:42:06
172 7151 Caspar Vere Volkswagen 1:42:06
174 10051 John-Ivar Eriksen Weatherford Norge 1:42:17
175 5227 Colin Berry Wilson Sk. Fart 1:42:29
175 5091 Simen Hagerup Kjeldsen Drammens Ballklubb 1:42:29
177 2158 Ole Christian Bjerkeset Kristiansen   1:42:38
178 7229 Håkon Walter Bjørnsrud Norcem/Leca/Bygg.no 1:42:40
179 5211 Martin Valen Smågnagerne 1:43:17
179 7274 Jan Trygve Nygård Team Høygir 1:43:17
181 1090 Jonas Hildonen   1:43:38
182 11208 Fredrik Slungård   1:43:53
183 7093 Håvard Jubskås Team FIH 1:43:54
184 8190 Henrik Strand   1:43:57
185 6078 Krister Hagen Laossgjøredet 1:44:18
186 7223 Marius Andersen Laossgjøredet 1:44:28
187 8097 Andreas Kjønø   1:44:32
188 5036 Marius Foss Team fønix 1:44:38
189 3009 Øystein Bakken Smågnagerne 1:45:16
190 6039 Preben Dahl   1:45:28
191 15275 Tor Kristian Hansen Brøttum Fotball/Norsk Tipping 1:45:49
192 11176 Alexander Smedsrud Kolbu/kk 1:45:52
192 9215 Fredrik Fyksen Lund Gubben og katten på langtur 1:45:52
194 5148 Erik Zeiner Oppegaard   1:45:57
195 15030 Arne Bring Fugllien Norcem/Leca/Bygg.no 1:46:04
196 6276 Sindre Bråtebæk NHH 1:46:40
196 9279 Sindre Morstad Volkswagen 1:46:40
198 14005 Mats Arnesen Siemens AS 1:47:13
199 10209 Martin Gunnerius Unneberg Scooterviken IL 1:47:15
200 13156 Anders Erichsen   1:47:29
201 8039 Rune Dybvik Volkswagen 1:47:36
202 4251 Morten Aleksander Enger Hernes IL 1:47:47
202 18284 Ola Lingen   1:47:47
204 17045 Remi Keiseraas Team kommer ingen vei 1:48:20
205 25066 Robin Hjertvik Skjærgården Events 1:48:43
206 18031 Jacobsen Andreas   1:48:45
207 7101 Ørjan Madsen OPIL 1:48:48
208 5125 Torstein  Midtlien Fremad Famagusta 1:48:51
209 13053 Andreas Jordet Team Scooterviken 1:48:52
210 15164 Per Otto Østenstad Mr. & Mrs. Åsome 1:48:54
211 7187 Magnus Strømme GMB Aktiv 1:49:13
212 13032 Torbjørn Gulbrandsen Jernlungen IF 1:49:17
213 8213 Marius Mangen Vambeseth Driv IL 1:49:18
214 10031 Henrik Brosvik Team Runaway 1:49:24
215 10059 Petter Wottestad Mongo IL 1:49:31
216 14215 Jan Oliver Koch   1:49:33
217 8233 Magnus Nielsen Veritas BIL 1:49:34
217 11106 Thore Kjetså Bertel O. Steen Jessheim 1:49:34
219 22146 Mats Aasberg Aasberg/Riskild 1:49:52
220 10027 Thomas Bruno Bottolfsen Nordbygda/Løten Ski 1:50:07
221 9106 Sondre Nicander Nilsen 500 Miles 1:50:11
222 7020 Jonas Berthelsen Volkswagen 1:50:12
223 11207 Einar Furu   1:50:14
224 11014 Bjørn Jørgen Bergqvist Rambøll 1:50:23
225 25167 Ivan Rodriguez   1:50:27
226 14083 Simen Myrum Software Innovation 1:50:32
227 8085 Erik Håkenby   1:50:36
228 24029 Sindre Bueng   1:50:41
229 14177 Thomas Engen Mikkelsen Team Spenst Sørumsand 1:50:54
230 7186 Gaute Strandlie Gestapo Guitarpickers 1:51:05
230 10190 Andreas Våvang Solbrå Batteriveien grill og lauparlag 1:51:05
232 11275 Andre Aarmo Volkswagen 1:51:17
233 17221 Stian Mo Hagen   1:51:21
234 11117 Mats Kronberget Hansen   1:51:54
235 12234 Morten Stjernstedt   1:52:02
235 15265 Christian Berger   1:52:02
235 15118 Mads Wanderås   1:52:02
238 18012 Eivind Sander Dahl Nabolaget 1:52:05
239 15021 Håkon Ahlsen Grimstad   1:52:22
240 12237 Ole Erik Tangen   1:52:29
241 3238 Bård Vinsnesbakk Singsås Il 1:52:40
242 19201 Håvard  Næprud   1:53:03
243 15052 Henrik Kyllingstad   1:53:23
244 21108 Fredrik Roberg   1:53:26
245 16120 Jon Høyland   1:53:51
246 11261 Tony Stian Våge Sandsøy IL 1:54:08
247 15295 Dag Johnny Kaarvaag Rena IL Sykkel 1:54:23
248 16209 Ørjan Rognstad   1:54:42
249 14112 Alexander Støle   1:54:47
250 25268 Christian Lunde   1:55:17
250 7237 Lars Andre Jensen   1:55:17
252 16276 Patrick Tomter   1:55:22
253 2226 Haakon Shetelig Peik Pedros 1:55:24
254 4260 runar rasmussen   1:57:09
254 9064 Fredrik Oseth Holtmoen   1:57:09
256 5284 Ståle Kragh Jenssen   1:57:16
257 25197 Torbjørn Sund   1:57:25
258 11233 Sebastian Tangen   1:57:31
259 12061 Erik Kverneng Statskog SF 1:57:37
260 16047 Henrik Dingstad   1:57:48
261 14081 Øyvind Midtbø BEKK Consulting AS 1:57:49
262 16264 Amund Bjøre   1:58:31
263 6246 Aasmund Talleraas Vang Skiløperforening 1:58:42
264 16293 Eirik Ølnes   1:58:48
265 12158 Ole Anders Brøndbo Team Stredet 1:59:02
266 8048 Sondre Esnali   1:59:03
267 4261 Christoffer Reinertsen   1:59:32
268 13056 Frederic Kongelf   2:00:40
269 14190 Simen Hansrud Laossgjøredet 2:00:53
270 10104 Lasse Juliussen   2:00:54
271 5146 Lars Johan Ophus Tine brumunddal 2:01:55
272 11269 Trond Østen Tingelstad 2:02:15
273 10058 Eivind Tveter   2:03:00
274 17226 Helge Christensen   2:03:13
275 10257 kristian sundnes   2:03:26
276 16096 Alexander Haursett Team Haursett 2:03:32
277 16287 Martin Vandbakk   2:04:42
278 12131 Michael Aspvik   2:04:54
279 8109 Brede Kyte Team Runaway 2:05:15
280 5204 axel tostrup   2:05:20
281 4067 Even Kahrs Henriksen BABA GANOUSH 2:05:43
282 15199 Thomas Aarøy Ågren   2:06:57
283 18029 Kim Andre  Frøynes   2:07:07
284 15183 Fredrik Kjønniksen Mr & Ms Åsome 2:07:11
285 20104 Mats William Snåre Mr and Miss Åsome 2:08:41
286 12226 Einar-Johan Hansen   2:08:51
287 25194 Fredrik Strand   2:09:21
288 15008 Brede Bonnerud Eidskog 2:09:28
289 3061 Anders Granli Team Bælje 2:09:49
290 15056 Anne Guro Hommo   2:10:20
291 3065 Magnus Guntvedt Brevik Norconsult BIL 2:10:22
292 25240 Magnus Gåseby Gjerde Norcem/Leca/Bygg.no 2:14:10
293 19025 Rui Manuel Aas Correia   2:15:00
294 10126 Dag Erik Lindberget Glåmdal SK 2:16:13
295 17046 Håkon Kleven Botne Skiklubb 2:16:30
296 20192 Erik Heldre   2:18:38
297 18033 Jørgen Grøndal   2:20:21
298 15203 Simon Hagerud   2:20:45
299 7069 Espen Norill Hagen   2:21:34
300 18244 Anders Holgersen Aker Solutions 2:21:57
301 22171 Joachim Jahr   2:26:30
302 21136 Raymond Wiik   2:28:40
303 20084 Sondre Olsen   2:29:38
304 11236 Magnus Theodorsen   2:30:39
305 21182 Vegard Wangen Raufoss I.L 2:32:07
306 19150 Anders Wold Frambu BIL 2:35:54
306 22022 Stig Dukene   2:35:54
308 22134 Petter Dahl Thunæs SHITZ 2:36:45
309 22165 Marius Bjørgan Team Tronrud 2:38:38
310 19168 Patrick Schultz   2:40:09
311 11280 Dana Barzingi Team Ghetto 2:51:20
312 18119 Jan Tore Werner Kirkens bymisjon Drammen 3:00:56
313 25030 Erik Dukene   3:21:58


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +