Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Kvinner 50-54 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 361 Kari Madslien Nydalens Skiklub 1:25:42,6
2 354 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 1:30:31,6
3 3005 Nina Wavik Ytterstad Sk Vidar 1:32:45
4 7018 Anita Eidem Byåsen IL 1:36:15
5 4248 Brynhild Børtnes   1:37:04
6 4014 Ragnhild Bolstad Forsvaret/Åslia skilag 1:37:26
7 6270 Solgunn Tverfjell Sp Rye 1:37:42
8 4238 Anne-Guri Jevne   1:37:46
9 7194 Bodil Sem Kolsgaard Aktiv mot kreft 1:37:50
10 3191 Anne Grete Meinicke IL Jutul 1:39:07
11 9031 Wenche Madsen Eriksson If Frøy 1:41:04
12 8246 Rannei Sæther Byåsen veterandamer 1:41:25
13 324 Elise Orten il Fri 1:42:12,0
14 2235 Elin Kant   1:42:19
15 5043 Anne Grete Grindedal BFG Fana 1:42:40
16 9042 Bjørg Hagen Lillehamnmer Skiklub 1:43:39
17 6160 Janne Eian Løberg Nidelv IL 1:44:33
18 5105 Heidi Morken Svelvik 1:46:14
19 9214 Unni Persson Moseby Kjelsås 1:46:22
20 8051 Wenche Frøstrup Gulbrandsen PWC Bil 1:47:06
21 9213 Turid Mellesdal Lillehammer Skiklub 1:47:12
22 12087 Kjersti Engeland Vesterengen IL/Norkart 1:47:23
23 11048 Karin Gade-Lundlie Fossum IF 1:48:00
24 8004 Ingeborg Alsgaard Sparebanken Hedmark /Vang skiløperforening 1:48:05
25 9102 Ann-Merete Norderhaug Eidsvoll 1:48:27
26 8183 Kristin Moen Lørenskog Fil 1:49:05
27 9151 Helle Aanesen Aktiv mot kreft 1:49:55
28 9209 Berit Gunnes Njård / Inmeta 1:50:20
29 12048 Ann-Kristin Land Konnerud IL 1:50:44
30 12122 Torild Wickstrøm GE Healthcare BIL 1:50:54
31 8167 Hilde Cesilie Duelien Granli IL 1:50:56
32 10210 Annette Østergaard Cardioteam 1:51:04
33 10037 Ingunn Eriksen Aktiv mot kreft 1:51:10
34 6081 bente gullsmedmoen hauge Kristiansand Kommune 1:51:12
35 11103 Kaja Kierulf   1:51:15
36 9175 Nina Svendby Feiring IL 1:51:24
37 10163 Elin Skånøy Skauga 1:51:34
38 6214 Hege Saltnes Team Saltnes/Runar 1:52:11
39 10075 Ranveig Hovind   1:52:45
40 15270 Hanne Winther-Larsen   1:52:57
41 10128 Kari Hege Mortensen Nordland fylkeskommune 1:54:08
42 15230 Gro Tønder 3SK 1:54:22
43 13107 Ellinor Grytten MOLDE CYKLEKLUBB 1:54:27
44 10018 Linda Breidablik Lillehammer Skiklub 1:54:37
45 10099 Jorun S. Kildahl Volkswagen 075 1:55:04
46 12153 Elin Nerem Emblem IL 1:55:13
47 13144 Mette Fjuk Aurskog- Høland friidrettslag 1:55:14
48 9244 Anne Marie Stenberg Hamar Skiklubb 1:55:26
49 12173 Kari-Anne Fredriksen Lillehammer Skiklub 1:55:38
50 11080 Renate Hole Flintjoggen 1:55:40
51 11166 Siv Anne Holm Olsen   1:55:55
52 17188 Kirsti Vikan Kjøsnes Villa Tilsammans 1:56:01
53 6178 Erna Nyborg   1:56:19
54 11094 Ellen Jendal   1:56:23
55 11279 Britt-Marie Stenseth   1:56:27
56 15068 Marte Herdlevær   1:56:43
57 13007 Marianne Brun Vpil 1:56:59
58 11022 Mette Bogen Nordea 1:57:01
59 11286 Stine Kristiansen Westad   1:57:16
60 16026 Hilde Bjertnæs Friskis&Svettis 1:57:39
61 13130 Bente Holth Fjuk   1:57:43
62 12012 Anette Dietrichson Bruun IL TRY 1:57:46
63 8261 Helen Selboe Romerike Runners Team 1:57:50
64 10105 Ingrid Krogstie Puls Flisa 1:57:52
65 16210 Ellinor Sekkesæter   1:57:57
66 13045 Ann-Christin Kulsrud Privat 1:58:05
67 15185 Elin Tronstad Sparebanken Møre 1:58:11
68 15207 Grete Grønnern Rakkestad Sykkelklubb 1:58:17
69 24143 Cathrine Backer Smulders Team Møller Bil Asker og Bærum 1:58:23
70 13158 Siri Dahlén Raufoss Bokseklubb 1:58:33
71 15101 Toril Moen Lande Vaaler IF 1:58:40
72 15011 Kari A. Askestad   1:59:06
73 15245 Inger B Hjorthol Lillehammer Skiklub 1:59:14
74 11021 Berit Blåsmo   1:59:25
75 10050 Kristine Granli   1:59:28
76 15238 Pia Neegaard   1:59:33
77 17034 Brita Halvorsen   1:59:40
78 13137 Jorunn Winnberg Ytterøy Il 1:59:56
78 13137 jorunn Helene Saltvik Winnberg Ytterøy Il 1:59:56
80 19153 Anne-Borghild  Mortensen   2:00:06
81 19020 Torild Moen Dash   2:00:08
82 8108 Rigmor Myran   2:00:13
83 10184 Thrine  Måbø   2:00:16
84 19076 Kristin Leknes   2:00:25
85 13030 Randi Hjertaker   2:00:33
86 6275 Gry Kristin Vist Gjøvik skiklubb 2:00:36
87 15161 Marit Sandsbraaten   2:00:46
88 18209 Kristin Dille   2:00:52
89 14032 Gjertrud Sannes Grimsrud Kragerø IF 2:01:02
90 11150 Astrid Nessøe   2:01:09
91 13086 Kristin Senderud Storli Assessit 2:01:35
92 16151 Trine Løtvedt Privat 2:01:40
93 13046 Britt Kvilten Hauerseter Sportsklubb Nordkisa 2:01:47
94 17148 Katrine Rødås   2:02:30
95 15107 Nina-Beate Liabakk St. Olavs hospital 2:02:43
96 10086 Tove Beate Jelstad Modum FIK 2:03:17
97 14177 Anne Gine Olrud   2:04:01
98 14031 Randi Lovise Gjærum Gruvelia SK/OBOS BIL 2:04:13
99 16199 Kristin Rustad Drøbak 2:04:40
99 15232 Ingvild Aaløkken IF Frøy 2:04:40
101 17077 Åsa Nes   2:04:43
101 19142 Venke Hustoft Aaland Crossfit Langevåg 2:04:43
103 17050 May-Britt Jørgensen Sport 1 Gruppen 2:04:54
104 13083 Dagmar Slettestøl   2:04:59
105 10293 Anne Sveen Team Sveen 2:05:05
106 17060 Åse Mai Leirdal Kolbukameratene 2:05:14
107 8052 Anne Lill Gullsmedmoen   2:05:24
108 14116 Ragnhild Ulheim   2:05:28
109 16182 Marit Otterlei   2:05:31
110 16278 Åshild Vikan stamina volda 2:05:39
111 19071 Ingunn Krosby Crossfit Langevåg 2:05:42
112 12104 Andrine Wefring Aktiv mot kreft 2:05:44
113 16069 Marianne Fredrikstad   2:06:42
114 20064 Line Larsen   2:06:54
115 10070 Britt Heskestad GTI Friidrettsklubb 2:07:03
116 20153 Helen Bergerud   2:07:20
117 20020 Britt Lovise  Braaten   2:07:57
118 15116 Oddbjørg Risnes Løken Fenring 2:08:07
119 16062 Hilde Finnbråten   2:08:21
120 18084 Berit Klokseth   2:08:24
121 12126 Anne Rickertsen Bækkelagets SK - skigruppa 2:08:35
122 16050 Unni Haugdal   2:08:37
123 17214 Vivian Tiltnes Driv IL 2:08:58
124 20206 Lillann Norseng   2:09:03
125 16209 Pernille Schjønsby   2:09:10
126 22052 Heidi Nerland   2:10:14
127 20015 Bente Riskild Borgersen FriskeKrefter 2:10:16
128 16222 Heidi Sjurseth STOLT IL 2:10:38
129 17076 Hanne Beate Nerdrum UNIT4 BIL 2:10:50
130 20050 Hilde Holt Nordre Trysil IL 2:11:00
131 21077 Johanne Klubben Nesodden IF 2:11:07
132 19137 Solfrid Våset   2:11:09
133 19016 Margot Carlsen Løperjentene 2:11:24
134 16297 Grete Kvinnesland   2:11:27
135 17157 Mona Irene Larsen KPMG 2:11:54
136 17108 Inger Synnøve Mo Stabo Eeg Nes sportsklubb 2:12:04
137 18009 Gro Axelsen   2:12:06
138 14103 Torhild Mælen Storli   2:12:43
139 10118 Greta Løkhaug NOWAIM Ås 2:12:49
140 16162 Birgitte Thorup Stålsett   2:13:13
141 19123 Grethe Stokkenes   2:13:14
142 20115 Sissel  Snildalsli Krokstadøra il 2:13:20
143 18235 Åse Kristine Tandberg   2:13:27
144 16184 Elita Ozolina Moller Baltic Import 2:13:35
145 20122 Anne Sverdrup-Thygeson   2:13:36
146 14092 Irene Rødseth Gursken IL 2:14:06
147 18022 Brita By   2:14:12
148 18067 Anette Indrebø Løpejentene 2:14:44
149 17186 Hilde Gjestvang   2:14:56
150 17109 Elisabeth Stai Helgøya Klatrepark 2:15:37
151 21134 Hanne Skjerve Lier IL 2:15:40
152 22037 Viola Marlen Johansen   2:15:56
153 5032 Anne-Berit Jaavall Kværner   2:15:57
154 24147 Torbjørg Elin Halldorsson Ekkje Røldal IL 2:16:07
155 17029 Sissel Fylling Statoil BIL 2:16:23
156 15227 Sissel Sotnes   2:16:30
157 19164 Annichen Fladager Norgesgruppen 2:16:42
158 7238 Anne Kristin Rakvåg   2:17:40
159 19178 Hanne Nysæter Family Løten 2:18:02
160 20097 Beate Rikstad Telesport Bergen 2:18:09
161 14067 Anita Lervåg   2:20:49
162 18042 Brita Gabrielsen Stiftstaden SK 2:20:51
163 17082 Elisabeth Opsahl   2:21:29
164 18030 Margaret Dean   2:21:46
165 18029 Anne Dean   2:21:47
166 20184 Turid Williksen Handelsbanken/ Fossum IF 2:23:37
167 16169 Jorunn Nordmo krisitiansand Orienteringsklubb 2:24:08
168 21135 Turid Skjerve   2:24:15
169 8200 Turid Granli   2:25:31
170 19102 Gunn-Kristin Olsen   2:25:38
171 20023 Birgitta Carlsson   2:26:01
172 16280 Hildegunn  Vollset   2:26:37
173 20021 Eirill Bø Holmen langrenn 2:28:09
174 20164 Iren S. Rønningen   2:32:58
175 18032 Anne Egeland Statsbygg BIL 2:33:33
176 20145 Anne-Kristine Ørstvet Heimdal   2:35:06
177 23095 Toril Langård Skretting Vaaler IF 2:37:52
178 21079 Cathrine Knudsen Skanska BIL 2:38:51
179 20080 Åsa Maria Blad Måøy NesoddenSK 2:39:15
180 21044 Lena Ervik   2:42:27
181 14019 Aashild Eikrem   2:45:46
182 16056 Marit Engeset   2:46:56
183 22082 Dorthe Christensen   2:47:27
184 14059 Helen Kristin Kildehaug   2:48:04
185 22025 Hege Dreyer Harstad   2:48:43
186 22043 Benthe Lysholm   2:50:09
187 23008 Tone Bjørnebakk   2:57:50
188 23069 Yvonne Malmsten IK Stern 2:58:43
189 6296 Marit Smittil   3:04:24
190 5214 Suzanne Eriksson   3:15:58


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +