Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Kvinner 20-24 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 302 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:27:13,1
2 376 Tiril Udnes Weng Nes Ski 1:28:40,6
3 350 Åsne Skram Trømborg Norcem/Leca/Bygg.no/IL i BUL 1:31:06,0
4 340 Ragnhild Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 1:31:07,7
5 375 Lotta Udnes Weng Nes Ski 1:32:00,5
6 339 Ingerid Fredriksen   1:33:14,4
7 1268 Oda Nerdrum Ringkollen Skiklubb 1:33:29
8 9021 Charlotte Bryhn Forsvaret 1:33:41
9 4011 Ingvild Bratlie Rustad IL 1:34:57
10 372 Tonje Skjelstadås   1:36:07
11 360 Hilde Losgård Landheim   1:36:46,8
12 364 Turid Salbu Bjørgum IL 1:37:09,3
13 14034 Silje Gundersen   1:37:41
14 352 Caroline Madsen Konnerud IL 1:38:31,3
15 367 Margrete Dyrhovd   1:39:31,2
16 3263 Kristine Unsgård Leik IL 1:40:44
17 5273 Josefin Heier Fredrikstad idrettsforening 1:40:47
18 7168 Elisabeth  Thorrud   1:41:08
19 8264 Pia Sofie Måbø   1:41:22
20 303 Eline G Andresen   1:41:25,0
21 347 Ingrid Sørumshaugen Gjøvik skiklubb 1:41:27,2
22 14142 Bodil Mokkelbost Team FIH 1:42:14
23 349 Kristine Kristiansen Torgersen Lillehammer Skiklub 1:42:24,5
24 8188 Marte Skaug Stokke il 1:42:53
25 9109 Kathrine Rørtveit Gular 1:42:58
26 6040 Sofie  Buer GBB JUSS 1:44:22
27 310 Madelen Dørmænen   1:44:24,3
28 17057 Hanna Kaasa   1:44:36
29 13140 Emilie Bergheim Fossum IF 1:45:39
30 14012 Vilde Christiansen NTNUI 1:45:56
31 8082 Anette Lande   1:46:06
32 8238 Inger Marit Lie Smågnagerne 1:46:08
33 6179 Camilla Nyegaard Johansen Fredrikstad 1:46:31
34 5288 Kristine Vognild Bjerke IL Ski 1:46:55
35 6188 Birgitte Skare Opedal ODDA IL Skiskyting 1:47:22
36 373 Marianne Byfuglien   1:47:49,1
37 11049 Randi Gjelsvik Vonen Elite 1:47:50
38 17037 Kristine Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 1:47:56
39 332 Brynhild Sætha Øyer/Tretten IF 1:47:57,4
40 17031 Elisabeth Grindstad Norcem/Leca/Bygg.no 1:48:02
41 11106 Solveig Kolstad NTNU 1:48:40
42 10252 Inga Borud   1:48:46
43 5212 Hedda Ødegård   1:49:06
44 8050 Hilde Gudim   1:49:25
45 12184 Hanne Sørby   1:49:48
46 4016 Ranveig Brekke Røldal IL 1:49:58
47 10059 Linda Nygården Hanstad   1:50:03
48 8175 Marte Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 1:50:33
49 15226 Serina Ramskeid   1:50:35
50 9222 Line Vatningen Hønefoss Sportsklubb 1:50:38
51 7115 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka O-lag 1:50:49
52 8029 Jenny Feren  Kaltenborn   1:50:53
53 13123 Elin Grytten Sandnes   1:51:04
54 9046 Marie Haugerud   1:51:55
55 13167 Linnea Gunvaldsen   1:52:10
56 1002 Selma Ahlsand Kjelsås IL 1:52:25
57 12164 Annette Reinsberg Em1 Midt-Norge 1:53:14
58 356 Elise Rivenes Hagen NTNUI 1:53:17,2
59 15092 Rebecca Kjihl   1:53:23
60 15152 Stine Andreassen Rud Askim IF 1:53:35
61 11058 Ingrid K. Dæhli   1:53:41
62 12102 Stine Rypdal Varnes   1:53:45
63 9221 Lena Sylliåsen Biri IL 1:53:52
64 9217 Mina Thorslund Otterstad Vang Skiløperforening 1:54:01
64 16126 Thea Sophie  Johannessen   1:54:01
66 15224 Hanna Pettersen Aktiv mot kreft 1:54:28
67 13179 Thea Næss   1:54:29
68 10158 Anne Skirstad Vang skiløperforening 1:54:36
69 13178 Mia Sørli   1:54:50
70 16040 Kristine Clasen   1:55:23
71 19022 Sunniva Danbolt Einarsen   1:55:34
72 5034 Marie Rolland Enger   1:55:45
73 11035 Anita Eide Valkyrien Idrettslag, Sjøkrigsskolen 1:56:15
74 14188 Marte Nyberget   1:56:29
75 9020 Guro Brenna   1:56:43
76 16045 Karoline Edøy Sunndal 1:56:46
77 11056 Kristin Grøndal Forsvaret 1:56:52
78 13133 Kjersti  Hammershaug   1:56:59
79 7126 Gry Beathe Hummelvoll Trøan Os IL 1:57:08
80 15157 Runa Saltnes Team Saltnes 1:57:13
81 14076 Christine Morken Helse-Bergen 1:57:45
82 15167 Mari Skjerve   1:58:11
83 10217 Vilde Nytrøen Aashaug   1:58:26
84 10152 Marit  Sandtrøen   1:58:27
85 1248 Vilde Sødem-Karlsen   1:58:44
86 11013 Ida Cecilie Barstad   1:58:49
86 7223 Synnøve  Melheim   1:58:49
88 6207 Thea Marie Rutle Ull/Kisa 1:59:05
89 17133 Ane Yde Aasen   2:00:25
90 18195 Hilde Svendsen Team FIH 2:00:30
91 11005 Ingvild Visdal Aukrust Lom il 2:00:32
92 6043 Linn Baarlid Nordlistykket 2:01:02
93 19053 Oda Emilie Hovsengen Forsvaret 2:01:22
94 15032 Marita Bråten   2:01:42
95 15077 Kristin Hynne   2:01:44
96 18034 Maren Haakonsen Einstabland Akershus Elektro 2:01:54
97 14038 Nora Hansen   2:02:05
98 20216 Martine Dahlstrøm   2:02:27
99 7250 Linn Heidi Klevengen   2:02:46
100 18179 Sunniva Grønoset   2:02:53
101 18226 Carina Rosenlund   2:03:02
102 17203 Birgitte Ildjarnstad   2:03:38
103 18229 Ida Holter   2:03:41
104 18050 Ingvill Gulli   2:03:53
105 1273 Tora Storesund Tremoen   2:04:12
106 9202 Synnøve Hov Waale   2:04:15
107 18099 Hilde Myklemyr   2:04:41
108 14125 Elin Øverland   2:04:47
109 18218 Eva Bjørndal Ottestad   2:06:41
110 12046 Martine Kordal Husum Hof 2:06:45
111 14072 Pernille Sletmoen Minken   2:06:50
112 11102 Fride Uthaug Reite Aktiv mot kreft 2:07:04
113 19048 Mari Hoel Balestrand IL 2:07:10
114 6058 Ragnhild Eriksrud   2:07:51
114 6057 Elisabeth Eriksrud   2:07:51
116 16007 Karianne Antonsen Halmsås & Omegn 2:08:09
117 18159 Line Ødegaard Tysdahl   2:08:14
118 20177 Trine Smisethjell   2:08:16
119 13180 Signe Rustøen   2:08:19
120 10078 Kamila Angelika Hynek   2:08:22
121 9081 Oda Lodgaard Raufoss IL 2:09:34
122 6241 Mina Marie Strande Ringkollen Skiklubb 2:09:37
123 19093 Mariann Nabben   2:09:41
124 14016 Sigrun Eggereide   2:09:55
125 20215 Eva Berteig Team FIH 2:10:32
126 20086 Ragnhild Nyen Eidsvoll Dyreklinikk 2:11:03
127 16094 Rose-Mari Haugland   2:11:14
128 3006 Annette Unsgård Leik IL 2:11:44
129 10143 Mariann Linesdatter Bakken   2:11:46
130 18089 Trude Winge Laursen   2:11:54
131 17032 Ira-Linn  Grøntvedt Tynset idrettsforening (TIF) 2:12:09
132 14073 Linda Moen Norcem/Leca/Bygg.no 2:12:51
133 17140 Emilie Hagen   2:12:55
134 18181 Fride Moan Hasselknippe   2:13:40
135 19070 Vilde Roko Krogstie Flisa AIL 2:14:04
136 18035 Cecilie Enger Mehl   2:14:06
137 20217 Helene Knudsen Team FIH 2:14:37
138 15035 Hilde-Gunn Bye   2:14:47
139 18129 Amalie Skålevåg CBA 2:15:11
140 21064 Mari regine Holien   2:15:40
141 18192 Torun Røed   2:16:06
142 6240 Kristin Stonor Lillehammer Skiklub 2:16:20
143 20101 Thea Malene Rønaasen   2:17:37
144 17152 Sofie Westad   2:17:49
145 20111 Magnhild Skjåk Stokka Vingar IL 2:18:09
146 18168 Camilla Wickstrøm   2:18:26
147 15164 Johanna Hansine Nustad  Simensen   2:19:30
148 8194 Marte Gleditsch IL Runar 2:19:47
149 7232 Linda Severine Kolloen Skaug   2:19:54
150 17053 Andrea Kjølseth   2:20:30
151 16116 martine  Ingebrigtsen Myhre   2:20:59
152 22078 Anniken Aasgaard   2:21:39
153 15017 Ingrid Løvendahl Berg   2:21:51
154 19073 Ingvild Kvanvik Stekestad 2:23:26
155 16246 Vilde Marie  Follum   2:23:59
156 15216 Julie Langsrud   2:24:27
157 15026 Panida  Boonyasirichai   2:24:56
158 12124 Line Sjåheim Aktiv mot kreft 2:25:18
159 7191 Hege Berg Eriksen   2:25:45
159 12179 Maria Melland Karlsen Flisa IL 2:25:45
161 22084 Sandra Conradi Team FIH 2:26:17
162 18126 Dina Skjelbakken   2:27:43
163 21144 Mathea Sundby   2:28:35
164 22036 Julie Johansen   2:29:16
165 20131 Guro Tuftedal   2:30:50
166 19014 Julianne Vike Bøe   2:34:25
167 13145 Mia Foss Birkeland CK Victoria 2:35:18
168 18141 Emilie Strandenes Helse-Bergen 2:36:45
169 20130 Frida Tuftedal   2:36:56
170 18143 Vilde Nistad Strandos   2:41:00
171 20047 Tonje Haustveit Johansson   2:44:16
172 19161 Christina Thømt Fallang Volkswagen 2:46:20
173 21098 Maria Mittet   2:57:13
174 17219 Ingvild  Toft   3:06:31


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +