Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Kvinner 40-44 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 322 Anne Kristine Nevin   1:21:44,1
2 321 Aina Nedal Strindheim 1:31:46,1
3 383 Ragnhild Amlie Entra ASA/Try IL 1:32:16,3
4 2132 Elin Tora Hoel Sjaastad Gjerdrum IL 1:33:45
5 3239 Nina Sand Stenstadvold Fossum 1:34:15
6 2109 Stine Nordsveen Fik Orion 1:35:11
7 384 Britt Elin Øiestad Røa IL 1:35:47,5
8 8166 Kari Brekke Graabein IF 1:35:57
8 3246 Marie Waagan Mossck 1:35:57
10 4225 Lena Jansen Fossum IF 1:37:01
10 3200 Belinda Aasberg   1:37:01
12 306 Marianne Standal Borgen Molde Olymp 1:38:53,1
13 5255 Silje Hovdenak Manndalen UIL 1:39:06
14 5047 Eva Gustumhaugen   1:39:30
15 4069 Thine Wilkens Jernberg Kjelsås IL 1:39:42
15 8035 Birgit Engesæter   1:39:42
17 10282 Marianne Heyerdahl   1:39:48
18 5104 Gry Hauge Merkesdal Sand IL Terrengsykkel 1:40:11
19 5082 Hanne Knudsen   1:40:21
20 7173 Trude Elisabeth Brenden Visma Services Norge 1:40:29
21 5234 Gerd Irene Hansen Tromsø løpeklubb 1:41:13
22 344 Marianne Opsahl Ullensaker Kisa 1:41:15,8
23 6157 Klara Lyngnes Festesonen 1:41:37
24 7233 Lin Iren Sætre Hernes IL 1:41:54
25 15066 Åsa Havik   1:42:42
26 8109 Sidsel Nordhagen UNIT4 BIL / Lørenskog FIL 1:42:52
27 4168 Heidi Tronbøl SK Rye 1:43:00
28 10120 Mette Eid Løvås Strindheim IL 1:43:12
29 11091 Benedikte Jacobsen Asker Triatlon 1:43:16
30 10025 Line Caliskaner   1:43:28
31 8086 Eli Ringstad Lien GjøVard OL 1:43:57
32 9195 Marianne Frønsdal Lommedalen 1:44:11
33 5217 Silvia Holmseth Granli IL 1:44:18
34 10126 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 1:44:28
35 11125 Stine Lombnæs Heming 1:44:51
36 9176 Kristine Kleivdal   1:44:52
37 15044 Kjersti Ervik   1:45:23
38 8105 Rita Milli Eidsvold Værks Skiklub 1:45:26
39 9184 Sara Filseth   1:45:38
40 13044 Vigdis Kristiansen Nittedal hundekjørerklubb 1:45:39
41 12115 Siri Haugnes Oppegård IL 1:45:45
42 7020 Kari Vik Eines Tollernes IL 1:45:48
43 9044 Ingvild Hagvåg Team United Nurses 1:46:13
44 6150 Lill Susann Lerudsmoen Kjellmyra IL 1:46:30
45 5284 Åste Narmo   1:46:37
46 18212 Linda Irene Huseby   1:47:15
47 13034 Lene Udnæseth Holsve Fjerdingbyjentene 1:47:37
48 11186 Monika Eriksson   1:48:16
49 4200 Cecilie Olsen Tromsø løpeklubb 1:48:18
50 10255 Kari Kindberg Ormåsenløpogværglad 1:48:25
51 7256 Henriette Frisenberg Sundgaard Søre Ål IL 1:48:30
52 9117 Tone Skarpnord MjøsSki 1:48:40
53 6257 CICILIE SØRSTRAND   1:49:06
54 8118 Ellen Rustadbakken Veldre IL 1:49:14
55 8252 Hanne Søreng Engen Snertingdal if 1:49:37
56 8266 Kristi Bævre   1:49:41
56 9215 Kristin Nesheim SkiLøperne 1:49:41
58 13104 Trude Haga Flatås Ullern trening 1:49:43
59 17147 Lena Ryen Heidal 1:49:55
60 9100 Stine Nilsskog Team Spenst Sørumsand 1:50:05
61 8026 Aasta Skogan Bøe Noil 1:50:21
62 7140 Berthe Marie Bjørnstad Nord-Odal idrettslag 1:50:52
63 14015 Kari-Anne Dyrkorn Åslia skilag / Forsvaret 1:51:09
64 10225 Christine Hassel   1:51:13
65 4255 Gry Gustafsson   1:51:20
66 6023 Eva Bjørnevik Dalebrand 1:51:23
67 11081 Ewa Holmstad Toppen IL 1:51:29
68 10021 Hilde Brobakken   1:51:33
69 12000 Ida Adren Stokke 1:51:39
70 16031 Hege Flo Øfstaas Norcem/Leca/Bygg.no 1:52:11
71 9226 Inger Marie Fintland Ingdahl Team Maxim 1:52:17
72 11281 Marit Strengen M&S 1:52:26
73 9071 Tove Gunnes Kozar Treningscamp 1:52:31
74 2121 Siv M. Randby   1:52:41
75 7176 Anne Grethe Hole-Stenerud Tingelstad IF 1:52:56
76 6107 Elisabeth Hoelsveen Eina Sk 1:53:06
76 10231 Rhine Løvendal Løpegruppa Løplabbet Drammen 1:53:06
78 10272 May-LIll Småvik Stadsbygd il 1:53:09
78 11136 Sonja Maultzsch   1:53:09
80 11078 Reidun Himberg JTK Rørservice 1:53:16
81 10026 Anne-Marit Dahl Adresseavisen 1:53:32
82 13094 Guro Teigen   1:53:42
83 9239 Sigrid Bugge Opheim   1:53:55
84 5091 Monika Merket   1:54:02
85 20004 Hilde Andersen   1:54:13
86 10093 Katrine Johansen Dagens Næringsliv 1:54:17
87 12089 Eline Meyer Størseth Byåsen IL 1:54:35
88 8042 Ingunn Foseid Nordic Choice Hotels 1:54:41
89 14155 Hilde Jarstadmarken   1:54:50
89 15242 Liv Berg Nordic Choice Hotels 1:54:50
91 19034 Eva Gussiås   1:54:53
92 15070 Ragnhild Holm   1:55:00
93 24141 Ingvild Horst Team Superselma 1:55:01
94 19074 Guri Kvernmo Aune Tuppeklubben 1:55:04
95 4007 Heidi Hansen   1:55:27
96 15148 Belinda Skibnes Ramberg 3T Byåsen 1:55:31
97 13037 Gunhild Jensen ÅL IL 1:55:32
98 16226 Lene Smistad Trondheim skiklubb 1:55:42
99 15118 Hilde Løsnesløkken Green Strømmen er drømmen 1:55:48
100 9068 Christina Klavenes Benteler BIL 1:55:50
101 12010 Maren Bjerregaard   1:55:54
102 13016 Runa Eggen   1:56:07
103 10284 Anita Hårstad   1:56:09
104 6180 Anne Line Nygård Øversjødalen 1:56:24
105 16130 Karianne Katla Fossum IF 1:56:31
106 11069 Lina Gjellerud RPI 1:56:33
107 9076 Kathrine Lie LØRENSKOG SKIKLUBB 1:56:39
108 11076 Stina Helmen Team de Korte 1:56:46
109 15257 Merethe  Falkevik   1:56:58
110 19001 Mia Almlöf   1:57:00
111 16295 Hilde Karin Hauvik   1:57:01
112 15041 Cecilie Meland Ekeland   1:57:06
113 14191 Alexandra Bjerch-Andresen   1:57:07
114 9153 Britt Albrigtsen Tromsø løpeklubb 1:57:13
115 12142 Anne Gina Sveaass   1:57:18
116 14122 Camilla Voje   1:57:36
117 14236 Mona Olivier   1:57:38
118 16178 Marit Buflod Olsen   1:57:39
119 15047 Stine Fadum-Aas   1:57:42
120 11131 Torun Tøsse Løvseth   1:57:56
121 10137 Nina Olsvoll   1:58:12
122 17064 Karina Lorentzen   1:58:33
123 9069 Kristine Kolshus Rustad IL 1:58:34
124 14114 Bärbel Monika Traub Waagan Statoil BIL 1:58:49
125 16073 Britt Unni Skjervold Geving   1:58:57
126 17013 Judith Dahl   1:59:02
127 13114 Karoline Steenbuch Lied   1:59:09
128 7209 Monica Cae Nordbygda Løten ski 1:59:10
129 15282 Gry Rømo   1:59:18
130 13055 Nina Lier   1:59:33
131 20051 Monika Ihrstad   1:59:35
132 13006 Kathrine Bru   1:59:49
133 7188 Birgit Garmager Berntsen Sulland B.I.L. 2:00:13
133 15251 Laila Offernes team Bjørknes 2:00:13
135 13077 Ida Rognerud   2:00:38
136 14108 Tone Søndrål Team Spenst Sørumsand 2:01:13
136 11174 Line Michelle Ribas Tollernes IL 2:01:13
138 21099 Elin Moe Kroken IL 2:01:24
139 12180 Stina Helene Mørch Lundberget   2:01:33
140 12085 Anne Horne Solemslie   2:01:36
141 13162 Hanne Langerud   2:01:38
142 16290 Cherry Dona Nysveen   2:01:49
143 16058 Mari Fosbæk Eriksen   2:02:09
144 14166 Tone Brodshaug Totenåsen Løp 2:02:28
145 7150 Tone Lise Johannessen Moelven IL 2:02:43
146 12090 Linda Merete Svanholm   2:02:49
147 16171 Siw Norheim-Martinsen   2:02:56
148 17150 Laila Solbakken Biri 2:03:04
149 16279 Barbro Viksmo Hakadal 2:03:13
150 19049 Janne  Holberg   2:03:16
151 12127 Linn Therese Storrød   2:03:35
151 12134 Ragnhild Vinsnesbakk Flatås il 2:03:35
153 15018 Eva Riiser PåEgenhånd 2:03:37
154 18189 Lene Måseidvåg Crossfit Langevåg 2:03:40
155 6116 Elisabeth Høystad   2:03:42
155 8221 Kari Tobiassen Søre Ål IL 2:03:42
157 16259 Idunn Søvik   2:03:53
158 15170 Tone Solberg   2:03:54
159 17174 Kari Buskenes   2:04:06
160 13018 Linda Flovik Skogn IL 2:04:11
161 7271 Karianne Stub Odda IL Alpin 2:04:26
162 17198 Camilla Myrhaug Aschehoug   2:04:30
163 19023 Siri Risvik Engen   2:04:35
164 11277 Vigdis Skolegården Puls Flisa 2:04:48
165 18204 Line Nordvik Søya IL 2:04:55
166 12055 Nina  Loeng Aas Løpeglede Ørland hovedflystasjon 2:05:07
167 10154 Julie Meisler Saltdalshytta 2:05:40
168 19183 Thea Bull Skarstein   2:05:41
169 15250 Gro  Flisnes   2:05:42
170 10023 Marit Børøsund   2:05:51
171 6138 Elin G. Kløfta   2:06:11
172 15062 Monica Halvorsen Åsmarka IL 2:06:33
173 9164 Marit Flatla Kornbakk Team Spenst Sørumsand 2:06:39
174 13154 Catrine Hedqvist  Werner   2:06:48
175 15180 Cathrine Talseth Molde og omegn IF 2:06:52
176 17091 Sissel Rudsro   2:07:13
176 21192 Marie  Bohman Låte   2:07:13
178 14050 Siv Jacobsen Team Spenst Sørumsand 2:07:15
179 18242 Trude Nordli   2:07:16
180 17196 Katrine Sundby   2:07:19
180 20034 Lene Lesjø Erdal   2:07:19
182 9187 Elisabet Myhre   2:07:28
183 1250 Marianne Berg  Tollefsen   2:07:33
184 13135 Mariann Hegstad Torvibukt il 2:07:56
185 18220 Synnøve Solstad   2:08:18
186 10172 Solveig Stranden Flamsk Løpegruppe 2:08:25
187 16047 Helene M. Eide   2:08:26
188 18092 Hege Ø. Mathisen   2:08:33
189 19130 Karianne Thomassen Trappepigane 2:09:22
190 19089 Line Magnus Trappepigane 2:09:23
191 16065 Mari Rodriguez De Evgrafov SquirrelTeam 2:09:31
192 14024 Anne Therese Ruud   2:09:45
193 17185 Sidsel Emilsen   2:09:53
193 15259 May Hammerås   2:09:53
195 15184 Hilde Torper Humana Regnskap 2:10:00
196 20063 Åsa L'abée-Lund   2:10:14
197 10238 Kristin Bruheim Sleveland Ormåsen Løpogværglad 2:10:19
198 19186 Ingrid Haugdal Sparr   2:11:16
199 17161 Irene Karstensen Team Sirompa 2:11:53
200 19037 Hanne Kværnstuen Hanken CK Nittedal 2:12:04
201 10211 Laila Øvermo Rana Sykkelklubb 2:12:46
202 18186 Mariann Langleite Volkswagen 010 2:12:57
203 6249 Kari Syljuberget Nes sportsklubb 2:13:03
204 16029 Gry Brastad   2:13:36
205 19011 Kristin Brænden   2:13:42
206 16183 Antje Katrin Fiss   2:13:45
207 12193 Eva Grindheim   2:14:06
208 20092 Siren Pettersen   2:14:12
209 10228 Kristin Indredavik   2:14:35
210 24032 Kristin Habberstad IL lav intensitet og høy puls 2:14:40
211 18160 Janne Vaeng Othilienborg Il 2:15:23
212 15143 Lena Flem Paulsen   2:15:32
213 17062 Gry Lervåg   2:15:39
214 19043 Lisa Haugland   2:15:53
215 21146 Lene Svendsen Svenum Sannidal il 2:16:17
216 19056 Hildegunn  Høen Tuppeklubben 2:16:33
217 15061 Nina Hage Melhus IL 2:16:34
218 19167 Trine-Lise Nakken TEAM NORGESGRUPPEN 2:16:42
219 18147 Bente Sætereng   2:16:58
220 16212 Ingeborg Sellæg Dagens Næringsliv 2:17:00
221 6184 Sussan Nysveen Family Sports Club Løten 2:17:13
222 11293 Siv Irene Evensen   2:17:25
223 19098 Tonje Normann IL Siso 2:17:32
224 15247 Inger Lauvstad   2:17:51
225 17129 Christine Wiig Norges Rederiforbund B.I.L 2:18:24
226 15239 Anna Petersson   2:18:31
227 16195 Heidi Ringen   2:18:36
228 14083 Frida Oddsdottir Nordic Choice Hotels 2:18:40
229 21193 Hege Kristin Evensen Team Superselma 2:19:12
230 20129 Anita Torseth Gjøvard 2:19:36
230 17173 Heidi Bjørnstøl Berg Nabolagets løpejenter 2:19:36
232 7200 Merete Stokke Raumnes & årnes 2:20:05
233 21145 Lene  Sundet Stensrud Team Superselma 2:20:26
233 3109 Jorunn Møller UNIT4 BIL 2:20:26
235 16286 Cicilie Aalberg Nordic Choice Hotels 2:20:38
236 23140 Gry Anita Wangen   2:20:53
237 21016 Rannveig Bekken   2:21:28
238 16272 Nina Reinholdt   2:22:13
239 22079 Monica Amdam   2:22:14
240 19184 Mette Skjæret   2:22:29
241 18107 Anne Kjersti Olsvik   2:22:33
242 19147 Mona Dahle   2:23:04
243 20044 Therese Hagen Aktiv mot kreft 2:23:47
244 18201 Gudrunn Nyheim Opp med dampen 2:24:04
245 21205 Bettina Thorvik   2:24:33
246 20093 Henriette Willumsen Quanvik Helomvending AS 2:26:13
247 22109 Hege Bunes   2:26:30
248 22029 Henriette Haukeland   2:27:13
249 19112 Mette Sannes   2:27:47
250 11299 Maribel Ricupero-Nilsson DNV GL Pipeline & Materials 2:29:13
251 20136 Anita Veland Aktiv mot kreft 2:29:22
252 22100 Helen Mittet   2:30:30
253 20126 Goro Thanem   2:30:39
254 20072 Line Seim Mahler   2:31:09
255 22097 Marion Kvellheim   2:32:10
256 21169 Brit Lilleaas Moe   2:32:17
257 10088 Trude Løkhaug Jensen NOWAIM Nesøya 2:32:37
258 21198 May Elin Tyrihjell   2:33:24
259 21018 Susann Berget   2:33:30
260 18216 Jane Kristoffersen   2:33:37
261 20192 Karen Andrea Solberg   2:33:39
262 20178 Kesia Søgaard   2:34:14
263 7235 Christine Riiser Wist   2:34:30
264 17119 Sigrid Sørbye   2:35:50
265 22096 Sissel Bjerknes   2:36:31
266 21197 Johanne Lier   2:37:47
267 18130 Laila Småvik   2:38:49
268 20076 Bente Mobråthen Gjerdrum IL 2:39:03
269 19190 Ingrid Tyssen Bruu   2:43:07
270 21187 Laila Snerten   2:44:33
271 20214 Ingrid Moen Rotvik   2:52:20
272 19035 Kristin Halle Skaubygda IL 2:55:35
273 19135 Margrethe Thømt Volkswagen 2:56:21


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +