Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Menn 16-17 år

Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 16-17 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 42 Thomas Meinicke IL Jutul / Team Vestmarka 1:14:08,6
2 80 Emil Wiig Skimt 1:16:50,5
3 1022 Sondre A. Bjørnstad Nesodden IF Ski 1:18:35
4 2244 Jan Arthur Reinås Fjell Skilag 1:22:14
5 4086 Pål Andre Lervåg   1:22:22
6 1256 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 1:22:37
7 1101 Ole Jørgen Knoph Kjelsås IL 1:24:11
8 3197 Martin Øyen Tøraasen Folldal IF 1:24:23
9 1213 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb 1:25:56
10 1000 Petter Stokkeland   1:26:03
11 1163 Erik Storås Sommer Follebu Skiklubb 1:27:10
12 2200 Isak Svarstad Carlsen Asker Skiklubb 1:27:36
13 2055 Samuel Heimly Rønning Harestua IL 1:28:27
14 21188 Trym Algarheim Tverås FOSSUM IL 1:28:29
15 1243 Even Mangset MjøsSki 1:29:19
16 2036 Oskar Berntsen Flata Lillehammer Skiklub 1:30:26
17 2115 Sondre Pedersen Nes Ski 1:30:47
18 3053 Marius Vesterås Varde/Gjøvik/Toten Langrenn 1:31:21
19 4092 Tobias Lømo Koll 1:32:12
20 8226 Vegard Øverli Berg Kongsberg O lag 1:33:59
21 3264 Sigurd Wangen   1:34:14
22 19132 Even Andre Thorbjørnsen Notodden orienteringslag 1:34:24
23 1195 Ole Andreas Grøtting Fik Orion 1:34:29
24 3130 Marius Ringstad Lillehammer Skiklub 1:34:37
25 2248 Henrik Elvsveen   1:35:13
26 1203 Fredrik Nakken Langstein Tomrefjord IL 1:35:33
27 1239 Alf Kristian Rickertsen Hole Bækkelagets SK - skigruppa 1:36:38
28 6187 Johan Storebakken   1:36:42
29 5106 Trygve Myhr   1:36:47
30 3242 Vegard Øvrevik Østby IL 1:38:03
31 6015 Jonas Oliver Berg Norcem/Leca/Bygg.no 1:38:12
32 6203 Robin Rognerud   1:39:31
33 1058 Magnus Fraurud Vang Skiløperforening 1:41:18
34 6062 Lars Femsteinevik   1:43:35
35 17128 Simon Wich-Heiter Gjøvard 1:44:00
36 5274 Rasmus Hemma Brøttum IL 1:44:15
37 7241 Olav Berger Skedsmo Skiklubb 1:44:44
38 4188 Lars-Martin Fossgard Asker Skiklubb 1:44:48
39 14022 Martin Olasveen Enger   1:45:29
40 10022 Viktor Høvik IL Driv 1:46:06
41 10136 Niklas Olsvoll   1:46:12
42 16099 Martin Michelet Hegge   1:46:52
43 5260 Trym Tellefsen   1:48:12
44 8203 Simen Meistad Hermansen   1:48:58
45 14009 Lasse Bøverdalen Næroset IL 1:53:55
46 11033 Simon Vestvik Edland Gjesdal IL 1:58:06
47 14190 Kristian Riis Grønli HK RYGGE 1:59:55
48 19185 Sander Skjæret   2:08:49
49 14095 Tom Harald Sjøli   2:14:06
50 11289 Gjermund Bjørklund Nord-Odal IL/Team Odal 2:19:46
51 20108 Erik Sivertsen   2:32:02


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +