Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Menn 35-39 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 1 Ebrahim Abdulaziz Strindheim IL 1:11:24
2 186 Per-Christian Lysaker Torgersrud Team Parkettpartner 1:13:24
3 76 Ronny Losoa Modum FIK 1:14:37
4 152 Lars Petter Stormo Team Oslo Sportslager 1:15:17
5 173 Jarle Jakobsen Team Parkettpartner 1:18:35
6 96 Pål Oraug Spydeberg/Ise-Sarpsborg 1:19:26
7 149 Cato Teigen Søre Ål IL/ Team sport1 Lillehammer 1:19:54
8 64 Hans Olav Kjøs Topteam SK/St. Olavs Hospital 1:20:47
9 82 Arild Moen Lånke IL 1:20:59
10 87 Rune Nordgård Hurdal I.L 1:21:13
11 1246 Ole Edvard Bjørnstad I.L.Mogutten 1:21:29
12 1256 Jørn Sagstuen Vang Skiløperforening 1:21:42
13 210 Gjermund Sørstad   1:22:11
14 1011 Lars Petter Berg Fet Skiklubb OBIL 1:23:06
15 1052 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL/Team Synnfjell 1:23:08
16 1202 Magnus Solberg Norkart BIL 1:23:20
17 1159 Bjørn Egil Nordseth Gjøvik friidretsklubb 1:23:32
18 1216 Roger Thompson Driv IL 1:23:58
19 167 Andreas Garder Olsen Kvernhuset BIL Fredrikstad 1:24:15
20 1266 Trond Floberghagen Hamar Skiklubb 1:24:20
21 103 Christian Rønning Lillehammer Skiklub 1:24:23
22 1014 Bjørn Bergaust MjøsSki 1:24:45
23 166 Håvard Ellefsen   1:24:50
24 1083 Emil Haug   1:25:02
25 209 Espen Almlid Hamar skiklubb/ KPMG 1:25:19
26 1140 Rune Løsnesløkken Moelv City 1:25:45
27 1033 Askild Bø   1:26:07
28 2169 Øyvind Thomassen Volkswagen 1:26:16
29 108 Ola Sisselberg   1:27:04
30 1293 Sigve M. Tonstad Undelstad Vest IL 1:27:12
31 1057 Knut Harald Flesvik Feiring IL 1:27:16
32 1012 Tor Erik Berg Vind IL 1:27:37
33 1016 Sigurd Bergkvist Eidskog Aktiv 1:27:52
34 184 Kjell Terje Slettemeås   1:28:00
35 2175 Arnt Holm Toverud Toco BIL 1:28:18
36 1232 Anders Westvold Team Skigo 2 1:28:27
37 1173 Frode Restad Vallset Il 1:28:29
38 5243 Myklebust Johan Aalesunds Roklub 1:28:39
39 1107 Frode Jevne PwC 1:28:42
40 3152 Johnny Riise Hovdebygda IL 1:29:03
41 3022 Erlend Brandsnes   1:29:11
42 1228 Audun Wangensteen Bækkelagets SK 1:29:15
43 6084 Truls Hansen GMB Aktiv 1:29:28
44 1211 Håvard Sundberg Stor-Elvdal sk 1:29:30
45 3104 Thomas Kjetland Leica Geosystems AS 1:29:31
46 1108 Jan Jevne Team Jevne / Nittedal Banquet Racers 1:29:36
47 5172 Stian Skarbekk   1:29:56
48 1055 Ole Fjeldstad SEB / Røa IL 1:30:10
49 2090 Solem Kai Åslia skilag 1:30:28
49 4041 Magnus Esberg Skogli Helse og Rehabilitering AS 1:30:28
49 2295 Anders M Galaasen   1:30:28
52 1099 Tore Hovemoen   1:30:35
53 1155 Øystein Mårstøl Volda 1:30:38
54 2268 Hans Petter Fjeld Lesja IL 1:30:52
55 1021 Eirik Bjerregaard Krødsherad IL 1:31:05
56 3029 Martin Hovden Beerenberg Corp. AS 1:31:06
57 2215 Frode Farstad Gjøvik skiklubb 1:31:07
57 1187 Hans Røragen BOC / JM Norge 1:31:07
59 1225 Terje André Wad-Gylterud Lillehammer Skiklub 1:31:11
60 8091 Karl-Petter Johansen Norcem/Leca/Bygg.no 1:31:13
61 6293 Atle Solsrud Talentenes Bakgård 1:31:16
62 2064 Preben Hofstedt-Moe   1:31:18
63 5109 Vegard Lie Statskog SF 1:31:33
64 1287 Fredrik Lillevik Rindal IL 1:31:36
65 2070 Mikal Homble SSK 1:31:45
66 6163 Stefan Myhrer IL Mogutten 1:31:52
67 2003 Thomas Ole Andersen Saanti Sïjte 1:31:59
68 2075 Dag Ole Huseby SK Rye 1:32:02
69 4144 Thomas Rønningen JH-Sykkel 1:32:12
70 4285 Christian Ljosland   1:32:16
71 4116 Steinar Muggerud Schibsted 1:32:31
72 4264 Sverre Stræth Moss skiklubb 1:32:32
73 4002 Henning Engen Andersen Rogne il 1:32:35
74 2145 Roar Sandem Driv IL 1:32:40
75 2096 Kim Roger Kristiansen Drammen Triathlon Club 1:32:45
76 4271 Jon Søland   1:32:55
77 4293 Steffen Strømmen Strømmen Bilformidling AS 1:33:08
78 2116 Tom Nerheim Sparebanken Hedmark 1:33:09
79 1002 Lars Erik Andersen Kirkens bymisjon Drammen 1:33:17
80 1278 Per Magnus Haram Sejgmen 1:33:19
81 2257 Jostein Raknes Statoil BIL 1:33:22
81 8185 Tobias Spånberg Malungs IF 1:33:22
83 1235 Magnus Wines SK Rye 1:33:25
84 5023 Arild Dahl Tine brumunddal 1:33:30
85 3078 Preben Henriksen   1:33:39
85 2151 Vidar Skaar   1:33:39
87 3064 Runar Gretland Hovdebygda Idrottslag 1:33:40
88 1226 Kjetil Kiland Haakenstad   1:33:43
89 4286 Knut Magnus Ljåstad Move BIL / Hakadal IL 1:33:46
90 2045 Karl Mats Øiseth Borgen Elektriske AS 1:34:00
91 3240 Björn Eide Aker Solutions BIL / Oslofjord Triatlon 1:34:13
92 2186 Hans Aaseth Hans Orkester 1:34:17
93 1210 Ivar Stubkjær Nittedal Banquet Racers 1:34:18
94 3178 Lars-Erik Stav   1:34:24
95 2232 Håvard Furunes   1:34:27
96 3131 Stian Nedrelid Volda Team Gost 1:34:32
97 2055 Jarle Hansen Forsvarsbygg 1:34:50
98 3105 Bjørn Kjærnstad   1:34:56
99 2073 Henning Hovi Sparebank1 OA 1:35:04
100 2110 Vegard Mikkelsen Maratongutta Tynset 1:35:11
100 6134 Arnfinn Rekdal Team Kath 1:35:11
102 2129 Thomas Pedersen Tine brumunddal 1:35:12
103 3231 Tom Henrik Rogstad Team ITverket / Mjøndalen IF 1:35:14
104 3207 Simen Weiby Advokatfirmaet Selmer 1:35:31
105 13042 Bendik Hegna Bilahus 1:35:41
106 4109 Fredrik Malmgren   1:35:55
107 4118 Even Myrheim Emblem IL 1:35:59
108 1214 Kristian Sørli Rustad IL 1:36:07
109 3186 Trygve Johannes Lereim Sævareid Diakonhjemmet 1:36:14
109 5233 Vegard Rynning Aasen Eidsvold Værks Skiklub 1:36:14
111 3289 Erik Løvgren Sturla 1:36:18
112 8011 Ole Helge Andreassen CK Henie 1:36:20
113 8286 Ivar Kufås   1:36:24
114 2138 Simon Ruud SSK 1:36:28
115 3025 Kristian Brevik ViaNova BIL 1:36:30
116 5237 Hans-Jørgen Dårstad Ringsaker IF 1:36:35
117 6202 Thom - Arne Norheim Eidsvold værk skiklubb 1:36:42
118 4173 Bjørn Espen Vatne FSO 1:36:57
118 5244 Frode Korsmo Moelven IL 1:36:57
120 4237 Terje Linnerud Talentenes Bakgård 1:37:00
121 9127 Per Eirik Silseth TEAM NORGESGRUPPEN 1:37:04
122 2290 Hans Jørgen Lundby Betonmast Aktive 1:37:11
123 1144 Stian Mjøsund SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 1:37:16
124 6156 Espen Mathisen Skjeberg CK 1:37:17
124 3103 Jon Kjenseth Heming 1:37:17
126 6243 Mathias Sørhaug Veritas BIL 1:37:18
127 7042 Håvard Ellingsen Privat 1:37:20
128 1080 Kai Rune Hansen Kapp Tvillingfedreforening 1:37:30
129 3211 Borgar Waale SK Rye 1:37:33
130 7200 Amund Thorud   1:37:35
131 16051 Werner Dybvik Sykkel & Pils 1:37:50
132 3291 Atle Sandbekken Team Reno Bil Oslo 1:37:53
132 8180 Magnus Soldal Ranheim 1:37:53
134 2081 Øyvind Jensen TEAM NORGESGRUPPEN 1:38:00
135 6159 Tom Dalby Moe Team fønix 1:38:05
136 4254 Frank Robert Larsen Stor-Elvdal sk 1:38:06
137 3219 Frode Fløttum Sokna IL 1:38:10
137 6167 Edvard Nilsen Ck Øst 1:38:10
139 4198 Øyvind Buer Buer Services AS 1:38:15
140 3128 Marius Chr. Müller Kolbukameratene IL 1:38:25
141 2037 Eivind Eidslott Lyn Ski 1:38:30
142 6231 Per Thorkildsen   1:38:31
143 2109 Jonne Lövkvist Set sail if 1:38:59
144 7014 Odd Egil Bergaust Evry BIL 1:39:13
145 3256 Kristian Stensåsen Nordbygda/Løten Ski 1:39:18
146 4099 Joar Lund Sørum IL 1:39:21
147 4275 Tor Bådshaug Rustad IL 1:39:27
148 8260 Kasper Hesselbjerg Team Ronhill Norge 1:39:40
149 5010 Stian Bjerke Apotek 1 1:39:42
150 4119 Trond Helge Myrvang Volkswagen 1:39:48
151 7284 Tommy Frantzvåg   1:39:50
152 9029 Kenneth Dæhlen Rena IL 1:40:00
153 4160 Thomas Svensen Sløyfa 1:40:02
153 7113 Bao Ly   1:40:02
155 2217 Trygve Haugnæss Vasastakerne/Team Haugnæss 1:40:03
156 15246 Jørn Øveraas   1:40:35
157 23019 Wouter Brouwer Team Coca-Cola 1:40:43
158 6292 Stian Skogstad   1:40:44
158 15123 Rami Sabanegh Team Coca-Cola 1:40:44
160 6070 Erik Grønningsæter COWI AS 1:40:45
161 12280 Jostein Veiteberg   1:41:05
162 2135 Adam Robertson   1:41:06
163 4164 Hermod Teigen Teigen Jern og Ski 1:41:11
164 2088 Arno Jong De Harestua Medisinske Senter 1:41:15
165 3249 Erik Platek Granli IL 1:41:19
166 9264 Åsmund Johannes Dale Team Morten Enger 1:41:31
167 9076 Ove Morten Sveen Team Sport 1 Lillehammer 1:41:32
167 4186 Knut Arild Bakke   1:41:32
169 5095 Olav Kristiansen   1:41:34
170 4143 Tom Fredrik Rønning   1:41:49
171 6186 Anders Opås Talentenes Bakgård 1:41:51
172 11284 Terje Navdal   1:42:00
173 5077 Andre Bjerke Haakonsen   1:42:11
174 4103 Remy Lyng HSKN - Team Lyng 1:42:23
175 4195 Kai Vogler Volkswagen 1:42:29
176 10260 kristian tomren Advokatfirmaet Thallaug 1:42:41
176 7193 Martin Sæta   1:42:41
178 6076 Jon Guthu   1:43:05
179 9165 Jostein Angeltvedt Uvdal IL 1:43:06
180 8005 Johan Andén Avinor BIL 1:43:20
181 7181 Espen Wiik Stigersand Feiring IL/ SSK 1:43:22
182 7126 Pål Andre Mostue Eidsiva 1:43:28
183 9118 Espen Røe Sparebanken Hedmark BIL 1:43:35
184 7023 Henning Bjørge   1:43:43
185 1088 Helge Heimseter Eikefjord IL 1:43:44
186 4299 Odd Arne Osflaten Øversjødalen Il 1:43:49
187 5092 Freddy Knutrud   1:44:07
188 7134 Andrè Oldebråten Krampa IL 1:44:09
189 6194 Thorleif Robertson   1:44:15
190 9267 Rikard Halvorsen Storebrand Sport 1:44:18
191 4079 Dag Jordan Gresvig BIL 1:44:22
191 5101 jørgen kvitberg ABIL 1:44:22
193 14012 Mats Borch Bugge   1:44:44
194 9213 Stig Lau Javabin 1:44:58
195 6073 Ola Grøstad Øti 1:45:24
196 6178 Magnus Olsen DnB 1:45:36
197 6272 Åge Øverjordet Sør-Fron il 1:45:53
198 8278 Kay Tverberg Drammen Bokseklubb 1:45:55
199 10019 Kai-Rune Bjella-Fosshaug Team Ankelslark 1:46:06
200 5115 Helge Lønne Lunden Londis 1:46:11
201 3199 Kristian Ulvestad Lyn SFK 1:46:19
202 10123 Håkon Lerberg   1:46:20
203 10194 Roger Stener   1:46:26
204 5273 Pål Aril Olsen Team sport 1 Lillehammer/Vestringen IL 1:46:41
205 5025 Tore Østerbø Ålesund Badmintonklubb 1:46:45
206 25110 Jon Yngve Larsen Norges Rederiforbund 1:46:48
207 13178 Andreas Solberg   1:46:54
208 10169 Kai Olav Ryen   1:47:01
209 3187 Thomas Sørensen Kleive IL 1:47:10
210 14073 Sverre Lundemo   1:47:13
211 10103 Thor Arne Johansen Langevåg IL 1:47:14
212 9048 Kjell Graasten Borgen IL 1:47:18
213 15194 Anders Skaslien Vectura/ArcusGruppen BIL 1:47:22
213 15218 Leif Thomas Teilman Eliassen   1:47:22
215 16036 Dan Henriksen   1:47:23
216 9003 Jon Asphjell   1:47:27
216 8170 Morten Tvedt Forsvaret 1:47:27
218 7107 Ole Lerstøl-Olsen Volkswagen 1:47:31
219 8184 Morten Spaberg Oppsal Langløper- og Vorstehlag 1:47:32
220 9172 Kim Haugen   1:47:38
221 3097 Rollef Johansen Team Fellor 1:47:44
222 9212 Ronny Johansen Tollernes IL 1:47:55
223 4110 Erik Mellem Undelstad Vest IL 1:48:04
224 10295 Frode Skrutvold Lillehammer Sportell 1:48:28
225 7156 Arne Røste Eidsiva BIL 1:48:41
226 3236 Trond Hugo Stenseth SBM 1:48:42
227 8292 Thomas Brenni Romerike Ultraløperklubb 1:48:51
228 6065 Steffen Greff   1:49:04
229 6100 Jørn Hindklev Norcem/Leca/Bygg.no 1:49:29
230 13120 Frode Laksholm Bjørn Myhre Sport 1:49:48
231 15266 Anders Fagerhus Prinsdalspiratene 1:49:51
232 13136 Tor Erik Reinås ViToVet 1:49:56
232 5238 Ole Benny Eriksmoen Moelven Våler BIL 1:49:56
234 16000 Jon-Kristian Ruiz Bruheim  Kirkens bymisjon Drammen 1:50:24
235 13127 Leif Håvard Røstad   1:50:35
236 10148 Ola Nybakk Hamar Media 1:50:47
237 8274 Joachim Dahle   1:50:53
238 10101 Erik Johansen Drammen Triathlon Club 1:50:54
239 13162 Runar Svåsand   1:51:12
240 25131 Lars Markhus   1:51:30
241 15068 Øyvind Klethagen   1:51:31
242 13095 Einar Svartbekk   1:51:42
243 11238 Nicholas Thompson Statoil BIL 1:51:46
244 10247 Ole Anders Lagmandsveen Team Sliten 1:51:50
245 9085 Kristian Froyn Lie Societeten 1:51:52
246 12077 Øyvind Myhr Godislaget 1:51:55
247 17021 Sigurd Solbrække Dybing   1:52:12
248 25254 Jiri Hauptvogel Benteler BIL 1:52:18
249 20042 Yngve Havstad   1:52:26
250 13170 Mathias Berntsen SPK 1:52:50
251 9249 Martin Mildestveit Tempo Triathlon Club 1:53:23
252 15223 Helge Holtedahl Team AKTIV mot kreft/Sjukt sprek 1:53:28
253 13058 Torstein Kristensen   1:53:29
254 14200 Erik Bekkevar   1:53:35
255 6001 Bård Ahlgren MOT 1:53:42
256 4228 Øyvind Helland   1:54:05
257 13051 Rune Johansen   1:54:06
258 13153 Morten Bakken   1:54:10
259 18187 Frode Olsen   1:54:11
260 11222 Børge Strande Caverion BIL 1:54:13
261 8099 Eivind Klubbenes Relokator racing 1:54:15
262 15236 Håvard Hamansen Wallstad Vesterålen sykkelklubb 1:54:19
263 12057 Kåre Andreas Knudsen Talentenes Bakgård 1:54:27
264 11253 Ole Kristian Varhaugvik Gangsperr 1:54:35
264 6271 Øystein Laberget   1:54:35
266 9246 Tobias Knøsmoen   1:54:47
267 10299 Eivind Fossum Hurdal IL 1:55:13
268 6203 Stian Rønning Toten-Kranken CK 1:55:39
269 8006 Christian Andersen Team Andersen 1:55:59
270 24160 John Olav Ofstad   1:56:05
271 18175 Anthony Maillet   1:56:11
272 6268 Rolf Waage   1:56:23
273 18191 Christian Pettersen   1:56:24
274 5168 Stefan Seppänen AGA KLUBBEN BIL 1:56:31
275 24207 Christian Stensvold   1:56:35
276 25221 Haakon Wibe   1:56:40
277 16074 Markus Fusser   1:56:50
278 21181 Åsmund Thoring-Strømner Klebergkameratene BIL 1:56:56
278 9174 Johannes Hovde Sport 1 Superstore Hamar 1:56:56
278 8075 Rune Nordstrand SBM 1:56:56
281 4277 Torgeir Håkon Elstad   1:57:08
282 15103 Eirik Nilsen   1:57:35
283 15284 Erik Lottrup   1:57:41
284 18193 Henrik Sollien Ramberg   1:57:54
285 15091 Espen Mellemstad Rema 1000 Gjelleråsen 1:57:56
286 24250 Ronny Øverby Ukjent 1:58:03
287 21017 Truls Dix Brochmann   1:58:05
288 10197 Roger Sunde   1:58:29
289 14055 Jon Iversen Volkswagen 1:58:44
290 16280 Stian Trebekk   1:58:50
290 18103 Andreas Stjernvang P4 1:58:50
292 18196 Terje Rust   1:58:57
293 18056 Espen Lauvstad HandiCare 1:58:58
294 18161 Christian Jørgensen   1:59:04
295 7161 Tom Kenneth Sandvold Södra Wood Norge 1:59:06
295 16278 Børge Torvik Team AKTIV mot kreft 1:59:06
297 10223 Hans Peter Aandstad Lofotprodukt AS 1:59:10
298 14151 Bjørnar Kvalsnes   1:59:34
299 12244 Raymond Bergseng SkiLøperne 1:59:36
300 16108 Anders Holbøll   1:59:56
301 17202 Leif Iver Sandbakken 2.dag 2:00:29
302 15070 Terje Espeland COWI AS 2:00:30
303 12253 Alan Stathacopoulos Hellas 2:01:21
304 24057 Trond Grüner   2:01:26
305 18022 Even Finden Nes sportsklubb 2:02:26
306 15260 alexander rolsdorph SK BREIAL 2:02:34
307 13165 Johnny Otterholm Elkjøp 2:03:07
308 18018 Geir Arne Engebakken   2:03:09
309 14227 Steve Green Anton Sport 2:03:14
310 20174 Roger Johansen Team Optimist 2:03:16
311 8154 Stian Rønnekleiv Flora Ck 2:03:36
312 16217 Hans-Kyrre Rørvik   2:03:37
313 11049 Svein Arild Flataker Team Flataker 2:04:15
314 17167 Henrik Wille Mathiassen   2:04:21
315 14213 Stephan Andersen   2:04:23
316 11101 Baard H. Johansen Bouvet BIL 2:04:25
317 10116 Tor Inge Kvalsvik   2:04:33
318 23150 Jeroen  Meeuwsen Team Powerade 2:04:49
318 23034 Bas  De Haan Team Powerade 2:04:49
320 16247 Dag Atle Nettum Team Innit 2:05:15
321 16289 Kristian Brenden Tormod Skilag 2:05:20
322 13197 Johannes Hoff Holmedahl Aurskog Høland Friidrettslag 2:05:34
323 9239 Carsten Tommy Hansen SSK 2:05:52
324 21056 Per Christian Holmlund   2:05:53
325 10181 Frank Skjærvik Jaktlaget Ryplaus 2:06:00
326 7038 Trond Magnus Gulbrandsen   2:06:19
327 19186 Lars Ludvigsen   2:06:27
328 19144 Tor Veslegard Team pukkverk.no /Ål IL 2:06:32
329 16075 Juan Gomez   2:06:46
330 13128 Kjell-Morten B. Thorsen   2:07:00
331 25178 Bjørn Skogstad   2:07:08
332 18280 Torstein Krause Johansen Escenic BIL 2:07:23
333 6270 Ståle Økland   2:07:54
334 25139 Vesa Myllyoja   2:07:58
335 18064 Jan Müller   2:08:23
336 7191 Tom Erik Ringnes   2:08:24
337 24221 Thomas Sørensen   2:08:34
338 10128 Stian Myrland   2:08:41
339 19093 Kjell Frode Nordstad Kiwi Smedstad 2:08:45
340 2069 Elias Mårstøl Volda 2:09:15
341 7288 Jon Hallan Star Information Systems 2:09:33
342 15176 Andre Fiskum   2:09:47
343 17176 Øystein Engedal   2:10:15
344 14076 Steffen Magnor Statskog SF 2:11:32
345 15200 Evgeny Borzenin   2:12:14
346 15233 Odd Ivar Jøranli Volkswagen 2:12:16
347 16057 Øyvind Lein Eng   2:12:35
348 16100 Tomas Waag Helmeriksen ÅF Advansia BIL / Driv IL 2:12:54
349 10231 Øyvind Arntzen Arntzen 2:13:13
350 19209 Odd Arne Sjøli   2:15:24
350 22130 Olav R. Søbakk Böleraasen Sportverband 2:15:24
352 11135 Lars Petter Lund Spenncon Rail BIL 2:15:45
353 21100 Espen Haug Reinertsen   2:16:09
354 15067 Pål Klethagen OPIL 2:16:39
355 23222 Harald Torjussen Volkswagen 2:17:07
356 15226 Jørn Karlsen Caverion BIL 2:18:19
357 16195 Bjørnar Olsen Kirkens bymisjon Drammen 2:18:44
358 16192 Kjetil Notodden MHWirth BIL 2:19:08
359 15148 Jean Robert  Søvde SkiLøperne 2:19:20
360 14120 Christian Vasbotten Sørensen Volkswagen 2:19:23
361 22091 Eirik Lie  Nauff   2:21:29
362 23229 Gøran Vestjord   2:21:51
363 23230 Roy Vestjord   2:21:59
364 25198 Bendik Sundrehagen   2:22:05
365 19117 Greg Sanderson   2:23:06
366 12238 Morten Brodersen   2:25:36
367 19047 Stian Gustavsen TEAM NORGESGRUPPEN 2:29:14
368 23106 Thomas Johnsen Volkswagen 2:30:10
369 24225 Odd Thygesen Oddpictures 2:30:19
370 23203 Ole Kristian  Solheim   2:30:25
371 7128 Alexander Myrseth Kram Invest AS 2:34:25
372 16292 Kadaffi Nasir   2:35:35
373 23236 Ørjan Willard   2:36:24
374 12248 Henrik Kai Eriksen Data Respons BIL 2:39:06
375 20166 Torkild Andreas Børresen   2:48:42
376 19043 Rune Grøsland Ebba Grön 2:54:04
377 21174 Stefan Fiß   2:57:12
378 18250 Frode Sæbønes Kirkens bymisjon Drammen 2:58:23
379 22073 Tam Bao Le   2:58:53
380 20115 Ola Slettebø Teigen   2:59:12
381 22141 Thomas Viklund Team Viklund 3:04:26


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +