Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Menn 30-34 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015
 

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 181 Arne Post Oppegård IL/Team United Bakeries 1:14:48
2 39 Fred Grönwall Norcem/Leca/Bygg.no 1:15:19
3 182 Andreas Myhre Sjurseth Sk Vidar 1:16:19
4 121 Magnus Svingheim Gran Sport AS 1:16:50
5 116 Tore Stengrundet FIK Ren-Eng 1:16:58
6 199 Eirik Methlie Hagen Askim IF 1:17:19
7 128 Kai Robert Vandsvik Bratsberg IL 1:18:05
8 179 Rune Müller Tynset IF 1:18:10
9 113 Trond Atle Smedsrud Team Coca-Cola 1:19:29
10 93 Tor Jonas Onsrud Gjøvik skiklubb 1:20:10
11 77 Håvard Lucasen Statskog SF 1:20:39
12 92 Håkon Grønsveen Olsrud Team Aktiv mot kreft 1:21:26
13 38 Jørgen Grønsund Hetland Sport AS 1:22:09
14 1112 Simen Henriksen Bjørn Myhre Sport 1:22:20
14 1177 Torkel Ristebråten Statoil / Team A-MacG 1:22:20
14 84 Lars Musdalslien Ncc / Gausdal 1:22:20
17 42 Kim Are Bull Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 1:22:31
18 178 Christian Rørholt Moe   1:23:01
19 74 Raymond Lishaugen Sand IF / Odal Sykkel AS 1:23:03
20 1282 Ola Dahlen SILBIL 1:23:08
21 4090 Lasse Hoel   1:23:13
22 2108 Lars-Kristian Lunde Team Birken 1:23:19
23 1253 Stig Moland Andebu IL 1:23:26
24 175 Fredrik Linge Johnsen   1:23:27
25 1054 Teodor  Sveen-Nilsen Swedbank 1:23:47
26 205 Per Ola Gasmann Ørje IL 1:23:51
27 46 Øyvind Hasli Eina Sportsklubb 1:24:34
28 1087 Erion Haxhi Nordre Trysil IL 1:24:46
29 2265 Tore Weldingh OBOS 1:25:04
30 1200 Vegard Smedsund SILBIL 1:25:28
31 1238 Christian Waaler SK Rye 1:25:31
31 1037 Anders Dahl Skiptvet IL 1:25:31
33 1024 Tony Bjørnbakken   1:25:46
34 1124 Asgeir Risheim Kvam Asker Skiklubb / Nordic Ski Team 1:25:57
35 51 Torgeir Hermansen ToggyD 1:26:27
36 2247 Karl Henry Johansen Kjekkas IF 1:27:12
37 2236 Paul Myrhaug Sande Sportsklubb/ Gardsgutta.com 1:27:22
38 1275 Lars Solheim Støren Sportsklubb 1:27:33
39 3082 Dan Børge Saure Bjørke IL 1:28:05
40 5270 Eirik Kufås Fjords Processing 1:28:06
40 1153 Sondre Bolstad   1:28:06
42 2270 Henrik Ljøgodt Moen Team Skigo 1:28:15
43 1242 Tom Erik Åsen Skåbu/Tverrbygda/Espedalen IL 1:28:21
44 2125 Håvar Forsell Ohma Ås IL 1:28:23
45 185 Stian Sommerseth Somco 1:28:27
46 2015 Lars Marius Bjørneseth Funky Footwork 1:28:32
47 1289 Nils Ivar Ringdal Måndalen IL 1:28:44
48 1109 Morten Tokerud   1:28:48
49 2260 Jens Ole Sætha Sport 1 Lillehammer 1:28:58
50 8117 Sverre Berg Lutnæs Hamar OK 1:29:13
51 2287 Petter Leistad   1:29:17
52 1203 Hans Olav Stampeløkken Team Skrekk 1:29:32
53 2094 Eirik Klonteig Team Brynild Gruppen 1:29:34
54 130 Eirik Watterdal Slevik IL 1:29:38
55 5177 Trond Smaadahl Son 1:29:43
56 183 Even Skjelbostad Sletten   1:29:47
57 3002 Thomas Asbjørnslett Eidsvold Værks Skiklubb 1:29:58
58 2258 Glen Stian Repshus Team A-MacG 1:30:04
59 4266 Simen Aabøe   1:30:05
60 2021 Jørn Kongsten Brevik   1:30:07
61 2130 Magnus Petersen   1:30:08
62 1097 Tore Hordvik Veritas BIL 1:30:37
63 2099 Tomas Lech   1:31:20
64 187 Tore Tveito Voss IL 1:31:21
65 2283 Børge Hansen EIK friidrett 1:31:32
66 4058 Pål Inge Hals Miljødirektoratet 1:31:41
67 1141 Håvard Sannes Marthinsen Statoil BIL 1:31:42
68 1047 Vegar Enlid Budal IL 1:31:44
69 4030 Ole Jonny Delerud Blaker IL 1:31:47
70 1188 John Paul Salvador Rustad IL/ABB BIL 1:31:53
71 2035 Kristian Tårnesvik Dreiås Statoil BIL 1:32:05
72 8000 Eirik Selsaas   1:32:09
73 3112 Henning Kårstad Myrstubben racing 1:32:11
74 3252 Tor-Arne Haraldsen Nes Ski 1:32:14
75 4075 Geir Vassli Ås IL 1:32:23
76 8169 Glenn-Håvard Sønju Sønju Trening og Livsstil 1:32:30
77 3040 Mats Norum Slevik IL 1:32:40
78 5060 Arne-Vidar Hellefossmo Masterbakk Atletklubb 1:32:57
79 1298 Knut Hodneland   1:33:05
80 1220 Bent Ulseth Aurskog-Høland Triatlon 1:33:20
81 1105 Marcus Skotvedt Irgens BABA GANOUSH 1:33:23
81 1041 Håvard Persen Team Kurveien 1:33:23
83 6162 Martin Løvik Lørenskog CK 1:33:24
84 2200 Magnus Enger Hernes IL / Hagen Sport 1:33:44
85 3058 Even Krogsveen RingebuFåvang SK/Genus BIL 1:33:55
86 3085 Kristian Hovemoen   1:34:21
87 3027 Bendik Bull Gjensidige Sport 1:34:23
88 4062 Mats Eirik Haug   1:34:46
89 2102 Dag Roar Lie   1:34:49
90 3222 Martin D. Westeren   1:34:57
90 6192 Øistein Refseth   1:34:57
92 3180 Marius Strandseter Bøler IF Friidrett 1:35:32
93 3172 Knut Olav Skyttemyr DataRespons BIL / OSI 1:35:36
94 3206 Eivind Voldheim Hafslund ASA 1:35:39
95 4076 Haakon Ingvaldsen   1:35:54
96 8124 Christer Mandal Tollvesenets Bedriftsidrettslag 1:35:55
97 1261 Erland Sveipe Sør-Fron il 1:35:57
98 6046 Remy Edseth   1:36:03
99 3255 Kjetil Myrvold Tangenkiosken Lystreiser 1:36:20
100 7266 Petter Andersen Tryg BIL 1:36:46
101 3053 Anders Fossum Tine brumunddal 1:36:55
102 1118 Frank Kjønsberg Mesnali Skilag 1:37:37
103 12279 Sindre Roksvåg Aure IL 1:37:40
104 4292 Jarle Skrebergene Kongsberg Oil & Gas 1:37:52
105 4166 Skjalg Yngve Thomassen   1:38:04
105 6012 Stian Bergerud Skaslien Gjestgiveri 1:38:04
107 3165 Kenneth Skansberg Norconsult AS 1:38:09
108 6286 Øyvind Myrvold Lykkjas Tøsedrenger 1:38:12
109 5020 Øivind Bystrøm   1:38:14
110 9041 Ronald Gangstøe Vanvik IL 1:38:15
110 5138 Bjørn Egil Nygaard   1:38:15
112 7160 Øystein Drolsum Sandnes Team Røyr 1:38:25
113 3174 Lasse Andre Fagersand Telenor BIL 1:38:28
114 5158 Sven Renberg Tyrell Corp 1:38:29
115 24249 Kewin Cesar Østebømyr Combat F.I.T 1:39:17
115 5205 Jan Fredrik Trollerud Fopil 1:39:17
117 9030 Thomas Øien Eibakk   1:39:18
118 8248 Amund Sigstad Hernes IL 1:39:19
119 5173 Lars Skogheim Odal SK 1:39:26
120 4229 Marius Holm Team G max 1:39:41
121 4073 Jens Christian Hole Velledalen IL 1:39:50
121 9073 Anders  Kjøniksen Klubbløs 1:39:50
123 8001 Joachim Allworthy Team Løpegutta 1:39:52
124 3110 Rinke Kroondijk   1:40:08
125 1059 Frank Nordby Sveum Torpa Ski 1:40:13
126 9149 Marius Thomassen Norsk Tipping AS 1:40:23
127 3286 Jørgen Lauvsnes 3t 1:40:26
128 10049 Marius Bartnes Norcem/Leca/Bygg.no 1:40:29
129 12245 Pål Borgen   1:40:31
130 7236 Øivind Hodnebrog   1:40:46
131 6165 Stefano Nichele   1:41:04
131 5250 Jørgen Sand Sprinklerteknikk AS 1:41:04
133 6169 Pål Norderhaug Eidsiva BIL 1:41:06
134 3239 Håvar Dahl Ø.M Fjeld AS 1:41:15
135 4284 Joakim Lindh Texas Instruments 1:41:23
136 9162 Tommy Øvrum IF Frøy 1:41:38
137 8176 Kenneth Slyngstad Nordøy IL 1:41:54
138 5292 Ole Einar Fosse SAP 1:42:02
139 9159 Sam Zarrabi   1:42:10
140 2277 Esben Slaatto Team Raske Gutter 1:42:33
141 6224 Ørjan Andby Ullern Løpeklubb 1:42:36
142 5219 Christian Wang   1:42:38
143 9090 Henrik Lund Klinikk Frogner 1:42:43
144 13126 Marius A. F. Pettersen Strømsgodset IF 1:42:45
145 8182 Egil Solsrud Talentenes Bakgård 1:42:46
146 5140 Johannes Nygaard VESTRINGEN IL 1:42:51
147 18152 Magnus Harneshaug   1:43:04
148 5190 Paul Swanston   1:43:05
149 4153 Eirik Smestad Snørøverne 1:43:12
150 13188 Simen Sanderlien Sultans of swing 1:43:32
151 6200 Ken Atle Sørlie King Ludo 1:43:43
152 12202 Jon Magne Hagen GogoAskildBø 1:43:44
153 8113 Per-Christian  Lillebø   1:43:59
154 8232 Marius Aardal Det norske oljeselskap BIL 1:44:04
155 11090 Bjørge Skarning Johansen   1:44:14
156 3050 Lars Ole Omland Birken Boys 1:44:22
157 5029 Kjetil Engeskaug Team fønix 1:44:23
158 12010 Bjørnar Bratt   1:44:33
159 6218 Kristian Becker   1:44:38
160 9111 Erlend Olsen Søre Osen IL 1:44:42
161 9033 Steffan warren Eriksen 138 Luftving EOD 1:44:45
162 11048 Christian Finnanger Kråkstad IL 1:44:57
163 7116 Marius Rønningen Tyrili 1:45:03
164 7273 Roger Linnerud Team Honnetoppen 1:45:07
165 25207 Oscar Christoffer Torgersen   1:45:15
166 8053 Bjørnar Foss Olsen   1:45:23
167 10293 Kjetil Smedberg   1:45:24
168 11123 Einar Larsen Røstum Byneset il 1:45:35
169 15155 Andreas Ulvo   1:45:48
170 10297 Erik Torp Fet 1:45:53
171 13152 Finn Magnus Andersen   1:45:56
172 6148 Frank Lundsbakken Elektrikeren Hamar AS 1:46:03
173 9010 Rikard Bjørgum 138 Luftving HRF 1:46:15
174 12211 Tommy Nordhagen Unit4 1:46:28
175 14199 Daniel Arvidson Arvidstone SK 1:46:54
176 10000 Håkon Aulstad   1:47:11
176 9254 Roger Simonsen Reklamehuset Wera 1:47:11
178 17170 Trond Søvik   1:47:23
179 10264 Ørnolfur Ørnolfsson National Oilwell Varco BIL Norway 1:47:33
180 10092 Erlend  Husteli   1:47:36
181 12163 Kristoffer Olsvik TEAM NORGESGRUPPEN 1:47:38
181 9181 Andreas Miezans Team Aktiv mot kreft 1:47:38
183 16283 Per Tønjum   1:47:48
184 10168 Thomas Rusten EM1 Elverum 1:47:56
185 20197 Stian Eriksfallet   1:47:59
186 17146 magnus hansen   1:48:05
187 4211 Robin Sande Sande og sønn sement a/s 1:48:13
188 8269 Geir Henrik Sund Sæther Hamar Vest Dream Team 1:48:14
189 8036 Tormod Dalheim Bekkevoll Lbil 1:48:21
190 18185 Magnus Nordahl   1:48:32
191 10117 Tore Kvigne   1:48:37
192 10138 Halvor  Hjoberg   1:48:41
193 9237 Lars Trøstrup Gammelager Team Ronhill Norge 1:48:46
194 11203 Øyvind Skjellerud Raufoss IL 1:48:53
195 20194 Torbjørn Simonsen   1:48:55
196 8287 Morten Nilsen   1:49:14
197 7002 Håvard Solhaug Team Sliten 1:49:24
198 2264 Mats Weinholdt Team Spenst Sørumsand 1:49:32
199 25280 Ivar-Kristian Waarum Geoform IL 1:49:43
200 2114 Arve Kristian Olsen Tømte Norde Eidsvoll IL 1:49:48
201 4098 Steinar Lindtvedt BABA GANOUSH 1:49:56
202 7080 Nils Arne Kværnhaug   1:50:07
203 10290 Thomas Delle Donne   1:50:11
204 11215 Stian Spillum Aker Solutions 1:50:23
205 8008 Mads-André Andersen TEAM NORGESGRUPPEN 1:50:31
206 8057 Simen Walbye Gjerstad VGTV 1:50:35
207 15112 Jostein Ovrum Kirkens bymisjon Drammen 1:50:37
208 19009 Anders Christian Bakken   1:51:15
209 6220 Stian Skotheimsvik   1:51:40
210 12288 Stian Storhaug   1:51:50
211 6267 Vegard Brude Wærås FYK 1:52:13
212 14131 Carsten Walmsnæss Kletten runners 1:52:16
213 20071 Torkil Munkhaugen Heimdal IT 1:52:25
214 16071 Brede Fosshaug Bad Boy 1:52:42
215 10287 Jarle Kvile   1:52:52
216 11070 Tommy Haugseth EY Bil 1:52:56
217 17115 Egil Heiner Graver Heistø Veien Tilbake AS 1:53:03
218 11071 Sjur Heggelund Eidsiva BIL 1:53:12
219 12176 Lars Bredesen Sultans of swing 1:53:30
220 15078 Egil Liberg   1:53:39
221 12113 Thomas Sætha Unit4 1:53:48
222 17138 Knut Petter Åstebøl   1:53:50
223 15012 Jan-Anders Bråthen   1:54:20
224 11186 Petter Rusten Utenriksdepartementet B.I.L. 1:54:21
225 5258 Jan Inge Byhring Team Byhring 1:54:48
226 8035 Lars Erik  Corneliussen   1:54:55
227 9108 Axel Nordby   1:54:58
228 12072 Erling Moe Øti 1:55:27
229 15231 Michael Vik BergeNSBaneløpet 1:55:29
230 9077 Kim Kroken   1:55:36
231 15080 Håvard Lindalen   1:55:39
232 15032 Mats Gjerdalen   1:55:40
233 12031 Sten-Endre Hansen Mosjøen politiidrettslag 1:55:41
234 14052 Daniel Høgtun Advokatfirma Selmer DA 1:55:46
235 12132 Håkon Boye Bergum P4 1:55:51
235 10267 Bjørn Dokken TINE Frya 1:55:51
237 18121 Ola Øfstedal NAV i Hedmark B.I.L 1:55:53
238 12271 Geir Inge Muri Syversen AGABIL 1:55:59
239 17116 Eystein Hagesæther Akademikerforbundet 1:56:01
240 18054 Rolf Langeland TEAM ELFAG 1:56:02
241 14119 Øyvind Sætre Mesta 1:56:08
242 2087 Thor-Erik Johnsrud Jan Erik Johnsrud AS 1:56:09
243 24268 Vidar Hodnekvam   1:56:14
244 19053 Anders Flismyren Helland   1:56:29
245 20172 Hallvard Brattli DnB 1:56:31
246 21114 Eivind Sandnes   1:56:34
247 6158 Jan Sverre Moe Oslo 1:56:38
248 16048 Aleksander Skotte Drivdalen IL 1:57:01
249 17126 Thomas Ostermann   1:57:03
250 23114 Anders Klonteig Hydro Energi Rjukan 1:57:12
251 11210 Lars erik Smedsrud Kolbu/kk 1:57:17
252 14061 Christian Holst Kavli BABA GANOUSH 1:57:27
253 11007 Øivind Asmyhr   1:57:37
254 17148 Rolf Sindre Johansen Libakken Team AKTIV mot kreft/Sjukt sprek 1:57:42
255 11154 Terje Morka Nabolaget 1:57:43
256 10265 Kristian Solemsjø Brunvoll AS 1:58:12
257 15085 Henning lura spreke familie 1:58:53
258 4031 Heine Disserud Eidvang Løpsklubb 1:59:11
259 14059 Anders Johannsen Koberg 1:59:52
260 12180 Torbjørn Haanes Tollvesenets Idrettslag Agder 1:59:55
261 19180 jørgen fog Trømborg IL 1:59:57
262 21028 Amund Eikrem   2:00:07
263 19058 Sven Holm Cowi 2:00:11
264 18058 Thomas Malmo   2:00:17
265 18015 Eivind Edholm   2:00:18
266 25035 Kim Eggen   2:00:40
267 14096 Øyvind Selsøvold Software Innovation 2:00:47
268 16149 Tomas Kristiansen Team Tronrud 2:01:03
269 15292 Henrik Heggen Støa   2:01:17
270 18124 Kenneth Andersen Skagerak elektro 2:01:54
271 19205 Halvard Hagelund Arve Hagen 2:02:02
272 10075 Kent Ronny Hammerø FSO 2:03:15
273 18062 Pål Kristian Monsbakken Eltera Innlandet 2:03:16
274 21183 Tim Wilkinson   2:03:21
275 18254 Knut Erland Brandsar Sør-Gudbrandsdal Paintballklubb 2:03:25
276 22151 Erland Grev  Hesthagen Team SUN 2:03:39
277 17178 Daniel Gullerud   2:04:00
278 9248 Kim Martinsen Simensbråten 2:04:01
279 11226 Ole Sundsrud Strandbygda il 2:04:07
280 7277 Magnus Rasch   2:04:19
281 19113 Erlend Rundtom   2:04:21
282 24110 Jørn Atle Kjeksrud Runners from Ellingsrud 2:04:22
283 9046 Adam Alari   2:04:30
284 11108 Fredrik Kjærstad Gjerdrum IL/ Gruvelia SK 2:04:35
285 17217 Øyvind Morud   2:04:37
286 18034 Håvard Nordahl   2:04:38
287 15186 Patric Lindberg   2:04:44
288 6105 Vegard Holmberget   2:04:55
289 12230 Leif Arne Romsås   2:05:07
290 14056 Haakon Agerup Jacobsen 4 årstider 2:05:24
291 19202 Stig-Atle Simenstad Volkswagen 2:05:40
292 16034 Lars Brunvoll Team Kjøttmeis 2:06:06
293 15143 Henning  Sæther   2:07:09
294 8276 Einar Hodt Drammen Bokseklubb 2:07:20
295 7016 Bjørn Arild Bøgseth   2:07:23
296 25020 Kristoffer Bugge Sandsøy IL 2:08:01
297 10176 Kim Schøne Team Spenst Sørumsand 2:08:53
298 11026 Jiaqi Cao Aker Solutions 2:09:22
299 22157 Eivind-Andre Næss-Solberg Team Tømmeråsen 2:09:53
300 18257 Bjørn Amund  Enebo   2:10:20
301 16151 Daniel Wibe Kullblikk Team Kjøttmeis 2:11:52
302 19234 Thomas Waldow Scheiene   2:12:04
303 19171 Terje Engesveen   2:12:32
304 23089 Kristian Hermansen Østerbo vgs 2:13:06
305 16223 Ronnie Selstø   2:14:00
306 21025 Damir Dunderovic   2:15:14
307 19052 Ole-Jørgen Haugen Mediebyrået Semo As 2:17:13
308 14021 Adam Mateo Deleon   2:17:27
309 20124 Ove Vik Nittedal Atletklubb 2:17:44
310 19049 Anders Halvorsen TEAM LLENTAB 2:17:49
311 18166 Sylvain Koesler   2:19:54
312 15277 Jarle Høibach   2:22:32
313 21079 Tor Erling Lundberg   2:24:56
314 23092 Thomas Dahlen Holm   2:25:05
315 21186 Eirik Djupvik Smedsrud   2:25:50
315 10202 Ole Thomas Sørli Hadeland CK 2:25:50
317 23191 Rune Sandvik Santander Consumer Bank AS 2:27:22
318 20136 Halvor Haugen   2:27:55
319 13174 Dagfinn Kloven Norconsult BIL 2:30:00
320 21015 Yngve Bolle   2:33:32
321 22126 Daniel Tapio Svea   2:34:44
322 16166 Espen Lynga Badboys 2:36:38
323 21058 Kenneth Hårklau   2:37:11
324 22095 Fredrik Nilsen   2:41:38
325 22140 Kjetil Viklund Team Viklund 2:45:27
326 21097 Jon Christian Pettersen   2:51:39
327 19108 Andreas Orfjell Mediebyrået Semo As 2:59:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +