Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Menn 60-64 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 60-64 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 194 Ole Evensen Team Sport 1 Lillehammer 1:28:43
2 4114 Bård Olav Moen Strindheim IL 1:29:18
3 2039 Goar Engeländer Haxter Lauffreunde Paderborn 1:29:49
4 2204 Kolbjørn Hjertvik Kårvåg I.L. 1:30:50
5 2137 Torstein Rudihagen Lillehammer Skiklub 1:31:29
6 5083 Finn Erhard Johannessen OSI 1:33:50
7 2223 Stein Kaasa Byåsen IL 1:35:21
8 2101 Olaf Lia Team Baker Hansen 1:35:54
9 2068 Egil Holme Fredrikstad IF 1:36:09
10 2060 Jon Haukeland Skiforeningen 1:37:28
11 5143 Jørn Willy Olafsen Tønsberg Triathlonklubb 1:37:32
12 4214 Svein A. Sørsdal Alcatel-Lucent 1:37:51
13 3168 Terje Skjeggedal NTNUI 1:37:54
14 4108 Per Magnussen NRK Hedmark 1:38:02
14 9238 Joar Halseth Ogndal 1:38:02
16 3049 Vidar Eriksrud Sjåstad Vestre Lier 1:38:15
17 4017 Aasmund Bjørnstad   1:39:01
18 7146 Terje Redtrøen NØK BIL 1:39:15
19 3038 Erik Driveklepp VTI 1:39:41
20 6152 Torodd Lybeck Fagernes IL 1:39:51
21 3138 Oddvar Nygaard Bjørn Myhre Sport 1:40:34
22 7183 Hermann M Storflor Statoil 1:41:38
23 5082 Geir Anders Jensen   1:42:04
24 3115 Knut Libakken Redalen I L 1:43:18
25 5057 Arne Heimdal Tine 1:43:43
26 5175 Arthur Ingvald Slåen Sulland BIL 1:43:47
27 9269 Jan Ivar Høisveen Furnes ski 1:44:08
28 5212 Aage Vasaasen Stange Energi 1:44:23
29 6038 Tom Willy Christiansen Ørskog friidrett 1:44:30
30 9132 Morten Slette Byåsen 1:44:51
31 5072 Bjørn Holmseth Trysil SK 1:45:13
32 8121 Trond Laastad FRAMO BIL 1:45:15
33 5131 Ivar Nerhoel Orkdal il 1:45:36
34 8063 Ole Guttulsrød RYGGEJOGGEN 1:45:48
35 9119 Bjørn O. Rønningen ESK 1:46:14
35 7226 Jan Erik Bakåsmoen forestia Byggma 1:46:14
37 8110 Vebjørn Langlete   1:46:17
38 10160 Arvid Inge Paulsen   1:46:29
39 8273 Alf Gunnar Bendiksen Lillehammer Skiklub 1:46:37
40 7015 Ole Berget   1:46:38
41 7290 Knut Olav Schou Veritas BIL 1:47:02
42 10163 Terje Pettersen Røa IL / Devoteam BIL 1:47:04
43 18272 Svein Nilsen Engerdal Sykkel 1:47:07
44 7210 Per Gunnar Vasset Sparebanken Møre 1:47:08
45 8016 Gudmund Bakken Lillehammer Skiklub 1:47:35
46 8072 Willy R. Hanssen Norcem/Leca/Bygg.no 1:47:41
47 9091 Rune T Lund Veidekke BIL/Vang H 1:48:30
48 8087 Tom Igelkjøn HSI - Haukeland Sykehus Idrettslag 1:48:38
49 11164 Jon Øystein Nossen Privat 1:48:52
50 11011 Ketil Berge DnB 1:49:29
51 3217 Edgard Ellertsen   1:50:27
52 8014 Vidar Avdal Mjøndalen IF 1:50:37
53 9005 Bjørn Bakke Vågå IL 1:50:48
53 9133 Harald Small SkiLøperne 1:50:48
55 11023 Bjørn Busund Heming 1:50:55
56 10175 Petter Sandvik Edisys 1:51:23
57 11034 Svein Drtina Tønsberg Triathlon Klubb 1:51:26
58 10142 Peter Mykleset HamKam 1:51:27
59 11079 Magne Hov   1:51:43
60 12104 Trond Sparling Therma Industri AS 1:52:05
61 11197 Geir Sjaastad   1:52:54
62 10192 Karsten Solheim Skiforeningen 1:53:19
63 9185 Stein Westad Veldre 1:53:22
64 8143 Odd Arve Rakstad Syril il 1:53:42
65 12016 Ole Terje Dahlsrud IL Mogutten 1:53:45
66 11109 Hroar Klempe NTNU 1:53:55
67 10157 Arne F Opsahl Sandvika videregående skole 1:54:29
68 14045 Ragnar Heier Østbygda IL 1:54:56
69 15092 Trond Midtsveen   1:55:03
70 13118 Nils Erik Hulbak   1:55:08
71 14101 Ivar Skjerve Egge IL 1:55:33
72 9216 Geir Løkken Lillehammer Skiklub 1:55:45
73 13105 Jens Vig Drammen Strong 1:55:49
74 11166 Roar Nyberget Lauvåsen SK 1:55:52
75 10040 Jan Helge Djupvik Ulstein Group 1:56:11
76 8070 Hermann Iver Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 1:58:00
77 15090 Steinar Mattingsdal Puls, Egersund 1:58:24
78 18224 Bjarte Ytre-Arne   1:58:27
79 15175 Frode Finne Lillehammer Skiklub 1:59:51
80 15013 Pål Christensen Inas 2:01:01
81 15023 Helmer Fjellvåg Team Baldur 2:01:05
82 14029 Øyvind Fjellvang TOTAL B.I.L. 2:01:16
83 13109 Roar Øverby Lillehammer Skiklub 2:01:17
84 7238 Roald Meier Kjelsli Hasselvika Idrettslag 2:01:23
85 15290 Jan Skogli Halmsås og Omegn Skilag 2:01:40
86 3229 Per-Otto Olsen Veteranforbundet SIOPS 2:01:51
87 22109 Norvall Ramdahl Leksvik IL 2:02:07
88 15026 Arne Ottar Flakstad Hamar Media 2:02:10
89 16255 Sverre Sunnset Sokna i.l 2:02:16
90 11088 Morten Hals Team Baker Hansen 2:02:23
90 12140 Per Holm   2:02:23
92 15159 Dag Vinge Røros il 2:03:42
93 13070 Richard Brattli Leknes skiforening 2:04:17
94 17229 Leiv Roar Østerhagen   2:05:59
95 17149 Bård Kalvåg   2:06:49
96 12107 Arne Stonor Søre Ål IL avd. Danmark 2:08:35
97 18211 Thor Svegården   2:10:21
98 13022 Leif Forsell Labil 2:11:13
99 16129 Hans Petter Lømo   2:11:14
100 18251 Amund Trøstheim Kvam 2:11:58
101 17169 Ove Stengrundet Nordre Trysil IL 2:12:01
102 20156 kjell leistad Felleskjøpet, Holstad 2:12:10
103 18222 Helge Wam Nesbygda IF 2:12:26
104 20074 Roy  Nakken Fiksdal il 2:12:27
105 13181 Gunnar Sevåg   2:13:40
106 17134 Bjørn Idar Vinsnesbakk Singsås Il 2:14:04
107 18240 Ottar Opgård Tverrelvdalen Il 2:14:16
108 19089 Svein Minge Saugbrugs B I L 2:14:26
109 19030 Per Arne Espeland Privat 2:17:02
110 21032 Frank Roger Eriksen   2:17:34
111 20147 Terje Strand Team Råskinn 2:21:24
112 18133 Roar Buraas Lillehammer SK 2:23:41
113 21142 Thore H. Bjørnerud TB Revisjon as 2:25:16
114 21091 Asbjørn Nordal Nordal Team 2:25:56
115 16044 Jon Dahl Kirkens bymisjon Drammen 2:26:37
116 18205 Jakob Soldal Trondhjems Skiklubb 2:27:13
117 24213 Geir Sundvor   2:28:40
118 22079 Kjell Rømyhr Lund Ungdomslaget Medvind 2:31:31
119 22056 Geir Indrearne Vard BIL Tomrefjord 2:33:47
120 16049 Egil Otto Dragseth VA-etaten, Oslo 2:34:38
121 20023 Åge Dagfinn Endrerud Isfjorden IL 2:40:42
122 22014 Tore Brønnum Privat 2:48:07
123 19048 Gustav Gaarder   2:59:07
124 19092 Bjørn Nordgård Skogdjerv.Il 2:59:08
125 21039 Thorbjørn Olav Fredheim   3:00:01


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +