Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Menn 45-49 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 136 Arild Christophersen BULL Ski & Kajakk / Røa IL 1:14:35
2 102 Henning Røberg Nittedal IL 1:16:56
3 62 Kjartan Kalland Nittedal Banquet Racers 1:18:34
4 1192 Per Christian Brekke Sjøli Feiring IL 1:21:25
5 53 Ulf Holberg Det gyldne triangel 1:21:46
6 129 Bjørn Ole Vassbotn Volda 1:21:56
7 1062 Geir Øvergård Trysil SK 1:22:39
8 1139 Odd Arild Løseth Il Høyang 1:23:01
9 104 Vegard Fluge Samuelsen IL Try / Milsluker'n Sport 1:24:13
10 1025 Morten Bjørnebye Høgskolen i Hedmark 1:24:49
11 2256 Per Olaf Persen IL Forsøk Tana 1:24:59
12 1174 Hans Tore Riibe Hamar Skiklubb / Norsk Tipping 1:25:01
13 1215 Frode Talmo Koll / BA-HR 1:25:23
14 5236 Bjørn Harald Bongom Varegg/Fjellgeitene 1:25:31
15 1091 Harald Hjelmseth Norcem/Leca/Bygg.no 1:25:33
16 2080 Magne Janitz Moss Multichallengers 1:25:39
17 1170 Marius Pedersen Nesodden IF 1:25:59
18 1166 Kjell Vegard Opheim Team Parkettpartner 1:26:27
19 1143 Tommy Mikkelsen Team fønix 1:26:28
20 1078 Espen Hansen Sand IL Terrengsykkel Klubb 1:26:55
21 2284 Geir Hansen Kyrksæterøra IL 1:27:14
22 1213 Bent Ivar Sæther Hydro BIL Sunndal 1:27:17
23 2071 Jan Hovde Norgesgruppen 1:27:41
24 2049 Erlend Gundersen Ullensaker CK 1:27:56
25 1135 Olav Lund Støren Sportskubb 1:28:15
26 2246 Torbjørn Hægeland Rustad IL 1:28:35
27 1038 Jan Petter Eide Tormod Skilag 1:28:45
28 1128 Gudbrand Lien Hamar Skiklubb 1:29:07
29 1142 Bjørn Vegard Martini Asker Skiklubb 1:29:17
30 2182 John Vestengen Nittedal Banquet Racers 1:29:18
31 1190 Reidar Seim Albaran BIL 1:29:35
32 49 Toralf Heimdal Dølaski 1:29:50
33 2005 Arild Aspen   1:29:52
34 1149 Tor Murvold Promis BIL 1:30:22
34 3196 Svein-Olav Torø Kongsberg O-lag 1:30:22
36 2027 Tore Baarstad Eidsiva bredbånd 1:30:33
37 1071 Robert Gulbrandsen Skodje Il 1:30:55
38 6164 Tore Myhrvold Veritas BIL 1:30:58
39 2170 Geir Thoresen Røa IL 1:31:02
40 2047 Sveinung Grov Norcem/Leca/Bygg.no 1:31:07
41 8234 Svein Are Aasrum Runar IL 1:31:24
42 3221 Svein Otto Fredwall Nesodden IF 1:31:44
43 3126 Børge Moen Gjøvik skiklubb 1:31:50
44 2077 Gjermund Husøy innfjorden 1:31:54
44 1264 Anders Bergum ØTI/Fjøssystemer 1:31:54
44 5044 Ragnvald Grotli Gjelleråsen IF 1:31:54
47 2181 Roger Vangsnes Statoil BIL 1:31:56
48 2052 Stein H. Hagen Njård 1:31:58
49 1058 Thomas Haug Fraurud PWC Bil 1:32:07
50 2193 Ole Jonny Aamodt Tine brumunddal 1:32:09
51 2134 Stein Randby Sørum IL 1:32:10
52 3197 Jonny Trontveit Vang skiløperforening 1:32:13
53 1252 Pål-Erik Langøigjelten EVRY BIL / Hamar Skiklubb 1:32:15
54 2201 Tore Flatås Tiller IL 1:32:27
55 2119 Frode Nilssen Nittedal Banquet Racers 1:32:32
56 4044 Kjetil Flenvold Nordre Trysil Idrettslag 1:32:36
57 1072 Rolf Kjetil Gulbrandsen Øystre Slidre il 1:32:49
58 2218 Andreas Johannes Heck Ottestad sk 1:32:52
59 2019 Geir Ola Botnan Siemens 1:32:56
60 2199 Eirik Bredesen Nittedal Banquet Racers/NCC Construction 1:33:04
60 1160 Dagfin Norum Storebrand Sport 1:33:04
62 3192 Jørn Thorsen Geomatikk 1:33:13
63 2248 Peter Knutzen Bærumsvømmerne 1:33:17
64 4190 Ivar Lydvo Affecto 1:33:26
65 1230 Steinar Westerberg Sømna IL 1:33:29
66 3157 Tom Røise MjøsSki 1:33:34
67 4096 Anders A Lindstad Vingrom IL 1:33:42
68 3036 Øystein Dahl Hauerseter SK Sykkel 1:33:48
69 4233 Jon Anders Kongsrud Fana IL 1:33:49
70 3159 Endre Sagnes Norcem/Leca/Bygg.no 1:33:58
71 4045 Eirik Flaa Gåping il 1:34:10
72 2098 Rune Morken Norcem/Leca/Bygg.no 1:34:17
73 7115 Odd Løset   1:34:21
74 3171 Pål Skyrud Fjerdingby 1:34:43
75 2012 Knut Bergo Røa IL 1:34:45
76 3028 Dag Byrøygard OBOS Innlandet BIL 1:34:46
77 4219 Per Grøan Moelven IL 1:34:50
78 3245 Rolf Karlsen Bul 1:34:51
79 4288 Hans-Henrik Merckoll Hewlett Packard / Holmenkollen Cycleklubb 1:35:02
80 4151 Ola Andreas Skjermo Rindal IL 1:35:04
80 3076 Baard Henningsen Bækkelagets SK 1:35:04
82 5215 Anders Vikholt Skiflygerne 1:35:27
82 4298 Rolf Bjerke   1:35:27
84 4291 Trond Ivar Skar Deloitte BIL 1:35:48
85 2297 Atle Carlsen   1:35:52
86 3137 Per Nygård Statoil BIL 1:35:55
86 3146 Ole Johan Venger Pedersen Eidsvold Værk Skiklubb / Venger Fysioterapi AS 1:35:55
88 4189 Andreas Haugbotn Vianova 1:36:06
89 4120 Jan Møllerhaug Team PartnerPlast/Isfjorden IL 1:36:12
90 7000 Bror Just Andersen Lommedalen IL 1:36:13
91 5277 Ole Christian Bang Hamar Skiklubb 1:36:14
91 4123 Rolf Olav Nordvik Tingvoll IL 1:36:14
91 5226 Leif Rune Willumsen NAV Frisk 1:36:14
94 2123 Terje Nyland Leeds United 1:36:17
95 3017 Tom Bjerregård Madshus 1:36:22
96 3141 Rune Olsen Södra Wood 1:36:26
97 3278 Inge Værøy   1:36:30
97 3001 Rune F. Andersen MjøsSki 1:36:30
99 4000 Espen Alfredsen   1:36:35
100 5112 Trond Lislerud Glassverket IF 1:36:51
101 2054 Knut Johannes Hallingstad Haugesund Triathlon Klubb 1:36:56
102 2153 Erik Solberg   1:36:57
102 3224 Gunnar Haraldstad Team mosjon 1:36:57
104 3098 Vidar Jørgensen Stor-Elvdal Skiklubb 1:37:01
105 4117 Ole Myklemyr If Birkebeineren/Bjørn Myre 1:37:13
106 2083 Trond-Egel Johansen Lørenskog friidrettslag 1:37:14
106 5224 Øistein Widding Heming 1:37:14
108 6287 Iacob Mathiesen   1:37:15
109 3280 Jon Einar Waaler   1:37:19
110 3014 Tor Bergene Unit4 1:37:23
111 6290 Arild Hagen Halmsås og Omegn Skilag 1:37:33
112 3087 Jan-Egil Husby HUSBY BRUK 1:37:41
113 5093 Terje Kjørstad Driv IL 1:37:43
114 4069 Stig Hernholm Skagerrak Sportsklubb 1:37:49
115 4115 Torgeir Moen Budal i.l 1:37:51
116 9140 Nygård Terje IL NANSEN 1:37:56
117 5069 Roger Malvin Hole Velledalen IL 1:37:59
118 5066 Bernt Hoel Tversoglangs 1:38:00
118 5269 John Oddvar Hopshaug Smøla Sykkelklubb 1:38:00
120 1239 Wilfred Østgulen Skimt 1:38:01
121 2053 Aage Hagen Asker Skiklubb / Team Pay 1:38:03
122 4177 Nicklas Weldingh   1:38:05
123 4135 Jens Christian Riege Rustad IL 1:38:06
124 2155 Harald Stenersen Hamar Skiklubb 1:38:08
125 5203 Eirik Torbjørnsen P4 1:38:17
125 4179 Hans Kristian Øfstaas Trøgstad skiklubb 1:38:17
127 3160 Tor Erik Saltnes ViaNova BIL 1:38:19
127 7054 Hugo Fredly Norconsult BIL 1:38:19
129 2249 Fred Morgan Larsen Varteig IL 1:38:21
130 8242 Ole Hoem Svett&Mett Raufoss 1:38:25
131 4089 Rune Kvalfors Team Kvalle 1:38:28
132 5228 Jørn Ketil Øie Siemens AS 1:38:32
133 3263 Asbjørn Ekroll Ålesund 1:38:33
133 8200 Øyvind Sørbu Eidsiva bredbånd 1:38:33
135 5026 Arne Dompidal MS 1:38:36
136 6055 Stein Olav Febakke   1:38:39
137 6115 Jostein Jensen Eidsberg Sparebank BIL 1:38:40
137 4255 Øyvind Løland Sotra Sportsklubb 1:38:40
137 11224 Geir-Arve Muri Clausen IL Dalebrand 1:38:40
140 4014 Magnus Bergh Team M & M 1:38:45
141 5220 Frode Espen Wannebo Oslo kommune BIL 1:38:57
142 4065 Ulf Tore Hekneby Volkswagen 1:39:06
143 7158 Svein Erik Salthe Canon 1:39:09
144 4138 Stig Rongved Team Tronrud 1:39:11
145 5076 Inge Martin Håberget Hernes IL 1:39:14
146 5264 Espen Hagberg Nordre Land 1:39:15
147 3047 Christian Steen Eriksen Bækkelagets SK 1:39:16
148 4192 Thomas Moger Lillehammer Skiklub 1:39:23
149 6063 Ivar Frisnes Skagerrak Sportsklubb 1:39:26
150 9256 Ole Røhnebæk Hamar vandrehjem 1:39:28
151 5134 Trond-Ketil Nilsen Nordea Bank Bodø 1:39:29
152 5018 Charles Granquist Kolbotn SK/ DNB / Oppegård IL 1:39:31
153 3044 Olav Emilsen Nordbygda/Løten Ski 1:39:32
154 3188 Vidar Sørensen Malvik IL 1:39:33
155 7283 Bjarne Tufte Sira-Kvina BIL 1:39:44
156 3023 Stein Olav Bredli OPIL 1:39:45
157 2273 Ståle Tømmerås   1:39:46
158 7216 Stig Rune Sletmoen   1:39:51
159 4217 Christian Østvold   1:39:52
160 3077 Freddy Henningsen   1:39:55
161 5081 Christian Lamer Jensen AkerSolutions BIL 1:39:58
162 4201 Geir Jørgensen Fredrikstad idrettsforening 1:40:00
163 3008 Simen Bakken   1:40:02
164 3210 Tim-Sture Wilhelmsen GSK BIL 1:40:03
164 7269 Vidar Bjerke Kafteins Corner 1:40:03
166 5043 Dag Grini Texas Instruments BIL 1:40:04
167 4289 David Sanna Skagerak Sportsklubb / Statoil 1:40:12
168 8093 Lars Johan Kalager   1:40:15
169 3088 Svein Ove Husnes NIAK 1:40:16
170 7102 Pål Kværnrud Nittedal Banquet Racers 1:40:18
170 8101 Ole Øystein Knudsen SINTEF 1:40:18
172 6010 Bjarne Aurstad Oslo Lufthavn 1:40:20
173 11022 Kenneth Berg   1:40:25
174 3000 Vegard Akersveen Bouvet BIL 1:40:26
175 8086 Johan Haavardtun DB Schenker 1:40:28
176 4111 Håvard Midtsundstad Braskereidfoss IL 1:40:29
177 5196 Tore Vegard Sørum Furnes Skiløperforening 1:40:36
178 4128 Carl Gunnar Orset Torvikbukt IL 1:40:46
179 2235 Helge Hella Romerike 1:40:49
180 3194 Øyvind Tomter Vang Skiløperforening 1:40:55
181 10261 Øystein Undrum   1:40:59
182 5152 Jon-Kristian Prietz Overtoppen 1:41:00
183 3241 Lars Ingar Enebakk Skauga 1:41:02
184 7079 Jo Haugen ATEA 1:41:09
185 5048 Frank Halvorstuen Horten Skiklubb 1:41:12
186 4077 Rune Jacobsen Bygdøy IL / BCG 1:41:15
187 6285 Jonny Hisdal   1:41:20
188 7202 Grytten Tor Vegard Optimera 1:41:24
188 5249 Hans Olav Røise Ringsaker IF 1:41:24
190 6108 Tage Hybertsen Hytteplan Sport 1:41:25
191 7075 Kjetil Hansen Hpil 1:41:26
192 3195 Stein-Vidar Torø Tofte Fremad IF 1:41:28
192 4139 Birger Rye Fana IL/Statoil 1:41:28
194 2062 Jon Inge Hegerberg Skauga IL 1:41:29
195 5065 Fridtjof Heyerdahl Lyn Ski 1:41:33
196 8134 Simen Bøe   1:41:34
197 5255 Lluis Soler   1:41:35
198 6067 Jon Arne Grini KLP 1:41:41
199 7111 Geir Olsen Lyn Ski 1:41:50
200 4121 Jarle Mørch Eidsvold Værks Skiklub 1:41:53
201 4180 Svend Østmo Statoil 1:41:59
202 8010 Morten Andreassen TFL 1:42:05
203 17071 Trond Sneen Ingen 1:42:09
203 4134 Knut Erik Resell   1:42:09
205 4029 Lars Dehlimarken Hadeland CK 1:42:12
206 6189 Bjørn Paulsen   1:42:17
207 5193 Ingjald Sørhøy TEAM NORGESGRUPPEN/ Rustad IL 1:42:24
208 9262 Jarle Trandokken   1:42:28
209 14084 Geir Arne Mælan Tynset JF 1:42:30
210 4021 FRode Brenden CARDIO KICK BOXING 1:42:35
211 4001 Hans Jørgen Andersen Skagerrak SK 1:42:37
211 5283 Geir Hjermstad   1:42:37
213 6139 Ole Jacob Kristiansen   1:42:38
214 3109 Lars Robert Kristiansen Nesodden IF 1:42:39
215 4196 Bård Thomas Wanberg Stovnerkameratene 1:42:40
216 8188 Kåre Storbråten Rustad IL 1:42:52
217 6002 Håkon Amb Team Fønix/ASKO Hedmark 1:42:54
218 6081 Jan Vegard Halvorsen Eidsvold Værks Skiklub 1:42:57
219 3164 Harald Magne Skagemo Meldal Idretslag 1:42:59
220 5155 Frode Randen Ringsaker Brannvesen 1:43:04
220 13192 Andreas Hartz NOKA AS 1:43:04
220 6250 Fred Tjernsli SK Rye 1:43:04
223 7287 Øyvind Muller Famestad OBOS 1:43:09
224 11074 Knut Erik  Hersleth Vansjø Svinndal 1:43:14
225 7231 Martin Bøe Nordre Oppdalen IL 1:43:20
226 6043 Jens Davidsen   1:43:21
227 5111 Kjell Arne Lilleland Team Tronrud 1:43:24
228 2251 Arne Moe Strindheim 1:43:28
229 4206 Anders Hasseldal Otra Il 1:43:32
230 5157 Trond Egil Reitan 3T-Treningsenter 1:43:33
231 3253 Anders Juell Bærums verk skole 1:43:34
232 7036 Tor Martin Grue   1:43:42
233 11247 Per Inge Tung Stadsbygd il 1:43:46
234 7204 Øyvind Johansen   1:44:06
235 23242 Thor Zevgren Orkanger IF 1:44:20
235 6195 Frank Sverre Rognli Skøytegutta 1:44:20
235 10219 Truls Wæraas   1:44:20
238 9071 Håvard Kalvåg VFL 1:44:21
239 9291 Odd-Egil Fredriksen Isfjorden IL 1:44:40
239 10282 Ronny Wickstrøm Hydac AS 1:44:40
241 7088 Baard Arne Østbye Jensen Aibel Asker BIL 1:44:43
242 17182 Asbjørn Aga Culturelink AS 1:44:46
243 6161 Johan Kårli Stadsbygd il 1:44:47
244 6097 Per Hermansen Moss skiklubb 1:44:52
245 4210 Terje Rød Fredrikstad IF 1:44:53
246 7040 Arne Eik Romerike Elektro AS / Gruvelia SK 1:45:00
246 11168 Knut Nåtedal IL Ivrig 1:45:00
248 5058 Edwin Helder Gresvig BIL 1:45:07
248 6199 Harald Olavson Rutle Ull/Kisa 1:45:07
250 16006 Runi Arantsstovu Team Færøyene 1:45:25
251 7278 Eivind Rotefoss Veien Tilbake AS 1:45:28
252 10180 Andreas Skaugen DNB Real Kikut 1:45:33
253 1084 Oddvar Haugen Mjøsa Triathlon 1:45:35
254 12149 Terje Ryggvik   1:45:44
254 5050 Mads Hansen-Møllerud Grue IL 1:45:44
256 11045 Øyvind Evensen Åsbygda IL 1:45:45
257 6025 Tom Atle Bordevik Team Listefyll 1:45:46
258 6075 Ronnie Johnsen Wittusen&Jensen 1:45:47
259 5282 Trond Grønnerud   1:45:49
259 7098 Frode Kjos   1:45:49
261 8126 Roar Michelsen   1:45:52
262 6294 Knut Kåstad Nygard Kristiansand Løpeklubb 1:45:57
263 4244 Torkild Skjærbekk Stange 1:46:00
264 7228 Jonas Haltia   1:46:06
265 10277 Gard Tekrø Rolid Leeds United 1:46:21
266 5181 Geir Stensrud Drøbak Frogn IL 1:46:31
267 9231 Lars Petter Hoven Det norske BIL 1:46:35
268 3122 Roger Løberg Tine brumunddal 1:46:38
269 3155 Hans Rognlien Østre Toten Skilag 1:46:51
270 6216 Stefan Norling Enervit 1:46:54
270 6096 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 1:46:54
272 10172 Odd Runar Saga Fjeldheim Knudsen 1:46:58
273 6008 Tor-Arne Arnesen Skøytegutta 1:47:11
274 15152 Kjell-Arild G. Tøfte Team Tøfte 1:47:15
275 8030 Knut Erik Broen GK BIL 1:47:33
276 9063 Morten Holseth Orkanger IF 1:47:35
277 4124 Kjetil Heltorp Næss Veidekke BIL 1:47:38
278 5272 Frode Olafsen   1:47:42
279 7045 Knut Farner - 1:47:47
279 7169 Kjetil Simensen   1:47:47
281 5012 Anders Næstad Bjølseth Strandbygda il 1:47:56
282 4032 Ragnar Melbye Ek Lyn 1:47:58
283 5218 Gjermund Våge DNV GL/FFSF 1:48:02
284 9080 Kjell Sæter Skjetten Runner 1:48:04
284 10280 Tom Egil Snekkerhaugen Naf Motorsport 1:48:04
286 11096 Øyvind Jonassen NR Sport 1:48:10
287 11252 Morten Falch Milde Telenor BIL 1:48:16
288 9125 Rolf Hermann Kvile Sickel Nkom BIL 1:48:19
289 5078 Thom B. Haaland Norcem/Leca/Bygg.no 1:48:20
290 6083 Roy Hansen Nesbyen IL 1:48:27
291 9114 Tom Atle Pettersen Norcem/Leca/Bygg.no 1:48:29
292 11273 Jan Erik Øygard Førde 1:48:30
293 8107 Håvard Kvamme Svett & Mett 1:48:36
293 11286 Gunnar Hansen   1:48:36
295 6190 Jørn Ole Ramberg Re Sykkelklubb 1:48:37
296 7279 Thomas Ruud Skiforeningen 1:48:40
297 8031 Torgeir Brovold Team Aporto 1:48:41
298 5052 Tor Erik Hartvig GIF 1:48:43
299 9103 Bjørn Myran Eidsvold Værks Skiklub 1:48:56
300 13112 Nils Aasand Eggedal 1:48:59
300 4263 Gard Edvard Skari Rustad IL 1:48:59
302 10189 John Kristian Solbrekke Rødenes IL 1:49:02
303 5197 Arne Tormod Søraas Skauga 1:49:04
304 13089 Tore Solem Brumunddal Sykkel 1:49:07
305 4146 Peder Heyerdahl Utne   1:49:08
306 3073 Per Kristian Hegg Botne Skiklubb 1:49:13
307 16222 Kjartan Greiff Selnes   1:49:17
308 12049 Kjetil Johansen Vingrom IL 1:49:18
309 6187 Arild Orvedal VIK IL 1:49:23
310 5008 Kjell Arild Bekkelund Tine brumunddal 1:49:38
311 9160 Trond Østgård Volkswagen 1:49:47
312 25192 Lars Stenmark   1:49:53
313 7286 Søren Engstrøm   1:49:54
314 10131 Kjetil Lundberg Ulsec AS 1:49:58
315 7221 Svein Tore Aakerlund Jaren il 1:49:59
316 6101 Paul Midling Larsen Raumnes & Årnes IL / EY BIL 1:50:01
317 9101 Stig E. Mortensen Kabelvåg & Svolvær ski 1:50:03
318 7234 Kristian Heflo   1:50:05
319 14091 Carl Jacob Onstad   1:50:31
320 7068 Anders Hagen Strandbygda Ski 1:50:35
321 7087 Henrik Iuell Arc'teryx BIL 1:50:50
322 7242 Per Arne Pedersen Sykehuset Telemark 1:50:57
323 7052 Tor Johnny Flaa Lørenskog SK 1:51:05
324 12289 Bård Haug Veldre Håndball 1:51:11
325 8045 Geir Elvegård Cisco Systems 1:51:13
326 18014 Bjørn Eckblad   1:51:16
327 8059 Trond Jørgen Glasser Kulturdepartementet 1:51:28
328 15296 Anders Lervåg   1:51:45
329 11094 Rolf Arne Johansen Kirkens bymisjon Drammen 1:51:48
330 8125 Jens Christoffer Markmanrud IL Runar 1:51:52
330 15269 Dag Otter Johansen Asker Skiklubb 1:51:52
332 10164 Ulf Prestegård Best før fest 1:51:57
333 11173 Terje Håkon Paulsen Vallset Il 1:51:58
334 11029 Kåre Th. Claussen Veidekke BIL 1:51:59
335 18274 Jan Inge Pettersen   1:52:02
336 6282 Jan Ove Skilbrei   1:52:12
337 18252 Jarle Sørhaug Norcem/Leca/Bygg.no 1:52:33
338 16137 Per Jogeir Karlsbakk Konnerud IL 1:52:38
339 10102 Roger Johansen Fredrikstad Skiklubb 1:52:42
340 11052 Kjetil Flåtrud TEAM NORGESGRUPPEN 1:52:55
341 9270 Jan Mehol Snap Drive AS 1:52:58
342 8296 ROY JAKOBSEN Torsdagsjoggen 1:53:04
343 13124 Øystein Olimb   1:53:05
344 12205 Fredrik Johansen Brønnøysund sykkelklubb 1:53:08
345 15193 Morten Fredrik Rustad   1:53:21
346 11046 Tore Fagerheim Løpsklubben 1814 1:53:40
347 11076 Tor Børkesveen   1:53:55
348 11267 Erland Tomtsveen Team fasanfaret 1:54:16
349 12086 Arnt Steinar Olasveen Lillehammer Skiklub - GLØR 1:54:17
350 7064 Ola Grini Eika Bil 1:54:18
351 9082 Geir Ove Leite Skodje Il 1:54:32
352 9040 Ivar Gade Norcem/Leca/Bygg.no 1:54:35
353 4226 Jon Erland Fløgstad Moss politiidrettslag 1:54:42
354 6044 Jan Dystland Team Farang Runners 1:54:47
355 9196 Hans Arne Krogsti   1:55:09
356 14086 Harry N. Nicolaisen   1:55:17
357 15217 Erik Cronblad Wollan Nittedal Banquet Racers 1:55:22
358 9 Paul Maturire   1:55:28
359 16027 Per Erdahl Andresen   1:55:34
360 7271 Bjørn Tore Furset Fursetgruppen 1:55:36
361 15115 Henrik Poulsen Hoc 1:55:40
362 13115 Jan Erik Blix SIMS 1:55:51
363 13094 Eirik Sundan Tverlandet IL 1:55:57
364 11133 Ole Kristian Lona Citrix 1:56:00
365 11084 Øystein Flagstad BIL Natura 1:56:02
366 6209 Arne Christian Sandsengen   1:56:05
366 13012 Ole Henrik Bjørnstad Næroset IL 1:56:05
368 4022 Per Ove Brudeli Emblem IL 1:56:07
369 16013 Kjell Berg AIM Norway 1:56:22
370 14043 Helge Haukland   1:56:26
371 9277 Trond Fredriksen   1:56:29
372 11030 Jo Bjørnstad Lier IL 1:56:33
373 9036 Svein Fjeld IF Frøy 1:56:41
374 14087 Terje Nordhagen Joggegjengen 1:56:45
375 13055 Ola Klashaugen Lillehammer Sportsklubb 1:56:49
376 17198 Petter Minge Santor IL 1:56:58
377 15153 Lars Elias Uksnøy Brattvåg IL 1:57:06
378 16113 Einar Hovden Ihle Idrettslag 1:57:21
379 8295 Thorbjørn Herbrandsen Rustad IL 1:57:25
380 11113 Lars Kristiansen   1:57:33
381 17132 Andrè Stensrud Veien Tilbake AS 1:57:40
382 12273 Eindride Ulstein Gravem   1:57:46
383 15058 Åge Haakonsen   1:57:54
383 11151 Bjørn Erik Meinicke Jutul Il 1:57:54
385 13157 Per Einar Hetland Novus Academy 1:57:57
386 13164 Hans Ole Hansen Seige Menn 1:57:58
387 15061 Jan Arne Johansen Høland IL/ Sport1 Sørumsand 1:58:03
388 13075 Hans Eirik Pedersen   1:58:19
389 15135 Øyvind Stevenson   1:58:26
390 10024 Per Ivar Kjølnes Sundtjønn trimmerene 1:58:29
391 25025 Robert Lam RENO BIL 1:58:38
392 16002 Thordur Agustsson   1:58:39
393 4249 Geir Olav Bøgseth   1:58:51
394 17075 Asbjørn Strømmen Trondheim skiklubb 1:58:53
395 15129 Torbjørn Sirekrok Volkswagen 1:58:55
396 11161 Remi Norbeck   1:58:57
396 19155 Dag Cederstrøm Driv IL 1:58:57
398 12166 Anders W. Skumsnes Volkswagen 1:59:02
399 8071 Ketil Ørndahl Hanssen Stor-Elvdal sk 1:59:08
400 13066 Magne Lund Hamar Media 1:59:10
401 19090 Knut Ole Mittet Bladcentralen ANS 1:59:15
402 13037 Hans Jørgen Hansen Kil 1:59:33
403 25134 James Matthew Miller Reno BIL Oslo 1:59:50
404 9146 Clive Hough Unit4 1:59:54
405 16020 Kjetil Berntsen Langhus 2:00:44
406 10226 John Ingvald Aarsbog Atlantic Road 2:00:46
407 8194 Frank Roar Svendsen Kirkens bymisjon Drammen 2:00:49
408 16079 Rune Gropen Konica Minolta 2:00:57
409 18107 Kent Victor Syverstad DNB Eiendom 2:01:01
410 1172 Helge Reppe redningsselskapet 2:01:13
411 11229 Trond Sydskogen Haldens Roklub 2:01:22
412 16263 Bjørn-Erik Gunnerød Hagahogget Låmlag 2:01:29
413 18199 Frank Sandelin   2:01:34
413 7272 Espen Johansen Norcem/Leca/Bygg.no 2:01:34
415 12089 Cato Pettersen Tallmoen trening 2:01:43
415 6032 Henning Bråtebæk Oslo Lufthavn BIL 2:01:43
417 25006 Reidar Bentdal   2:01:48
418 20141 Lars Henrik Myklebust Volkswagen 2:02:00
419 7248 Ragnar Skogsbakken Søndre Land IL 2:02:02
420 12153 Egil Alnes Ålesund symfoniorkester 2:02:10
420 14186 Arne Ødegård Festina Lente 2:02:10
422 17041 Ole Jørgen Holck   2:02:17
423 12228 Odd Eirik Pedersen   2:02:27
424 12106 Roar Liheim Stensåsen   2:02:46
425 4259 Stig Andy Kvalheim Rambø Romerike Ultraløperklubb 2:02:49
426 17009 Frank Bergli Brevpost IL 2:02:50
427 11182 Bjørnar Reitan   2:02:53
428 15075 Stein De Lange Team VFL 2:03:04
429 14194 Erik Nybakk TEAM NORGESGRUPPEN 2:03:08
430 24058 Lars Gunnar Grønhella Coop Norge Handel 2:03:11
430 15033 Thor Gjerløw Gresvik IF 2:03:11
430 21006 Knut Georg Arnø   2:03:11
433 19173 Dag Krogstad   2:03:30
434 8128 Dan Werner  Mork Color Fantasy 2:03:39
435 12217 Svenn Ove Solend Datametrix AS 2:03:41
436 18070 Egil Niva KPMG 2:03:44
437 12090 Arthur Krohn Ringdal Bunker Oil AS 2:03:46
438 16202 Rune Pettersen SK Løype 2:03:56
439 15081 Geir Olav Lisle Team VFL 2:03:57
440 15063 Jørn  Wenger   2:04:01
441 19041 Hans Christian Gjølstad Elmico 2:04:24
442 14075 Dirk Lørken Gausdal 2:04:25
443 10132 Terje Lundberg Compusoft BIL 2:04:32
444 14117 Rune Sæther TILLER 2:04:35
445 7110 Thor Linge Soon Ski 2:04:39
446 18169 Jarle Kyllenstjerna   2:04:41
447 16225 Mohammad Sharikabad   2:04:50
448 9078 Carl Bernhard Svenke Norcem/Leca/Bygg.no 2:04:54
449 6273 Rune Øverlie Nyborg Smerteforening 2:04:55
450 1010 Bengt Erling Berg 3T-Treningsenter 2:05:04
451 21057 Tore Hukkelberg Brødrene Hukkelberg 2:05:12
452 10089 Rune Horgen Flora Ck 2:05:20
453 16249 Jan-Erik Storsve   2:05:26
454 14141 Flemming Eike Team Culture Link 2:05:36
455 10193 Atle Stavdal Telemark Sykehus 2:05:40
455 10196 Henrik Stray Teekay Petrojarl 2:05:40
457 20143 Magnar Sand PONDUSKAMERATENE 2:05:46
458 17012 Øystein Brenna   2:06:02
459 11119 Svein Kumle Gjensidige Sport 2:06:04
460 9131 Geir Skuterud Gjerdrum IL Langrenn 2:06:23
461 16035 Ståle  Braathen   2:06:24
462 9207 Bjørn Brandsborg   2:06:30
463 17031 Mårten Fossum Zenith Eiendom 2:06:43
464 18044 Morten Ole Johansen Norgegruppen Team Asko/ Team Fønix 2:06:44
465 18201 Sven Schulz   2:06:58
466 14172 Øystein Hellerud Brodd 2:07:11
467 8029 Thor Ove Brenne Sykehuset Innlandet 2:07:26
468 16070 Roar Foss   2:07:28
469 23029 Inge Dale Eiendomsservice vest 2:07:29
470 23271 Rune Pettersen Aker Solutions 2:07:34
471 19007 Erik Asschert Zwartlopers 2:07:41
472 18183 Torkel Muri   2:08:08
473 16110 Viggo Homble VSOP 2:08:39
474 12150 Sveinung Moesgaard Skjesol Biri IL 2:08:40
475 19191 Morten Belsvik   2:09:57
476 11289 Erik Magnus Ring   2:10:00
477 25242 Ole Johnny Hillestad Hydro BIL 2:10:03
478 16227 Hans Sivertsen HamarPost BIL og Velferdsråd 2:10:08
479 11072 Roger Helstad Nets Active 2:10:31
480 13125 Gisle Paulsen   2:11:01
481 17127 Ole Johnny Paulsen   2:11:08
482 19159 Jan Kjetil Johnsrud Norcem/Leca/Bygg.no 2:11:19
483 19068 Øyvind Kilstad TEAM LLENTAB 2:11:46
484 15038 Raymond Grønvold Moss CK 2:11:47
485 18003 Kjell Gylthe Berget Vang skiløperforening 2:11:59
486 21128 Ivar Svendsen HSIL 2:12:14
487 16182 Oddvar Ness   2:12:18
488 6181 Stig Eivind Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 2:12:19
489 20076 Jarle Nordengen Ingeborg&Stine 2:12:29
490 3202 Per Olav Vedeld Nordøy IL 2:13:55
491 18030 Per-Roar Gjerde Marine Harvest 2:13:56
492 18122 Alf Helge Aarskog   2:13:58
493 3297 Pinehas  Austeng   2:14:12
494 13077 Jan Harald Pedersen Hyen IL 2:14:18
495 2122 Thomas Nygaard   2:14:21
496 8270 Arne Talseth Sykehuset Levanger 2:15:10
497 17035 Bjarte Grostøl TEAM NORGESGRUPPEN 2:15:27
498 11162 Sindre Norderhaug   2:17:02
499 19059 Bård Holtan   2:17:32
500 16109 Karl Erik Holmlund   2:17:40
501 20128 Leif Øie Erichsen & Horgen BIL 2:18:24
502 20125 Trond Vaagan Volkswagen 2:18:52
503 25203 Jarle  Thorgersen   2:19:18
504 20083 Anders Olaussen TEAM NORGESGRUPPEN 2:20:15
505 19055 David Hoey   2:21:41
506 21160 Vegard  Bjørnstad Veto Rør / GIL / Varme og Bad 2:22:45
507 21116 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen   2:22:53
508 21167 Mansour Saberi   2:23:04
509 16114 Per Hugo Erpestad   2:23:09
510 16033 Pål Brenni Norcem/Leca/Bygg.no 2:24:30
511 18238 Magnus Leiknes Gruvelia SK 2:25:21
512 13079 Jan-Egil Roll DFI 2:25:30
513 20079 Jostein Nystrand Nybergligaen 2:27:29
514 17184 Ole Døhlen   2:27:40
515 2004 Bror Andresen   2:28:25
516 16010 Bent Hallbjørn Otterlei Austnes Norcem/Leca/Bygg.no 2:28:51
517 21169 kai brattsti   2:29:24
518 22156 Rune Linnes   2:29:42
519 22169 Bjarte Heggheim Breimsbygda il 2:29:53
520 21088 Kåre Nonstad   2:29:56
521 12119 Svein Venjum UioBIL 2:32:30
522 17037 Thomas Hagen Toppidrett Follo 2:33:35
523 20130 Ole Ørstvet Uco / Skanska BIL 2:35:19
524 11177 Håvard Pettersen   2:36:39
525 23058 Glenn Fossengen Østerbo vgs 2:39:32
526 21044 Trond Magne Gaaserud   2:39:44
527 23161 Kay-Henning Nilsen Rejlers Norge BIL 2:44:44
528 24116 Kenneth Kvalheim   2:45:32
529 20103 Vegard Sletten TEAM NORGESGRUPPEN 2:47:06
530 16295 Stein Tore Øvergård Volkswagen 2:52:09
531 23048 David Filtvedt Østerbo vgs 2:57:55
532 13108 Lasse Wilhelmsen   3:08:51
533 25009 Geir Bergersen   3:14:24


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +