Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Kvinner 35-39 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 385 Ragnhild Kvarberg   1:23:36,2
2 6141 Hanne Kristiansen   1:30:26
3 5210 Therese Stokke Viken   1:32:27
4 317 Åse Klinkenberg Hytteplan Sport 1:32:51,8
5 353 Kristin Wennesland Øren   1:33:40,1
6 314 Maren Nordstad Johansen   1:34:03,3
7 377 Marissa Stander   1:35:22,2
8 4253 Nina Pollen   1:35:26
9 3069 Esther Beate Flemmen Innselset Team Fjelluft 1:35:40
10 7216 Inger Lise Hystad Rakkestad sykkel klubb 1:35:52
11 313 Anette Jensen Velund Volkswagen / Team Smartfish Fuji 1:37:10,5
12 4036 Anja Berge Gjellestad Nydalen SK 1:37:15
13 7228 Line Nitteberg Nesodden 1:37:54
14 2120 Marianne Pettersen   1:38:43
15 5222 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 1:39:25
16 5231 Hanne Bjørnvolden   1:40:14
17 4145 Lydia Smith SIGDAL FIK 1:40:24
18 6069 Reidun Frostad Norcem/Leca/Bygg.no 1:41:02
19 6053 Lisbet Engemoen Puls Flisa 1:41:08
20 7197 Mari Sesseng Stor-Elvdal Skiklubb 1:41:14
21 8228 Laila Eklund Totenåsen Løp 1:41:18
22 9130 Tine Thorstensen Oslo 1:41:43
23 3231 Marit Klokset Enern/ Oppdal IL 1:41:53
24 5051 Kathrine Ruud Hansen Kvernhuset BIL Fredrikstad 1:42:28
25 5232 Tone Merete Eriksen Lillehammer skiklubb 1:42:37
26 6293 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL/Team Parkettpartner 1:42:55
27 11262 Kristin Fjellanger Cook   1:42:57
28 9005 Marthe Bakken   1:43:08
29 8202 Bente Brundtland ÅL IL 1:43:15
30 8142 Margrete Solvik   1:43:29
31 8114 Borghild Ouren Vingrom IL 1:43:48
32 13059 Marthe Tøsse Løvseth   1:44:08
33 6198 Renate Dullum Reitan Spenst Stjørdal 1:44:10
34 3220 Kari Mette Selle Kristiansen CrossFit Horten 1:44:22
35 10098 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Ormåsenløpogværglad 1:44:24
36 6194 Janne Østlien Vind IL 1:44:26
37 11250 Nina Østengen Bjerke IL 1:44:45
38 7210 Bjørg Ekeberg Team fønix 1:44:55
39 8232 Ragnhild Gundersen STIL 1:45:57
40 9096 Kristina Myrstad Gullcamp girls 1:46:26
41 5249 Anette Djuvstad   1:47:05
42 8117 Anne-Mari Nissen Rosenlund   1:47:19
43 6031 Ellen Bouter   1:47:34
43 5270 Kristina Kvarv Andreassen Kongsvinger IL Fotball 1:47:34
45 10116 Martha Lyngnes Springskalle 1:47:44
46 9107 Anne Marthe Risdal   1:48:03
47 10006 Anne-Grethe Eiken   1:48:18
48 11153 Tonje Nilsen St. Olavs Løpedamer 1:48:19
49 9079 Hege Synnøve Liverød Eggedal IL 1:48:38
49 12065 Ester Olsen   1:48:38
51 15119 Marianne Løvaas   1:48:46
52 10298 Maria  Asmyhr Folkehelseinstituttet BIL 1:48:54
53 8219 Hanne Bertnes Råheim   1:48:56
54 8018 Mette Ottesen Bergh Team M & M 1:48:59
55 9242 Camilla Mørk Eek   1:49:32
55 6050 Stine Antonie  Eikedal Eika Bil 1:49:32
57 11149 Kristina Ness   1:49:39
58 9228 Solveig Drøpping Sæther   1:49:54
59 13129 Wendy Waalen NIBIO 1:49:56
60 10229 Hanna Maria Jones   1:50:02
61 9111 Karolina Sandelin Team Spenst Sørumsand 1:50:16
62 12182 Nina Margrethe Skjervik   1:50:22
63 7249 Torunn Hvale   1:51:01
64 4239 Jannicke Klepp Coop Øst SA 1:51:28
65 12100 Mette Ulven Team WUM 1:51:32
66 9090 Anja Kolbu Moe   1:51:49
67 12187 Tonje Søndrol Kallåk Bærum kommune 1:51:54
68 9113 Ingeborg Schjelderup-Høye   1:52:30
69 15138 Lene Johannessen   1:52:40
70 13128 Tine Trømborg Sande Sportsklubb 1:53:02
71 15278 Ane Ingeborg Heskestad   1:53:13
72 13134 Kjersti Aas   1:53:18
73 12101 Kristin Borch Undem   1:53:23
74 1251 Pernille Tollefsen   1:53:25
75 15043 Anne Sofie Engnæs   1:53:33
76 10179 Svanhild Tennebø Team Tennebø 1:53:39
77 9118 Bente Skatvedt Gjøvik skiklubb 1:53:47
78 10271 Ragnhild Skundberg Biri IL 1:53:53
79 12177 Berit Holås Johannesen Sand IL Terrengsykkel 1:53:57
80 6199 Berit Rimstad Fenstad Skiklubb 1:54:02
81 11030 Line Dugstad Dagens Næringsliv 1:54:19
82 8122 Ragnhild Rømuld SKD BIL 1:54:29
83 12137 Sølvi Lundamo   1:54:32
84 15236 Guro Marie Storhaug Hagen PåEgenhånd 1:54:36
85 6029 Anne Marthe Boldingh   1:54:42
86 15140 Hege Næss Gimse IL 1:54:48
87 11249 Anita Zivkovic Friberg   1:55:12
88 15297 Anne Marit Kirkeng Østbygda IL 1:55:46
89 10017 Sissal Hansen   1:55:48
90 13116 Mari Waagan   1:56:12
90 9219 Tone Bleken Rud Vang OL/Eidsiva BIL 1:56:12
92 11063 Ragnhild  Gunnes   1:56:22
93 12181 Guro Strand Rønnestad   1:56:36
94 13015 Janne Dåsvand Statnett BIL 1:56:50
95 11252 Ingrid Rindal Øvsteng   1:56:56
96 11036 Anne Marie Lund Eikrem   1:57:10
97 12138 Kari Laaverud Mangset Multiconsult BIL 1:57:11
98 15039 Helene Steihaug   1:57:19
99 16115 Siw Engen-Fadnes Santander 1:57:30
100 14141 Kristine Vea Kjølen Team Culture Link 1:57:42
101 14145 Tina Solbakken   1:57:51
102 17199 Anette Smedsvig   1:57:55
103 12116 Irene Helmen   1:58:06
104 16061 Gry Farstad-Hulme   1:58:11
105 9146 Anne Hilde Svorkmo  Winther-Larssen   1:58:17
106 15243 Thea Bækkevold Team 3T - Svigersvina - Team treningsfrue 1:58:21
107 16014 Therese Bae Deloitte BIL 1:58:34
108 11284 Aasne Vold-Johansen   1:58:37
108 19140 Nina Kildal Wiik   1:58:37
110 13013 Liv Mari Drange   1:58:48
111 14180 Linn Skaalerud Culture Link 1:58:49
112 10072 Tone Oraug   1:58:51
113 11122 Ida Litland   1:59:15
114 18165 Marion Vørrang   1:59:20
115 9231 Line Grøneng   1:59:23
115 18241 Solveig Hemi Solbakk   1:59:23
117 21049 Anne Karine Grandalen Kroken IL 1:59:46
118 9097 Karoline Nauste Gåping il 2:00:07
119 20035 Anne Bretten Eriksen   2:00:11
120 19200 Camilla Fjeldberg Team Superselma 2:00:22
121 16027 Tina Bjørnstad   2:00:24
122 13054 Kine Lidsheim Hufserypene 2:00:29
123 16011 Guro Aurtande   2:00:49
124 21150 Merete Sørlie   2:01:05
125 15059 Hege Grosse Kreymborg   2:01:31
125 18074 Randi Johnsen   2:01:31
127 7263 Desiree Kristiansen Søre Osen IL 2:01:34
128 16251 Kristine Sæhlie   2:01:54
129 17175 Sarah Holtet   2:03:07
130 15234 Heidi  Funderud Sælen Mor og datter 2:03:09
131 10290 Ingrid Olsen Høye Team Strand-Høye 2:03:13
132 16017 Marit Gystøl Miljødirektoratet BIL 2:03:18
133 17178 Kine Morken   2:03:34
134 17192 Tone Jeanett Meisingset   2:03:37
135 16208 Camilla Schjetne Frisk Moelv 2:03:40
135 14176 Nina Gundersen   2:03:40
137 17176 Martha Köhler   2:03:46
137 15055 Torunn Tangen Fürst BIL 2:03:46
139 17083 Monica Oustad Sport 1 Gruppen 2:04:33
140 41174 Elin Gustu Stor-Elvdal skiklubb - Team Ruslebiffen 2:04:36
141 18080 Ahn Cecilie Karlsrud   2:04:50
142 19044 Marianne Heksem   2:04:57
143 20199 Ida Viberg Olsen   2:05:33
144 16223 Ingvild Skulbørstad Stjørdalsblink o-gruppe 2:05:35
145 19041 Siri Helen Haugen   2:05:48
145 19055 Synnøve Hvidsten   2:05:48
147 18017 Toril Bonnerud   2:06:05
147 18023 Stine Bystrøm   2:06:05
149 5038 Camilla Larntvet Kvernes Dagens Næringsliv 2:06:08
150 20195 Sylvia Gravdal Bil 2:06:11
151 16052 Kristin Nøstberg Engelien   2:06:16
152 20187 Elisabeth Haugen Fana idrettslag 2:06:21
153 19194 Guro Indergård Tyrili 2:06:49
154 15290 Heidi  Fagervoll-Stavik   2:06:52
155 14028 Karin Franck-Nielsen Trysilgutten 2:07:10
156 10113 Karin Synnøve Lund   2:07:14
157 21123 Vibeke Sandemo   2:07:17
158 18202 Toril Sand Biri IL 2:07:30
159 16139 Anne Knudsen Allweiler 2:07:45
160 6210 Anne Karin Røken Toten- Kranken CK 2:07:52
161 18231 Tone Merete Myhre Runners United 2:08:25
162 18217 Ingunn Lindeman   2:09:02
163 14001 Heidi Bakken Ullensaker CK 2:09:42
164 7218 Julie Karlsen   2:10:14
165 18173 Guro Schmidt Øvregard   2:10:19
166 16196 Nicole Hellmann   2:10:21
167 12103 Janne Venes   2:10:26
168 20030 Marit Dyrendahl   2:10:40
169 20045 Grete Haug   2:11:11
170 15096 Anette Kristiansen   2:11:32
171 20018 Stine Brenden Vestre Trysil IL 2:11:50
172 16285 Ranveig Kristin Thorsteinsen Sjukehuset Innlandet 2:11:57
173 19091 Linda Myhrvold   2:12:17
174 18205 Tone Sletsjø   2:12:19
175 6133 Kari Kindem Fedje Safe 2:12:28
176 9047 Anita Haugland   2:12:55
177 19158 Helga Skattebo Norcem/Leca/Bygg.no 2:13:06
178 21186 Heidi Madsen Ragnsells 2:13:45
179 17156 May Bente Åsen Team Superselma 2:14:09
180 19180 Eva Aakre Storebrand Sport 2:14:28
181 20094 Ragnhild Holdahl Rasmussen   2:14:29
182 20208 Marte Maria Norberg   2:14:43
183 22101 Marianne With Nor   2:15:07
184 17182 Siri Bratvold   2:15:44
185 16089 Merethe  Hansen   2:15:48
186 21132 Marianne Sjåheim   2:16:07
187 20001 Bodil Natvik  Amundsen   2:16:27
188 16147 Elise  Lie Pettersen   2:16:37
189 1033 Nina Muranova   2:16:54
190 20197 Christine Wesche Kalseth BHSK 2:17:31
190 20058 Beate Kalseth   2:17:31
192 17202 Ann-Kristin Vangberg Garmo IL 2:17:54
193 12029 Michelle Grand'maison Team WUM 2:18:45
194 20077 Grete Moe   2:19:12
195 10091 Heidi Jeppesen   2:19:24
196 19152 Vibeke Lea-Willems   2:19:32
196 19159 Kristine Strand   2:19:32
198 18125 Sissel Sjåsæt   2:19:47
199 12146 Mette De Korte   2:20:07
200 21194 Marie Fische   2:20:31
201 19032 Elin Gulbrandsen   2:20:36
202 18166 Marthe Vørrang   2:21:04
203 20026 Irene Codiglia   2:21:30
204 20098 Katrine Rimstad   2:22:04
205 19136 Unn-Elisabeth Tofthagen Team Gausdal Landhandleri 2:23:02
206 17132 Anita Øy Romerike Ultraløperklubb 2:23:09
206 21076 Ines Kalstad   2:23:09
208 13159 Cathrine Elserud Nygård   2:23:24
209 11158 Karianne Huseby Nossen Team de Korte 2:23:28
210 18024 Caroline Bøe   2:23:34
211 18240 Nina Kristin Bernhardsen   2:23:42
212 3137 Gro Sandvik UNIT4 BIL 2:25:01
213 7074 Brith Marita Nybakk   2:25:19
214 17141 Unni Helland   2:25:26
215 5116 Lise Marita Olsen   2:25:37
216 17040 Lene Haugen   2:25:39
217 20159 Irene Skåden Grothe   2:25:40
218 20118 Solveig Sørlien Stenberg SIHF 2:25:56
219 16158 lisa mcintyre   2:26:01
220 17153 Lisa Westerheim Dagens Næringsliv 2:26:21
221 17142 Hege Rønning Johansen the running team 2:26:37
222 19031 Jannike Omland Grefslie   2:27:41
223 19081 Lisa Kristina Lunde   2:29:10
224 18185 Camilla-Charlotte Langhus   2:30:28
225 20152 Marit Bentzen Sofaknuserne 2:31:37
226 20138 kari Vikan   2:32:45
227 19063 Linda Jensen   2:33:24
228 21095 Lene Martinsen Team Superselma 2:34:19
229 7236 Lise Dybvik Herbalife 24 FIT 2:35:40
230 21002 Synne Alstad Team Superselma 2:38:01
231 21030 Dina Bråthen Skanska Aktiv 2:38:51
232 22064 Jeanette-Christin Hanneseth Størseth   2:41:05
233 9123 Oda Strand Eresfjord IL 2:42:47
234 21190 Mari Taraldrud Hvam IL 2:43:55
235 13163 Marianne Mørch   2:44:33
236 21185 Ingeborg Lunde Drangedal 2:51:01
237 21057 Marita Hansen   2:56:26
238 20213 Ragnhild Askim   2:57:28
239 7144 Laila Gerhardsen   3:00:28
240 16248 Bente  Suren   3:07:11


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +