Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Menn 40-44 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 40-44 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 138 Tesfayohannes Mesfun Fisehatsion Bodø 1:09:03
2 48 Ole Kristian Heggheim Kristiansand Løpeklubb 1:12:22
3 110 Erik Sjöqvist Svensenga SK 1:13:02
4 163 Bjørn Robstad Moelven il-Team parkettpartner 1:14:31
5 60 Philip Tavell   1:16:53
6 139 Morten Grøan Høybråten og Stovner/Oslo Sportslager 1:17:22
7 66 Finn Kollstad Kristiansand Løpeklubb 1:17:25
8 132 Klaus Øiseth Team Milsluker`n 1:17:48
9 107 Runar Sannerud Hurdal IL/Team Sannerud 1:19:35
10 111 Jo Simen Skog Team Oslo Sportslager 1:20:17
11 1075 Ole André Hagen Rustad IL 1:20:26
12 68 Rune Kvikstad Skar Kiropraktorsenter 1:21:09
13 18 Ulf Brenna   1:21:43
14 85 Per-Gunnar Mustad Norcem/Leca/Bygg.no 1:22:00
15 33 Clemet Fougner SK Rye 1:22:39
16 118 Frode Stubberud Norcem/Leca/Bygg.no 1:22:48
17 61 Vegar Jøranli Nordre Land IL 1:23:34
18 142 Alf Magne Kaldheim Devold Of Norway 1:23:40
19 172 Vidar Igeltjørn Hamar Skiklubb 1:23:59
20 3101 Trond Kjeldsberg Vind IL 1:24:06
21 1148 Stein Motrøen XIL 1:24:40
22 1007 Kjetil Ask NGI/Nittedal Banquet Racers 1:24:41
23 1032 Bård Brækken TPWB C&C 1:25:14
24 1217 Pål-Andre Thorsby Nesodden SK 1:25:23
25 52 Endre Hjelseth Ottestad IL 1:25:30
26 1268 Knut Kongshaug Kårvåg IL 1:25:32
27 1165 Morten Omland Kjelsås IL 1:25:48
28 1095 Håvard Holmedal Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:25:54
29 1195 Thomas Skjærbekk Oslo kommune BIL 1:25:57
30 124 Thomas Tronstad OBOS 1:26:02
31 7297 Jon Gerhard Løvendal Løpegruppa Løplabbet Drammen 1:26:06
32 101 Cato Ryste Volda/Team fjelluft 1:26:18
33 1251 Håvard Jakobsen Namdal Løpeklubb 1:26:26
34 4136 Bjørn Risebrobakken Eidsvold Værks Skiklub/G-Sport Kløfta 1:26:50
35 1115 Rune Killi Otta IL 1:27:10
36 161 Trond Morten Gløtheim Glåmos IL 1:27:15
37 1182 Jakob Rusten   1:27:40
38 1110 Trond Johnsen Raufoss Langrenn 1:27:42
39 1259 Frode Smevik Byåsen IL/ Gunnar Sagberg as 1:27:50
40 1244 Kristian Asplin Trollo 1:27:51
41 1218 Kenneth Tofthagen Ramsøy 1:28:00
42 1206 Tormod Strand Rena IL 1:28:25
43 191 Magnus Bruun Team Enervit 1:28:40
44 2197 Kenneth Bilstad   1:28:47
45 117 Ulf Erik Strand Strandbygda il 1:29:01
46 2041 Inge Erlimo   1:29:04
47 3254 Anders Emil Krogstad Moss skiklubb 1:29:06
48 1179 Henning Roland Haltepinkene 1:29:21
49 2127 Stig Aksel Opgård Tverrelvdalen Il 1:29:27
50 1130 Fritjof Loen   1:29:28
51 2034 Harald Dragsund Salama Tompoko 1:29:33
52 1117 Øyvind Kjølstad Vikersund 1:29:53
53 1191 Bjørnar Onsum   1:29:57
54 1234 Jon Camillo Wille Oseberg Skilag 1:30:07
55 3086 Bjørn Thomas Hultberg Volkswagen 1:30:08
56 3213 Atle Aas Tversoglangs Eidsvoll 1:30:10
57 2185 Stig Olav Rognstad Sørbråten il/Milslukern 1:30:11
58 2106 Magne Litland Storebrand 1:30:19
59 2144 Sverre Sand DNB - Piratbirken 1:30:21
60 2040 Nils Ivar Krog Enger NIKE Konsulenttjenester AS 1:30:24
61 3124 Øystein Milli Eidsvold Værks skiklub/VG 1:30:31
62 2044 Preben Gautun Fredrikstad IF 1:30:32
63 34 Malvin Fremmerlid Volda 1:30:34
64 2192 Lars Øy Gjelleråsen IF 1:30:37
65 109 John Rune Sjøli Melhus Kommune 1:30:42
66 4142 Rasmus Rosager Granli IL 1:30:45
67 2274 Trond Erik Wold St. Olavs hospital 1:30:47
68 2006 Geir Aspeslåen Tormod Skilag 1:30:53
69 1036 Jan-Erik Christiansen Driv IL 1:30:57
70 3092 Håkon Imbsen TEAM NORGESGRUPPEN 1:31:20
71 1279 Rune Wiig   1:31:30
72 3056 Jo Christer Frysjøenden BKOK 1:31:35
73 2234 Helge Marius Haug Driv IL 1:31:38
74 1299 Anders Johansen Ottestad sykleklubb 1:31:39
75 2136 Henrik Rossvoll Bærums Verk if / Therma industri 1:31:50
76 8018 jim bekken   1:31:55
77 2143 Martin Sagen   1:31:56
78 123 Rune Thomassen Hamar Skiklubb 1:31:57
79 2163 Dag Eivind Syverstad   1:31:59
80 1086 Rune Hausstätter Høgskolen i Lillehammer 1:32:02
81 2276 Øystein Simonsen trøsken il 1:32:08
82 1061 Jan Magne Galåen Carnegie 1:32:11
83 1104 Bent Inglingstad Tollernes IL 1:32:19
84 1079 Frode Hansen Øl & løp IL 1:32:21
85 2293 Johan Ø. Røstøen   1:32:26
86 3167 Tommy Skarateppen Blodsmak Sportsklubb 1:32:37
87 4148 Folkert Seetzen Torvikbukt IL 1:32:46
88 3281 Odd Arne Ås Stor-Elvdal sk 1:32:49
89 1093 Kjetil Holm Axpo Nordic 1:32:50
90 5099 Jon Ivar Kroken Telenor BIL 1:32:56
91 1197 Jan Frode Skålevåg Jutul 1:33:06
92 1209 Håkon Strømsæther   1:33:09
93 4122 Bengt Neteland Jar 1:33:26
94 7123 Markus Moberg   1:33:30
95 4165 Bernt P. Tennstrand Team sport 1 Lillehammer/ Mesnali skilag 1:33:31
96 2174 Harald Toftaker   1:33:36
97 3140 Lars Hugo Braadland Olsen Unit4 1:33:49
98 1018 Harald Bjerke   1:33:50
99 3275 Ketil Schjetne Lommedalen IL 1:33:57
99 5298 Hans Petter Økern Team Ull 1:33:57
101 1004 Thomas Langseth   1:34:02
102 1257 Tom Skar Skar 1:34:03
103 4238 Jan Kristian Lygre Aas-Jakobsen 1:34:04
104 2095 Jon Knudsen NTG Bærum 1:34:06
105 2179 Jostein Valan Røros il 1:34:08
106 3184 Kristoffer Engh Svenning Dbr 1:34:13
107 2118 Roy Nilsen Vingrom IL 1:34:14
108 5075 Morten Hæhre Åmot IF 1:34:15
109 2285 Christer Ingelsten Solvikingarna/Team Västfräs 1:34:17
110 2160 Kjell Magne Sunde Lillehammer Sportell 1:34:21
111 1026 Kim Andre Bjørnerud Nidelv 1:34:23
112 3250 Sigurd Syrdal Gjensidige Sport 1:34:25
113 4155 Jose Souto   1:34:29
114 4191 Lars Even Markerud TeamSport1Lillehammer/Lismarka skilag 1:34:31
115 1005 Kjell Annexstad   1:34:33
116 1081 Rune Hansen Snertingdal If Ski 1:34:35
117 2190 Stian ødegaard Nittedal Banquet Racers 1:34:51
117 2032 Thomas Danielsen   1:34:51
119 9229 Jan-Petter Bjørnevik Dalebrand 1:34:53
120 5166 Fredrik Martinsen Trøsken IL 1:34:54
120 3268 Geir Johnson Ask friidrett 1:34:54
120 2212 Svein Anders Aarsbog   1:34:54
123 2213 Sindre Bårdseng Vang skiløperforening 1:34:55
124 3293 Henning Stubberud Driv IL / NCC BIL 1:35:01
124 3005 Paul Aksel Authen Båstad IL Ski 1:35:01
126 6295 Kenneth Breen Rambøll 1:35:04
127 2131 Finn Ove Pettersen Gangspærra IL 1:35:09
128 2020 Geir Morten Brandhaug Roterud IL 1:35:10
129 4230 Rune Holmen Halmsås & Omegn 1:35:15
130 4064 Ted Haugen Otra IL / Evje Ambulanse 1:35:17
131 5281 Andreas Fleischer Datarespons 1:35:18
132 5034 Audun Folkedal ÅL IL 1:35:26
133 8156 Anders Røste IL Runar / Norcontrol BIL 1:35:28
133 4074 Sven Egil Holmsen Hamar skiklubb/Moelven Multi3 1:35:28
135 5039 Alexander Granheim TEAM NORGESGRUPPEN 1:35:32
136 6045 Espen Dåsvand Nets Active 1:35:34
137 3090 Henrik Høidahl   1:35:36
138 3269 Erik Krogstie   1:35:37
139 5188 Vidar Sveen Hafslund BIL 1:35:38
140 26 Knut Dæhlen Aurskog Høland Friidrettslag 1:35:41
141 2078 Karl-Olaf Høntorp Oppegård IL 1:35:47
142 10218 Magnus Langlien Entreprenørservice 1:35:51
143 1204 Ken Stephansen   1:35:55
144 2009 Sverre Benjaminsen Tromsø løpeklubb 1:36:03
145 2203 Knut Grønvold MjøsSki 1:36:08
145 2266 Roar Aass TVK 1:36:08
147 5144 Alexander Smidt Olsen Metier 1:36:10
148 4203 Jan Fredrik Wroldsen Hof Il 1:36:14
149 4137 Øystein Rognerud Vaaler IF 1:36:22
150 4252 Kaare Andre Flood Lørenskog CK, ØKOKRIM BIL 1:36:23
151 4026 Tore Bråten Bårnås Luke the drifters running team 1:36:25
152 6141 Bjørn Erik Kveberg Maratongutta 1:36:37
153 3225 Geir André Holum-Jakobsen Næroset IL/Team Parkettpartner 1:36:45
154 5267 Jan Ove Hofseth Bjerke IL Ski/team vintersport 1:36:47
155 5259 Tomas Ytreland IL Brane 1:37:16
156 3274 Rune Osvold Tyrili 1:37:19
157 3010 Frank Bendiksen EY BIL/ Enebakk IF 1:37:25
158 3043 Jo Ellingsen Sandefjord kommune BIL 1:37:30
159 6030 Bjørn Brynhildsvoll Sparebanken Hedmark / Vang skiløperforening 1:37:35
160 4104 Pål Robert Lystad   1:37:41
161 7171 Ketil Skjåk Lillehammer Skiklub 1:37:48
161 5129 Frode Mycklebye Hafslund BIL 1:37:48
163 25016 Kim Bratteli   1:37:50
164 3260 Tore Wettre Andreassen Asker Skiklubb 1:37:53
164 4156 Per Rune Storødegård   1:37:53
166 5073 Knut Erik Hovda Stians Sport / SK Rye 1:37:55
167 6269 Narve Yksnøy CatY 1:37:56
168 2059 Erik Haugen Næroset IL 1:37:57
169 3072 Mads Andre Larsen Soon Ski 1:38:04
170 4053 Espen Grindahl   1:38:16
171 7285 Bård Jørund Øverland Sandvin 1:38:19
172 6005 Ola Andersbakken   1:38:22
173 11278 Øyvind Bråten GD 1:38:29
174 5225 Pål-Vegard Wiksaas Team Wiksaas 1:38:31
175 3004 Vidar Aunli Smia fotball 1:38:33
176 4282 Nils Kjøsnes   1:38:37
176 6047 Rune Eidshaug Overhalla betongbygg AS 1:38:37
178 1045 Øystein Engen Haltepinkene 1:38:39
179 3282 Halldor Felde Berg Bjerke 1:38:45
180 5263 Kjetil Gundersen Bama Storkjøkken 1:38:47
180 2271 Kjell Ingebret Nilsen   1:38:47
182 5087 Svein Roger Johansen Tine brumunddal 1:38:49
183 4018 Håvard Boldvik Fmc Technologies AS / Mjøsa Triathlon 1:38:53
184 4265 Bjarne Tyldum Egge IL 1:38:54
185 5037 Roger Framnes Reinsvoll I.F 1:38:57
186 4027 Henrik Bleken Rud   1:38:58
187 4084 Trond Kjersem Tomrefjord IL 1:39:00
188 3243 Ronny Kiss Storebrand 1:39:02
189 4006 Thomas Andresen Varteig IL 1:39:04
190 2202 Terje Furuseth Team Furuseth 1:39:08
190 4097 Kenneth Lindstad Gresvig BIL 1:39:08
190 5038 Rune Goddokken PFT 1:39:08
193 6082 Geir Normann Hansen Nets Active 1:39:10
194 5163 Vebjørn Rusten TEAM NORGESGRUPPEN 1:39:13
195 3021 Ole Martin Bollandsås Rustad IL 1:39:14
196 4145 Bendik Andreas Sagsveen FFIBIL 1:39:18
197 4038 Thomas Endresen Norcem/Leca/Bygg.no 1:39:23
198 2023 Roar Brænden Lillomarka skiklubb 1:39:26
199 4037 Sjur Ellingsen Danske Bank/Asker Skiklubb 1:39:33
200 7267 Christer  Arnesen Augusta 1:39:37
201 4290 Leif Asbjørn Seegaard Gjøvik Friidrettsklubb 1:39:39
201 1022 Ronny Bjørdal Volda 1:39:39
203 5217 Inge Virum   1:39:40
204 2016 Einar Blom Team Coca-Cola 1:39:42
204 5089 Stein Jøssang   1:39:42
206 2272 Frode Sæther   1:39:53
207 5257 Jon Inge Stensrud Forsvaret Kolsås BIL 1:39:54
208 6061 Asle Finnesand Nordbygda/ Løten Ski 1:40:03
209 7082 Jan Roger Henriksen TEAM NORGESGRUPPEN 1:40:08
209 4083 Magne Killingstad Konnerud IL 1:40:08
211 11067 Ragnar Haug Frifant 1:40:10
211 5278 Vidar Berget   1:40:10
213 2128 Christian Hay Opsahl Centrica Energy 1:40:12
214 6107 Tommy Hugubakken Eidsiva bredbånd / Tynset 1:40:13
215 3066 Anders Hansen Kafteins Corner 1:40:16
216 3149 Svein Tore Holsether Sapa 1:40:21
217 9152 Håvard Ulvan Heimdal Bolig AS 1:40:22
218 7295 Arvid Grønvoll Omega AS 1:40:27
219 3288 Alf Emil Løvgren Sturla 1:40:30
219 8268 Ørjan Strand Svett & Mett / Benteler BIL 1:40:30
221 5184 Idar Stensvold Gjøvik skiklubb 1:40:36
221 5063 Espen Jernberg Kjelsås IL 1:40:36
223 8009 Magnus Andersson Malungs IF 1:40:38
224 4241 Jon Magne Nielsen   1:40:40
224 15049 Dag Hjerpseth   1:40:40
226 5294 Per Åge Hallstensen   1:40:44
227 24 Bjørn Arve Bønå   1:40:49
228 7025 Geir Bjørlo Liverpool S.C 1:40:51
229 6080 Ole-Kristian Hagen   1:40:53
230 6017 Kim Berg-Olsen   1:40:57
231 14236 Martin Bonnerud Skotterud 1:40:58
232 3259 Joachim Johnsen IL TRY 1:40:59
233 2014 Bård Bjørneset Volda 1:41:03
234 4207 Atle Larsen EFC 1:41:06
235 3055 Geir Arne Fremstad Madshus Skifabrikk Biri 1:41:09
236 5136 Hans Petter Aaseth   1:41:17
237 10263 Rune Kristiansen Sula sk 1:41:22
238 5288 Morten Borge   1:41:23
239 25153 Jan Ove Ottesen   1:41:29
240 8186 Jørgen Steen SKD 1:41:32
241 5293 Knut Grøthe Fron Svømmeklubb 1:41:33
242 8174 Marius Slettingdalen Color Line 1:41:38
243 7194 Uno Halvor Sætheråsen Magnor UL 1:41:41
244 5123 Thomas Melby Ågot Hjort IL 1:41:44
245 2219 Robert  Holm Opp av sofaen - Røros 1:41:53
246 11077 Jørgen Hole Ås IL / SkiLøperne 1:41:54
247 12268 Trond Kjærvik   1:41:55
248 5149 Egil Søvik Pedersen   1:41:57
249 3080 Tor Edvin Hoelsengen Raumnes & Årnes IL 1:41:58
250 10234 Vidar Cavallini Bjørn Myhre Sport 1:42:08
251 15297 Pål Skogli   1:42:09
252 6150 Asgeir Lium Icopal BIL 1:42:11
253 7140 Magnus Otterå   1:42:20
254 6277 Gerald Eriksson Stadsbygd il 1:42:22
255 5027 Bjørn Atle Brendjord Lesja IL 1:42:24
256 6145 Martin Hay Kondis 1:42:28
257 5040 Reiel Gravdal Trollveggen Triathlon Klubb 1:42:29
257 6288 Magne Rosnes Fredrikstad Skiklubb 1:42:29
259 3071 Finn Håkon Rødland KISS ARMY NORWAY 1:42:34
259 7233 Halvor Johannes Finstad Norcem/Leca/Bygg.no 1:42:34
261 9150 Alexander Minge Thøgersen OEC Consulting AS 1:42:36
262 9180 Svein Martinsen Morefish / Smøla Sykkelklubb 1:42:38
263 6053 Vidar Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:42:39
264 11230 Egil Sæbø Sparebanken Hedmark BIL 1:42:46
265 2043 Rasmus Evrin Bækkelaget SK 1:42:49
266 9265 Are Fjerdingstad Team pay 1:42:57
267 7244 Daniel Salvesen Romerike Ultraløperklubb 1:43:04
268 5121 Terje Øyrås   1:43:15
269 5128 Henning Aasen   1:43:29
270 4273 Pål Christian Berger   1:43:30
271 7090 Helge Johannessen Volkswagen 1:43:36
272 8054 Morten Fundingsrud DFIski 1:43:37
273 11001 Morten Arnesen Team TOPRO 1:43:38
274 6172 Magne Aas Maurstad Rambøll Bodø 1:43:39
275 8198 Steffen Syversen Evry BIL 1:43:40
276 7299 Kurt Ola Sandmo Faaberg IL 1:43:41
277 9126 Geir Sigurdsen   1:43:44
278 5097 Tore Kristiansen   1:43:46
279 7154 Jahn Viggo Rønningen Rederiforbundet BIL 1:43:52
280 5103 Hallbjørn Langstein Langsten BIL/ Tomrefjord IL 1:43:56
281 9113 Mikal Opheim   1:43:57
282 9110 Eirik Næss Stamina group 1:43:58
282 6180 Richard Tandberg Olsen Vestfossen IF 1:43:58
284 1233 Johnny Wiken Mjøsa Tri 1:44:01
285 6221 Olve Slind Skiforeningen 1:44:02
286 18276 Jan Widar  Brekken Storvik as 1:44:03
287 6157 Hjalmar Krogseth Moe   1:44:04
288 11181 Rune Rasen   1:44:07
289 8152 Ole Anders Ruud Søre Ål IL 1:44:14
290 6237 Rikard Sunde TEAM NORGESGRUPPEN 1:44:16
291 9230 Torbjørn Blomsnes Nexans 1:44:25
292 9102 Håkon Moslet   1:44:36
293 4091 Hans Petter Lade Bingsfoss SK 1:44:39
294 6256 Anders Tronbøl Privat 1:44:47
295 12047 Tor-Kristian Jenssen Team Coremine 1:44:50
296 9226 Lars Andre Bakken   1:45:05
297 1169 Morten Parthaugen Torpa Ski 1:45:19
298 9021 Andreas Christensen   1:45:22
299 9273 Espen Skrimstad   1:45:24
300 8067 Pål Vegard Hagen   1:45:25
301 6016 Stein Ove Bergli Snertingdal if 1:45:30
302 9187 Rune Bjerkelund Norcem/Leca/Bygg.no 1:45:39
303 10098 Marius Jensen   1:45:40
304 7258 Mattias Lövkvist Set sail if 1:45:43
305 13189 Pål Harald Svarstad   1:45:47
305 11059 Ivar Wilhelm Grosvold   1:45:47
307 7047 Aasmund Femsteinevik Marine Harvest Norway AS 1:45:50
308 2156 Svein Stolsmo Halsa IL 1:45:52
309 9287 Thomas Danielsen   1:45:54
310 9089 Jonny Lotten   1:45:56
311 7004 Morten Strandsveen Team fønix 1:45:57
311 4274 Terje Børresen   1:45:57
313 8111 Kenneth G. Langsethagen Strandbygda IL Ski 1:46:00
314 12241 Rogier Van ''T Kruijs Nes sportsklubb 1:46:14
315 5221 Erik Wanvik Vikingkong 1:46:20
316 5000 Michael Allcock Aker Solution BIL 1:46:24
316 14181 Jacob Stebekk Hovden sportsklubb 1:46:24
318 6140 Einar Krokan Eidsiva BIL 1:46:42
318 4253 Stig Arthur Hustad Egge IL 1:46:42
320 10025 Frode Borren TEAM NORGESGRUPPEN 1:46:56
321 10007 Patrik Axelsson Töcksfors IF 1:47:03
322 11087 Arne Johannessen Follo SK 1:47:05
323 7249 Asgeir Strandlie Gestapo Guitarpickers 1:47:09
324 9004 Lars Aurtande   1:47:19
325 16154 Christer F Larsen Team Coca-Cola 1:47:20
326 15271 Christopher Rolsdorph Grue IL 1:47:35
327 6022 Thomas Bjerkvoll   1:47:38
328 4087 Oddbjørn Korsmo Solør CK 1:47:40
329 5021 Rune Carlsen Magisk Underholdning 1:47:51
330 7205 Tommy Trøan Luftkrigsskolen 1:48:01
331 6254 Rune Tommelstad   1:48:02
332 9257 Torger Solie Skjetten Runner 1:48:04
333 6135 Kristian Georg Klem Lasses disipler 1:48:11
334 9031 Grunde Eriksen Heming 1:48:14
335 15192 Lars Reinsborg   1:48:24
336 5235 Svenn-Ivar Svendsen Trondheim Triatlonklubb 1:48:33
337 11055 Rune Frilseth Norcem/Leca/Bygg.no 1:48:43
338 8250 Børre Storhagen   1:48:45
339 11241 Bjørn Tore Tollefsen Lånke IL 1:49:05
339 7104 Frode Nilssen Hurdal IL 1:49:05
339 9271 Thomas Nordhagen   1:49:05
342 16257 Bjønne Owren   1:49:14
343 9252 Ian Roche Statkraft 1:49:27
344 6066 Sverre Grimstad Toten Transport AS 1:49:30
345 4218 Andreas Engen Ensrud Grindvoll IL 1:49:34
346 23112 Tormod Kleppa   1:49:39
347 8076 Tor Inge Hegvold   1:49:40
348 5231 Frank Aas jutul IL / Team Megaflis 1:49:44
349 10235 Van Ha Doan   1:49:51
349 10039 Dan Kronborg Averøy CK 1:49:51
351 18277 Espen Gikling-Bjørnå Storvik as 1:49:56
352 15005 Ole Andreas Bergli   1:49:59
353 13071 Tobias Ness   1:50:00
354 11228 Jarle Sperre  Hermansen Volkswagen 1:50:03
355 12001 Morten Amundsen   1:50:14
356 5201 Jan Gustav Thrane-Steen Motor Gruppen 1:50:15
357 5174 Pål Harald Fagertun Slemdal Team SEB 1:50:23
357 7132 Atle Nordhaug NetCom BIL 1:50:23
359 11061 Arvid Gulbrandsen Felleskjøpet Kambo 1:50:30
359 9244 Jonas Karlsen   1:50:30
361 5088 Steinar Johnsen Nordic Ski Team 1:50:41
362 13083 Lars Salvesen Eidsvoll Sykkelklubb 1:50:42
363 12088 Trond Cato Olufsen Skjetten Svømming Triathlon 1:51:01
364 8153 Ole Halvor  Lundberg Halmsås & Omegn Skilag 1:51:08
365 13044 Remi Henriksen Søre Ål 1:51:09
366 5086 Svein Erik Johansen asker og bærum brannvesen il 1:51:14
367 15142 Ola Vegard Sæter LBO / Gjemnes SK 1:51:17
368 12295 Michael Holmvik Eidsiva BIL 1:51:19
369 8299 Oscar Ramirez Norcem/Leca/Bygg.no 1:51:24
370 3216 Arild Barlien SØMNA IL 1:51:25
371 11018 Rune Blikø Trønderbartaljonen 1:51:27
372 11000 Ronny Abeltun Team Abeltun 1:51:30
373 15037 Jørn Grønset Batnfjord Idrettslag 1:51:40
374 8062 Roger Roll Gulbrandsen BKOK 1:52:11
375 25282 Sten Are Grønvold Hakadal IL 1:52:25
376 6104 Kjetil Holen Nes Ski 1:52:26
377 11149 Egil Maurtvedt Gran IL 1:52:29
378 11193 Neil Kristian Samuelsen Team Stoppen 1:52:34
379 22200 Joachim Jacobsen   1:52:39
380 3079 Per Ivar Hoelsengen Hvam IL 1:52:44
380 10252 Knut-Vidar Rognli Haslum IL 1:52:44
382 7008 Kenneth Bratgjerd 24FitClub Hamar / Ringsaker 1:52:58
382 16093 Frank Vegar L. Hanssen   1:52:58
382 8265 Sven Ivar Sanstøl   1:52:58
385 10240 Harald Giesebrecht VFL 1:53:01
386 13016 Mikal Dahle   1:53:03
387 7250 Geir Magne Vestby 217 1:53:08
388 12274 Tommy Stavrum   1:53:09
389 12151 Terje Trygg Storsveiva 1:53:12
390 11189 Lars Røise Røa IL 1:53:21
391 7235 Neil Anton Heggernes Privat 1:53:22
392 18060 Øyvind Håheim   1:53:25
393 10179 Robert Skarupke   1:53:32
394 10238 Tord Ertresvåg Raskere enn Stig 1:53:40
395 7261 Trond Harald Sand Team Parkettpartner 1:53:48
396 11095 Nils Henrik Johnson TrønderEnergi BIL 1:53:52
397 12109 Jan Tore Strømsnes COROMATIC 1:53:53
398 6019 Eivind Hessen Bjerke   1:53:57
399 16123 Cato Kopperud   1:54:01
400 16133 Knut Johansen   1:54:07
401 14049 Bjørnar Holm Joggegjengen 1:54:13
401 16196 Lars Eirik Olsen Capgemini BIL 1:54:13
403 4248 Roger Voll   1:54:15
404 13161 Per Erik Rotmo Sør-fron 1:54:18
404 16012 Kyrre Beenfeldt   1:54:18
406 12170 Vidar Theil   1:54:21
407 11105 Jens Petter Kjelsnes FloraCK 1:54:27
407 6094 Dag Storm Henriksen Sulland Lillehammer as 1:54:27
409 6133 Stig Kjeverud Løten FK 1:54:46
409 12013 Jørgen Bøhn Eiger Corporate 1:54:46
411 3107 Anders Kolloen Nybygda IL 1:54:51
412 8282 Frits Atle Andersen Forsvaret/Skimt 1:54:57
413 16167 Frode Mathisen Trio Entreprenør 1:54:59
414 16163 Kjetil Lorentzen NAV i Hedmark BIL 1:55:04
415 10241 Bjørn Hoelsveen Eina Sk 1:55:08
416 15001 Raymond Andersen   1:55:17
417 13179 Sigurd Wirstad Norcem/Leca/Bygg.no/KOLL 1:55:22
418 25017 Nicolai J Brun Tønsberg FK 1:55:45
419 14008 Tom Christian Berg GE Healthcare BIL 1:55:46
420 10156 Anders Opperud Norcem/Leca/Bygg.no 1:55:54
421 22175 Dirk Olivie   1:56:01
422 16066 Trygve Ygre Fjeld Nesbygda IF 1:56:11
423 16188 Øyvind Nordstrand Statskog SF 1:56:23
424 15211 Tore Opheim Accept Rekruttering 1:56:25
425 16003 Gaute Haga Andersen   1:56:38
425 18021 Tor Idar Småvik Stadsbygd 1:56:38
427 6262 Lars Velund Volkswagen 1:56:50
428 12058 Stein-Roger Kringen SkiLøperne 1:56:55
429 8255 Karl Erik Bang   1:56:57
430 19132 Odd Storkås TEAM NORGESGRUPPEN 1:57:04
431 18296 Andreas Østby   1:57:09
432 18227 Christian Østlie   1:57:12
433 11212 Knut Snildal SK Rye 1:57:17
434 8114 Erling Lo Norcem/Leca/Bygg.no 1:57:47
435 10256 Jon-Fredrik Skontorp   1:57:54
436 15084 Martin Lundring   1:58:00
437 17060 Pål Ness Oppegård 1:58:10
438 11057 Eivind Gerhardsen   1:58:11
439 12196 Sigurd Dalen Unit4 1:58:13
440 19147 Vemund Warud Elgfots venner 1:58:27
441 12265 Inge Andre Selnes   1:58:30
442 9008 Bjørn A Berger Nordtrim 1:58:37
443 15066 Hans-Martin Pettersen   1:58:39
443 14078 Geir Mala Norcem/Leca/Bygg.no 1:58:39
445 5100 Ole Kristian Kvisberg Tine brumunddal 1:58:47
446 17029 Tore Fedje Odda FK 1:58:58
447 12195 Ole Albert Bøhn Greni Racing Team 1:59:08
448 19172 Henning Huneide Team Karstensen 1:59:14
449 14047 Jesper Hein   1:59:21
449 14210 Glenn Wiig   1:59:21
451 17174 tommy andersen   1:59:39
452 12208 John Ivar Klever   1:59:41
453 5137 Morten Nygård   1:59:49
454 15232 John Eckhoff Drammen Strong 1:59:51
455 12267 Rune Hagen   2:00:10
456 10056 Ståle Rorgemoen Norcem/Leca/Bygg.no 2:00:27
457 16269 Ben Saatvedt XO BIKERS 2:00:53
458 11042 Fredrik Emtinger Mjølby Forza 2:01:01
459 16230 Pål Zeppelin Team Zeppelin 2:01:36
460 19079 Tore Johnny Larsen TEAM NORGESGRUPPEN 2:01:48
461 12063 Stein Langberget Norsk Tipping BIL 2:02:20
462 19179 Lars Erik Dystland IP-plan AS 2:02:29
463 15057 Bjørn Håkonsen   2:02:30
464 17023 Bjørn Lage Edvardsen Gruvelia SK 2:02:41
465 20055 Thomas Knutzen IPS Norge AS 2:03:10
466 10269 Aleksander Eliassen   2:03:21
467 4215 Øyvind Tangen Grindvoll IL 2:03:25
468 3179 Trond Steinskog Statoil BIL 2:04:22
469 15177 Esben Hansen Nordic Choice Happy Sports Team 2:04:24
470 17007 Øyvind Berg PG - Group 2:04:34
471 5200 Jon Erik Thorstensen   2:04:38
472 23184 Hans Olav Skillingstad Rørvik   2:05:01
473 6069 Atle Grønmyr Team Håpløs 2:05:05
474 12182 Rino Jørgensen Baglerne 2:05:23
475 15160 Lars Erik Wigum-Karlsen Veidekke BIL 2:05:56
476 12066 Erik Loen Team Loen 2:05:57
477 16116 Tore Jonny Hynne   2:06:17
478 16085 Jan Ivar Gulbrandsen RYGGEJOGGEN 2:06:51
479 15258 Tor Ketil Grøndal Olsen   2:06:57
480 18275 Espen Andresen   2:07:00
481 16141 Rune Johan Fredriksen   2:07:03
482 19198 Rino Johansen Gauldal SK 2:07:27
483 12136 Idar Gimmestad Statnett BIL 2:07:56
484 16160 Anders Lidman Nordic Choice Happy Sports Team 2:08:18
485 13194 Andreas Faafeng Volkswagen 2:08:32
486 24041 Frank Dyrkolbotn   2:08:38
487 16150 Ole Andreas Krogness Jr.   2:08:53
488 12115 Arve Sørgjerd Kværner Verdal 2:09:12
489 19153 Tore aaslund Grande Culos 2:09:16
490 17189 Tor Arve Hegerberg Matiq A/S 2:09:20
491 19166 Odd-Bjørn Langehaug   2:09:44
492 19200 Thor Olav Lystad Veien Tilbake AS 2:10:49
493 13104 Petter Aamot Vangstein   2:11:22
494 21126 Sverre Stoltenberg   2:11:45
495 6204 Pål Rønningen søndre land il ski 2:11:57
496 10258 Krister Sveinhaug Stiftstaden Sykkelklubb 2:12:06
497 25258 Thomas Parr UNIT4 BIL 2:13:19
498 23208 Ole Asbjørn Stokker TEAM NORGESGRUPPEN 2:13:27
499 19193 Johannes  Brøndbo   2:13:37
500 3251 Tom Espeland Sulland B.I.L. 2:13:50
501 19027 Arne M. Djønne Veidekke 2:14:04
502 3296 Gunnar  Austeng   2:14:10
503 20160 Svein-Erik Rogneflåten Simrad BIL 2:15:05
504 15163 Åge Ødegård Batnfjord IL 2:15:20
505 17118 Håkon Fosshaug Holst Veien Tilbake AS 2:15:29
506 15174 Sven-Kåre Bunæs Eidsvoll Sykkelklubb 2:16:26
507 17048 Karl Morten Kringen   2:17:18
508 20123 Johannes Veie   2:17:34
509 15126 Gudmund Sandåker   2:18:41
510 20010 Tommie Berkani Follo Aktiv 2:18:57
511 23198 Frode Skjennum Østerbro VGS 2:19:00
512 17201 Kjetil Risbråthe   2:20:55
513 17120 Stefan Karnstuen Kirkens bymisjon Drammen 2:21:10
514 20155 Jan Gunnar Jakobsen   2:23:20
515 21158 Halvor Bakke   2:26:26
516 4280 Erik Gulbrandsen Eidskog O-Lag 2:28:06
517 19044 Svein Ole Grøsland   2:28:14
518 23194 Arne Petter Sjåheim HSI 2:28:52
519 16001 Erik Abrahamsen Societeten 2:29:09
520 15253 Erlend Husby Idrettslaget høy puls - lav intensitet 2:29:21
521 22020 Toni Dahle Sport 1 Gruppen AS 2:30:12
522 9294 John André Hansen   2:30:25
523 15130 Morten Skjørtvedt Nordic Choice Happy Sports Team 2:33:10
524 22150 Rune  Omang Team Aktiv mot kreft 2:33:15
525 10298 Roar Danielsen   2:34:13
526 22006 Rune Berntsen   2:35:24
527 20118 Geir Thøgersen Peisselskabet 2:35:37
528 23261 Lars-Ole Sørlunden Grande Culos 2:37:10
529 3257 Christian Syvertsen   2:38:21
530 1295 Dagfin  Anthun   2:38:37
531 22061 Roger Johansen   2:39:35
532 11217 Kim Steingrimsen OleJohnDonDon 2:50:59
533 22118 Cato Skeie   3:01:47
534 9218 Trond Hafsås Gausdal Landhandleri 3:50:31
535 78 Jo Haavardsønn Lunde Piratbirken 3:51:32


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +