Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Kvinner Elite

Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner Elite - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 355 Veronika Blom Sk Vidar 1:18:48,0
2 341 Marthe Katrine Myhre Gjøvik Friidrettsklubb 1:20:48,9
3 300 Hilde Aders Tromsø løpeklubb 1:21:02,1
4 322 Anne Kristine Nevin   1:21:44,1
5 308 Nicoline Baartvedt Torshov Sport Runners 1:22:47,7
6 385 Ragnhild Kvarberg   1:23:36,2
7 389 Kristin Antonsen NTNUI 1:23:38,8
8 374 Maren Wangensteen   1:23:56,4
9 370 Astrid Brathaug Sørset Team Oslo Sportslager 1:24:49,0
10 312 Marte Flatlien Lillehammer IF/Aktiv mot kreft 1:25:07,1
11 361 Kari Madslien Nydalens Skiklub 1:25:42,6
12 320 Synnøve Mo Asker SK Friidrett 1:26:48,5
13 302 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:27:13,1
14 325 Mari Ourom Apexklinikken 1:28:18,9
15 305 Ida-Elin Bergum   1:28:23,6
16 376 Tiril Udnes Weng Nes Ski 1:28:40,6
17 371 Mari Børretzen Birk sport 1:29:17,7
18 329 Marte Sendstad   1:29:24,6
19 319 Heidi Starheim Løvaas Kjell Sykkel og Sport 1:29:49,7
20 334 Lisbeth Vold Statoil 1:29:56,4
21 354 Inger Hegstad Krüger Lyn Ski 1:30:31,6
22 365 Bente Størmer Steira Aktiv mot kreft 1:30:33,6
23 350 Åsne Skram Trømborg Norcem/Leca/Bygg.no/IL i BUL 1:31:06,0
24 340 Ragnhild Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 1:31:07,7
25 323 Vera Norli Team Vestmarka - Haslum 1:31:11,0
26 342 Ingeborg Nordaune Steinkjer FIK 1:31:19,9
27 359 Bente Landheim Tynset IF 1:31:21,4
28 368 Anita Ekle Kildahl Asker Skiklubb 1:31:27,4
29 321 Aina Nedal Strindheim 1:31:46,1
30 375 Lotta Udnes Weng Nes Ski 1:32:00,5
31 383 Ragnhild Amlie Entra ASA/Try IL 1:32:16,3
32 348 Maren Thomasgaard Team Skigo 1:32:37,4
33 337 Oda Bruteig Brunvoll   1:32:51,2
34 317 Åse Klinkenberg Hytteplan Sport 1:32:51,8
35 339 Ingerid Fredriksen   1:33:14,4
36 316 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 1:33:17,1
37 353 Kristin Wennesland Øren   1:33:40,1
38 314 Maren Nordstad Johansen   1:34:03,3
39 307 Eli Bueie   1:34:21,6
40 369 Laila Olesen   1:34:30,8
41 346 Annvor Sletvold Vind IL 1:34:38,4
42 357 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets SK - skigruppa 1:34:49,2
43 326 Monica Ragnvaldsen IL TRY 1:35:14,2
44 377 Marissa Stander   1:35:22,2
45 384 Britt Elin Øiestad Røa IL 1:35:47,5
46 331 Barbro Sætha Lyn Ski 1:36:04,8
47 360 Hilde Losgård Landheim   1:36:46,8
48 309 Tone Sundvor Dahl Bjerkreim IL 1:36:54,8
49 364 Turid Salbu Bjørgum IL 1:37:09,3
50 313 Anette Jensen Velund Volkswagen / Team Smartfish Fuji 1:37:10,5
51 343 Siri Ann Nyrnes Strindheim IL 1:37:23,1
52 358 Kristine Alm Karsrud Raufoss 1:37:50,4
53 335 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF 1:38:27,6
54 352 Caroline Madsen Konnerud IL 1:38:31,3
55 327 Silvia Rasmusson TEAM NORGESGRUPPEN 1:38:33,3
56 306 Marianne Standal Borgen Molde Olymp 1:38:53,1
57 336 Tine Andersen   1:39:02,3
58 367 Margrete Dyrhovd   1:39:31,2
59 345 Marit Johanne Resell Strindheim 1:40:15,7
60 362 Anne Storslett Moelven IL / Team ParkettPartner 1:41:12,2
61 344 Marianne Opsahl Ullensaker Kisa 1:41:15,8
62 303 Eline G Andresen   1:41:25,0
63 347 Ingrid Sørumshaugen Gjøvik skiklubb 1:41:27,2
64 324 Elise Orten il Fri 1:42:12,0
65 349 Kristine Kristiansen Torgersen Lillehammer Skiklub 1:42:24,5
66 310 Madelen Dørmænen   1:44:24,3
67 373 Marianne Byfuglien   1:47:49,1
68 332 Brynhild Sætha Øyer/Tretten IF 1:47:57,4
69 356 Elise Rivenes Hagen NTNUI 1:53:17,2


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +