Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Kvinner 25-29 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 355 Veronika Blom Sk Vidar 1:18:48,0
2 300 Hilde Aders Tromsø løpeklubb 1:21:02,1
3 308 Nicoline Baartvedt Torshov Sport Runners 1:22:47,7
4 389 Kristin Antonsen NTNUI 1:23:38,8
5 374 Maren Wangensteen   1:23:56,4
6 370 Astrid Brathaug Sørset Team Oslo Sportslager 1:24:49,0
7 312 Marte Flatlien Lillehammer IF/Aktiv mot kreft 1:25:07,1
8 325 Mari Ourom Apexklinikken 1:28:18,9
9 305 Ida-Elin Bergum   1:28:23,6
10 371 Mari Børretzen Birk sport 1:29:17,7
11 319 Heidi Starheim Løvaas Kjell Sykkel og Sport 1:29:49,7
12 3157 Marte Sønstevold Sk Vidar 1:30:20
13 365 Bente Størmer Steira Aktiv mot kreft 1:30:33,6
14 359 Bente Landheim Tynset IF 1:31:21,4
15 2243 Marte Kristine Sveen   1:32:00
16 348 Maren Thomasgaard Team Skigo 1:32:37,4
17 337 Oda Bruteig Brunvoll   1:32:51,2
18 1264 Jorun Eggen Støren 1:33:50
18 1264 Jorun H. Eggen Støren 1:33:50
20 2239 Hanna Aarnes Nisja Driva IL/Dr.techn.Olav Olsen 1:34:00
21 8011 Julie Aspesletten Lillehammer 1:35:20
22 331 Barbro Sætha Lyn Ski 1:36:04,8
23 309 Tone Sundvor Dahl Bjerkreim IL 1:36:54,8
24 7190 Agnieszka Cybulska   1:37:05
25 5055 Synne Sundal   1:37:09
26 3047 Kristine Kruger Hagen   1:37:37
27 1221 Hanne Berg Eriksen Byåsen IL 1:37:56
28 7102 Ingrid Smith-Sivertsen   1:38:16
29 10291 Kaja Piene Børstad HEMING IL 1:38:22
30 2088 Kjerstin Joten Kvisle   1:38:23
31 336 Tine Andersen   1:39:02,3
32 8015 Molly Bazilchuk Team Strazilchek 1:39:24
33 5000 Cathrine Andersen Odal SK 1:39:25
34 6010 Marie Fornes Danielsen idrett uten alkohol 1:39:51
35 8041 Kari Flatla Tokenes Badeklubb 1:40:14
36 345 Marit Johanne Resell Strindheim 1:40:15,7
37 7016 Hilde Visthoff Drange Visma Consulting 1:40:24
38 9003 Camilla Bakkehaug Andersen   1:40:44
39 4185 Victoria Fjell Engebretsen SK Rye 1:41:01
40 7242 Solveig Sahr Bergheim OPIL 1:41:08
41 5078 Marte Kjøren FIK Orion/ Løpsklubben 1814 1:41:10
42 362 Anne Storslett Moelven IL / Team ParkettPartner 1:41:12,2
43 6044 Julie Dahl sarpsborg politiidrettslag 1:41:16
44 9162 Anne Jensen Microsoft 1:41:27
45 9158 Lise Grevle Teien   1:41:33
46 10044 Vilde Feet Indøk Racing Team 1:41:34
47 11057 Ida Grønli Gran Em1 Midt-Norge 1:41:48
48 11090 Marit Innvær Agasøster   1:41:53
49 7247 Eline Halset Feit&Sur 1:42:11
50 7011 Marita Brattbakk   1:42:17
51 5251 Thea Wikesland Flaen Lillehammer Skiklub 1:42:41
52 9156 Inga Friis   1:42:46
53 8095 Isabell Lippert   1:42:56
54 2014 Silje Marie Bolstad Åslia Skilag / sport1 Rena 1:42:59
55 8097 Mari Hammerseng Lund Kvernhuset BIL 1:43:06
56 8125 Ellen  Røyneberg UNIT4 BIL 1:43:21
57 13125 Ragnhild Smith-Sivertsen Tise IL 1:43:38
58 8090 Marita Lillekroken   1:44:20
59 8201 Ingvild Skjerve   1:44:38
60 8043 Sigrid Fredheim   1:44:48
61 10197 Lisbeth Voll Nydalens Skiklub 1:44:51
62 9211 Anne Hørsand Ilseng il 1:45:26
63 11280 Jeanette Storli Budal IL 1:45:28
64 9230 Mia Skaaraas   1:45:37
65 11260 Synne Berger Halmsås og Omegn Skilag 1:46:02
66 7051 Marita Klevmoen Torpa Ski 1:46:06
67 9193 Sandra Ekroll Aksla IL 1:46:18
68 9012 Anita Sørstrønen Bjerkvik   1:46:20
69 12171 Maren Bjørnstad   1:46:25
70 9082 Maren Losgård   1:46:38
71 9180 Maja Solli Grøa IL /Hydro BIL 1:47:04
72 12024 Marte Møller Garthus PWC Bil 1:47:06
73 6164 Linn Alicia Slora Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 1:47:09
74 9087 Katrine Madsen   1:47:24
75 6252 Helena Aanstad   1:47:30
76 9075 Anne Cecilie Lian Andebu IL 1:47:53
77 5100 Janicke Magnus Norcem/Leca/Bygg.no 1:48:00
78 7177 Karoline Bye Olerud   1:48:04
79 21068 Marie Hunstad   1:48:07
80 15231 Ellen Øksendal NTNUi- friidrett 1:48:12
81 2087 Christine Kvisle Høyskolen Kristiania BIL 1:48:24
82 5243 Anette Hesselroth Sk.Rye / Banqsoft BIL 1:48:35
83 1275 Åse Bergland   1:48:39
84 18072 Janne-Beate Jeremiassen Norstad   1:48:53
85 14100 Ida Sterud Stutlien Lillehammer Innebandyklubb 1:49:02
86 11179 Marie Rognes Norcem/Leca/Bygg.no 1:49:19
87 11291 Sara Christensen   1:49:25
88 10278 Marthe Bø   1:49:45
88 14169 Ingrid Lome Kvitehaugen ball og skiklubb 1:49:45
90 11271 Maren Nedregård Team Nedregård 1:50:05
91 5101 Emilie Erdahl Andresen   1:50:09
92 9018 Solveig Tveter Bratlie Fet skiklubb 1:50:17
93 12120 Hanne Selvik   1:50:21
94 13111 Maren Eline Klonteig   1:50:30
95 9165 Ingrid Larsen   1:50:31
95 10052 Marta Hole Greve   1:50:31
97 11298 Hanne Kristin Ommedal Multiconsult ASA 1:50:37
98 10053 Karen Sofie Grut   1:50:40
99 9218 Charlotte Rebtun Andresen   1:50:41
100 14020 Helle Haakonsen Einstabland Akershus Elektro 1:50:45
101 12112 Vilde Øverby   1:51:00
102 11024 Mari Melby Breum   1:51:03
102 17167 Tine Hansen Team Superselma 1:51:03
104 8059 Ingvild Hoggen Volda 1:51:07
105 11065 Anniken Halle KPMG Puls 1:51:41
106 15105 Astrid Lemme Team A-MacG 1:51:47
107 13119 Yvonne Myskja   1:53:08
108 12176 Cendrine Holme Njård 1:53:31
109 16038 Carolina Carlsen   1:53:33
110 5119 Tonje Skomedal Ramse Otra Il 1:53:34
111 14090 Synnøve Ræder   1:53:39
111 2101 Katharina Maurstad   1:53:39
113 10258 Marthe Stine Lunde   1:53:53
114 1249 Kristine Tollefsen   1:54:00
115 14039 Rebekka Haugen   1:54:05
116 16043 Justine Diaz   1:54:12
117 17166 Kine Hansen Superselma 1:54:16
118 18068 Rikke Christin Istad   1:54:17
119 9000 Tonje Andersen Østerdal Politiidrettslag 1:54:26
120 23118 Sara Bjerring   1:54:28
121 16277 Mathilde Vik Magnussen Nordic Choice Hotels 1:54:37
122 16203 Ida Caroline Schrøder   1:54:51
123 11160 Ingrid Nyeng Holte Consulting 1:55:14
124 12028 Henriette Graff GBB JUSS 1:55:21
125 14181 Tone Solberg   1:55:32
126 14079 Åsa Nordgård   1:55:40
127 5081 Anette Aaeng   1:55:44
127 12129 Cecilie Bjørnøy SMIL 1:55:44
129 19003 Pia Andersen Askevold   1:55:46
130 10055 Margrethe  Kleiberg   1:55:49
131 13138 Mathilde Wærstad   1:56:06
132 10077 Martha Larsen   1:56:11
133 13098 June Vodahl   1:56:17
134 16227 Karina Snemyr   1:56:40
135 11128 Jenny Berg Lunde Accountor Bærum 1:56:45
136 13150 Hanne Oustad Visma Consulting 1:56:53
137 12003 Hurkmans Anne   1:56:55
138 11232 Inger Helene Trollebø Njård 1:56:56
139 15168 Marit Elise Mæhlum   1:56:59
140 19122 Carina Stenholen   1:57:05
141 18228 Marthe Gruer   1:57:09
142 15015 Nina Benberg   1:57:27
143 18083 Janne Klevstad   1:57:29
144 19179 Maiken Wickstrøm Myrlund Gård 1:57:31
144 10281 Kristine Sveen Halvorsen Team Sveen 1:57:31
146 17134 Stine Aasløkk   1:57:32
147 19085 Marianne Løvdal   1:57:46
148 10279 Karen Anette Ekerholt Støkken IL 1:57:47
148 5175 Elin Alme adidas group 1:57:47
150 11227 Siri Sørhøy   1:57:49
151 16085 Liv Aune Hagen VBIL 1:58:08
152 20143 Ruth Solveig Riskild Øksnes   1:58:46
153 17114 Andrea Stranna Njård 1:58:55
154 17164 Martine Linge Joten   1:59:05
155 15261 Anne Sand Ibenholt   1:59:11
156 18093 Kjersti Moen   1:59:22
157 11007 Ida Johanne Brandsnes Austad   1:59:32
158 22104 Betina Von Der Fehr   1:59:36
159 21063 Ingri matilde Holien   1:59:42
160 9216 Tina Løkken Nilsgård   1:59:49
160 5076 Tora Marie Hveem  Kjølseth Kolbukameratene 1:59:49
162 19007 Christine K Berg Øreåsen IL 2:00:03
163 12130 Helene Gulliksen   2:00:04
164 17131 Emelie Waag   2:00:13
165 16257 lene Sørhagen Soltun 2:00:16
166 12016 Guro Katrine Eidal   2:00:17
167 8195 Ingrid Sofie Maagaard Mågård B.I.L. 2:00:21
168 11203 Stine Solberg   2:00:39
169 16204 Karoline Rønning   2:00:47
170 18001 Tonje  Arneberg-Bauer   2:01:41
171 10270 Ida Therese Morten   2:01:48
172 16072 Karoline Gallefoss   2:01:52
173 22080 Eli Birkeland   2:01:59
174 13056 Silje Høibø Lilleng Oppegård 2:02:24
175 17100 Lucienne Sandberg Norcem/Leca/Bygg.no 2:02:50
176 12118 Stine Elisabeth Krogsæter   2:03:01
177 18127 Carina Skjelbred   2:03:11
178 11068 Malene Haugen   2:03:14
179 15173 Kim Alexandra Staff   2:03:16
180 18164 Signe Visdal Aukrust   2:03:23
181 11070 Christine Haugland BDO AS 2:03:30
182 14129 Marianne Stange Berg   2:03:33
183 18085 Renate Klokseth   2:03:42
184 18140 Aina Stoss   2:04:21
185 14057 Mathilde Kamperud   2:04:25
186 18225 Trine  Brubakken   2:04:30
187 7199 Maren Stensmo Kroken Eidsvoll Sykkelklubb 2:04:53
188 15010 Ina Christina Andresen   2:05:13
189 13131 Stine Holth Fjuk   2:05:21
190 18161 Kamilla Vedeler   2:05:31
191 19192 Maiken Dahl   2:05:45
192 5014 Anette Berlandstveit   2:05:47
193 5096 Mina Lundborg Kolbukameratene IL 2:05:56
194 14138 Madelen Aas Hogstad   2:06:21
195 16234 Camilla Aannestad Team Stredet 2:06:22
196 20085 Ann Helen Nordstrøm   2:06:31
197 17096 Frøydis Saltnes   2:06:41
198 10297 Stine Arildslund   2:07:02
199 19129 Frida Tallaksen   2:07:07
200 9010 Kristin Bergsløkken Grue IL 2:07:10
201 15004 Andrea Andersen   2:07:11
202 18135 Birte Steen   2:07:26
203 18123 Anne-Mette Sivertzen   2:07:28
204 21021 Caroline Bjørknes   2:07:29
205 21199 Ronja Martine Skaug Hafslund 2:07:53
205 8017 Mariann N. Berge Safe Treningssenter Odda 2:07:53
207 19036 Marte Halvorsen   2:08:32
208 15123 Lena Matre   2:09:00
209 15013 Lise Augdal   2:09:27
210 17010 Victoria Hoelstad Borg   2:09:28
211 16100 Ida Helmert   2:10:06
212 19171 Astrid Ekern   2:10:09
213 590 Karina Lie Team Lie 2:10:26
214 16282 Tracy Yin   2:10:38
215 17151 Kathrine Storflor PULS Kongsvinger 2:10:44
216 21202 Helene Martinsen   2:11:05
217 7258 Veronika Aardal   2:11:33
218 21179 Maria Johannessen   2:11:34
219 15141 Pia Odden   2:11:50
220 21148 Birgitte Søreide   2:12:40
221 15189 Mari Vatn   2:12:49
222 18097 Maja Myhre - 2:13:09
223 17048 Camilla Ingebretsen   2:13:24
224 11296 Marte Kolden TSI Langrenn/Lom IL 2:13:25
225 17085 Sandra Ovesen   2:14:29
226 20007 Ida Kristine Arntsen Privat 2:15:37
227 16002 Ingrid Andreassen   2:15:47
228 20162 Karoline Moen Norcem/Leca/Bygg.no 2:17:22
229 22092 Sophie Fische   2:17:27
230 17081 Trine-Lise Olsen Norcem/Leca/Bygg.no 2:17:48
231 20087 Sigrid Merli Nyland   2:18:16
232 8031 Amalie Eide Øfstaas UNIT4 BIL 2:18:19
233 21070 Henriette Jensen   2:18:46
234 17191 Tina Larsen Ugla Runners Knee 2:18:56
235 18121 Carina Schau Bolle Soon Triathlon klubb 2:19:01
236 22055 Carina Ryen Nyheim   2:19:08
237 19067 Beate Ludviksen Kleiven   2:19:37
238 21114 Katrine Pedersen   2:20:06
239 10220 Guro  Brunæs Team Superselma 2:20:27
239 21151 Nina Trandem   2:20:27
241 21008 Linn  Askevold   2:20:50
242 22083 Ida Christensen   2:21:08
243 23122 Elisabet Aasprang Tingvoll 2:21:40
244 20109 Katrine Sivertsen   2:23:07
245 19172 Nicoline Solsrud   2:23:33
246 20075 karoline merli   2:23:56
247 14151 Cicilie Blakkisrud   2:23:59
248 16221 Ulrikke Skreslett   2:24:51
249 14111 Åshild Aaen Torpe   2:25:17
250 22066 Marthe Maren Thomassen   2:26:04
251 22095 Marit Tokse   2:26:09
252 16093 Tone Maritha  Haugen   2:26:24
253 19128 Stine Marie Sørensen   2:27:04
254 22076 Nina Jeanette Øwre-Kristiansen   2:27:29
255 21088 Ida Kristin Lindquist   2:29:00
256 15217 Ingrid Lie   2:29:31
257 15210 Ingrid karin Fjørtoft Johansen   2:30:20
258 15111 Susan Littlewood   2:30:50
259 22081 Jeanette Brenden Vestre Trysil IL 2:31:19
260 16120 Pernille Blindheim  Jacobsen   2:31:34
261 15129 Hanne Riise Mæhlum   2:31:58
262 6025 Kristin Stanwick Bårnås   2:32:12
263 12163 Oda Lintho   2:32:44
264 22027 Cecilie Haugen   2:38:37
265 21139 Maria Solstad Bræxspressen 2:39:47
266 17231 Tone Kristine Ødegård Rønning   2:40:03
267 21090 Marte Linnerud   2:40:36
268 22024 Eva i Soylu Habostad Team Gursken 2:41:34
269 17218 Berte Andrea Hagen Norcem/Leca/Bygg.no 2:42:51
270 7257 Linn Jorid  Torsen   2:43:03
271 1012 Michelle Bergersen   2:46:13
272 1128 Siv Lene Norderhaug Delbekk   2:46:40
273 20222 Margrét Alsvik   2:54:27
274 22044 Anne Marte Lægreid   2:58:03
275 22038 Kine Kjærnes Aktiv mot kreft 3:30:44
276 22011 Stine Johanne Eggum Aktiv mot kreft 3:35:51
277 22042 Pernille Lund   3:40:23


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +