Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Menn 18-19 år

Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 18-19 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 153 Petter Stakston Søre Ål IL 1:18:20,3
2 116 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 1:20:09,1
3 34 Ole Marius Kirkeng IL ROS ski/Team Drammen 1:22:21,5
4 1124 Vegard Myklemyr   1:22:44
5 129 Patrick Fossum Kristoffersen Norcem/Leca/Bygg.no 1:23:06,7
6 2199 Herman Andreas Andersen Ås IL 1:24:00
7 1206 Erik Ramstad Modum FIK 1:25:21
8 96 Erik Staum Follebu Skiklubb 1:25:57,2
9 2196 Petter Ihlebæk Drøbak-Frogn IL 1:26:06
10 114 Sebastian Endrestad Oppegård IL 1:26:07,6
11 1199 Johan Elias Hogrenning IL Trysilgutten 1:26:51
12 1045 Halvor Eidissen IL Dyre Vaa 1:27:08
13 3218 Kristian G Hegg Botne Skiklubb 1:28:23
14 145 Mats Kobbersletten Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 1:28:34,6
15 1259 Henrik Opsand Skimt 1:28:35
16 149 Vetle Nergård   1:28:50,7
17 1266 Christoffer Henningsen Søre Ål - NTG Lillehammer 1:29:34
18 14148 Åsmund Godal  Tunheim   1:30:27
19 1222 Eirik Haug Driv IL 1:30:55
20 146 Jørgen Brendengen Krogsæter Norcem/Leca/Bygg.no 1:31:59,9
21 1193 Andreas Bossum Søre Ål il / NTG-L 1:32:23
22 4192 Alexander Yigermal Johnson Molde og Omegn IF / NTG 1:32:49
23 24142 Hans Oscar Morstad Team Møller Bil Asker og Bærum 1:33:41
24 6224 Vetle Skinnarland Sirdal Ski 1:33:42
25 4205 Knut Skrindo Gol Il 1:33:46
26 3078 Petter Johansen   1:34:10
27 5024 Kristen Hagen Dahlen Søre Ål Idrettslag 1:38:46
28 9168 Sondre Rodegård   1:39:27
29 2124 Sander H. Rogndokken Fet Skiklubb 1:39:45
30 3236 Jon Magnus Nyplass   1:39:48
31 16021 tore bergesen   1:41:11
32 8005 Mats Pettersen Amble   1:41:39
33 64 Harald Skurdal Ottestad 1:41:53,1
34 5134 Sivert Seim Hamar Skiklubb 1:44:42
35 9039 Endre Grabowski Røa IL 1:46:15
36 12114 William Mørk Hansen   1:47:17
37 9121 Henrik Senderud Storli   1:47:30
38 16124 Karl Victor Johannessen   1:49:14
39 23110 Sander G. Øium   1:50:46
40 21184 Oscar Evensen   1:53:05
41 14172 Henrik Sandsbraaten   1:55:52
42 16066 Lars Andreas Follum Gjøvik skiklubb 1:57:36
43 15298 Adrian Kirknes Moss Cykle Klubb 1:57:41
44 13035 Tage Huso Privat 1:58:06
45 20054 Eivind Nybakken Jensen   2:03:42
46 17189 Martin Tobias Kleven   2:13:20
47 19105 Vegard Erling Ramsdal Flora Ck 2:15:50
48 16264 Lars Olav Toppe   2:16:37
49 5113 Ludvig Nordby   2:17:38
50 14058 Mads Karlsen   2:21:11
51 9132 Carl Martin E. Tøfte Team Tøfte 2:36:48


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +