Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Menn 50-54 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 134 Kristen Aaby Bjørn Myhre Sport 1:16:37
2 30 Andreas Engebretsen Overtoppen/Bull Ski & Kajakk 1:19:00
3 2255 Jim Olaussen   1:19:44
4 1044 Frode Engelund Skedsmo Skiklubb 1:20:42
5 1263 Tom Arild Sandbakk DNB/Team Tertitten 1:21:39
6 147 Geir Strandbakke Team sport1 lillehammer / Lillehammer skiklubb 1:21:40
7 54 Terje Hordnes BFG Bergen 1:22:29
8 158 Kjell Raa Volkswagen 1:23:17
9 29 Gunnar Eiterjord il skjalg 1:23:53
10 8 Fredrik William Baumann Nordic Ski Team 1:23:54
11 1020 Tore Bjerkrheim   1:23:56
12 73 Svein Egil Linnerud Eidsiva BIL / Gjøvik skiklubb 1:24:02
13 17 Morten Brendlien Vang Skiløperforening 1:26:15
14 1189 Jørn Schrøder Sk Vidar 1:26:29
14 1119 Arne Klungland Skiforeningen 1:26:29
16 1224 Geir Vågen Koll 1:26:35
17 1176 Reinert Rinvold   1:27:10
18 1049 Jan Richard Eriksen Asker Sk 1:27:11
19 6071 Frank Grønvold Lillomarka skiklubb 1:27:17
20 1193 Sigmund Skar Naprapatlandslaget, Skien 1:27:32
21 1001 Jostein Amdal Gjensidige Sport / Røa IL 1:27:37
22 1015 Pål Berg-Knutsen Nes Ski 1:27:40
22 2194 Yngve Aasum Statoil BIL Oslo 1:27:40
24 148 Eide Svein Erik IL Gular 1:28:10
25 2196 Tim Victor Bennett SK Vidar/Team United Bakeries 1:28:27
26 1288 Jon Myroldhaug Bærums Verk og Hauger IF 1:28:28
27 1074 Bjørn Tore Gullord NetCom BIL 1:28:29
28 2103 Jan-Ivar Lillebråten Sjårdalen IL 1:28:36
29 2022 Øystein Brun Varegg Team Melkesyre 1:28:39
30 1063 Johannes Gardien Spjelkavik 1:28:49
31 1168 Espen Overskott Hamar Skiklubb 1:28:51
32 1184 Johnny Ryvoll Overtoppen 1:28:56
33 2164 Morten Sørtømme Hovin il 1:29:02
34 2239 Anders Karlsen   1:29:31
35 4003 Håkon Andersen   1:29:45
36 1152 Severin Myrbakken Stor-Elvdal Skiklubb 1:30:01
37 2176 Robert Tørudstad Nybygda 1:30:12
38 3150 Erik Ramsrud Svea skilag 1:30:17
39 1227 Ross Wakelin Narvik IL 1:30:42
40 3181 Oddgeir Stråbø Sauda IL 1:31:10
41 1147 Paal Mork   1:31:15
42 1250 Stig Jacobsen Volda 1:31:16
43 1076 Svein Hagen Oppegård 1:31:45
44 3016 Jan Viktor Berntsen IL Kampen 1:31:47
45 1000 Gunnar Amdal Ryfylke Trelast 1:31:54
45 2082 Per Martin Johansen Lillehammer Skiklub 1:31:54
47 4220 Petter Lien Norcem/Leca/Bygg.no 1:32:26
48 2216 Wiggo Gundersby Team Flimmer 1:32:28
49 2188 Svend Arne Ytterbøl Halden Skiklubb 1:32:38
50 3246 Lars Myhre Norcem/Leca/Bygg.no 1:32:41
50 3102 Lasse Kjenner Eiker kvikk 1:32:41
52 2056 Lars Hansen-Møllerud Grue IL 1:32:44
53 1027 Roar Bjørnerås Fjellørnen 1:32:48
54 2148 Dag Silkoset Norges Rederiforbund 1:33:05
55 15093 Gylve Setlo Sandefjord TIF 1:33:34
56 1240 Per Østreng Gjerdrum 1:33:41
57 2282 Trond Enge Varde i.l. 1:33:52
58 2024 Frank Bu Varegg Team Melkesyre 1:33:58
59 2141 Erland Rønning Harestua IL 1:34:03
60 4175 Vegar Voraa   1:34:12
61 2033 Jan Tore Jørgensen Norcem/Leca/Bygg.no 1:34:21
62 2058 Hallgeir Haug Lyn Ski 1:34:25
63 2183 Morten Vestvik Spirit, Stavanger Friidrettsklubb 1:34:27
64 2107 Magne Loftesnes FLO Kjeller BIL/Fet ski 1:34:29
65 4004 Knut V Andersen Fredrikstad IF 1:34:34
66 2157 Jon Storsveen Ottestad 1:34:44
67 5031 Svein Fjeldheim Brd Dahl / Team Fjelluft 1:34:53
68 3046 Geir Atle Engen Snertingdal If Ski 1:34:55
69 4023 Sturle Brustad Full fart 1:34:56
70 3209 Stefan Westlen Norcem/Leca/Bygg.no 1:35:10
71 5002 Tore Angelsen Frukt.no 1:35:12
72 3223 Bjørn Anders Hagen   1:35:16
73 3237 Kjell Teigland Kudalen IL 1:35:24
74 4046 Eivind Fosheim Vestre Slidre IL 1:35:30
75 2008 Kåre Gunnar Bakke Veidekke 1:35:31
76 6217 Pål Skevik Brevpost IL 1:35:35
77 5164 Erlend Hermod Råheim Aurskog-Høland Friidrettslag 1:35:46
78 2146 Eirik W Sandsten Team Aktiv mot kreft 1:35:55
79 4232 Harald Klæbo Lillehammer Skiklub 1:35:56
80 1048 Jørn-Atle Erichsen GTI Friidrett 1:36:01
81 4040 Arild Espenes Lyn Ski 1:36:03
82 3093 Jan Indsetviken Vestre Spone IF 1:36:11
83 2025 Terje Bøe Hakadal IL 1:36:14
84 4081 Frank Kachel Vestre Akers SK 1:36:16
85 3063 Terje Granli Team Bælje 1:36:18
86 3081 Øistein Hoelsæter FFI BIL 1:36:20
87 5116 Ketil Mosbakk Osl Bil 1:36:23
88 3067 Frank Hansen Løplabbet Drammen 1:36:30
89 5132 Olav lian Nese Tønsberg FIK 1:36:48
90 83 Thor-Erik Messel Bjørndal il 1:37:08
91 3230 Werner Reinfjord SØMNA IL 1:37:18
91 3176 Roger Olsen Moelven IL 1:37:18
93 6236 Arild Sunde Areal og Eiendom AS 1:37:20
94 2111 Arve Mjelde   1:37:37
95 8094 Øyvind Karsrud Svett&Mett 1:37:41
96 4085 Ola Kjonerud Team Sport 1 Lillehammer / Lillehammer Skiklub 1:37:44
97 3142 Øivin Onarheim Blodsmak Sportsklubb 1:37:46
98 4129 Fred Gisle Pettersen Lyngstad og Omegn IL 1:37:49
99 6018 Baard Johan Bergseth Ufsekneika IL 1:37:53
100 5054 Geir Haugen vingar 1:37:55
101 5171 Tron Ola Sjøvold Røros il 1:37:56
102 2230 Ole Eliassen Røros IL/SB Seating 1:37:59
103 3003 Gunnar Atterås E-CO Bil / Kjelsås 1:38:02
103 4178 Rune Wæraas Rema 1000 Lade Arena 1:38:02
105 6226 Oddgeir Stensby Halmsås@omegn 1:38:04
106 1183 Bjarne Ryvoll Medkila Skilag 1:38:10
107 4213 Arne Sæther Åfjord 1:38:15
108 4094 Per Oddvar Lien Kyrkjebø IL 1:38:19
109 6000 Terje Negård Skiforeningen 1:38:21
110 4247 Svein Sælid   1:38:27
111 4059 Ivar Halset Njård 1:38:29
112 6088 Per Hasselstrøm Aker Solutions/Lillomarka Skiklubb 1:38:31
112 5004 Terje Auestad Nittedal skiskytterlag 1:38:31
114 4276 Atle Rye Carlsen Asker Skiklubb 1:38:35
115 5209 Kåre Ulvin   1:38:37
115 7155 Jon Rørdam   1:38:37
117 4020 Kjell Petter Braute Ørskog Idrettslag 1:38:42
118 5124 Geir Christian Melen   1:38:45
118 5199 Jan Erik Thoresen Sæther Elektriske BIL 1:38:45
120 7094 Stein Jørstad Follebu Skiklubb 1:38:48
121 7109 Eirik Liland Swedish Match Norge 1:38:50
122 4294 Inge Øyen   1:39:08
123 7085 Knut  Houm Gausdal Friidrettsklubb 1:39:21
124 3030 Cato Børresen Fet Skiklubb 1:39:31
125 9018 Per Burrell Sunne SLF 1:39:32
126 5299 Olav Engebråten   1:39:36
127 6106 Eigil Holst Oslofjord Triatlon 1:39:48
128 4133 Webjørn Remen Hydro BIL 1:39:49
129 5126 Roar Mikkelsen Lillehammer Skiklub 1:39:52
130 4262 Jørn Rolfsen Fossum IF 1:39:58
131 8266 Morten Sakariassen   1:40:01
132 8065 Bjørn Hafnor Kålja / Konnerud IL 1:40:03
133 5068 Arve Hole Flintjoggen 1:40:15
134 8145 Lars Reitan Svevia 1:40:26
135 7131 Arild Nielsen Norcem/Leca/Bygg.no 1:40:31
136 7066 Anders Gulbrandsen Kaos 1:40:40
137 7180 Vegard Stampeløkken Tele-BIL 1:40:42
138 7163 Dag Sannerhaugen Eidsvoll Sykkelklubb 1:40:43
139 4208 Ole Christian Lier Fredrikstad IF 1:40:46
140 3114 Geirr Are Blystad Larsen Hakadal LFP 1:40:48
141 8218 Tor Viulsrød Handelsbanken B.I.L. 1:40:49
142 2050 Laszlo Gyene Sparebanken Hedmark 1:40:52
143 10090 Karl Anders Hovden Det Norske Veritas BIL 1:40:55
144 9093 Ola Løvlien Forsvarsbygg 1:41:06
145 2031 Yngve Dahl Røros 1:41:16
146 5234 Peer Christian Anderssen Proactima 1:41:17
147 5011 Lars Bjertnæs SK Rye 1:41:23
148 3054 Jens Otto Fredriksen Krokskogen CK 1:41:28
149 5049 Jonny Olsen   1:41:30
150 4150 Hans Skari Lyn ski / Rye 1:41:34
151 3132 Kåre Nerem Emblem IL 1:41:35
152 6003 Per Almqvist Nordre Oppdalen IL 1:41:36
153 7006 Jan Otto Andresen IBM 1:41:38
154 7148 Øyvind Risnes Fenring IL 1:41:40
154 2289 Morten E Lund Hamar Skiklubb 1:41:40
156 5117 Jim Tørresen Kolbotn IL 1:41:58
157 7089 Ingar Jensen Team Fjella 1:42:08
158 6219 Tonny N. Skogsholm Gjerdrum 1:42:12
159 6125 Bjarne Juul Follo hestesportsklubb 1:42:15
159 11248 Ole Uhlen Åndalsnes I.F. 1:42:15
159 7057 Bård Atle Fuglum Otta i.l. 1:42:15
162 5062 Arne Herfoss Drangedal 1:42:21
163 3134 Stein Gunnar Nilsen Stiftstaden SK 1:42:32
164 6259 Eivind Ole Tveter Fet Skiklubb 1:42:34
165 5104 Frode Larsplass Norcem/Leca/Bygg.no 1:42:39
166 6155 Ingar Madsen Koll IL 1:42:42
167 7081 Jørn Ove Hellen Bertel O. Steen Teknikk AS 1:42:43
168 7166 August Ola Schneider Riksrevisjonen 1:42:47
169 3113 Jan Taug Telenor BIL/BST 1:42:48
169 4112 Anders Moen Ditt Tempo 1:42:48
171 6244 Magne Tung   1:42:50
171 8115 Steinar Lohne Statoil BIL 1:42:50
173 3287 Kjell Espen Leirvaag Nesodden SK 1:42:54
174 6223 Bjørn Magne Solhaug Hvam IL 1:42:58
175 6213 Kjetil Sjuve Lehmar Sport 1:43:02
175 8275 Vidar Eide Fjellhug/Vereide IL 1:43:02
177 7241 Lasse Olsson Revisjonsselskapet Olsson & CO DA 1:43:03
178 4102 Stig Henning Lunde Ruste IL 1:43:11
179 6176 Are Andre Olsen Kristiansund kommune 1:43:18
179 6234 Hans Anton Stubberud HiBU BIL 1:43:18
181 9143 Kjell Søbye Lillehammer Skiklub 1:43:19
182 12159 Kristian Gladheim Aurskog-Finstadbru Sportsklubb 1:43:23
183 4013 Roar Berg Sentrum vgs hed.fylk 1:43:24
183 9044 Arild Grimstad Vinghøg BIL 1:43:24
185 6298 Karl Moriggi LIER MOTORSPORTKLUBB 1:43:34
186 7281 Svein Morten Skoglund   1:43:45
187 10029 Harald Brekke TEAM NORGESGRUPPEN 1:43:50
188 2168 Per Kolstad   1:43:54
189 5096 Svein Erik Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 1:43:57
190 8133 Per Inge Netland Istad IL 1:44:06
191 6149 Øyvind Johannessen Linnebo Asker Skiklubb 1:44:07
192 8288 Are Skurdal Norcem/Leca/Bygg.no 1:44:08
193 11032 Anders F. Dege Fredrikstad Skiklubb 1:44:17
194 6251 Knut Toftemo Esko-Graphics Kongsberg 1:44:23
195 5296 Terje Nyen Eidsvoll Dyreklinikk 1:44:39
196 6143 Terje Wuttudal Larsen Nordre Eidsvoll 1:44:40
197 9065 Torbjørn Hundere Holmen IF Langrenn 1:44:41
198 7254 Trond Flydal   1:45:02
199 5271 Steinar Røshol Løvstad Team Tertitten 1:45:08
200 7203 Even Anders Tosterud Feiring IL 1:45:14
201 11287 Øyvind Huse Privat 1:45:21
202 11293 Arne Lønstad Vind IL 1:45:36
203 7022 Alf-Erik Birkeland Team Birkeland 1:45:40
204 7125 Jon Moslet Team Includia 1:45:42
205 10152 Runar Ofrim Skiforeningen 1:45:48
206 6033 Ole Buhaug Leksvik 1:45:56
207 8002 Rune Almsbakken Svett & Mett 1:46:00
208 4048 Harry Gautvik LOI 1:46:22
209 12048 Dag Johannessen Norcem/Leca/Bygg.no 1:46:25
210 6051 Eirik Ellingsen Sksgerrak SK 1:46:30
211 6128 Kåre Kallmyr Norconsult 1:46:36
212 8230 Tore Øygard HIL / Nittedal Banquet Racers 1:46:37
213 8019 Gunnar Berge Rustad IL 1:46:46
214 14030 Terje Flåthen Båtstø Runners 1:46:47
215 25111 Ole-Jacob Larsen   1:46:57
216 17205 Arne Tømmervold   1:47:09
217 7103 Ove Kåseth Kafteins Corner 1:47:11
218 8247 Lasse Petersen Rustad IL 1:47:30
219 4025 Geir Roald Bråthen Siemens 1:47:32
220 8041 Leif - Rune Ekroll Aksla IL 1:47:38
221 10110 Roald Kleivi Kjelsås 1:47:45
222 9023 Miguel Da Luz   1:47:47
222 10026 Thorstein Bostad Fossum 1:47:47
224 7176 Geir Solli   1:47:50
225 8140 Sigmund Olsen Andebu IL 1:47:52
226 8157 Kjell Sandal Ottestad SK/Norconsult BIL 1:48:01
227 8290 Trond Ahlsen Eidsvåg il 1:48:04
228 22082 Frank Løvli Norcem/Leca/Bygg.no 1:48:06
229 10012 Tore Berg   1:48:08
230 9069 Ståle Kalager   1:48:14
231 6086 Runar Hansesætre Halden Schneider 1:48:20
232 7185 Svein Olav Stranden Ål/Team Råskinn 1:48:49
233 7268 Maarten Beck Raufoss IL 1:48:54
234 9123 Sverre Sedeniussen Gjelleråsen IF 1:48:55
235 13001 Egil Linge Anderssen Skaubygda IL 1:49:02
235 7067 Bård Haga Larvik ski 1:49:02
237 9298 Glenn Jeppesen Strømmen og Lillestrøm sk 1:49:15
238 10061 Edwin De Groot skagerrak sportsklubb -Porselensklinikken 1:49:19
239 8216 Harald Vidsjå Nesodden Team2 1:49:35
240 7037 Dag Harald Drevsjø OPIL 1:49:38
241 5297 Jan Skogheim Åslia skilag 1:49:50
242 5187 Per-Ivar Svartholt Moelven Våler BIL 1:49:53
243 10174 Roy Tore Sandnes Rauma Sykkelklubb 1:49:55
244 12185 Bjørn Marstein   1:49:57
245 5178 Terje Solberg Skedsmo Skiklubb 1:50:01
246 8047 Tore Engelien   1:50:04
247 15154 Arild Ulvestad Bunker Oil 1:50:08
248 16046 Mads Dessen THEKIN 1:50:11
249 21055 Per Holm Vang Skiløperforening 1:50:15
250 10053 Stein Olsen   1:50:16
251 13065 Odd Arne Ludvigsen   1:50:18
252 6289 Ståle Elgshøen Norde Trysil IL 1:50:25
253 9079 Willy Kvilten HSK Nordkisa 1:50:43
254 12138 Grunde Grimsrud Kragerø IF 1:50:52
255 5256 Ole Kristian Stenberg   1:50:53
256 9112 Hans Petter Aas   1:50:56
257 6265 Jan Olav Wilhelmsen Norcem/Leca/Bygg.no 1:51:05
257 14144 Kristian Gløersen   1:51:05
259 15187 Einar Nesvik Norcem/Leca/Bygg.no 1:51:10
260 11245 Andreas Tryggeset Norcem/Leca/Bygg.no 1:51:16
261 6114 Ditlef M. Jacobsen   1:51:18
262 10155 Kåre Chr. Olsen A-K maskiner 1:51:19
262 10016 Tormod Bergerud JBV BIL Oslo 1:51:19
264 14068 Knut Lindås   1:51:44
265 8136 Tor Nordskog   1:51:55
266 521 Kjetil Rydje Rydje Renhold 1:51:56
266 7058 Rolf Inge Furuly   1:51:56
268 13184 Arve Vikør   1:52:01
269 11025 Jørn Børkesveen Tine brumunddal 1:52:03
270 10054 Stig Jarle Fjeld Sjuværpa 1:52:10
271 13078 Avo Raud   1:52:43
272 21119 Roar Skaug Hedmarken Brannvesen 1:52:48
273 13123 Lars-Erik Nygaard Asker Skiklubb 1:52:49
274 5176 Aadne Smidesang Fåberg 1:52:53
275 17206 Tor Arne Wæraas   1:53:04
276 11126 Lars-Ketil Liane Fredrikstad Skiklubb 1:53:17
277 6225 Svein Steinsvoll   1:53:19
278 13186 Tor Sætrang   1:53:22
279 11232 Rolf Johan Sørli Team Leikjæft 1:53:39
280 6015 Geir Bergheim Fossum IF - Genus BIL 1:53:54
281 19004 Trond Andreassen   1:53:57
282 6089 Nils-Otto Haug Asker 1:53:58
283 10086 Jan Ove Hoddø Naf Gården Legekontor DA 1:54:02
284 16088 Leif Hagen Privat 1:54:10
285 12117 Per Morten Torvildsen Sportsklubben Rye 1:54:14
286 14094 Hans Petter Schive Lillehammer 1:54:19
286 9274 Skjalg Sylte Stavheim Gjøvik skiklubb 1:54:19
288 8026 Kjell Borchgrevink Tine brumunddal 1:54:21
288 12168 Kristian Storsveen Løten o-lag 1:54:21
290 17099 Arntsen Ole Kristian Aksla IL 1:54:25
291 11051 Trond Arnljot Jensen Follo SK 1:54:38
292 10167 Webjørn Riise Bergen Triathlon Club 1:54:56
293 14027 Truls Enger Hellerudtoppen OM 1:55:01
294 8159 Stig Lyngstad Lyngstad Omegn I.L 1:55:22
294 18147 Jan Gjerløw Norcem/Leca/Bygg.no - Gressvik IF 1:55:22
296 10292 Robert Olsen Botne Skiklubb 1:55:43
297 8141 Lars Erik Opøien Lørenskog SK 1:55:53
298 9266 Sigurd Germundson HEMING IL 1:56:02
299 13119 Jørgen Håland   1:56:06
300 14150 Finn Klavenes Evry BIL 1:56:12
301 17065 Ole Martin Rekslen   1:56:15
301 13139 Erik Torkelsen Ringnes BIL. 1:56:15
303 11265 Ivar Arne Waagen   1:56:20
304 9020 Knut Bøvre Aggreko 1:56:21
305 12200 Bård Gjestvang   1:56:31
306 8227 Knut Sagbakken Norsk Tipping 1:56:57
307 9163 Espen Årud Hamar Skiklubb 1:57:02
308 12145 Ivar Manger   1:57:04
309 14178 Jonas Molander Team Spenst Sørumsand 1:57:21
310 11005 Yngve Andersen   1:57:22
311 14211 Tommy Lind Luftambulansen 1:57:25
312 1003 Erik Tambs Andresen   1:57:34
313 11298 Erik Aanerud Mestergruppen 1:57:45
314 9072 Kai-Erik Karlsen BW Offshore 1:57:49
315 13175 Ole-Petter Kristiansen Bærum kommune bedriftsidrettslag 1:58:01
316 12239 Rune Diserud AGA BIL 1:58:08
317 13090 Ronny Solli Joggekameratene 1:58:20
318 7136 Håkon Strand Olsen   1:58:36
319 13155 Øyvind Engelsjord   1:58:37
320 20093 Helge Rosenlund   1:58:38
321 15189 Magne Orderløkken Skedsmo Skiklubb 1:58:41
322 14007 Jan-Erik Bakke Kolbotn IL 1:58:54
323 11220 Odin Storli   1:58:59
324 7257 Reiulf Holm Ottestad sykleklubb 1:59:05
325 10248 Rune Lundh KMAS 1:59:10
326 15281 Arild Lande   1:59:22
327 14159 Atle E. Larsen NORTURA 1:59:23
328 12084 Hans Martin Norstrøm Tosotraverne 1:59:33
329 16134 Tor-Åge Fløtnes Verico 1:59:38
330 13018 Ove-Egil Eriksen Team Næroset/Gjensidige BIL 1:59:39
331 14070 Jan-Frode Lorås Gauldal SK/DAX BIL 1:59:46
332 4212 Børre Sunde Greensocks Oldstars 2:00:10
333 18118 Gunnar Magne Bakken   2:00:14
334 9139 Trond Solsrud Hurdal IL 2:01:02
335 16235 Stein Arve Sogge Skåla 2:01:08
336 9297 Trond R. Hole Bækkelagets SK - skigruppa 2:01:44
337 12003 Erling Aronsveen Eidsiva bredbånd 2:01:47
338 20127 Stian Westad   2:01:53
339 6207 Kenneth Sande Team Kvadadal 2:02:05
340 8271 Rune Abildgaard FRAMO BIL 2:02:14
341 15105 Arild Løtveit   2:02:55
342 23227 David Verdu Norcem/Leca/Bygg.no 2:03:02
343 17069 Lothar Ritter   2:03:17
344 15034 Jan Erik Granbo Ingen 2:03:21
345 15007 Øyvind Bjørli Østerdalen Garnison 2:03:23
346 16127 Frode Angvik Jacobsen Angvik IL 2:03:55
347 8197 Werner Sveum Torpa Ski 2:04:02
348 15147 Ronny Sørby   2:04:13
349 16125 Terje Haave Reinertsen BIL 2:04:14
350 15282 Svein Leth-Olsen Austrått sykkelklubb 2:04:33
351 16081 Tore Grødem CK Jarlsberg 2:04:43
352 15028 Kurt Fløan NAMSOS 2:04:51
353 17092 Knut Atle Hoen   2:05:04
354 17077 Dimitry Tsesmetsis R & D Racing Team 2:05:10
355 6205 Geir Røsand Fossum IF 2:05:47
356 18035 Tom Erik Guttulsrød Moss skiklubb 2:05:48
357 22005 Svein Gunnar Bergvin Stiftsstaden SK 2:05:50
358 11285 Bjørn Hansen   2:06:22
359 18087 Otto Svein Ramsdal Flora Ck 2:06:43
360 7043 Frank Eriksen   2:06:46
361 6173 Inge Nilssen SK Rye 2:07:02
362 15072 Erlend Kristoffersen   2:07:03
363 23171 Jan Harald Pedersen Eiendomsservice vest 2:07:29
364 18016 Jon Atle Eie   2:07:55
365 4154 Geir Solli Embriq BIL 2:07:57
366 14042 Esben Haugli   2:08:03
366 18141 Bjørn Allan Eriksen   2:08:03
368 14188 Finn Bjormyr   2:08:22
369 18258 Bengt Hansen   2:08:26
370 18050 Øystein Harley Kjøll Ide&DekorVerkstedet IL 2:08:55
371 17011 Nils Bratberg   2:09:07
372 15289 Gunnar Olav Ottesen   2:09:43
373 22093 Roy Nesset Danske bank B.I.L 2:09:55
374 25127 Reidar Lundh Hydro B I L 2:10:02
375 15014 Tom Cooper Rustad IL 2:10:12
376 14198 Trond Wiker TEAM NORGESGRUPPEN 2:10:15
377 17143 Reidar Foss Hurum CK / Drammen politiidrettslag 2:10:19
378 15190 Terje Pettersen Norcem/Leca/Bygg.no 2:10:47
379 13076 Hans Erik Pedersen Bækkelagets Sportsklub 2:11:22
380 21008 Sveinung Austefjord Team Østersund 2:11:42
381 3170 Lasse Skudal Moss skiklubb 2:11:53
382 6238 Arne Sveen Tung 50-års krise 2:12:22
383 12197 Kjell Anton Dyrhovd Krødsherad IL 2:12:26
383 25295 Tommy Nilsson   2:12:26
385 16299 Bjørn Erling Skramstad   2:12:44
386 25031 Terje Vidar Hubred   2:12:49
387 19035 Morten Furuseth   2:14:11
388 15180 Tore Ilseng Norcem/Leca/Bygg.no 2:14:13
389 8073 Knut Haugen Caverion 2:14:17
390 16237 Ingar Solberg   2:14:54
391 15053 Arve Inge Hoggen Høvik IF 2:15:17
392 16101 Morten Henriksen   2:15:41
393 19158 Sigurd Hov   2:15:58
394 19135 Jan Arve Sunde ullersmo fengsel 2:16:37
395 16294 Arne Oluf Øvereng Norservice 2:16:57
396 18099 Hans-Åge Skjenken Team Skjenken 2:17:19
397 20056 Bjarne Kristiansen   2:17:34
398 8167 Morten Skjelstad MECA Bedriftsidrettslag 2:17:55
399 1223 Jørn Volle Volda. VTI 2:18:22
400 8112 Dag Johnny Lian Andebu IL 2:20:07
401 10041 Frode Domaas IL Samhald 2:20:19
402 21003 Hans Petter Andersson Team Andersson 2:20:25
403 18208 Ingo Spiering   2:21:12
404 15230 Erik Retvedt Nordic Choice Happy Sports Team 2:21:30
405 19128 Kjetil Stenhammer Alcatel-Lucent BIL 2:24:56
406 23202 Bjørn Snekvik Veidekke BIL 2:26:01
407 16234 Rune Smittil   2:26:51
408 19121 Bjørn-Magnus Simonsen Ottestad sk 2:28:53
409 11205 Bjørn Skogstad   2:29:29
410 20046 Ola Holter Team Lagt Opp 2:29:57
410 19122 Thomas R. Simonsen TEAM LLENTAB 2:29:57
412 17188 Knut Åge Hals Snåsa i l 2:30:06
413 15077 Frode Lervik Veldre Friidrett 2:30:23
414 21049 Terje Hegge UiO bil 2:30:28
415 1029 Per Brikt Olsen   2:32:04
416 18209 Morten Stavseth Lillehammer Skiklub 2:32:23
417 19018 Berge Bråthen   2:32:55
417 18248 Ole Morten Rønning   2:32:55
419 20082 Kai Olafsen Romedal IL 2:36:34
420 22145 Bjørn Aardal Kjølsdalen IL 2:36:35
421 20102 Ådne B. Skålevåg CBA 2:37:02
422 21041 Morten Grønli HK RYGGE 2:40:03
423 22160 Robert Tranum   2:43:54
424 25124 Sverre Lunde   2:47:30
425 16291 Per Arne Williksen DSV Air & Sea 2:51:00
426 22038 Knut Furuli Batnfjord Idrettslag 3:25:38
426 22084 Ronald Martinsen Batnfjord Idrettslag 3:25:38


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +