Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Menn 20-24 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 140 Senay Fissehatsion Tjalve 1:06:06,2
2 139 Okubamichael Fissehatsion Tjalve 1:10:04,2
3 33 Alexander Kirkeberg Steinkjer FIK 1:10:46,5
4 94 Marius Skeide Ruth Skjalg IL 1:14:59,3
5 200 Johannes Thingnes Bø   1:16:13,0
6 138 Bjørn André Aaslund HEMING IL 1:16:37,1
7 56 Espen Gundersen Rusten Trimklassa 1:17:21,5
8 142 Lars Anders Tenold Nordre Eidvoll 1:17:48,4
9 41 Vetle Løchting Strandbygda il/Team Natrudstilen 1:18:21,5
10 152 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner 1:18:23,0
11 158 Lars Digerud Lillomarka skiklubb 1:19:26,9
12 173 Erlend Moian Nydal   1:20:53,8
13 43 Lars Fredrik Myklebust Moe Lommedalens IL 1:20:56,1
14 47 Simen Næss Berge   1:21:27,4
15 84 Lars-Olav Måkestad Apold Gular 1:21:38,0
16 1 Jonas Amundsen Nes Ski 1:22:14,3
17 108 Sigurd Sollien Hulbak Hemsedal IL 1:22:22,5
18 89 Petter Martinsen NTNUI/Aktiv mot kreft 1:22:36,8
19 86 Kristian A. Kjonerud Lillehammer Skiklub 1:22:45,6
20 104 Ruben Strand Team Haruka 1:23:10,3
21 1053 Hogne Findal Skar Sannidal il 1:23:23
22 20 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Team Baldur 1:23:44,6
23 1236 Espen Fystro Vingrom IL 1:24:14
23 2133 Elmer M. Skalle Elektriker'n Lillehammer 1:24:14
25 154 Henrik Teien Sande Sportsklubb 1:24:25,7
26 9067 Espen Kildal   1:24:31
27 1076 Jon Thomas Haugland   1:24:33
28 1179 Sindre Valan Femund Trekkhundklubb/Røros 1:24:42
29 3153 Øyvind Sveen NMBUI Langrenn / GIL Ski 1:25:03
30 87 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening 1:25:17,0
31 143 Iver Andreas Hanslien   1:25:31,9
32 1040 Erlend Røer Drabløs Neosdden IF 1:26:29
33 4190 Erik Haugunn   1:26:41
34 1265 Oliver Bræin Furuli   1:26:51
35 1142 Sigurd Aal Sellæg Dirty Oppland 1:27:20
36 1113 Jørgen Madslien Norcem/Leca/Bygg.no / NTNUI orientering 1:28:18
37 8248 Fridtjof  Wedum Wedum&Co BIL 1:28:44
38 1097 Haakon André Kinneberg Jardar IL 1:28:59
39 61 Svein Erik Sandsnes Oppegård IL/ 1:29:14,3
40 1036 Kristian Dahl Hof Il 1:30:05
41 2213 Sebastian Benonisen Steinkjer Skiklubb 1:30:26
42 1177 Halvor Torsvik Øystese IL 1:30:31
43 4179 Fredrick Aakhus-Østrem   1:30:35
44 1082 Amund Holtklimpen Roterud IL 1:30:45
45 2049 Martin Hansen Team Hansen 1:31:02
46 3262 Lars Martin Tingelstad Vonen Elite 1:31:10
47 4250 Torbjørn Birkenes Team FIH 1:31:52
48 1274 Sigurd Østlie   1:32:05
49 4176 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 1:32:26
50 3247 Haakon Fredriksen Agnalt Trøsken IL/ Team Vonen Elite 1:32:40
51 8 Petter Næss Bjørgul   1:32:41,8
52 1148 Severin Sagmo Harran IL 1:32:44
53 1271 Ådne Strandlie Gjøvik skiklubb 1:32:45
54 106 Marcus Braathen Norcem/Leca/Bygg.no 1:33:46,4
55 10054 Øystein Grønningsæter Team Tua Trøkkers 1:33:53
56 5059 Knut Hesthammer   1:33:58
57 2169 Martin Andreassen   1:34:01
58 2241 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 1:34:03
59 2026 Magnus Christensen Milslukern sport/Oppegård IL 1:34:12
60 24135 Trym Vembstad Team FIH 1:34:26
61 3001 Jørgen Alvsvåg   1:34:49
62 77 Rasmus Vonen Lyn Ski/Vonen elite 1:35:11,1
63 5143 Stian Solberg Støpbergstoppens Baron 1:35:13
64 3228 Torjus Birk Holmsen BOSI 1:35:19
65 3094 Ole Erik Lunder Team Lagt Opp 1:35:20
66 4070 Mikal Ruste Hoen   1:35:26
66 9183 Ole-Håkon Drabløs Team Lagtopp 1:35:26
68 5220 Magnus Brøste Søre Ål IL 1:35:33
69 4157 Jacob Senderud Storli Byaasen Skiklubb 1:36:02
70 6028 Hauk Bjørnland Janus ski- og løpeklubb / NTNUi Langrenn 1:36:07
70 5272 Tim Trygve Gundersen   1:36:07
72 10148 Sverre Runde Lovstafetten Oslo 1:36:09
73 3129 Henning Ravnås Nedre Sigdal IF 1:36:25
74 7161 Marius Slette   1:36:50
75 4184 Anders Egeberg Blaker IL 1:36:51
76 6092 Håkon Haugen Kløfta IL 1:36:54
76 2250 Brage Hognestad Team Spenst Sørumsand 1:36:54
78 9095 Simen Myklebust Team Lagt Opp 1:37:00
79 1081 Simen Holter Team Lagt Opp 1:37:07
80 5050 Bjørnar Rogne Halvorsen Team Adonai 1:37:16
81 8259 Jonas  Vangen   1:37:47
82 11208 Nikolai Reiding Andresen   1:38:24
83 2197 Tobias Eid Løvås TEAM Sjukisjøen 1:38:30
84 7083 Fredrik Ringstad SK16 1:38:32
85 11000 Håkon Innvær Agasøster   1:38:40
86 8265 Simen Windheim   1:38:48
87 4000 Tom-Erik Abildgaard NTNUI 1:38:55
88 14183 Åsmund Foshaug Nybygda Fotball 1:39:04
89 6201 Sondre Rismoen   1:39:27
90 4156 Håkon Stensrud   1:39:41
91 10243 Henrik Sandve Aase Team FIH 1:39:44
92 8169 Håkon Moen Eriksen Team FIH 1:39:59
93 10029 Mareno Dahl Fjærn Nesodden , RAVE 1:40:13
94 7021 André Ekroll Block Watne 1:40:50
95 16153 Ola Løtveit   1:41:09
96 24116 Sebastian Grøsvik Team FIH 1:41:10
97 7261 Erik Prebensen Team FIH 1:41:16
98 7260 Benjamin Ulsmåg Team FIH 1:41:32
99 7222 Martin Klungland Norcem/Leca/Bygg.no / Bærum O2 1:41:34
100 7141 Henrik Borchgrevink Team FIH 1:41:53
101 10101 Lars Kleven Forsvaret 1:42:28
102 6006 Pål Bergsvik Skåla IL 1:42:56
103 3249 Benjamin Chapman Vonen Elite 1:42:59
104 7205 Dag Trygve Bakke Norcem/Leca/Bygg.no 1:43:18
105 8235 John-Amund Høistad   1:43:25
106 7061 Lars Hommelstad Lundanes   1:43:40
107 3195 Vegard Søhus   1:44:54
108 3181 Knut Feilberg NMBUI 1:45:04
109 16289 Nicolai Aasgaard   1:45:57
110 8173 Oddmund Hoft Team FIH 1:46:05
111 6111 Truls Erik Holter Jardar IL 1:46:06
112 9038 Eirik Skoglund Godal Team Lagt Opp 1:46:08
113 16230 Peter Solberg Molde C 1:46:15
114 6067 William Foss Stange Energi 1:46:25
115 6161 Morten Løken   1:46:28
116 12172 Martin Damm TIF Viking 1:46:30
117 16103 Halvor Herlyng Grue IL 1:46:57
118 7195 Andreas Olsen   1:47:11
118 7189 Thomas Bugge   1:47:11
120 16036 Aksel Gustavsen Bøhn   1:47:26
121 13176 Marcus Hyldetoft Pedersen   1:47:43
122 10062 Henrik Kalvik Hansen   1:48:26
123 11108 Håvard Kristiansen   1:48:46
124 11067 Sveinung Gundersen Team FIH 1:48:57
125 5262 Håkon Vinknes   1:49:26
126 16165 Håkon Rogstadkjærnet Hagen Arve Hagen AS 1:49:46
127 1260 Torgeir Rabe Team FIH 1:49:58
128 17195 Anders Simensen Team FIH 1:50:12
129 10140 Atle Pedersen   1:50:47
130 19038 Kjell-Egil Bogfjellmo Haug Team Bjerkodden 1:51:02
131 1149 Henrik Sandven   1:51:30
131 10239 Øyvind Sollien   1:51:30
131 24122 Marius Larsen Team FIH 1:51:30
134 7157 Morten Opdal Team FIH 1:51:48
135 18028 Andreas Eide Dahl Eidsiva bredbånd 1:52:21
136 24115 Erlend Frankrig Team FIH 1:52:34
137 13175 Erik Weel Aarnes   1:52:50
138 19150 Martin Granseth   1:53:21
139 16233 Il hwan Seo Team FIH 1:54:02
140 12132 Andreas Myhre Forsvaret 1:54:35
141 17172 Alexander Andersson   1:54:38
142 16077 Kim Holm   1:54:49
143 12075 Jørgen Engdal Seland   1:55:31
144 7119 Anders Tangnes City 1:55:56
145 17183 Ole Martin Brenden Redalen 1:55:57
146 7224 Erling André Moer Norcem/Leca/Bygg.no 1:56:19
147 16268 Erik Andreas Kleven   1:56:30
148 7066 Stepan Maluchev Elektriker'n Lillehammer 1:56:45
149 12088 Eivind Grimstad   1:56:46
150 11147 Ole Joachim Aasen Team FIH 1:56:47
151 13002 Nikolai Esse Berge Team Skrukkja 1:56:54
152 10149 Jørgen Bekkelund Rusten   1:57:11
153 12022 Håkon Fuglu   1:58:02
154 19160 Ole Kristian Sævareid Team FIH 1:58:05
155 6204 Torbjørn Rustad   1:58:59
156 23114 Balder Seierstad Team FIH 1:59:18
157 16142 Sondre Kraglund Team Tua Trøkkers 1:59:29
158 12098 Trym Torgan   1:59:49
159 13151 Magne Solsrud Talentenes Bakgård 1:59:57
160 12015 Kim Andre Nesheim Berg   2:00:54
161 16187 Knut Blørstad Pedersen   2:01:05
162 17087 Kennet Klokseth Pedersen   2:01:06
163 24124 Lasse Mikalsen Team FIH 2:01:24
164 24132 Espen Strømsvåg Team FIH 2:01:27
165 10146 Anders Rogstad   2:02:37
166 19203 Vegard Jensen Gransmoe   2:02:43
167 15024 Magnus Bjørneseth Volkswagen 017 2:04:41
168 22093 Anders Jevne   2:05:59
169 16079 Eirik Gulbrandsen   2:07:43
170 8022 Anders Bru   2:09:13
171 19062 Henrik Engelund Jensen OSI 2:09:41
172 16192 Kjetil Reinsberg Em1 Midt-Norge 2:10:19
173 21143 Torkil Storø   2:14:41
174 21130 Martin Sivertsen Team Egermoen brygghus 2:15:44
175 24136 Tor Egil Westerås Team FIH 2:19:14
176 24120 John Martin Johnsen Team FIH 2:19:15
177 15199 Kristian  Wråli Team FIH 2:19:30
178 20198 Alf Martin Olsen Team FIH 2:19:45
179 18206 Henrik Hanssen Team Tua Trøkkers 2:22:04
180 16252 Jesper Rugelsjøen Wæraas Team Rema 1000 Lade Arena 2:22:18
181 20156 Patrick Derbakk Cheeky Boys AS 2:52:56


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +