Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Kvinner 45-49 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 334 Lisbeth Vold Statoil 1:29:56,4
2 3144 Hege Skari Lillehammer Skiklub 1:29:57
3 368 Anita Ekle Kildahl Asker Skiklubb 1:31:27,4
4 346 Annvor Sletvold Vind IL 1:34:38,4
5 326 Monica Ragnvaldsen IL TRY 1:35:14,2
6 5072 Ellen Christine Karlsen Aibel BIL/Øvrevoll Hosle IL 1:35:39
7 343 Siri Ann Nyrnes Strindheim IL 1:37:23,1
8 5163 Ann Viljugrein   1:37:56
9 335 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF 1:38:27,6
10 5287 Ann-Heidi Scharning Halmsås og Omegn Skilag 1:40:06
10 2227 Aslaug Tveit Sørum IL 1:40:06
12 4087 Inger Gro Lien Samnanger il 1:40:44
13 4224 Kari Jakola Tromsø løpeklubb 1:41:25
14 5228 Cecilie Nyvold   1:41:38
15 5268 Mona Øversveen Mangenfjellet Turlag 1:42:01
16 7008 Berthe Blakstvedt Kolbotn IL 1:43:21
17 9072 Anne Gunn Kraabøl Eidsiva BIL 1:43:30
18 4251 Hege Østbye Chutko   1:43:51
19 4234 Heidi Arnesen   1:43:52
20 5092 Selma K. Lie Fossum IF 1:44:26
21 5159 Astrid Toftaker Snøhetta IL 1:44:32
22 7108 Kari Stormyrengen   1:44:46
23 6059 Sølvi Eldøy   1:44:47
24 15134 Mireille Niva Team Niva 1:44:55
25 8224 Lene Bagsjøberget Vang Skiløperforening 1:45:07
26 7252 Berit Hagemoen Linberg Lillehammer Skiklub 1:46:32
26 5194 Hanne Liland Varegg 1:46:32
28 8159 Ingun Yri Asker Skiklubb 1:46:45
29 10132 Trine Labee-Lund Normann Kjelsås 1:47:12
30 12049 Tove Irene Larsen CK Nittedal 1:47:24
31 10007 Bente Dammerud Arnesen   1:47:47
32 9179 Randi Schøyen Fet Skiklubb 1:47:48
32 6020 Heidi Bjerkestrand Espern 1:47:48
34 9160 Åse Pauline Hager   1:48:15
35 7204 Trude Antonsen Rustad IL 1:48:33
36 7095 Reidun Dahl Silkoset   1:48:40
37 6288 Mona Aasvoll-Rognlien   1:48:42
38 6278 Mathilde Willumsen   1:48:45
39 10203 Torgunn Wiig   1:48:59
40 11233 Lisa Tronsen   1:49:09
41 9245 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 1:49:29
42 7201 Marit Tørstad SK Rye 1:49:40
43 15000 Janicke Agaberg Varegg 1:49:54
44 7220 Hanne K Kilskar   1:50:03
45 4080 Mette Kylgård Søndrerypene 1:50:05
46 12060 Gunilla Melaaen IL ROS 1:50:09
47 15020 Inger Bjerga Varegg 1:50:17
48 3260 Erna Bergsdottir Solvang Bjerke IL Ski 1:50:18
49 14184 Monika Hjerpseth Team Sportsmanden 1:50:30
50 10045 Cece Finnerud   1:50:32
51 9155 Rakel Gran Baarstad Søre Ål IL 1:50:33
52 14171 Ranveig Sødal Raastad   1:51:14
53 10286 Randi Frøyland Kjus   1:51:16
54 9191 Elin Grete Budal Stor-elvdal skiklubb team Ruslebiffen 1:51:29
55 15031 Ingeborg Brækken Kolbotn turn 1:51:52
56 6295 Helene Løvkvist Fossum IF/RD 1:51:56
57 6112 Laila Valla Hustad Egge IL 1:51:57
58 11167 Ragnhild Huso Opsahl Brøttum IL 1:52:00
59 7149 Signe Gurid Hovem Multiconsult 1:52:02
60 9134 Åse Kristin Ulseth Team Runners Nordmøre 1:52:06
61 13170 Marianne Krog Sand Lillehammer Skiklub 1:52:11
62 11026 Anne Buttingsrud Vingelen Il 1:52:17
63 11045 Jannicke Forsberg   1:52:39
64 13072 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 1:52:41
65 14136 Nina Haukland   1:52:49
66 12023 Tora Fæste Lillehammer skiklubb 1:52:51
67 9241 Linda Paulsen   1:52:56
68 16134 Nina  Kjærvoll   1:53:01
69 15269 Jane Vestbakken Hamar Politiidrettslag 1:53:07
69 14174 Anne Berit Dyngen CK Haugaland 1:53:07
71 12071 Ingjerd Rindal Vorkinn   1:53:09
72 13073 Marit Pedersen Byåsen veterandamer 1:53:13
73 13079 Birgit Seetzen Torvikbukt IL 1:53:20
74 10089 Anne Bjørberg Jenssen   1:53:24
75 14186 Kristin Jacobsen Bouvet BIL 1:53:42
76 10260 Hanne Wibe Team Sportsmanden 1:53:44
77 7202 Mari Ann Vassgård Amesto 1:54:04
78 17017 Mette Domaas   1:54:16
79 5239 Nina Erdahl Andresen   1:54:20
80 12119 Hilde Rød   1:54:21
81 21056 Turid Gravem Hammer Grøa IL 1:54:30
82 12113 Siri Anne Mørk Hansen   1:54:39
83 11193 Heidi Frostad Sivertsen Kafeløperne-Bodø 1:54:42
84 11285 Maj Wennberg   1:54:44
85 14209 Hege Kalvsjøhagen   1:54:57
86 12123 Marte Faafeng   1:55:07
87 16041 Torunn Lund Clasen   1:55:23
88 6109 Thale Sundgaard Holberg   1:55:35
89 13120 Hilde Nielsen   1:55:40
90 12074 Inger Kari Vestengen Nittedal Hufserypene 1:55:51
91 13160 Anne Gro Johansen   1:56:03
91 14065 Astri Gulli Lehne BDO Aktiva 1:56:03
93 8255 Nina Grøv Hedalen IL / Friskis&svettis Valdres 1:56:10
94 13066 Gunn Marit Nybrenna Trysilgutten IL 1:56:30
95 10186 Anette Faye-Lund Stamina Tønsberg 1:56:34
96 11012 Line Berg   1:56:44
97 15202 Monika Østlie Driv IL 1:56:48
98 8126 Hanne Elisabeth Wiig Sagen   1:56:50
99 12160 Nina Søndmør Norcem/Leca/Bygg.no 1:57:03
100 16019 Lise Borgen Carlson Johnson&Johnson 1:57:04
101 10095 Sonja Røed Arkitektene VIS-Á-VIS 1:57:30
102 15005 Hilde Myhre   1:58:16
103 19181 Bente Marethe Jonassen   1:58:25
104 18258 Wenche Drøyvold   1:58:43
104 10038 Kirsti Eriksen FIF 1:58:43
106 11084 Hilde Sundvold   1:58:46
107 21031 Hilde Irene Bærstad Kroken IL 1:58:48
108 14086 Astrid Presthus   1:59:04
109 13164 Anne Cathrine Nessmo Arkitektene vis-A-vis AS 1:59:11
110 18203 Tone-Lise Fische   1:59:15
111 9080 Eirin Lodgaard Raufoss IL 1:59:31
112 16274 Linda Mari Vestvik Gjesdal IL 1:59:34
113 8023 Yvonne Lillehagen   1:59:42
114 10160 Gunvor Syversen Skjerven Nes sportsklubb 2:00:07
115 10167 Eli Stavheim Lesja IL 2:00:18
116 18061 Karina Hofstad Statoil BIL 2:00:23
117 14179 Anne-Christel Rebni   2:00:28
118 13166 Cecilie Varsi   2:00:29
118 17074 Anne Kristine Risvand Myrseth Lommedalen IL 2:00:29
120 14023 Kjerstin Fosbæk Eriksen   2:01:13
121 13000 Kari Austrheim Stordal Statoil BIL 2:01:14
122 20142 Anne Lene Øiestad   2:01:22
123 8178 Katrine Karlsen Fjellfoten sykkelklubb 2:01:30
124 16080 Mari Hegg Gundersen Fossum RD 2:01:47
125 10110 Toril Lervåg   2:02:25
126 16051 Caterina Engedal   2:02:27
127 15286 Trine Tjøm Fossum IF Telenor BIL 2:02:29
128 13019 Berit Flugstad Lillehammer Skiklub 2:02:43
129 11053 Linn Cecilie Steffen   2:03:07
130 18191 Tone  Normann-Eide   2:03:19
131 15183 Hanne Pernille Moen   2:03:21
132 19092 Unni Kathrine Essen   2:03:29
133 19090 Sølvi Martini Asker Skiklubb 2:03:34
134 19168 Grethe Vasset Crossfit Langevåg 2:03:35
135 14000 Agnete Lien Aunsmo Malvik IL 2:03:36
136 15067 Hilde Weiby   2:03:39
137 13148 Kirsti Røshol Johnson Molde og omegn IF 2:03:49
138 13110 Vigdis Jernberg   2:03:56
139 13152 Hege Kulsveen Søbye Lillehammer Skiklub 2:04:00
140 18174 Margrethe Øvrum   2:04:20
141 12008 Siren Bergmann   2:04:54
142 11027 Kristin Bøhlerengen   2:05:06
143 12045 Marianne Mjelde Knutsen Løpeglede Ørland hovedflystasjon 2:05:07
144 19148 Marianne Darre Feelgood IL 2:05:08
144 7269 Hege Jahr Glomnes Privat 2:05:08
146 13058 Ann Kristin Løkvoll Norsk Luftambulanse BIL 2:05:36
147 17039 marit hauge   2:05:57
148 16143 Merete Høgaas   2:05:59
149 18048 Yvonne Grønhella   2:06:05
150 11025 Hege Brinchmann   2:06:23
151 19187 Gry Marian  Unneland   2:06:25
152 14173 Anne Marie Brady   2:07:06
153 17027 Edle Frandsen   2:07:15
154 10189 Mona Trolsberg   2:07:16
155 18091 Randi Mathiesen   2:07:24
156 6130 Torill Merethe Jørgensen Bergvall Sport 2:07:28
157 13061 Mette Mosby   2:07:30
158 20125 Siv Anita Søraa   2:07:40
159 5046 Sille Svenkerud Dagens Næringsliv 2:07:52
160 16255 Susanna Söderström Bollnäs 2:07:54
161 11246 Mona Winge   2:08:05
162 17179 Heidi Anita Sagmo   2:08:23
163 17051 Hege Tvete Karlsen   2:08:29
164 15063 Ellen Hanche-Olsen IL snøhetta 2:08:38
165 16161 Hilde Susanne Myhrvold Privat 2:08:40
166 16238 Laila Aarseth   2:08:58
167 21137 Kathrine Solheim Grøa IL 2:09:03
168 21121 Camilla Ryge Københavns Skiklub Danmark 2:09:06
169 21102 Janne Molnes Spenst Nesttun 2:09:34
170 3166 Bryndis Yr Viggosdottir   2:09:40
171 17047 Jorun Horgen Gran IL 2:09:53
172 16287 Cynthia Ånnerud   2:09:54
172 16083 Anita Alice Hafsrød Idd Sportsklubb 2:09:54
174 20220 Nina Bakke  Hansen   2:11:10
175 17118 Katrine Sølvberg   2:11:21
176 17177 Kristin Lundby   2:11:22
177 17163 Trine Neverlien Team Sirompa 2:11:53
178 19005 Wenche Bakken   2:12:03
179 20160 Heidi Therese Johnsen Fjellfoten 2:12:04
180 17095 Hanne Sagen   2:12:12
181 10230 Kerstin  Leistad   2:12:58
182 18098 Ada Myhren   2:13:25
183 18073 Monica Johansen Nordic Choice Hotels 2:13:26
184 18234 Anne Berit Rørlien   2:13:42
185 19069 Henriette Kristoff   2:14:02
186 20149 Ragne Karoline Åstorp   2:14:34
187 15206 Tuija  Erthe Rakkestad Sykkelklubb 2:14:45
188 18219 Christin Ekker Ruth   2:14:46
189 17194 Elisabeth Sagstuen Lillehammer sykehus BIL 2:14:54
190 18016 Heidi Bolstad Team Spenst Sørumsand 2:15:04
191 21153 Ragnhild Godal  Tunheim   2:15:18
192 15262 Nina Johansen   2:15:20
193 20081 Hege Kristin Nilsen   2:15:32
194 21125 Anne Bender Schøyen   2:15:35
195 15254 Anne-Marit Algarheim   2:15:50
196 1055 Aud Oddveig Nygård   2:17:38
197 19019 Irene Dalby   2:17:40
198 17115 Gry Andresen Strømmen   2:17:52
199 20033 Marit Engh   2:18:05
200 21058 Gro Hatleberg Bergkameratene 2:18:09
201 18070 Lise Solberg Jensen   2:18:16
202 8113 Rannveig Vårdal Olsson Safe treningssenter odda as 2:19:10
203 3211 Torill Velle   2:19:37
204 19201 Kari Anne Støkken   2:20:04
205 18096 Marianne Mortensen Team Spenst Sørumsand 2:20:30
206 6032 Lise Bovoll   2:21:02
207 16198 Elisabet Rustad Nesodden IF 2:21:21
208 18132 Lise Sparengen Sist men ikke minst... 2:21:22
209 16275 Eva Wetteland   2:21:49
210 18236 Lene  Solberg   2:22:01
211 16127 Laila Jonassen   2:22:40
212 15169 Lene Sloth-Fjordside Ørskog IL 2:23:46
213 19080 May-Britt Ludviksen   2:23:50
214 19010 Sissel Marie Brun   2:24:19
215 19087 Mette Løvås Nidaros turn 2:24:22
216 15215 Elizabeth Langsrud   2:24:27
217 19058 Bente Jensen Indergård   2:24:38
218 3207 Pauline Velle Kvalsvik   2:24:40
219 20043 Liv Anna Hagen   2:25:00
220 20002 Bente Andersen Bergen kommune 2:25:21
220 20060 Anita Kristensen Karterud   2:25:21
222 16173 Eva Henriette Næss   2:25:50
223 12032 Hilde Gøthesen   2:26:10
224 16211 Ingunn Seljehammer   2:26:16
225 21171 Christina Sepulveda   2:26:52
226 19060 Bente Iren Jakobsen   2:27:14
227 15040 Bente Edvardsen CK Elverum 2:27:16
228 18026 Kirsti Christensen Team Spenst Sørumsand 2:27:18
229 19191 Grethe Bøhn Busterud Vang Skiløperforening alpin 2:27:22
230 20028 Ruth Digre   2:28:19
231 19054 Mette Husøy   2:28:39
232 20158 Hilde Fiskvik   2:29:15
233 22099 Hanne Bente Mittet   2:30:30
234 21142 Kari Soot SkiLøperne 2:30:35
235 21022 Aino Bjørnstad   2:32:40
236 21004 Åse  Andersen   2:36:55
237 20210 Tone Bjerktun   2:37:14
238 21047 Line Fransson Ekeberg badeforening 2:37:39
239 19156 Lise Riddergård Løperjenter 2:37:47
240 22020 Grete Garmager   2:42:20
241 19146 Vibeke  Dahl   2:43:19
242 17154 Berit Ødegård Volkswagen 2:50:36
243 21159 Anja Vålbekk   2:50:54
244 18076 Elisabeth Werner Jørgensen   2:53:10
244 18058 Hilde Haukeland   2:53:10
246 22051 Anne-Grete  Nebell   2:53:35
247 20147 Maria T. Aambakk K-Rekneskap AS 2:54:45
248 21017 Elisabeth Bekkevold   2:54:50
249 21009 Kari Avreid   2:56:48
250 23066 Hilde Lyngsmo Bedriftsidrettslaget Verdal og Levanger kommune 2:59:38
251 1286 Mona Bartnes   3:04:25


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +