Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Menn 25-29 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 147 Sondre Norstad Moen Sportsklubben Vidar 1:05:58,5
2 156 Michael Ande Tesfamichael BUL IL 1:13:21,0
3 117 Ola Erling Korbøl Sport 1 Superstore Hamar 1:15:18,0
4 155 David André Aasen Melhus IL, OPIL, Team Staas AS 1:15:41,3
5 88 Magnus Lystad Team Jobzone BI 1:16:48,7
6 107 Christoffer Callesen Protector Forsikring 1:17:02,4
7 50 Pål Jostein Petersen Onsrud   1:17:38,5
8 18 Lars Engseth NTNUI/ Team Sport1 Lillehammer 1:18:01,1
9 1269 Sjur Prestsæter Legestudentenes Idrettsklubb 1:19:23
10 81 Ulrik Ødegård Fremad Famagusta 1:20:05,3
11 66 Atle Smenes Rustad IL 1:21:10,4
11 1254 Thomas Flemmen Team Stredet 1:21:10
13 150 Magnus Nilsen Altiusklinikken 1:21:24,0
14 1013 Torbjørn Bergersen   1:21:45
15 3223 Fabio Nuno Santos   1:21:54
16 1078 Espen Helgesen Norcem/Leca/Bygg.no 1:22:53
17 5 Rune Bilit Data Respons BIL 1:22:56,6
18 132 Tom Nordheim Gjøvik skiklubb 1:23:16,2
19 112 Morten Buchholdt FIK Ren-Eng 1:23:24,1
20 1114 Alexander Owren ASICS 1:23:28
21 1060 Steinar Fredriksen Privat 1:23:30
22 1109 Christoffer Lund Luftkrigsskolen 1:23:33
23 1083 Bjørn Horg Betonmast 1:24:01
24 9 Bård Brekke Team Brekke 1:24:10,8
25 72 Petter Hjelvik Søberg Team Osterhaus 1:24:21,3
26 127 Mats Johan Hårstad Oppdal 1:24:22,4
27 1031 Martin Galleberg Sande Sportsklubb 1:24:25
28 1016 Brede Bergseng Olsen Tokenes Badeklubb 1:24:28
29 1255 Gaute Glomlien Skillebekk Flyers 1:24:38
30 46 Kristoffer Nylund JIL Grorud 1:24:54,0
31 5088 Anders Langseth   1:25:04
32 1056 Martin Flismyren Kjellmyra IL 1:25:17
33 2046 Alexander Hansen Söders-Tyresö 1:25:24
34 3075 marius jeppesen   1:25:42
35 1232 Vegard Rødseth Brede Lillehammer Skiklub 1:25:44
36 1103 Jørgen Kokkvoll Ålen IL 1:25:50
37 2212 Jonas Askautrud Norcem/Leca/Bygg.no 1:26:08
38 1218 Per Kristian Nielsen   1:26:22
39 2022 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF 1:26:34
40 131 Anders Mykkeltvedt Geilo IL 1:26:43,4
41 5080 Anders Knudsen   1:26:44
42 1156 Andreas Olav Skjetne Team Stredet 1:27:01
43 1225 Ola Grindland NTNUI 1:27:15
44 19 Olav Feby Team Spenst Sørumsand 1:27:17,8
45 4064 Thomas Hvammen   1:27:18
46 7002 Arne Berg Meldal IL 1:27:24
47 5156 Mats Theie Bretvik   1:27:28
48 3043 Steffen Tronrud Gjevre TEAM NORGESGRUPPEN 1:27:36
49 4110 Kristoffer Nonstad   1:27:41
50 2232 Simen Amundsen Kvernhuset BIL 1:27:42
51 3155 Knut-Leo Sæther Isfjorden IL 1:28:08
52 110 Espen Antonsen Nes Ski 1:28:08,6
53 3169 Thor Kristian Øvergaard Norcem/Leca/Bygg.no 1:28:31
54 2054 Vegar Heen Team LFFH 1:28:33
55 2006 Øystein Anmarkrud Smågnagerne 1:28:39
56 163 Jon Semb IF Ørn 1:28:44,2
57 4223 Martin Haugen   1:29:04
58 2110 Ragnar Nordvik Tingvoll IL 1:29:18
59 24041 Eivind Janner Forsvaret 1:29:23
60 5069 Magnus Smedplass Jensen Forsvaret 1:29:24
61 2159 Svein Christian Wedum Eidsiva BIL / NTNUI 1:29:40
62 3161 Christian Thorsen   1:29:53
63 3188 Petter Hasting Jerndahl Asker Triathlon Klubb 1:30:02
64 3217 Jan Erik  Duvholt Marthinsen og Duvholt AS 1:30:20
65 4121 Joakim Pedersen   1:30:28
66 6007 Eigil Arff Tarjem Aktiv mot kreft 1:30:39
67 1043 Anders Neverdahl Eide   1:30:43
68 3004 Magnus Torp Antonsen Strandbygda il 1:30:48
69 1196 Henrik Hagen NorgesGruppen ASA 1:30:58
70 1062 Fredrik Fuglerud Team Coca-Cola 1:31:07
71 6065 Kristian Finstuen Finstuen transport AS 1:31:15
72 1215 Christopher Wannebo Ugla Runners Knee 1:31:21
73 58 Anders Rønningen   1:31:43,0
74 1087 Thomas Ingdal Larsen   1:31:54
75 5169 Ole-Martin Wold   1:31:58
76 2010 Anders Bau Lyngby Roklub 1:32:03
77 1134 Jon Marius Ophus Nybygda IL 1:32:09
78 5162 Olav  Veiteberg Team Adonai 1:32:14
79 1234 Anders Danielsen   1:32:20
80 6013 Håkon Bakke   1:32:21
81 4060 Håvard Hovdahl Nordic Choice Hotels 1:32:24
82 2028 Christopher Dalen Sk.Fart 1:32:28
83 1168 Anton Sveen Moelven IL 1:32:36
84 5184 Markus Færevaag   1:32:39
85 5271 Kjell Christian Fagerberg Skanska Aktiv, Åndalsnes if 1:32:49
86 1270 Espen Storslett NTNUI 1:33:03
87 1192 Bjarki Runarsson   1:33:12
88 3222 John Martin Næss Norcem/Leca/Bygg.no 1:33:38
89 1252 Ørjan Walseth Thommessen 1:33:44
90 3172 Tommy Aas   1:33:57
91 2181 Olav Heiberg Hoff Lovstafetten Oslo 1:33:59
92 4133 Thomas Rygh   1:34:06
93 11224 Vebjørn Sveum Asko BIL 1:34:09
94 1210 Erik Langaard Solberg A/S Norske Shell 1:34:26
94 2072 Aleksander Bjordal Jensen   1:34:26
96 3111 Hans Høisveen Nannestad Refling Limousin/MjøsSki 1:34:32
97 3176 Thomas Askildsen EY 1:34:33
98 5227 Håvard Nakken   1:34:40
99 3256 Kenneth Mikkelsen Team fønix 1:34:57
100 3147 Anders Skuggevik   1:35:16
100 10219 Lars Petter Brumoen   1:35:16
102 2259 Magnus Linseth   1:35:19
103 10237 Martin Simensen   1:35:25
104 2216 Lars Enger Sparebanken Hedmark / Team Merida TRI 1:35:32
105 7193 Leif Erik Gladstad   1:35:41
106 8063 Einar Håndlykken   1:35:54
107 4066 Andreas Iversen   1:35:56
108 8245 Magnus Svanberg   1:36:04
109 8263 Eivind Kirkhus   1:36:07
110 5282 Simon Meek   1:36:23
111 4112 Jostein Nyquist Øystre Slidre il 1:36:51
112 2147 Rudi André Søråsen Kjelsås IL 1:36:56
113 4128 Tor Eirik Riis Team Øverskauen 1:36:59
113 11017 Ole Auran   1:36:59
115 5258 Martin Rande   1:37:01
116 6104 Morten Haugen Bekkelaget Vann AS 1:37:02
117 2254 Hans Martin Nilsen Team Challenge Triatlon 1:37:07
118 11112 Jørgen Kvernhaugen Norum Halmsås og Omegn Skilag 1:37:16
119 4052 Lars Jacob Eide Helland   1:37:17
120 2158 Marius Wang Glåmdal SK 1:37:19
121 16270 Peteris Vaisla Moller Auto Lidosta VW 1:37:20
122 7226 Ove Mørch Hafslund Strøm 1:37:23
123 7231 Asbjørn Dyrnes Ræder Metier AS 1:37:40
124 17086 Kjetil Paulsen Team Casa el Panda 1:37:43
125 2253 Erik Digerud   1:38:06
126 6272 Stian Valand Sjøkrigsskolen 1:38:27
127 7025 Øystein Fjellvåg Team Baldur 1:38:47
127 3189 Rudi Kristiansen OSI - Langrenn 1:38:47
129 7158 Eirik Rime Tise IL 1:38:56
129 5199 Ken  Moon-at Aktiv mot kreft 1:38:56
131 3065 Gudmund Høglund NTNUI 1:39:05
132 5040 Trond Fredheim   1:39:07
133 10073 Anders Holgersen Aker Solutions 1:39:16
134 5067 Vegar Ingebrigtsen Murberg   1:39:35
135 5154 Magnus Tangerud Volkswagen 001 1:40:04
136 4083 Olav Adrian Larsen   1:40:07
137 9207 Jørgen Dagslet   1:40:29
138 7211 Adrian Finvold Milsluker'n Sport 1:40:52
139 7227 Jørn Espen Nilsen   1:40:56
140 6289 Mats Arnesen   1:41:02
141 20053 Simen Isachsen   1:41:20
142 6251 Emil Svendsen   1:41:27
143 119 Simen Engebretsen Nordli Vang skiløperforening 1:41:30,3
144 5277 Kent Robin Johansen Ski Vvs 1:41:32
145 11155 Kent Roger Tangvik EiendomsMegler 1 Midt-Norge 1:41:48
146 12168 Even Andresen   1:41:55
147 5223 Glenn-Richard Haugen GTI 1:41:58
148 7064 Stian Lysaker Deloitte B.I.L 1:42:13
149 11162 Christian Offstad Stekestad 1:42:23
150 9235 Tor Kristian Molden   1:42:28
151 8218 Jakob Røegh   1:42:42
152 6162 Truls Christian Lømo   1:42:54
153 10067 Jørgen Hegge Nilssen Banana Airlines 1:43:04
154 8061 bård hexeberg hovden   1:43:05
155 17126 Christopher Valstad   1:43:16
156 15028 Anders Brenni Norcem/Leca/Bygg.no 1:43:26
157 5193 Erik Kverneng   1:43:39
158 5211 Dani Wold Kristiansen   1:43:58
159 3009 Petter Bakken GK Aktiv 1:44:06
160 8247 Martin Gunnerius Unneberg Team Scooterviken 1:44:22
161 3182 Marius Foss Team fønix 1:44:27
162 16247 Jan Åge Sundnes Team CeP 1:44:30
163 16042 Toms Dagis Moller Auto Lidosta VW 1:44:45
164 11272 Christian Fredrik Nilsen   1:44:50
165 7004 Øyvind Esse Berge PwC 1:45:19
166 10150 Endre Roald Rynning Norconsult BIL 1:45:23
167 1285 Martin  Sundseth   1:45:31
168 5265 Audun Lassen Aas Misluker'n Sport 1:45:33
169 10269 Sindre Morstad Team Møller Bil Asker og Bærum 1:45:36
170 11066 Per Hammersbøen   1:45:46
171 8180 Trygve Lehne Team Scooterviken 1:45:48
172 11127 Harald Lund   1:45:49
173 12064 Erik Brehme Olsen Veidekke BIL 1:46:02
174 6139 Anders  Kofoed   1:46:04
175 9204 Kim Skogen Team Follebu Bil 1:46:08
176 7079 Ole Kenneth Olsen Sagli Grus As 1:46:09
177 4097 Per Meinich   1:46:12
178 5269 Erlend Stokstad Andersen   1:46:18
179 24040 Emil Ivarsson   1:47:02
180 12133 Tord Nordahl Forsvaret 1:47:14
181 16110 Audun Høydal Team CeP 1:47:35
182 2211 Ola André Sogn   1:47:47
183 7265 Bård Vinsnesbakk   1:47:56
184 10274 Roel van der Schoot Muilwijk 1:48:15
185 10004 Linus Andersson   1:48:22
186 16016 Kristoffer Frøystad Veidekke BIL 1:48:30
187 9137 Marius Mangen Vambeseth Fet Skiklubb 1:48:38
188 11178 Stian Berg Gjermstad   1:48:40
189 15142 Andreas Johnsen Team CeP 1:48:53
190 12080 Håkon Sveaas Skrødal Veidekke BIL/Fjellørnen IL 1:48:59
191 6030 Thomas Bruno Bottolfsen Nordbygda/Løten Ski 1:49:08
192 16054 Snorri Hansson Engen   1:49:09
193 15022 Arne Dahl Bjune   1:49:16
194 11020 Svein Martin Bjørnstad   1:49:22
195 20219 Thomas E Johansen Veien Tilbake 1:49:35
196 11043 Sondre Esnali   1:49:44
197 3010 Lars Harald Berg Rinna il 1:49:58
198 5019 Jon Øyvind Bjørnstad   1:50:03
199 18138 Petter Storm Stiftstaden SK 1:50:17
200 22003 Aleksander Berget   1:50:22
201 10104 Carl Frederik Kontny   1:50:30
202 20148 Mats Aasberg   1:50:37
203 19169 Even Røsok Dahl   1:50:50
204 4049 Petter Breistrand   1:50:52
205 20181 Markus Emil Foss Datametrix 1:51:10
206 6211 Mats Røksund Fossum IF 1:51:17
207 21040 Thomas Eltvik Stjørdals-Blink 1:51:36
208 20207 Truls Aasberg Riskild 1:51:45
209 15275 Fredrik Hornkjøl Bø   1:51:46
210 11117 Christoffer Oterholt Team Scooterviken 1:52:24
211 24033 Anders G. Haraldsen   1:52:50
212 15088 Espen Leikvang Blegen   1:52:52
213 8013 Øystein Bakken Smågnagerne 1:52:59
214 3040 Marius  Johansen   1:53:18
215 18060 Aleksander Helgaker   1:53:26
216 4241 Erling Narmo   1:53:28
217 15082 Martin Rugelsjøen Lie Lilleby Sportsverein 1:53:36
218 12013 Kristian Skatvedt   1:54:28
219 22108 Eirik Werge ASICS 1:54:37
220 17059 Martin Leikvoll Laukvik EY 1:54:39
221 20190 Lars Landmark   1:55:27
222 5291 Eivind Tegtmeier   1:55:39
222 3046 Håvard Hageberg Hageberg Løpeklubb 1:55:39
224 11019 Crister Bjeglerud   1:55:47
225 9006 Thomas Berg OPIL 1:55:55
226 9014 Brede Bonnerud Team United Bonneruds 1:56:12
227 14140 Even Hvinden   1:56:26
228 11213 Henrik Strand   1:56:43
229 13008 Ole Anders Brøndbo Team Stredet 1:57:02
230 9197 Andreas Kjønø   1:57:15
231 17212 Jonas Mikal Elverum   1:57:25
232 9063 Gaute H. Johansson BSI 1:57:29
233 15016 Andreas Berg   1:58:07
234 12105 Lars Weggersen Forsvaret 1:58:13
235 15201 Emil Fredrik Østensen assa 1:58:35
236 12006 Henrik Behrens Volkswagen 1:58:53
237 9089 Thomas Mikkelsen Team Spenst Sørumsand 1:58:55
238 16048 Joachim Eikeri   1:59:26
239 11077 Christoffer Henriksen   1:59:31
240 21094 Christian Løvstad Molo AS 1:59:43
241 21023 Sivert Bjørnaas Nessegutten SP.KL 2:00:19
242 11132 Jørgen  Løwe Goldfish Boat 2:00:46
243 18213 Tommy  Igland   2:01:19
244 15211 Karl Ivar Fjørtoft Johansen   2:01:32
245 12076 Lasse Seland   2:01:48
246 12047 Petter  Kristiansen   2:02:16
247 5209 Eivind Tveter   2:02:24
248 13021 Andreas Fossum   2:02:55
249 20179 Alexander Bratt   2:04:05
250 16129 Sandis Kalnins Moller Auto Lidosta VW 2:04:09
251 16068 Morten Frantz   2:04:19
252 11093 Truls Irgens Jensen   2:04:48
253 13146 Fredrik Oseth Holtmoen   2:04:55
254 15019 Emil  Beus Deloitte BIL 2:05:12
255 15102 Lars Landsrød   2:05:48
256 16253 Emil Grande Knudsen   2:06:07
257 16131 Kim Stian Kleiven Team Stredet 2:06:21
258 18090 Christer Lien   2:06:45
259 15295 Espen Bakken   2:06:54
260 16067 Thomas Aarøy Ågren   2:07:18
261 20048 Erik Heldre Aker Solutions 2:09:23
262 16025 Kjetil Reinen Bjerke   2:09:25
263 18207 Fredrik Kjønniksen   2:09:52
264 11270 Stijn Muilwijk Muilwijk 2:11:15
265 21182 Anders Thorkildsen   2:11:34
266 15054 Axel Frost   2:11:38
267 8257 Peder Olsbø   2:12:16
268 8233 Even Kahrs Henriksen BABA GANOUSH 2:12:52
269 20040 Henrik Egeland  Gaudernack   2:13:55
270 16133 Mats-Andre Kjendahl   2:14:02
271 17215 Hans Marius Engeseth Eidsiva bredbånd 2:14:35
272 20185 Marius Bjørgan Team Tronrud 2:15:41
273 18215 Joakim Kjeksrud   2:16:01
274 16076 Peder Setsaas Consort 2:16:22
275 21013 Joachim Bang   2:17:13
276 16197 Paul Magne  Roksvåg   2:17:24
277 1140 Magnus Ristvedt Milsluker'n Sport 2:19:45
278 21054 Kim Eirik Hagen   2:20:06
279 20025 Håkon Christoffersen   2:21:21
280 22110 Thomas Gjønnes   2:21:59
281 7000 Stian Strøm Anderssen Nærmest kateret 2:23:55
282 7006 Christian Bergum Bergersen Computas 2:24:58
283 14071 Øyvind Midtbø   2:25:18
284 20070 Magnus Lunden Cheeky Boys AS 2:25:57
285 24064 Tor Mølmesdal Norcem/Leca/Bygg.no 2:27:23
286 17001 Luis Anmarkrud   2:30:06
287 22098 Andreas Bones Gruppa 2:31:21
288 22031 Lars Hellevik Team Hellevik 2:33:02
289 22009 Jo Dybdal   2:33:46
290 22087 Morten Haugseth Gruppa 2:38:22
291 18210 Thomas Engebakken   2:39:16
292 15146 Alexander Premer assa 2:41:45
293 22018 Espen Furset Team Hellevik 2:53:09
294 23016 Erik Dukene   3:42:12


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +