Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Kvinner 30-34 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 341 Marthe Katrine Myhre Gjøvik Friidrettsklubb 1:20:48,9
2 329 Marte Sendstad   1:29:24,6
3 5181 Asta Ellingvåg Lyn Ski 1:31:26
4 2229 Ingeborg Barth Vedøy   1:32:30
5 316 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 1:33:17,1
6 307 Eli Bueie   1:34:21,6
7 369 Laila Olesen   1:34:30,8
8 6216 Trude Sandberg Stor-Elvdal Skiklubb 1:36:53
9 327 Silvia Rasmusson TEAM NORGESGRUPPEN 1:38:33,3
10 5244 Louise Irdal Rasmussen   1:38:46
11 8124 Karine Røstad Fossum IF 1:39:03
12 5041 Anette Galåen EY Bil 1:39:21
13 9227 Marit Beate Kasin Vinterdans 1:40:15
14 5152 Katja Synsfjell   1:40:30
15 3020 Ellen Cathrine Burchardt   1:40:43
16 4181 Sara Kristine Bransfjell Saanti Sijte 1:40:45
17 5147 Nina Therese Svamo   1:41:09
18 4221 Maria Berg Milslukern Sport 1:41:21
19 9208 Agnethe Fløtlien   1:42:11
20 4045 Hanne Bakken Lund Mangenfjellet Langdistanse 1:43:04
21 9066 Lisa Dahl Keller Movatn runners 1:43:24
22 11146 Ingunn S. Nagel-Dahl Trening for glade jenter 1:43:32
23 9088 Stine Marstein Norcem/Leca/Bygg.no 1:43:34
24 4154 Kristin Valla Stenseth Byåsen IL 1:43:36
25 4029 Berit Messelt   1:44:14
26 10277 Vibeke Bakken   1:44:24
27 11046 Hilde Foss   1:44:53
28 4137 Ingvild Kiil Silli Stiftstaden SK 1:44:56
29 10226 Helene Herje Ellingsen   1:45:12
30 9136 Jeanet Valstuen Family Sports Club 1:45:20
31 1231 Tina Jære Brandt Monster 1:46:24
32 11247 Lise Løke   1:46:27
33 10076 Anna Elisabet Hrolfsdottir   1:47:00
34 6290 Linda Jeanette Berger Øti 1:47:25
35 10124 Ida Mentzoni   1:47:57
36 11089 Maren Ranhoff Hov Norsk Luftambulanse BIL 1:49:06
37 13172 Katarina Aas   1:49:20
38 14099 Marion Steigedal Meldal IL 1:49:57
39 8177 Ingrid Aarflot Kalland Volda 1:50:13
40 9243 Line Tresselt   1:50:35
41 15223 Elin Christine Olsen Privat 1:50:43
41 11295 Karina Kolden Lom il 1:50:43
43 11184 Kathinka Røstad   1:50:44
44 8249 Cecilie Welo Rustad IL 1:51:00
45 11003 Stine Ankerstjerne   1:51:01
46 20011 Kari Bretten Bakken   1:51:02
47 8040 Hilde Wikesland Flaen   1:51:04
48 11194 Hege Sjong   1:51:11
49 13156 Rikke Bjerke   1:51:25
50 12143 Ragne Nilsen Ribu FIF 1:51:49
51 10139 Lisa Pavall Fauske IL 1:51:53
52 17093 Nina Rømo Lånke IL 1:51:58
53 17084 Else overvik Lånke IL 1:52:03
54 13097 Sara Vegel   1:52:15
55 12121 Hannah Sæhlie   1:52:55
56 17197 Hege Ødegaard   1:53:05
57 4146 Tine Solbakken Team Fellor 1:53:10
58 15117 Grete H Løsnesløkken   1:53:13
59 7180 Anita Bjerke Ådal il 1:53:15
60 10100 Lill-Ann Kildahl Romerike Runners 1:53:25
61 21201 Katrine Pedersen Steiro   1:53:29
62 16261 Lea Taraldsvik   1:53:30
63 15060 Karen Gunnes   1:54:03
64 11032 Jorun Helene Sivertsen   1:54:14
64 11032 Jorun Helene Sivertsen   1:54:14
66 12178 Silje Johannessen   1:54:23
67 11283 Hilde Trageton   1:54:34
68 19188 Julie Wiese   1:54:37
69 11258 Ellen Marie Åsprang Prestasjonssenteret 1:55:10
70 23098 Gunn Camilla  Stang Privat 1:55:30
71 5110 Ingvild Nesje   1:55:50
71 13100 Kjersti Losgård   1:55:50
73 10198 Marie Sofie Våge Skåla IL 1:56:10
74 17146 Stine Roe   1:56:20
75 15084 Guro Jakobsen   1:56:54
76 19175 Lene Røsok Dahl Handelshøyskolen BI 1:57:12
77 8164 Maria Therese Aasen-Stensvold   1:57:13
78 15214 Veronica Longva Kobbevik Gursken IL 1:57:19
79 11088 Helene Høyte   1:57:31
80 15065 Tine Thorsen Crossfit Oslo 1:57:53
81 15299 Indre Larsen   1:58:05
81 7046 Susanne Skarvang Karlsen   1:58:05
83 15287 Stine Trettebergstuen   1:58:21
84 10178 Jorun Tennebø Team Tennebø 1:58:22
85 16170 Anne Kirsti Noren VBIL 1:58:46
86 11171 Cathrin Margit Sonnleitner   1:58:53
87 6192 Karianne Pedersen   1:58:56
88 15292 Gry Vangen   1:59:05
89 15267 Heidi Sand Ibenholt   1:59:11
90 15252 Anja Alvilde Stafsnes   1:59:16
91 7162 Kristin  Smittil   1:59:21
92 15265 Ida Melby   1:59:29
93 14164 Vibeke Wedde Gamlelinja 1:59:57
94 12011 Anette Astrup Bleie Deloitte B.I:L 2:00:18
95 5070 Marit Johanne Monseth Strikk og drikk 2:00:44
96 12036 Carina Haugen Drøbak Frogn 2:00:46
97 12038 Hilde Eide Helland   2:01:11
98 14106 Anne Line Lepsøe Sæterbø   2:01:12
99 16064 Ellen Five Sæther Vanvikan 2:01:13
100 20117 Martine Stang   2:01:14
100 17165 Cristina Torgersen   2:01:14
102 15248 Anneli Rogstad   2:01:15
103 16225 Nina Stølen   2:01:17
104 18221 Anine Sommerfeldt Herbern   2:01:33
105 18047 Elin Grönberg   2:01:35
106 15072 Ane Tosterud Holte   2:01:38
107 21138 Kjersti Solheim DnB 2:01:49
108 16207 Stine Liberg Sannes   2:02:25
109 18208 Johanne Birkeland   2:02:39
110 22088 Christine Haulan   2:03:00
111 15099 Joanna Gaasemyr   2:03:58
112 18051 Anniken Gulliksen   2:04:05
113 19196 Live Gran Kielland   2:04:13
114 19079 Stine Lien-Nasir FYK 2:04:17
115 10292 Hilde Strand Team Strand-Høye 2:04:18
116 19110 Nina Kjeserud  Rønning   2:04:22
117 17201 Anniken Lønhøiden PULS Kongsvinger 2:04:56
118 17033 Marit Haeselich   2:05:00
119 16032 Lydia Brynstad   2:05:21
120 16298 Desiree  Madah-Amiri   2:06:25
121 20061 Rita Kristoffersen Gjerstad IL 2:06:32
122 20014 Linda Bentsen   2:06:39
123 16037 Ina Anie Bårdsen   2:06:41
124 14096 Heidi Skille Reitan   2:06:51
125 14082 Christine Næss   2:07:37
126 19094 Silje Nikolaisen   2:08:03
126 20166 Grete Strand   2:08:03
128 10187 Karoline Ryan Tosterud   2:08:07
129 15181 Susanne Tho   2:08:11
130 18108 Agnieszka Papierska   2:08:37
131 15276 June Kristin Gaupset   2:08:39
132 12135 Silje Aune Norcem/Leca/Bygg.no 2:08:52
133 17080 Susanne Norseth Søre Osen IL 2:08:56
134 5176 Ingrid Angelo Rath   2:09:02
135 16157 Siw Martinsen   2:09:37
136 16034 Julie Bugge   2:09:46
137 21060 Pia Sonvoll Haugen EY 2:10:04
138 19068 Anne-Marte Knutsen Crossfit Langevåg 2:10:06
139 18239 Stine Vorkinn   2:10:09
140 16104 Marie Rekdal Hide   2:10:21
141 17067 Ida Løseth Muan   2:10:25
142 18069 Elisabeth Jacobsen   2:11:11
143 20188 Inger Halla Haugstulen   2:11:31
144 20196 Linda Merete Haugen   2:12:49
145 19018 Mari Dalaker Nemus Bjølsen 2:12:54
146 18214 Maria Trosten James   2:13:09
147 18177 Kristin Fjelnseth   2:13:29
148 20183 Josefina Segerqvist   2:14:20
149 16084 Anne Beathe  Hagen Lillehammer Kommune 2:14:49
150 12033 Emelie Hamberg   2:15:32
150 24167 Florentine Finberg Norcem/Leca/Bygg.no 2:15:32
152 6045 Mette Dalbakk Galterud 2:16:46
153 19042 Anne-Marthe Haugland   2:16:57
154 16163 Ida Norderhaug   2:16:59
155 11239 Ingvild Vik   2:17:12
156 16075 Marianne Konstanse Gjeldnes Jägarns Jaktlag 2:18:24
157 20074 Vibeke Martenstangen   2:19:29
158 5289 Anette Stanwick  Bårnås   2:19:33
159 18222 Kine Trøan   2:19:54
160 22102 Stine Lill Sørsveen   2:20:30
161 20200 Marie Osen   2:20:34
162 22058 Kristine Sand   2:21:46
162 24092 Ellen Dorthea Tangen Eilerås   2:21:46
164 18227 Tine Tandberg   2:24:06
165 20052 Novi Indrayani   2:24:31
166 1233 Johanne Tollefsen Brodersen Skedsmo Oldgirls 2:24:50
167 21163 Kine Jeanette Bergum Hjellegjerde   2:26:25
168 15293 Susanne Vennerød   2:26:32
169 10244 Mari Fossland   2:27:01
170 24043 Linda Kjenner   2:27:13
171 16148 Tuva Wæraas Rema 1000 Lade Arena 2:27:23
172 16175 Anita Nøring   2:27:46
173 21173 Frid Tidslevold   2:29:43
174 20036 Maren Feragen Lyn Ski/Oslofjord Triatlon 2:30:33
175 20175 Silje Bentzen Rieck Sofaknuserne 2:31:36
176 17107 Tina Soot   2:32:43
177 20163 Ine Newbold Aktiv mot kreft/Sjukt Sprek 2:32:58
178 12108 Ida P Gundersen   2:33:18
179 21147 Anna Beate Sødal Orkdal Taekwon Do klubb 2:35:01
179 5158 Ann-Marie Thoresen   2:35:01
181 3175 Anette Andresen   2:35:29
182 13099 Vibeke Wang   2:35:32
183 19193 Ane Grønsberg   2:35:47
184 20084 Hilde Nordlund   2:36:28
185 7164 Caroline Smittil Hasselgård   2:38:15
186 22004 Marte Lind Bergsli Kirkens bymisjon Drammen 2:39:01
187 24087 Ida Stende Jensen   2:39:46
188 22063 Malin solvang   2:40:41
189 23117 Reidun Svenstad   2:40:55
190 18004 Erle Marie Askildsen Drøbak 2:41:39
191 22107 Wenche-Helen Jenssen Team Maxim 2:42:07
192 20008 Anita  Austeng   2:42:49
193 7253 Ann-Kristin Modell   2:43:03
194 6113 Lisa Cathrine Hvitstein   2:43:43
195 22106 Jeanette Follestad Team Maxim 2:49:26
196 21038 Ingunn Ekern   2:52:16
197 21166 Eirin S. Dybing   2:55:27
198 21167 Mari gihlemoen   2:55:33
199 17127 Trude Vestland   2:56:06
200 20013 Saranda Bekteshi   2:58:08
201 22111 Janina Avreid Mykland   3:12:07


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +