Resultater Birkebeinerløpet 2015 - Menn 65-69 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 13. juni 2015

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 65-69 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2015

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 579 Einar Djupå   1:35:11
2 558 Per Øyvind Tveiten Kvam l.s.k. 1:38:00
3 497 Vidar Lægreid Sogndal IL 1:38:59
4 479 Olaf Knai Hurdal IL 1:39:14
5 411 Ole Peter Bergaust Veldre Friidrett 1:39:19
6 422 Herbjørn Brennhovd Gol Il 1:39:26
7 600 Olaf Pedersen Olympiaparken 1:39:46
8 412 Kjell Berge Bærum kommune/Lørdagskameratene 1:40:37
9 526 Freddie Schumann Stadsbygd i.l. 1:40:49
10 421 Harry Breiland Undheim IL 1:41:19
11 578 Odd Arnt Christensen   1:43:06
12 566 Nils-Petter Wiik Driv IL 1:44:44
13 534 Vidar Andre Steigen Nittedaljoggen 1:44:46
14 487 Magne Harald Kvikstad   1:45:51
15 562 Andris Wangensteen Bækkelagets SK 1:46:29
16 478 Vidar Klokkerhaug Oseberg Skilag 1:46:40
17 480 Morten Kristiansen STATNETT 1:46:47
18 530 Agnar Skutbergsveen Veldre Friidrett 1:46:52
19 401 Frank Antonsen Ringnes BIL. 1:47:18
20 560 Alfred Unosen   1:48:57
21 580 Steinar Finsrud   1:49:19
22 414 Stein Berget Lørenskog Fil 1:49:55
23 464 Frantz Johansen Lillehammer Skiklub 1:50:25
24 483 Anders Johan Krosby Fredrikstad Skiklubb 1:50:51
25 549 Rolf Ingar Tennebø Team Tennebø 1:51:53
26 451 Per Heltne Volda til 1:52:21
27 529 Bjørn Skinnerlien Lillehammer Skiklub 1:52:25
28 541 Odd Arild Strand Stor-Elvdal Skiklubb 1:52:38
29 552 Alfred Thornæs Tjom Kam 1:53:18
30 524 Arne Rønning Skansen Bil 1:54:30
31 486 Agnar Kvam   1:54:32
32 407 Einar Behrns Veldre Friidrett 1:55:18
33 457 Oddmar Holmebukt Målselv IL 1:56:16
34 605 Kristian Mosdal Gimse IL / MelhusBanken 1:56:19
35 437 Sverre Fossen Lillehammer Skiklub 1:57:20
36 587 Widar Hellerud Volkswagen 1:57:30
37 418 Ola Bjerke Sørum IL 1:57:40
38 531 Olav Skogen Vang Skiløperforening 1:58:47
39 598 Petter Marum Lillehammer Skiklub 1:58:59
40 16176 Tor Rasmus Skjærpe spreke familie 1:59:12
41 448 Steinar Haug Lillehammer Skiklub 2:00:47
42 454 Magne Hoel Valldal IL 2:02:01
43 561 Øystein Vestre If 2:02:36
44 494 Knut Lindbo   2:03:12
45 559 Lars Ulvestad   2:03:58
46 564 Vidar Wennerød Tønsberg Triathlon Klubb 2:04:15
47 450 Bjørn Peder Haugen SK Rye 2:04:20
48 533 Svein Smaadahl Trøgstad Sk. 2:06:53
49 19165 Øystein Jonassen Saugbrugs BIL 2:07:45
50 555 Gunnar Tonvang   2:09:04
51 403 Jon Aulie Bækkelagets 2:09:06
52 492 Arne Lauvålien   2:11:58
53 593 Helge Leonhardsen Lillehammer Skiklub 2:12:22
54 447 Jostein Hanøy   2:16:48
55 19083 Terje Lorentsen Team Kraft Sør 2:19:11
56 597 Odd Brørs   2:19:13
57 432 Per Ivar Ertresvåg I.L.Skjoldar 2:19:18
58 424 Kjell Broholt Norconsult 2:21:28
59 405 Sverre Bang   2:24:24
60 434 Trond-Ola Evensen Volkswagen 2:25:12
61 438 Per Fossum Norcem/Leca/Bygg.no 2:26:54
62 482 Ole Andreas Krogness Nesodden IF 2:27:59
63 508 Øivind Nullmeyer Jardar 2:29:29
64 512 Einar Onshus Indre Scheeskroken 2:31:09
65 13185 Jon Arne Corell   2:33:10
66 513 Alfred Otterstad   3:49:01


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +