Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Kvinner alle i felles liste



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner alle startende i felles liste - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Start Tid
1 355 Veronika Blom Sk Vidar 11:05:00 1:18:48
2 341 Marthe Katrine Myhre Gjøvik Friidrettsklubb 11:05:00 1:20:48
3 300 Hilde Aders Tromsø løpeklubb 11:05:00 1:21:02
4 322 Anne Kristine Nevin   11:05:00 1:21:44
5 308 Nicoline Baartvedt Torshov Sport Runners 11:05:00 1:22:47
6 385 Ragnhild Kvarberg   11:05:00 1:23:36
7 389 Kristin Antonsen NTNUI 11:05:00 1:23:38
8 374 Maren Wangensteen   11:05:00 1:23:56
9 370 Astrid Brathaug Sørset Team Oslo Sportslager 11:05:00 1:24:49
10 312 Marte Flatlien Lillehammer IF/Aktiv mot kreft 11:05:00 1:25:07
11 361 Kari Madslien Nydalens Skiklub 11:05:00 1:25:42
12 320 Synnøve Mo Asker SK Friidrett 11:05:00 1:26:48
13 302 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 11:05:00 1:27:13
14 325 Mari Ourom Apexklinikken 11:05:00 1:28:18
15 305 Ida-Elin Bergum   11:05:00 1:28:23
16 376 Tiril Udnes Weng Nes Ski 11:05:00 1:28:40
17 371 Mari Børretzen Birk sport 11:05:00 1:29:17
18 329 Marte Sendstad   11:05:00 1:29:24
19 319 Heidi Starheim Løvaas Kjell Sykkel og Sport 11:05:00 1:29:49
20 334 Lisbeth Vold Statoil 11:05:00 1:29:56
21 3144 Hege Skari Lillehammer Skiklub 11:29:59 1:29:57
22 3157 Marte Sønstevold Sk Vidar 11:30:00 1:30:20
23 6141 Hanne Kristiansen   12:00:00 1:30:26
24 354 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 11:05:00 1:30:31
25 365 Bente Størmer Steira Aktiv mot kreft 11:05:00 1:30:33
26 350 Åsne Skram Trømborg Norcem/Leca/Bygg.no/IL i BUL 11:05:00 1:31:06
27 340 Ragnhild Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 11:05:00 1:31:07
28 323 Vera Norli Team Vestmarka - Haslum 11:05:00 1:31:11
29 342 Ingeborg Nordaune Steinkjer FIK 11:05:00 1:31:19
30 359 Bente Landheim Tynset IF 11:05:00 1:31:21
31 5181 Asta Ellingvåg Lyn Ski 11:50:01 1:31:26
32 368 Anita Ekle Kildahl Asker Skiklubb 11:05:00 1:31:27
33 321 Aina Nedal Strindheim 11:05:00 1:31:46
34 2243 Marte Kristine Sveen   11:20:05 1:32:00
34 375 Lotta Udnes Weng Nes Ski 11:05:00 1:32:00
36 383 Ragnhild Amlie Entra ASA/Try IL 11:05:00 1:32:16
37 5210 Therese Stokke Viken   11:50:00 1:32:27
38 2229 Ingeborg Barth Vedøy   11:20:05 1:32:30
39 348 Maren Thomasgaard Team Skigo 11:05:00 1:32:37
40 3005 Nina Wavik Ytterstad Sk Vidar 11:30:03 1:32:45
41 337 Oda Bruteig Brunvoll   11:05:00 1:32:51
41 317 Åse Klinkenberg Hytteplan Sport 11:05:00 1:32:51
43 339 Ingerid Fredriksen   11:05:00 1:33:14
44 316 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 11:05:00 1:33:17
45 1268 Oda Nerdrum Ringkollen Skiklubb 11:10:07 1:33:29
46 353 Kristin Wennesland Øren   11:05:00 1:33:40
47 9021 Charlotte Bryhn Forsvaret 12:25:12 1:33:41
48 2132 Elin Tora Hoel Sjaastad Gjerdrum IL 11:20:01 1:33:45
49 1264 Jorun H. Eggen Støren 11:10:06 1:33:50
49 1264 Jorun Eggen Støren 11:10:06 1:33:50
51 2239 Hanna Aarnes Nisja Driva IL/Dr.techn.Olav Olsen 11:20:05 1:34:00
52 314 Maren Nordstad Johansen   11:05:00 1:34:03
53 3239 Nina Sand Stenstadvold Fossum 11:30:02 1:34:15
54 307 Eli Bueie   11:05:00 1:34:21
55 369 Laila Olesen   11:05:00 1:34:30
56 346 Annvor Sletvold Vind IL 11:05:00 1:34:38
57 357 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets SK - skigruppa 11:05:00 1:34:49
58 4011 Ingvild Bratlie Rustad IL 11:40:04 1:34:57
59 2109 Stine Nordsveen Fik Orion 11:20:02 1:35:11
60 326 Monica Ragnvaldsen IL TRY 11:05:00 1:35:14
61 8011 Julie Aspesletten Lillehammer 12:20:05 1:35:20
62 377 Marissa Stander   11:05:00 1:35:22
63 4253 Nina Pollen   11:40:00 1:35:26
64 3251 Kristine Fjeld MjøsSki 11:40:05 1:35:33
65 5072 Ellen Christine Karlsen Aibel BIL/Øvrevoll Hosle IL 11:50:03 1:35:39
66 3069 Esther Beate Flemmen Innselset Team Fjelluft 11:30:03 1:35:40
67 384 Britt Elin Øiestad Røa IL 11:05:00 1:35:47
68 7216 Inger Lise Hystad Rakkestad sykkel klubb 12:10:00 1:35:52
69 8166 Kari Brekke Graabein IF 12:20:08 1:35:57
69 3246 Marie Waagan Mossck 11:30:07 1:35:57
71 331 Barbro Sætha Lyn Ski 11:05:00 1:36:04
72 372 Tonje Skjelstadås   11:05:00 1:36:07
73 7018 Anita Eidem Byåsen IL 12:10:02 1:36:15
74 360 Hilde Losgård Landheim   11:05:00 1:36:46
75 6216 Trude Sandberg Stor-Elvdal Skiklubb 12:00:01 1:36:53
76 309 Tone Sundvor Dahl Bjerkreim IL 11:05:00 1:36:54
77 4225 Lena Jansen Fossum IF 11:40:04 1:37:01
77 3200 Belinda Aasberg   11:30:09 1:37:01
79 4248 Brynhild Børtnes   11:40:05 1:37:04
80 7190 Agnieszka Cybulska   12:10:07 1:37:05
81 364 Turid Salbu Bjørgum IL 11:05:00 1:37:09
81 5055 Synne Sundal   11:50:02 1:37:09
83 313 Anette Jensen Velund Volkswagen / Team Smartfish Fuji 11:05:00 1:37:10
84 4036 Anja Berge Gjellestad Nydalen SK 11:40:04 1:37:15
85 343 Siri Ann Nyrnes Strindheim IL 11:05:00 1:37:23
86 4014 Ragnhild Bolstad Forsvaret/Åslia skilag 11:40:05 1:37:26
87 3047 Kristine Kruger Hagen   11:30:05 1:37:37
88 14034 Silje Gundersen   12:50:10 1:37:41
89 6270 Solgunn Tverfjell Sp Rye 12:00:04 1:37:42
90 4238 Anne-Guri Jevne   11:40:03 1:37:46
91 358 Kristine Alm Karsrud Raufoss 11:05:00 1:37:50
91 7194 Bodil Sem Kolsgaard Aktiv mot kreft 12:10:07 1:37:50
93 7228 Line Nitteberg Nesodden 12:09:59 1:37:54
94 1221 Hanne Berg Eriksen Byåsen IL 11:10:07 1:37:56
94 5163 Ann Viljugrein   11:50:05 1:37:56
96 5066 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra IL 11:50:01 1:38:04
97 3192 Stina Meinicke IL Jutul / Team Vestmarka 11:30:04 1:38:13
97 3244 Sigrid Bye Eidsvold Værks Skiklub 11:30:07 1:38:13
99 7102 Ingrid Smith-Sivertsen   12:09:59 1:38:16
100 10291 Kaja Piene Børstad HEMING IL 12:30:00 1:38:22
101 2088 Kjerstin Joten Kvisle   11:20:09 1:38:23
102 6117 Margit Hågå Lesja IL 12:00:10 1:38:26
103 335 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF 11:05:00 1:38:27
104 352 Caroline Madsen Konnerud IL 11:05:00 1:38:31
105 327 Silvia Rasmusson TEAM NORGESGRUPPEN 11:05:00 1:38:33
106 2120 Marianne Pettersen   11:20:09 1:38:43
107 5244 Louise Irdal Rasmussen   11:50:09 1:38:46
108 306 Marianne Standal Borgen Molde Olymp 11:05:00 1:38:53
109 336 Tine Andersen   11:05:00 1:39:02
110 8124 Karine Røstad Fossum IF 12:20:10 1:39:03
111 5255 Silje Hovdenak Manndalen UIL 11:50:09 1:39:06
112 3191 Anne Grete Meinicke IL Jutul 11:30:03 1:39:07
113 5041 Anette Galåen EY Bil 11:50:10 1:39:21
114 8015 Molly Bazilchuk Team Strazilchek 12:20:00 1:39:24
115 5000 Cathrine Andersen Odal SK 11:50:00 1:39:25
115 5222 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 11:50:07 1:39:25
117 5205 Hedda Børsting Saltnes Team G-sport/Asker skiklubb 11:50:01 1:39:26
118 5047 Eva Gustumhaugen   11:50:10 1:39:30
119 367 Margrete Dyrhovd   11:05:00 1:39:31
120 4069 Thine Wilkens Jernberg Kjelsås IL 11:40:02 1:39:42
120 8035 Birgit Engesæter   12:20:02 1:39:42
122 10282 Marianne Heyerdahl   12:30:00 1:39:48
123 6010 Marie Fornes Danielsen idrett uten alkohol 12:00:03 1:39:51
124 5287 Ann-Heidi Scharning Halmsås og Omegn Skilag 11:50:07 1:40:06
124 2227 Aslaug Tveit Sørum IL 11:20:06 1:40:06
126 11154 Oda Nisja   12:35:00 1:40:07
127 1207 Benedicte Rimmereid   11:10:02 1:40:09
128 5104 Gry Hauge Merkesdal Sand IL Terrengsykkel 11:50:00 1:40:11
129 5231 Hanne Bjørnvolden   11:50:01 1:40:14
129 8041 Kari Flatla Tokenes Badeklubb 12:20:04 1:40:14
131 9227 Marit Beate Kasin Vinterdans 12:25:13 1:40:15
131 345 Marit Johanne Resell Strindheim 11:05:00 1:40:15
133 453 Anne-Grete Haugen IL Viljar 10:00:00 1:40:20
134 5082 Hanne Knudsen   11:49:59 1:40:21
135 2195 Eline Storvik Grønvold Hakadal IL 11:20:09 1:40:24
135 4145 Lydia Smith SIGDAL FIK 11:40:07 1:40:24
135 7016 Hilde Visthoff Drange Visma Consulting 12:10:00 1:40:24
138 3036 Idun Kristine Felde Olaussen   11:30:07 1:40:29
138 7173 Trude Elisabeth Brenden Visma Services Norge 12:10:04 1:40:29
140 5152 Katja Synsfjell   11:50:06 1:40:30
141 3020 Ellen Cathrine Burchardt   11:29:59 1:40:43
142 9003 Camilla Bakkehaug Andersen   12:25:03 1:40:44
142 3263 Kristine Unsgård Leik IL 11:30:06 1:40:44
142 4087 Inger Gro Lien Samnanger il 11:40:05 1:40:44
145 4181 Sara Kristine Bransfjell Saanti Sijte 11:40:01 1:40:45
146 5273 Josefin Heier Fredrikstad idrettsforening 11:50:01 1:40:47
147 4185 Victoria Fjell Engebretsen SK Rye 11:40:08 1:41:01
148 6069 Reidun Frostad Norcem/Leca/Bygg.no 11:40:01 1:41:02
149 9031 Wenche Madsen Eriksson If Frøy 12:25:11 1:41:04
150 7242 Solveig Sahr Bergheim OPIL 12:10:04 1:41:08
150 6053 Lisbet Engemoen Puls Flisa 12:00:15 1:41:08
150 7168 Elisabeth  Thorrud   12:10:13 1:41:08
153 5147 Nina Therese Svamo   11:50:09 1:41:09
154 5078 Marte Kjøren FIK Orion/ Løpsklubben 1814 11:50:03 1:41:10
155 362 Anne Storslett Moelven IL / Team ParkettPartner 11:05:00 1:41:12
156 5234 Gerd Irene Hansen Tromsø løpeklubb 11:50:09 1:41:13
157 7197 Mari Sesseng Stor-Elvdal Skiklubb 12:10:08 1:41:14
158 344 Marianne Opsahl Ullensaker Kisa 11:05:00 1:41:15
159 6044 Julie Dahl sarpsborg politiidrettslag 12:00:08 1:41:16
160 8228 Laila Eklund Totenåsen Løp 12:20:05 1:41:18
161 4221 Maria Berg Milslukern Sport 11:39:59 1:41:21
162 8264 Pia Sofie Måbø   12:20:09 1:41:22
163 303 Eline G Andresen   11:05:00 1:41:25
163 4224 Kari Jakola Tromsø løpeklubb 11:40:07 1:41:25
163 8246 Rannei Sæther Byåsen veterandamer 12:20:03 1:41:25
166 347 Ingrid Sørumshaugen Gjøvik skiklubb 11:05:00 1:41:27
166 9162 Anne Jensen Microsoft 12:25:03 1:41:27
168 9158 Lise Grevle Teien   12:25:10 1:41:33
169 10044 Vilde Feet Indøk Racing Team 12:30:03 1:41:34
170 6157 Klara Lyngnes Festesonen 12:00:03 1:41:37
171 5228 Cecilie Nyvold   11:50:10 1:41:38
172 9130 Tine Thorstensen Oslo 12:25:00 1:41:43
173 11057 Ida Grønli Gran Em1 Midt-Norge 12:35:00 1:41:48
174 3231 Marit Klokset Enern/ Oppdal IL 11:30:06 1:41:53
174 11090 Marit Innvær Agasøster   12:34:59 1:41:53
176 7233 Lin Iren Sætre Hernes IL 12:10:06 1:41:54
177 9007 Mathilde Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 12:25:04 1:41:58
178 5268 Mona Øversveen Mangenfjellet Turlag 11:50:06 1:42:01
179 7247 Eline Halset Feit&Sur 12:10:02 1:42:11
179 9208 Agnethe Fløtlien   12:25:09 1:42:11
181 324 Elise Orten il Fri 11:05:00 1:42:12
182 14142 Bodil Mokkelbost Team FIH 12:50:01 1:42:14
183 7011 Marita Brattbakk   12:10:00 1:42:17
184 2235 Elin Kant   11:20:10 1:42:19
185 349 Kristine Kristiansen Torgersen Lillehammer Skiklub 11:05:00 1:42:24
185 6074 Tuva Ertzaas Granøien Bærums Verk og Hauger Idrettforening 12:00:03 1:42:24
187 5051 Kathrine Ruud Hansen Kvernhuset BIL Fredrikstad 11:50:08 1:42:28
188 5120 Venche Lise Skomedal Ramse Otra Il 11:50:07 1:42:31
189 5232 Tone Merete Eriksen Lillehammer skiklubb 11:50:09 1:42:37
190 5043 Anne Grete Grindedal BFG Fana 11:50:01 1:42:40
191 5251 Thea Wikesland Flaen Lillehammer Skiklub 11:50:04 1:42:41
192 15066 Åsa Havik   12:55:01 1:42:42
193 9156 Inga Friis   12:25:02 1:42:46
194 8109 Sidsel Nordhagen UNIT4 BIL / Lørenskog FIL 12:19:59 1:42:52
195 8188 Marte Skaug Stokke il 12:20:08 1:42:53
196 6293 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL/Team Parkettpartner 12:00:06 1:42:55
197 8095 Isabell Lippert   12:20:07 1:42:56
198 11262 Kristin Fjellanger Cook   12:35:05 1:42:57
199 9109 Kathrine Rørtveit Gular 12:25:12 1:42:58
200 2014 Silje Marie Bolstad Åslia Skilag / sport1 Rena 11:20:06 1:42:59
201 4168 Heidi Tronbøl SK Rye 11:40:09 1:43:00
202 4045 Hanne Bakken Lund Mangenfjellet Langdistanse 11:40:03 1:43:04
203 8097 Mari Hammerseng Lund Kvernhuset BIL 12:20:00 1:43:06
204 9005 Marthe Bakken   12:25:00 1:43:08
205 10120 Mette Eid Løvås Strindheim IL 12:30:05 1:43:12
206 8202 Bente Brundtland ÅL IL 12:20:01 1:43:15
207 11091 Benedikte Jacobsen Asker Triatlon 12:35:16 1:43:16
208 8125 Ellen  Røyneberg UNIT4 BIL 12:20:05 1:43:21
208 7008 Berthe Blakstvedt Kolbotn IL 12:10:08 1:43:21
210 9066 Lisa Dahl Keller Movatn runners 12:25:02 1:43:24
211 4040 Åse Gullsmedmoen Otra Il 11:40:03 1:43:25
212 10025 Line Caliskaner   12:30:05 1:43:28
213 8142 Margrete Solvik   12:20:04 1:43:29
214 9072 Anne Gunn Kraabøl Eidsiva BIL 12:25:04 1:43:30
215 11146 Ingunn S. Nagel-Dahl Trening for glade jenter 12:35:17 1:43:32
216 9088 Stine Marstein Norcem/Leca/Bygg.no 12:25:02 1:43:34
217 4154 Kristin Valla Stenseth Byåsen IL 11:40:04 1:43:36
218 13125 Ragnhild Smith-Sivertsen Tise IL 12:45:01 1:43:38
219 9042 Bjørg Hagen Lillehamnmer Skiklub 12:25:05 1:43:39
220 20173 Ida Nesheim   13:19:59 1:43:42
221 8114 Borghild Ouren Vingrom IL 12:20:13 1:43:48
222 4251 Hege Østbye Chutko   11:40:07 1:43:51
223 4234 Heidi Arnesen   11:40:04 1:43:52
224 8086 Eli Ringstad Lien GjøVard OL 12:20:02 1:43:57
225 13059 Marthe Tøsse Løvseth   12:44:59 1:44:08
226 6198 Renate Dullum Reitan Spenst Stjørdal 12:00:05 1:44:10
227 9195 Marianne Frønsdal Lommedalen 12:25:01 1:44:11
228 4029 Berit Messelt   11:40:08 1:44:14
229 5217 Silvia Holmseth Granli IL 11:50:12 1:44:18
230 8090 Marita Lillekroken   12:20:07 1:44:20
231 6040 Sofie  Buer GBB JUSS 12:00:02 1:44:22
231 3220 Kari Mette Selle Kristiansen CrossFit Horten 11:30:05 1:44:22
233 10098 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Ormåsenløpogværglad 12:29:59 1:44:24
233 310 Madelen Dørmænen   11:05:00 1:44:24
233 10277 Vibeke Bakken   12:30:12 1:44:24
236 5092 Selma K. Lie Fossum IF 11:50:07 1:44:26
236 6194 Janne Østlien Vind IL 12:00:02 1:44:26
238 10126 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 12:29:59 1:44:28
239 5159 Astrid Toftaker Snøhetta IL 11:50:00 1:44:32
240 6160 Janne Eian Løberg Nidelv IL 12:00:05 1:44:33
241 17057 Hanna Kaasa   13:05:01 1:44:36
242 8201 Ingvild Skjerve   12:20:06 1:44:38
243 7030 Anne Johnsrud Hagen Hydro Oslo BIL 12:10:06 1:44:42
244 11250 Nina Østengen Bjerke IL 12:35:17 1:44:45
245 7108 Kari Stormyrengen   12:10:04 1:44:46
246 6059 Sølvi Eldøy   12:00:06 1:44:47
246 6038 Åse Brødholt Norcem/Leca/Bygg.no 12:00:08 1:44:47
248 8043 Sigrid Fredheim   12:20:03 1:44:48
249 10197 Lisbeth Voll Nydalens Skiklub 12:29:59 1:44:51
249 11125 Stine Lombnæs Heming 12:35:01 1:44:51
251 9176 Kristine Kleivdal   12:35:01 1:44:52
252 11046 Hilde Foss   12:35:13 1:44:53
253 15134 Mireille Niva Team Niva 12:55:01 1:44:55
253 7210 Bjørg Ekeberg Team fønix 12:10:05 1:44:55
255 4137 Ingvild Kiil Silli Stiftstaden SK 11:40:05 1:44:56
256 7067 Anne Melkild Freidig 12:10:05 1:44:58
257 8224 Lene Bagsjøberget Vang Skiløperforening 12:20:01 1:45:07
258 586 Birgit Korvald   10:00:00 1:45:11
259 10226 Helene Herje Ellingsen   12:30:04 1:45:12
260 9136 Jeanet Valstuen Family Sports Club 12:25:05 1:45:20
261 15044 Kjersti Ervik   12:55:03 1:45:23
262 530 Wenche Sand-Hanssen Bjørn Myhre Sport 10:00:00 1:45:26
262 9211 Anne Hørsand Ilseng il 12:25:03 1:45:26
262 8105 Rita Milli Eidsvold Værks Skiklub 12:20:05 1:45:26
265 11280 Jeanette Storli Budal IL 12:35:19 1:45:28
266 9230 Mia Skaaraas   12:25:03 1:45:37
267 9184 Sara Filseth   12:25:00 1:45:38
268 13044 Vigdis Kristiansen Nittedal hundekjørerklubb 12:45:00 1:45:39
268 13140 Emilie Bergheim Fossum IF 12:44:59 1:45:39
270 12115 Siri Haugnes Oppegård IL 12:40:01 1:45:45
271 7020 Kari Vik Eines Tollernes IL 12:10:10 1:45:48
272 14012 Vilde Christiansen NTNUI 12:50:00 1:45:56
273 8232 Ragnhild Gundersen STIL 12:20:00 1:45:57
274 11260 Synne Berger Halmsås og Omegn Skilag 12:35:00 1:46:02
275 8082 Anette Lande   12:20:13 1:46:06
275 7051 Marita Klevmoen Torpa Ski 12:10:14 1:46:06
277 8238 Inger Marit Lie Smågnagerne 12:20:06 1:46:08
278 9044 Ingvild Hagvåg Team United Nurses 12:25:07 1:46:13
278 8253 Kristine Søreng Engen Snertingdal if 12:20:13 1:46:13
280 5105 Heidi Morken Svelvik 11:50:02 1:46:14
281 9193 Sandra Ekroll Aksla IL 12:25:02 1:46:18
282 9012 Anita Sørstrønen Bjerkvik   12:25:02 1:46:20
283 9214 Unni Persson Moseby Kjelsås 12:25:00 1:46:22
284 1231 Tina Jære Brandt Monster 11:10:10 1:46:24
285 12171 Maren Bjørnstad   12:40:03 1:46:25
286 9096 Kristina Myrstad Gullcamp girls 12:25:03 1:46:26
287 11247 Lise Løke   12:35:16 1:46:27
288 6150 Lill Susann Lerudsmoen Kjellmyra IL 12:00:06 1:46:30
288 1001 Ingvil Ahlsand Kjelsås IL 11:10:02 1:46:30
290 6179 Camilla Nyegaard Johansen Fredrikstad 12:00:11 1:46:31
291 7252 Berit Hagemoen Linberg Lillehammer Skiklub 12:10:09 1:46:32
291 5194 Hanne Liland Varegg 11:50:08 1:46:32
293 5284 Åste Narmo   11:50:05 1:46:37
294 9082 Maren Losgård   12:25:10 1:46:38
295 8159 Ingun Yri Asker Skiklubb 12:20:03 1:46:45
296 5288 Kristine Vognild Bjerke IL Ski 11:50:01 1:46:55
297 10076 Anna Elisabet Hrolfsdottir   12:30:00 1:47:00
298 9180 Maja Solli Grøa IL /Hydro BIL 12:25:01 1:47:04
299 5249 Anette Djuvstad   11:50:08 1:47:05
300 12024 Marte Møller Garthus PWC Bil 12:40:04 1:47:06
300 8051 Wenche Frøstrup Gulbrandsen PWC Bil 12:19:59 1:47:06
302 6164 Linn Alicia Slora Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 12:00:07 1:47:09
303 9213 Turid Mellesdal Lillehammer Skiklub 12:25:00 1:47:12
303 10132 Trine Labee-Lund Normann Kjelsås 12:30:03 1:47:12
305 18212 Linda Irene Huseby   13:10:01 1:47:15
306 8117 Anne-Mari Nissen Rosenlund   12:20:05 1:47:19
307 6188 Birgitte Skare Opedal ODDA IL Skiskyting 12:00:15 1:47:22
308 12087 Kjersti Engeland Vesterengen IL/Norkart 12:40:01 1:47:23
309 9087 Katrine Madsen   12:25:03 1:47:24
309 12049 Tove Irene Larsen CK Nittedal 12:40:01 1:47:24
311 6290 Linda Jeanette Berger Øti 12:00:09 1:47:25
312 6252 Helena Aanstad   12:00:03 1:47:30
313 6031 Ellen Bouter   12:00:02 1:47:34
313 5270 Kristina Kvarv Andreassen Kongsvinger IL Fotball 11:50:13 1:47:34
315 13034 Lene Udnæseth Holsve Fjerdingbyjentene 12:44:59 1:47:37
316 10116 Martha Lyngnes Springskalle 12:30:00 1:47:44
317 10007 Bente Dammerud Arnesen   12:30:15 1:47:47
318 9179 Randi Schøyen Fet Skiklubb 12:25:03 1:47:48
318 6020 Heidi Bjerkestrand Espern 12:00:11 1:47:48
320 373 Marianne Byfuglien   11:05:00 1:47:49
321 11049 Randi Gjelsvik Vonen Elite 12:35:02 1:47:50
322 9075 Anne Cecilie Lian Andebu IL 12:25:07 1:47:53
323 17037 Kristine Hansen Norcem/Leca/Bygg.no 13:05:09 1:47:56
324 10124 Ida Mentzoni   12:30:01 1:47:57
324 332 Brynhild Sætha Øyer/Tretten IF 11:05:00 1:47:57
326 11048 Karin Gade-Lundlie Fossum IF 12:36:17 1:48:00
326 5100 Janicke Magnus Norcem/Leca/Bygg.no 11:50:19 1:48:00
328 9205 Mia Christine Funderud Sælen   12:25:08 1:48:01
329 17031 Elisabeth Grindstad Norcem/Leca/Bygg.no 13:05:09 1:48:02
330 9107 Anne Marthe Risdal   12:25:14 1:48:03
331 7177 Karoline Bye Olerud   12:10:05 1:48:04
332 8004 Ingeborg Alsgaard Sparebanken Hedmark /Vang skiløperforening 12:20:07 1:48:05
333 21068 Marie Hunstad   13:25:06 1:48:07
334 15281 Lotte Sølvsberg Noren Hamar Skiklubb 12:55:00 1:48:10
335 15231 Ellen Øksendal NTNUi- friidrett 12:55:00 1:48:12
336 9160 Åse Pauline Hager   12:25:00 1:48:15
337 11186 Monika Eriksson   12:35:01 1:48:16
338 4200 Cecilie Olsen Tromsø løpeklubb 11:40:08 1:48:18
338 10006 Anne-Grethe Eiken   12:30:00 1:48:18
340 11153 Tonje Nilsen St. Olavs Løpedamer 12:35:04 1:48:19
341 2087 Christine Kvisle Høyskolen Kristiania BIL 11:20:09 1:48:24
342 10255 Kari Kindberg Ormåsenløpogværglad 12:30:00 1:48:25
343 9102 Ann-Merete Norderhaug Eidsvoll 12:25:07 1:48:27
344 12106 Heidi Therese Wiest Vang skiløperforening 12:40:06 1:48:29
345 7256 Henriette Frisenberg Sundgaard Søre Ål IL 12:10:08 1:48:30
346 3265 Marit Austgulen Fet skiklubb 11:30:06 1:48:31
347 7204 Trude Antonsen Rustad IL 12:10:14 1:48:33
348 5243 Anette Hesselroth Sk.Rye / Banqsoft BIL 11:50:02 1:48:35
349 9079 Hege Synnøve Liverød Eggedal IL 12:25:14 1:48:38
349 12065 Ester Olsen   12:40:02 1:48:38
351 1275 Åse Bergland   11:10:06 1:48:39
352 9117 Tone Skarpnord MjøsSki 12:25:04 1:48:40
352 11106 Solveig Kolstad NTNU 12:35:08 1:48:40
352 7095 Reidun Dahl Silkoset   12:10:01 1:48:40
355 6288 Mona Aasvoll-Rognlien   12:00:04 1:48:42
356 6278 Mathilde Willumsen   12:00:03 1:48:45
357 15119 Marianne Løvaas   12:55:13 1:48:46
357 10252 Inga Borud   12:30:18 1:48:46
359 10248 Marte Nesheim   12:30:02 1:48:52
360 18072 Janne-Beate Jeremiassen Norstad   13:10:00 1:48:53
361 10298 Maria  Asmyhr Folkehelseinstituttet BIL 12:30:00 1:48:54
362 8219 Hanne Bertnes Råheim   12:20:06 1:48:56
363 8018 Mette Ottesen Bergh Team M & M 12:20:01 1:48:59
363 10203 Torgunn Wiig   12:30:00 1:48:59
365 12068 Ida Andreassen Rud Askim IF Friidrett 12:40:04 1:49:00
366 14100 Ida Sterud Stutlien Lillehammer Innebandyklubb 12:50:07 1:49:02
367 8183 Kristin Moen Lørenskog Fil 12:20:04 1:49:05
368 11089 Maren Ranhoff Hov Norsk Luftambulanse BIL 12:35:00 1:49:06
368 5212 Hedda Ødegård   11:50:05 1:49:06
368 6257 CICILIE SØRSTRAND   12:00:01 1:49:06
371 11233 Lisa Tronsen   12:35:12 1:49:09
372 8118 Ellen Rustadbakken Veldre IL 12:20:07 1:49:14
373 4153 Anne Størmer Steira Aktiv mot kreft 11:40:04 1:49:18
374 11179 Marie Rognes Norcem/Leca/Bygg.no 12:35:01 1:49:19
375 13172 Katarina Aas   12:45:04 1:49:20
376 8050 Hilde Gudim   12:20:13 1:49:25
376 11291 Sara Christensen   12:35:04 1:49:25
378 9245 Toril Fougner Wisløff Asker Skiklubb 12:25:11 1:49:29
379 489 Wenche Lande Byåsen 10:00:01 1:49:31
380 9242 Camilla Mørk Eek   12:25:12 1:49:32
380 6050 Stine Antonie  Eikedal Eika Bil 12:00:05 1:49:32
382 9114 Sandra Sedeniussen Gjelleråsen IF Ski 12:25:03 1:49:33
383 8252 Hanne Søreng Engen Snertingdal if 12:20:13 1:49:37
384 11149 Kristina Ness   12:35:00 1:49:39
385 7201 Marit Tørstad SK Rye 12:10:00 1:49:40
386 8266 Kristi Bævre   12:20:06 1:49:41
386 9215 Kristin Nesheim SkiLøperne 12:25:03 1:49:41
388 13104 Trude Haga Flatås Ullern trening 12:45:01 1:49:43
389 10278 Marthe Bø   12:30:15 1:49:45
389 14169 Ingrid Lome Kvitehaugen ball og skiklubb 12:50:12 1:49:45
391 12184 Hanne Sørby   12:40:08 1:49:48
392 15000 Janicke Agaberg Varegg 12:55:12 1:49:54
392 9228 Solveig Drøpping Sæther   12:25:02 1:49:54
394 9151 Helle Aanesen Aktiv mot kreft 12:25:03 1:49:55
394 17147 Lena Ryen Heidal 13:05:03 1:49:55
396 13129 Wendy Waalen NIBIO 12:45:03 1:49:56
397 14099 Marion Steigedal Meldal IL 12:50:03 1:49:57
398 4016 Ranveig Brekke Røldal IL 11:40:04 1:49:58
399 17073 Lotte Myklemyr   13:05:00 1:50:01
400 10229 Hanna Maria Jones   12:30:04 1:50:02
401 10059 Linda Nygården Hanstad   12:30:18 1:50:03
401 7220 Hanne K Kilskar   12:10:04 1:50:03
403 9100 Stine Nilsskog Team Spenst Sørumsand 12:25:01 1:50:05
403 4080 Mette Kylgård Søndrerypene 11:40:03 1:50:05
403 11271 Maren Nedregård Team Nedregård 12:35:07 1:50:05
406 12060 Gunilla Melaaen IL ROS 12:40:05 1:50:09
406 5101 Emilie Erdahl Andresen   11:50:10 1:50:09
408 8177 Ingrid Aarflot Kalland Volda 12:20:03 1:50:13
409 13084 Marit Solheim Skånevik Idrettslag 12:45:00 1:50:14
410 9111 Karolina Sandelin Team Spenst Sørumsand 12:25:01 1:50:16
411 9018 Solveig Tveter Bratlie Fet skiklubb 12:25:01 1:50:17
411 15020 Inger Bjerga Varegg 12:55:12 1:50:17
413 3260 Erna Bergsdottir Solvang Bjerke IL Ski 11:30:06 1:50:18
414 9209 Berit Gunnes Njård / Inmeta 12:25:05 1:50:20
415 8026 Aasta Skogan Bøe Noil 12:20:03 1:50:21
415 12120 Hanne Selvik   12:40:09 1:50:21
417 12182 Nina Margrethe Skjervik   12:40:01 1:50:22
418 13111 Maren Eline Klonteig   12:45:00 1:50:30
418 14184 Monika Hjerpseth Team Sportsmanden 12:50:06 1:50:30
420 9165 Ingrid Larsen   12:25:11 1:50:31
420 10052 Marta Hole Greve   12:30:17 1:50:31
422 10045 Cece Finnerud   12:30:08 1:50:32
423 8175 Marte Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 12:20:08 1:50:33
423 9155 Rakel Gran Baarstad Søre Ål IL 12:25:09 1:50:33
425 9243 Line Tresselt   12:25:13 1:50:35
425 15226 Serina Ramskeid   12:55:03 1:50:35
427 11298 Hanne Kristin Ommedal Multiconsult ASA 12:35:19 1:50:37
428 9222 Line Vatningen Hønefoss Sportsklubb 12:25:06 1:50:38
429 10053 Karen Sofie Grut   12:30:16 1:50:40
430 9218 Charlotte Rebtun Andresen   12:25:08 1:50:41
431 15223 Elin Christine Olsen Privat 12:55:02 1:50:43
431 11295 Karina Kolden Lom il 12:35:06 1:50:43
433 12048 Ann-Kristin Land Konnerud IL 12:40:06 1:50:44
433 11184 Kathinka Røstad   12:35:15 1:50:44
435 14020 Helle Haakonsen Einstabland Akershus Elektro 12:50:06 1:50:45
436 7115 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka O-lag 12:10:02 1:50:49
437 7140 Berthe Marie Bjørnstad Nord-Odal idrettslag 12:10:00 1:50:52
438 8029 Jenny Feren  Kaltenborn   12:19:59 1:50:53
439 12122 Torild Wickstrøm GE Healthcare BIL 12:40:00 1:50:54
440 8167 Hilde Cesilie Duelien Granli IL 12:20:02 1:50:56
441 12112 Vilde Øverby   12:40:06 1:51:00
441 8249 Cecilie Welo Rustad IL 12:20:06 1:51:00
443 7249 Torunn Hvale   12:10:04 1:51:01
443 11003 Stine Ankerstjerne   12:35:05 1:51:01
445 20011 Kari Bretten Bakken   13:20:02 1:51:02
446 11024 Mari Melby Breum   12:35:05 1:51:03
446 17167 Tine Hansen Team Superselma 13:05:03 1:51:03
448 8040 Hilde Wikesland Flaen   12:20:15 1:51:04
448 13123 Elin Grytten Sandnes   12:45:02 1:51:04
448 10210 Annette Østergaard Cardioteam 12:30:14 1:51:04
451 8059 Ingvild Hoggen Volda 12:20:03 1:51:07
452 14015 Kari-Anne Dyrkorn Åslia skilag / Forsvaret 12:50:08 1:51:09
453 10037 Ingunn Eriksen Aktiv mot kreft 12:30:03 1:51:10
454 11194 Hege Sjong   12:35:14 1:51:11
455 6081 bente gullsmedmoen hauge Kristiansand Kommune 12:00:15 1:51:12
456 10225 Christine Hassel   12:29:59 1:51:13
457 14171 Ranveig Sødal Raastad   12:50:01 1:51:14
458 11103 Kaja Kierulf   12:35:07 1:51:15
459 10286 Randi Frøyland Kjus   12:30:11 1:51:16
460 4255 Gry Gustafsson   11:40:08 1:51:20
461 6023 Eva Bjørnevik Dalebrand 12:00:05 1:51:23
462 7154 Lise Hveem Krogsti MjøsSki 12:10:03 1:51:24
462 9175 Nina Svendby Feiring IL 12:25:01 1:51:24
464 13156 Rikke Bjerke   12:45:04 1:51:25
465 4239 Jannicke Klepp Coop Øst SA 11:40:14 1:51:28
466 11081 Ewa Holmstad Toppen IL 12:35:18 1:51:29
466 9191 Elin Grete Budal Stor-elvdal skiklubb team Ruslebiffen 12:25:11 1:51:29
468 12100 Mette Ulven Team WUM 12:40:11 1:51:32
469 10021 Hilde Brobakken   12:30:05 1:51:33
470 10163 Elin Skånøy Skauga 12:30:01 1:51:34
471 12000 Ida Adren Stokke 12:40:12 1:51:39
472 11065 Anniken Halle KPMG Puls 12:35:05 1:51:41
473 15105 Astrid Lemme Team A-MacG 12:55:14 1:51:47
474 12143 Ragne Nilsen Ribu FIF 12:40:01 1:51:49
474 9090 Anja Kolbu Moe   12:25:08 1:51:49
476 15031 Ingeborg Brækken Kolbotn turn 12:55:05 1:51:52
477 10139 Lisa Pavall Fauske IL 12:30:14 1:51:53
478 12187 Tonje Søndrol Kallåk Bærum kommune 12:40:01 1:51:54
479 9046 Marie Haugerud   12:25:02 1:51:55
479 419 Wenche Bjørnstad Ringsaker OK 10:00:01 1:51:55
481 6295 Helene Løvkvist Fossum IF/RD 12:00:09 1:51:56
482 6112 Laila Valla Hustad Egge IL 12:00:18 1:51:57
483 17093 Nina Rømo Lånke IL 13:05:00 1:51:58
484 11167 Ragnhild Huso Opsahl Brøttum IL 12:35:12 1:52:00
485 7149 Signe Gurid Hovem Multiconsult 12:10:06 1:52:02
486 17084 Else overvik Lånke IL 13:05:00 1:52:03
487 9134 Åse Kristin Ulseth Team Runners Nordmøre 12:25:09 1:52:06
488 13167 Linnea Gunvaldsen   12:45:00 1:52:10
489 13170 Marianne Krog Sand Lillehammer Skiklub 12:45:11 1:52:11
489 16031 Hege Flo Øfstaas Norcem/Leca/Bygg.no 13:00:05 1:52:11
489 6214 Hege Saltnes Team Saltnes/Runar 12:00:03 1:52:11
492 13097 Sara Vegel   12:45:06 1:52:15
493 11026 Anne Buttingsrud Vingelen Il 12:35:00 1:52:17
493 9226 Inger Marie Fintland Ingdahl Team Maxim 12:25:09 1:52:17
495 1002 Selma Ahlsand Kjelsås IL 11:10:02 1:52:25
496 11281 Marit Strengen M&S 12:35:06 1:52:26
497 9113 Ingeborg Schjelderup-Høye   12:25:12 1:52:30
498 9071 Tove Gunnes Kozar Treningscamp 12:25:08 1:52:31
499 11045 Jannicke Forsberg   12:35:20 1:52:39
500 15138 Lene Johannessen   12:55:06 1:52:40
501 2121 Siv M. Randby   11:20:06 1:52:41
501 13072 Inger Anne Pedersen Oppegård IL 12:45:00 1:52:41
503 10075 Ranveig Hovind   12:30:06 1:52:45
504 14136 Nina Haukland   12:50:01 1:52:49
505 12023 Tora Fæste Lillehammer skiklubb 12:40:12 1:52:51
505 9220 Undis Irene Strøm Hamar Skiklubb 12:25:03 1:52:51
507 12121 Hannah Sæhlie   12:40:08 1:52:55
508 9241 Linda Paulsen   12:25:09 1:52:56
508 7176 Anne Grethe Hole-Stenerud Tingelstad IF 12:10:11 1:52:56
510 15270 Hanne Winther-Larsen   12:55:08 1:52:57
511 16134 Nina  Kjærvoll   12:55:16 1:53:01
512 13128 Tine Trømborg Sande Sportsklubb 12:45:02 1:53:02
513 17197 Hege Ødegaard   13:04:59 1:53:05
514 6107 Elisabeth Hoelsveen Eina Sk 12:00:12 1:53:06
514 10231 Rhine Løvendal Løpegruppa Løplabbet Drammen 12:30:02 1:53:06
516 15269 Jane Vestbakken Hamar Politiidrettslag 12:55:01 1:53:07
516 14174 Anne Berit Dyngen CK Haugaland 12:50:00 1:53:07
518 13119 Yvonne Myskja   12:45:01 1:53:08
519 12071 Ingjerd Rindal Vorkinn   12:40:06 1:53:09
519 10272 May-LIll Småvik Stadsbygd il 12:30:16 1:53:09
519 11136 Sonja Maultzsch   12:35:02 1:53:09
522 4146 Tine Solbakken Team Fellor 11:40:10 1:53:10
523 13073 Marit Pedersen Byåsen veterandamer 12:45:01 1:53:13
523 15278 Ane Ingeborg Heskestad   12:55:02 1:53:13
523 15117 Grete H Løsnesløkken   12:55:07 1:53:13
526 12164 Annette Reinsberg Em1 Midt-Norge 12:40:00 1:53:14
527 7180 Anita Bjerke Ådal il 12:10:14 1:53:15
528 11078 Reidun Himberg JTK Rørservice 12:35:11 1:53:16
529 356 Elise Rivenes Hagen NTNUI 11:05:00 1:53:17
530 13134 Kjersti Aas   12:45:02 1:53:18
531 13079 Birgit Seetzen Torvikbukt IL 12:45:07 1:53:20
532 9051 Sofie Fagervoll Heltne   12:25:04 1:53:23
532 12101 Kristin Borch Undem   12:40:04 1:53:23
532 15092 Rebecca Kjihl   12:55:00 1:53:23
535 10089 Anne Bjørberg Jenssen   12:30:19 1:53:24
536 1251 Pernille Tollefsen   11:10:10 1:53:25
536 10100 Lill-Ann Kildahl Romerike Runners 12:30:06 1:53:25
538 21201 Katrine Pedersen Steiro   13:24:59 1:53:29
539 16261 Lea Taraldsvik   13:00:14 1:53:30
540 12176 Cendrine Holme Njård 12:40:09 1:53:31
541 10026 Anne-Marit Dahl Adresseavisen 12:30:02 1:53:32
542 16038 Carolina Carlsen   13:00:08 1:53:33
542 15043 Anne Sofie Engnæs   12:55:13 1:53:33
544 5119 Tonje Skomedal Ramse Otra Il 11:50:07 1:53:34
545 15152 Stine Andreassen Rud Askim IF 12:55:06 1:53:35
546 10179 Svanhild Tennebø Team Tennebø 12:30:06 1:53:39
546 14090 Synnøve Ræder   12:50:11 1:53:39
546 2101 Katharina Maurstad   11:20:05 1:53:39
549 11058 Ingrid K. Dæhli   12:35:09 1:53:41
550 14186 Kristin Jacobsen Bouvet BIL 12:50:02 1:53:42
550 13094 Guro Teigen   12:45:04 1:53:42
552 10260 Hanne Wibe Team Sportsmanden 12:30:07 1:53:44
553 12102 Stine Rypdal Varnes   12:40:09 1:53:45
554 9118 Bente Skatvedt Gjøvik skiklubb 12:25:07 1:53:47
555 13126 Oddveig Telle If Skadeforsikring BIL 12:45:01 1:53:50
556 9221 Lena Sylliåsen Biri IL 12:25:06 1:53:52
557 10258 Marthe Stine Lunde   12:30:05 1:53:53
557 10271 Ragnhild Skundberg Biri IL 12:30:04 1:53:53
559 9239 Sigrid Bugge Opheim   12:25:06 1:53:55
560 12177 Berit Holås Johannesen Sand IL Terrengsykkel 12:40:06 1:53:57
561 1249 Kristine Tollefsen   11:10:10 1:54:00
562 9217 Mina Thorslund Otterstad Vang Skiløperforening 12:25:09 1:54:01
562 16126 Thea Sophie  Johannessen   13:00:21 1:54:01
564 6199 Berit Rimstad Fenstad Skiklubb 12:00:15 1:54:02
564 5091 Monika Merket   11:50:13 1:54:02
566 15060 Karen Gunnes   12:55:02 1:54:03
567 11266 Line Fosheim   12:35:19 1:54:04
567 7202 Mari Ann Vassgård Amesto 12:10:05 1:54:04
567 467 Kristin Isachsen Asker Skiklubb 10:00:09 1:54:04
570 14039 Rebekka Haugen   12:50:02 1:54:05
571 10128 Kari Hege Mortensen Nordland fylkeskommune 12:30:07 1:54:08
572 16043 Justine Diaz   13:00:06 1:54:12
573 20004 Hilde Andersen   13:20:12 1:54:13
574 11032 Jorun Helene Sivertsen   12:35:01 1:54:14
574 11032 Jorun Helene Sivertsen   12:35:01 1:54:14
576 17017 Mette Domaas   13:05:03 1:54:16
576 17166 Kine Hansen Superselma 13:05:03 1:54:16
578 10093 Katrine Johansen Dagens Næringsliv 12:30:00 1:54:17
578 18068 Rikke Christin Istad   13:09:59 1:54:17
580 11030 Line Dugstad Dagens Næringsliv 12:35:06 1:54:19
581 5239 Nina Erdahl Andresen   11:50:10 1:54:20
582 12119 Hilde Rød   12:40:10 1:54:21
583 15230 Gro Tønder 3SK 12:55:00 1:54:22
584 12178 Silje Johannessen   12:40:09 1:54:23
585 9000 Tonje Andersen Østerdal Politiidrettslag 12:25:09 1:54:26
586 13107 Ellinor Grytten MOLDE CYKLEKLUBB 12:45:02 1:54:27
587 23118 Sara Bjerring   13:35:01 1:54:28
587 15224 Hanna Pettersen Aktiv mot kreft 12:55:10 1:54:28
589 8122 Ragnhild Rømuld SKD BIL 12:20:09 1:54:29
589 13179 Thea Næss   12:45:01 1:54:29
591 21056 Turid Gravem Hammer Grøa IL 13:25:00 1:54:30
592 12137 Sølvi Lundamo   12:40:08 1:54:32
593 11283 Hilde Trageton   12:35:10 1:54:34
594 12089 Eline Meyer Størseth Byåsen IL 12:40:08 1:54:35
594 12093 Bente Sæther Byåsen veterandamer 12:40:08 1:54:35
596 10158 Anne Skirstad Vang skiløperforening 12:30:13 1:54:36
596 15236 Guro Marie Storhaug Hagen PåEgenhånd 12:55:03 1:54:36
598 19188 Julie Wiese   13:15:00 1:54:37
598 10018 Linda Breidablik Lillehammer Skiklub 12:30:01 1:54:37
598 16277 Mathilde Vik Magnussen Nordic Choice Hotels 13:00:10 1:54:37
601 12113 Siri Anne Mørk Hansen   12:40:04 1:54:39
602 8042 Ingunn Foseid Nordic Choice Hotels 12:20:04 1:54:41
603 6029 Anne Marthe Boldingh   12:00:02 1:54:42
603 500 Joan Margaretha Løvaas Asker Skiklubb 10:00:04 1:54:42
603 11193 Heidi Frostad Sivertsen Kafeløperne-Bodø 12:35:19 1:54:42
606 11285 Maj Wennberg   12:35:05 1:54:44
607 15140 Hege Næss Gimse IL 12:55:01 1:54:48
608 13178 Mia Sørli   12:45:01 1:54:50
608 14155 Hilde Jarstadmarken   12:50:12 1:54:50
608 15242 Liv Berg Nordic Choice Hotels 12:55:08 1:54:50
611 16203 Ida Caroline Schrøder   13:00:09 1:54:51
612 19034 Eva Gussiås   13:15:08 1:54:53
613 14209 Hege Kalvsjøhagen   12:50:04 1:54:57
614 15070 Ragnhild Holm   12:55:09 1:55:00
615 24141 Ingvild Horst Team Superselma 13:40:01 1:55:01
616 10099 Jorun S. Kildahl Volkswagen 075 12:30:06 1:55:04
616 19074 Guri Kvernmo Aune Tuppeklubben 13:15:01 1:55:04
618 12123 Marte Faafeng   12:40:10 1:55:07
619 11258 Ellen Marie Åsprang Prestasjonssenteret 12:35:10 1:55:10
620 11249 Anita Zivkovic Friberg   12:35:14 1:55:12
621 12153 Elin Nerem Emblem IL 12:40:05 1:55:13
622 11160 Ingrid Nyeng Holte Consulting 12:35:11 1:55:14
622 13144 Mette Fjuk Aurskog- Høland friidrettslag 12:45:03 1:55:14
624 12028 Henriette Graff GBB JUSS 12:40:08 1:55:21
625 16040 Kristine Clasen   13:00:05 1:55:23
625 16041 Torunn Lund Clasen   13:00:04 1:55:23
627 16293 Ida Ervik Raaness   13:00:19 1:55:26
627 9244 Anne Marie Stenberg Hamar Skiklubb 12:25:03 1:55:26
629 4007 Heidi Hansen   11:40:02 1:55:27
630 23098 Gunn Camilla  Stang Privat 13:35:01 1:55:30
631 15148 Belinda Skibnes Ramberg 3T Byåsen 12:55:01 1:55:31
632 13037 Gunhild Jensen ÅL IL 12:45:02 1:55:32
632 14181 Tone Solberg   12:50:03 1:55:32
632 4043 Turid Johnsrud Guttormsen Ringkollen Skiklubb 11:40:09 1:55:32
635 19022 Sunniva Danbolt Einarsen   13:15:06 1:55:34
636 15029 Kristina Breyer Driv IL 12:55:13 1:55:35
636 6109 Thale Sundgaard Holberg   12:00:03 1:55:35
638 12173 Kari-Anne Fredriksen Lillehammer Skiklub 12:40:01 1:55:38
639 9116 Astri Sjåvik Norodd 12:25:08 1:55:39
640 11080 Renate Hole Flintjoggen 12:35:09 1:55:40
640 13120 Hilde Nielsen   12:45:00 1:55:40
640 14079 Åsa Nordgård   12:50:01 1:55:40
643 16226 Lene Smistad Trondheim skiklubb 13:00:21 1:55:42
644 5081 Anette Aaeng   11:50:06 1:55:44
644 12129 Cecilie Bjørnøy SMIL 12:40:01 1:55:44
644 8058 Eli Bente Hoggen Volda 12:20:03 1:55:44
647 5034 Marie Rolland Enger   11:50:01 1:55:45
648 19003 Pia Andersen Askevold   13:15:03 1:55:46
648 11165 Iren Olsen   12:35:09 1:55:46
648 15297 Anne Marit Kirkeng Østbygda IL 12:55:05 1:55:46
651 10017 Sissal Hansen   12:30:08 1:55:48
651 15118 Hilde Løsnesløkken Green Strømmen er drømmen 12:55:10 1:55:48
653 10055 Margrethe  Kleiberg   12:30:16 1:55:49
654 5110 Ingvild Nesje   11:50:12 1:55:50
654 9068 Christina Klavenes Benteler BIL 12:25:09 1:55:50
654 13100 Kjersti Losgård   12:45:10 1:55:50
657 12074 Inger Kari Vestengen Nittedal Hufserypene 12:40:06 1:55:51
658 12010 Maren Bjerregaard   12:40:04 1:55:54
659 11166 Siv Anne Holm Olsen   12:35:11 1:55:55
660 15182 Solvei Thuseth   12:55:00 1:55:59
661 17188 Kirsti Vikan Kjøsnes Villa Tilsammans 13:05:07 1:56:01
662 13160 Anne Gro Johansen   12:45:04 1:56:03
662 14065 Astri Gulli Lehne BDO Aktiva 12:50:01 1:56:03
662 12042 Åse Sandberg Hovden Toten treningssenter 12:40:01 1:56:03
665 13138 Mathilde Wærstad   12:45:04 1:56:06
666 13016 Runa Eggen   12:45:00 1:56:07
666 5253 Wenche Hoel Grinaker Ådal CK / Swedoor Jeld-Wen AS 11:50:07 1:56:07
668 8260 Anne-Brit Strandset Romerike Runners Team 12:20:01 1:56:08
669 10284 Anita Hårstad   12:30:04 1:56:09
670 8255 Nina Grøv Hedalen IL / Friskis&svettis Valdres 12:20:13 1:56:10
670 10198 Marie Sofie Våge Skåla IL 12:30:12 1:56:10
672 10077 Martha Larsen   12:30:13 1:56:11
673 13116 Mari Waagan   12:45:10 1:56:12
673 9219 Tone Bleken Rud Vang OL/Eidsiva BIL 12:25:04 1:56:12
675 11035 Anita Eide Valkyrien Idrettslag, Sjøkrigsskolen 12:35:02 1:56:15
676 13098 June Vodahl   12:45:06 1:56:17
677 6178 Erna Nyborg   12:00:03 1:56:19
678 17146 Stine Roe   13:05:10 1:56:20
679 11063 Ragnhild  Gunnes   12:35:17 1:56:22
680 11094 Ellen Jendal   12:35:01 1:56:23
681 6180 Anne Line Nygård Øversjødalen 12:00:13 1:56:24
682 11279 Britt-Marie Stenseth   12:35:20 1:56:27
683 14188 Marte Nyberget   12:50:09 1:56:29
684 13066 Gunn Marit Nybrenna Trysilgutten IL 12:44:59 1:56:30
685 16130 Karianne Katla Fossum IF 13:00:13 1:56:31
686 11069 Lina Gjellerud RPI 12:35:11 1:56:33
687 10186 Anette Faye-Lund Stamina Tønsberg 12:30:14 1:56:34
688 12181 Guro Strand Rønnestad   12:40:03 1:56:36
689 9076 Kathrine Lie LØRENSKOG SKIKLUBB 12:25:10 1:56:39
690 16227 Karina Snemyr   13:00:11 1:56:40
691 9020 Guro Brenna   12:25:02 1:56:43
691 15068 Marte Herdlevær   12:55:05 1:56:43
693 11012 Line Berg   12:35:15 1:56:44
694 11128 Jenny Berg Lunde Accountor Bærum 12:35:13 1:56:45
695 11076 Stina Helmen Team de Korte 12:35:14 1:56:46
695 16045 Karoline Edøy Sunndal 13:00:07 1:56:46
697 15202 Monika Østlie Driv IL 12:55:13 1:56:48
698 8126 Hanne Elisabeth Wiig Sagen   12:20:12 1:56:50
698 13015 Janne Dåsvand Statnett BIL 12:44:59 1:56:50
700 11056 Kristin Grøndal Forsvaret 12:35:12 1:56:52
701 13150 Hanne Oustad Visma Consulting 12:45:03 1:56:53
702 13103 Vilde Øvreeide Kjelsås IL 12:45:09 1:56:54
702 15084 Guro Jakobsen   12:55:17 1:56:54
704 12003 Hurkmans Anne   12:40:05 1:56:55
705 11232 Inger Helene Trollebø Njård 12:35:17 1:56:56
705 11252 Ingrid Rindal Øvsteng   12:35:03 1:56:56
707 13009 Grete Brørs Stiftstaden sykkelklubb / Avido 12:45:07 1:56:58
707 15257 Merethe  Falkevik   12:55:02 1:56:58
709 13007 Marianne Brun Vpil 12:45:01 1:56:59
709 13133 Kjersti  Hammershaug   12:45:05 1:56:59
709 15168 Marit Elise Mæhlum   12:55:21 1:56:59
712 19001 Mia Almlöf   13:15:15 1:57:00
713 11022 Mette Bogen Nordea 12:35:19 1:57:01
713 16295 Hilde Karin Hauvik   13:00:01 1:57:01
715 12160 Nina Søndmør Norcem/Leca/Bygg.no 12:40:07 1:57:03
716 16019 Lise Borgen Carlson Johnson&Johnson 13:00:02 1:57:04
717 19122 Carina Stenholen   13:15:08 1:57:05
718 15041 Cecilie Meland Ekeland   12:55:12 1:57:06
719 14191 Alexandra Bjerch-Andresen   12:50:00 1:57:07
720 7126 Gry Beathe Hummelvoll Trøan Os IL 12:10:01 1:57:08
721 18228 Marthe Gruer   13:10:11 1:57:09
722 11036 Anne Marie Lund Eikrem   12:35:04 1:57:10
723 12138 Kari Laaverud Mangset Multiconsult BIL 12:40:11 1:57:11
724 19175 Lene Røsok Dahl Handelshøyskolen BI 13:15:00 1:57:12
725 8164 Maria Therese Aasen-Stensvold   12:20:03 1:57:13
725 9153 Britt Albrigtsen Tromsø løpeklubb 12:25:00 1:57:13
725 15157 Runa Saltnes Team Saltnes 13:05:04 1:57:13
728 11286 Stine Kristiansen Westad   12:35:08 1:57:16
729 12142 Anne Gina Sveaass   12:40:12 1:57:18
730 15039 Helene Steihaug   12:55:14 1:57:19
730 15214 Veronica Longva Kobbevik Gursken IL 12:55:01 1:57:19
732 521 Marit Ramsli   10:00:05 1:57:25
733 15015 Nina Benberg   12:55:06 1:57:27
734 18083 Janne Klevstad   13:10:02 1:57:29
735 10095 Sonja Røed Arkitektene VIS-Á-VIS 12:29:59 1:57:30
735 16115 Siw Engen-Fadnes Santander 13:00:05 1:57:30
737 19179 Maiken Wickstrøm Myrlund Gård 13:15:05 1:57:31
737 11088 Helene Høyte   12:35:06 1:57:31
737 10281 Kristine Sveen Halvorsen Team Sveen 12:30:05 1:57:31
740 17134 Stine Aasløkk   13:05:06 1:57:32
741 14122 Camilla Voje   12:50:05 1:57:36
742 14236 Mona Olivier   12:50:01 1:57:38
743 16178 Marit Buflod Olsen   13:00:13 1:57:39
743 16026 Hilde Bjertnæs Friskis&Svettis 13:00:12 1:57:39
745 14141 Kristine Vea Kjølen Team Culture Link 12:50:13 1:57:42
745 15047 Stine Fadum-Aas   12:55:21 1:57:42
747 13130 Bente Holth Fjuk   12:45:03 1:57:43
748 14076 Christine Morken Helse-Bergen 12:50:09 1:57:45
749 19085 Marianne Løvdal   13:15:05 1:57:46
749 12012 Anette Dietrichson Bruun IL TRY 12:40:08 1:57:46
751 10279 Karen Anette Ekerholt Støkken IL 12:30:04 1:57:47
751 5175 Elin Alme adidas group 11:50:01 1:57:47
753 11227 Siri Sørhøy   12:35:00 1:57:49
754 8261 Helen Selboe Romerike Runners Team 12:19:58 1:57:50
755 14145 Tina Solbakken   12:50:06 1:57:51
756 10105 Ingrid Krogstie Puls Flisa 12:30:18 1:57:52
757 15065 Tine Thorsen Crossfit Oslo 13:00:06 1:57:53
758 17199 Anette Smedsvig   13:05:15 1:57:55
759 11131 Torun Tøsse Løvseth   12:35:04 1:57:56
760 16210 Ellinor Sekkesæter   13:00:04 1:57:57
761 15299 Indre Larsen   12:55:02 1:58:05
761 7046 Susanne Skarvang Karlsen   12:10:03 1:58:05
761 13045 Ann-Christin Kulsrud Privat 12:45:08 1:58:05
764 12116 Irene Helmen   12:40:10 1:58:06
765 16085 Liv Aune Hagen VBIL 12:45:01 1:58:08
766 10221 Elin Dunker Søndre Land il, Ski 12:30:07 1:58:10
767 15167 Mari Skjerve   12:55:05 1:58:11
767 16061 Gry Farstad-Hulme   13:00:00 1:58:11
767 15185 Elin Tronstad Sparebanken Møre 12:55:09 1:58:11
770 10137 Nina Olsvoll   12:30:02 1:58:12
771 15005 Hilde Myhre   12:55:02 1:58:16
772 9146 Anne Hilde Svorkmo  Winther-Larssen   12:25:10 1:58:17
772 15207 Grete Grønnern Rakkestad Sykkelklubb 12:55:06 1:58:17
774 15243 Thea Bækkevold Team 3T - Svigersvina - Team treningsfrue 12:55:23 1:58:21
774 15287 Stine Trettebergstuen   12:55:03 1:58:21
776 10178 Jorun Tennebø Team Tennebø 12:30:06 1:58:22
777 24143 Cathrine Backer Smulders Team Møller Bil Asker og Bærum 13:39:59 1:58:23
778 19181 Bente Marethe Jonassen   12:35:15 1:58:25
779 10217 Vilde Nytrøen Aashaug