Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Menn 30-34 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 125 Weldu Negash Gebretsadik IL BUL Oslo 1:05:49,5
2 137 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL friidrett 1:10:05,9
3 79 Audun  Weltzien IL Tyrving 1:12:30,2
4 74 Kristian Ulriksen Tromsø løpeklubb 1:13:17,1
5 141 Kristian Karlsen   1:13:31,5
6 100 Arian Loshamn Kristiansand Løpeklubb 1:14:05,0
7 97 Magnus Svingheim Gran Sport 1:14:47,0
8 122 Jens Bjertnæs EY Bil 1:17:49,2
9 16 Ola Dahlen SILBIL 1:18:15,9
10 51 Tor Jonas Onsrud Gjøvik skiklubb 1:19:16,5
11 124 Ståle Fenstad Rustad IL 1:19:16,6
12 91 Lars Musdalslien Ncc bil / Gausdal 1:19:44,7
13 1247 Lars Solheim Støren Sportsklubb 1:20:27
14 123 Olav Dybvik Bøhn   1:20:32,5
15 148 Dag Erik Molandsveen Modum FIK 1:20:35,9
16 136 Bjørnar Slettvåg Norges Banks Idrettslag 1:20:36,9
17 164 Andre Basteskår Prakt Bygg AS 1:20:55,7
18 90 Christian Rørholt Moe Gjensidige BIL 1:21:13,1
19 1183 Lars Kristian Bjønness Werven Forsvaret 1:21:26
20 1048 Rune Engen   1:21:53
21 1041 Torgeir Hermansen   1:21:56
22 30 Vegar Hattestad Jensen Ørje IL 1:22:48,2
23 118 Tomas Magnussen UNIT4 BIL 1:23:45,3
24 1030 Idar Myklebost   1:23:50
25 121 Morten Tokerud   1:23:52,8
26 4078 Egidijus Kuliesius BK Utena 1:24:31
27 130 Raymond Lishaugen Odal Sykkel AS 1:24:34,9
28 2204 Andreas Hovemoen Lillehammer Futsal 1:25:19
29 2166 Bjørnar Øye Hovdebygda IL 1:25:21
30 161 Stian Sommerseth Somco 1:25:24
31 1257 Lars Grønhovd Modum Friidrettsklubb 1:25:42
32 1027 Anders Dahl Skiptvet IL 1:25:51
33 6102 Øyvind Herland Gresvig 1:26:09
33 2170 Tord Astad Jernbaneverket 1:26:09
35 1038 Anders Delbekk Posten Bring Kongsvinger 1:26:23
36 78 Eirik Watterdal Slevik IL 1:26:23,8
37 2226 Karsten Tornes Vind IL 1:26:50
38 1160 Vegard Smedsund SILBIL 1:27:07
39 1118 Ola Erik Heen Moe   1:27:28
40 49 Håkon Grønsveen Olsrud Nordbygda/Løten Ski 1:27:32,4
41 2137 Hans Olav Stampeløkken Team Skrekk 1:27:41
41 2020 Anders Brynestad   1:27:41
43 2086 Even Krogsveen RingebuFåvang SK/GenusBIL 1:27:54
44 1131 Håvar Forsell Ohma Ås IL 1:28:03
45 1201 Marcus Skotvedt Irgens BABA GANOUSH 1:28:13
46 4004 Thomas Asbjørnslett Eidsvold Værks Skiklub 1:28:15
47 2067 Mikael Haakonsen   1:28:20
48 4125 Jørgen Mo Rande KPMG 1:28:26
49 37 Asgeir Risheim Kvam Asker Skiklubb / Nordic Ski Team 1:29:03,0
50 2233 Kjetil Barli Fondsfinans BIL 1:29:11
51 3255 Øyvind Utne Larsen Marthinsen & Duvholt 1:29:12
52 3216 Petter Christiansen   1:29:19
53 5028 Jonas Edshage   1:29:26
54 6170 Per Refseth Kjetil Siems Reiseregninger IL 1:29:40
55 2077 Steve Kawandami Stakkars Deg! 1:30:01
56 1267 Petter Leistad Aktivklinikken Lillehammer 1:30:18
57 3089 Lars Lien Team Skitalk 1:30:19
58 1205 Eirik Totland Pettersen   1:30:22
59 3072 Wilhelm Iversen IL dalguten 1:30:27
60 1189 Staffan Bengtsson I.L. Mogutten 1:30:35
61 2099 Ivar Marthinusen NTNUI 1:30:38
62 5190 Kim Fredrik Johansen SKJERVØY IDRETTSKLUBB 1:30:41
63 6091 Mats Eirik Haug Gresvig BIL 1:30:42
64 5012 Lars Berggren Jernbaneverket BIL 1:31:02
65 2238 Jon Åge Aune Skogn IL 1:31:29
66 2178 Magnus Enger Sparebanken Hedmark / Team Merida TRI 1:31:40
67 2163 Thomas Østdahl   1:31:50
68 2016 Jørn Kongsten Brevik   1:31:58
69 2098 Martin Løvik Lørenskog CK 1:32:18
70 2209 Dan Børge Saure Bjørke IL 1:32:19
71 5111 Stefano Nichele   1:32:21
72 4183 Kristian Tårnesvik Dreiås Statoil BIL 1:32:22
73 10121 Christopher Magnes Forsvarets Sanitet 1:32:25
74 2029 Remy Edseth   1:32:32
75 2219 Bjørnar Hornnes VIK IL 1:32:35
76 24051 Rolf Larsen Forsvaret 1:32:42
77 2224 Knut Olav Skyttemyr Data Respons / OSI 1:32:58
78 5151 Frank Nordby Sveum   1:33:02
79 6070 Jon Magne Tennebø Fure   1:33:03
80 6095 Jan Fredrik Helgaker Veritas BIL 1:33:12
81 1278 Daniel A Olsen Harvei SIL BIL 1:33:15
82 8214 Ruben Hop EY Bil 1:33:35
83 10042 Thomas  Evjen Team Superselma 1:33:36
84 8049 Jørn Henrik Gjul Gyl IL 1:33:37
85 3252 Jan Erik Graneng Tynset 1:33:39
86 2117 Magnus Petersen   1:33:46
87 5138 Lars Skogheim Skarnes IL 1:33:51
88 3235 Magnus Eirikssøn Norderhaug Team Skitalk 1:33:52
88 3245 Marius Særnmo Team Stredet 1:33:52
90 5230 Mats Aamodt Hasle-løren IL 1:34:11
91 4242 Thor Erik Nordli Norcem/Leca/Bygg.no 1:34:32
92 7121 Marius Thomassen Norsk Tipping 1:34:40
93 3238 Mathias Sagvik Deloitte BIL 1:34:54
94 2144 Pål Inge Synsfjell   1:35:29
95 10041 Emil Evjen Team Superselma 1:35:30
95 2240 Bendik Bull Gjensidige Sport 1:35:30
97 6099 Kay Stefan Hemstad   1:35:36
98 5259 Jarle Skrebergene Team Baker Hansen 1:35:43
99 5160 Morten Ullnæss SK Rotum 1:35:50
100 1070 Andres Gulliksrud Team Bjerkrheim - SHIUL 1:35:57
101 5219 fredrik schjøll BABA GANOUSH 1:36:02
102 4220 Håvard Skjerven Amlien Norcem/Leca/Bygg.no 1:36:07
103 2160 Mats Weinholdt Team Spenst Sørumsand 1:36:13
104 7254 Magnus Nordahl   1:36:38
105 3082 Petter Justad Lier Skiløberforening 1:36:44
105 1281 Frode Lium   1:36:44
107 5124 Sindre Roksvåg Aure IL 1:36:46
108 2140 Håvard Strømstad   1:36:51
108 5074 Jon Kjellum   1:36:51
110 10000 Jon Olav Amundsen Fjelltun IL 1:37:01
111 3230 Bjørge Skarning Johansen   1:37:26
112 7058 Stein Ove Lie   1:37:47
113 8080 Truls Kvalnes Overtenning SK 1:37:50
114 8182 Magnus Løvstad Molo AS 1:38:13
115 5148 Steinar Svamo   1:38:44
116 10079 Herman Berger Høj   1:38:47
117 5196 Frank Lundsbakken Elektrikeren Hamar AS 1:38:48
118 12218 Kristian  Aune Lillehammer Hotel 1:38:50
119 6017 Stian Bergerud   1:38:53
120 7192 Ole Einar Fosse   1:39:02
121 10001 Ørjan Andby Ullern Løpeklubb 1:39:04
122 13143 Daniel Jørgen Børseth , 1:39:08
123 11182 Øystein Ryen   1:39:14
124 6230 Kenneth Slyngstad Nordøy IL 1:39:28
125 4236 Morten Hagen Sagene IF 1:39:38
126 5290 Christopher Skiöld-Evensen BABA GANOUSH 1:39:56
127 10209 Tore Øderud Team Superselma 1:40:11
128 8002 Tore Rørtveit   1:40:13
129 10047 Bjørnar Foss Olsen   1:40:19
130 4127 Øistein Refseth   1:40:38
131 2162 Åsmund Woldsengen Team WUM 1:40:41
132 6247 Sveinung Svendby   1:40:46
133 2255 Peter Modd   1:40:48
134 5077 Frank Kjønsberg Mesnali Skilag 1:40:49
135 10084 Alexander Iori UNIT4 BIL 1:40:59
136 8057 Steinar Hofoss Granli IL 1:41:00
136 9246 Finn Magnus Andersen   1:41:00
138 3054 Fredrik Bjørånesset   1:41:08
139 5172 Henning Øien   1:41:22
140 16095 Jim Roger Haugom Brandval IL 1:41:38
141 11204 Øyvind Soleng   1:41:48
142 10071 Robin Hjertvik Fyrtilfyr.no 1:41:49
143 8091 Thorkild Malm Lillesveen   1:42:00
144 15255 Vegar Angelo   1:42:05
145 3209 Kjetil Myrvold Queens Park Rangers 1:42:10
146 3160 Skjalg Yngve Thomassen   1:42:20
147 7172 Arne Daniel Bekkedal Retailpartner Eiendom AS 1:42:37
148 16111 Jon Høyland   1:42:46
149 6145 Jarle Kvile   1:43:11
150 8222 Jomar Økdal Løbbørs Rævfetekokelag 1:43:17
151 7078 Erlend Olsen Søre Osen IL 1:43:22
152 16092 Daniel Hauge   1:43:45
153 3081 Thor-Erik Johnsrud   1:43:46
154 10092 Fredrik Borg Johannessen LPIL / Team Borg 1:43:50
155 11229 Henrik Thomassen   1:43:51
156 5085 Jonas Krog Lie   1:44:03
157 5166 Fredrik Walstad   1:44:21
158 6155 Henrik Lund Klinikk Frogner 1:44:28
159 11172 Øyvind  Paulsen   1:44:30
160 3127 Magnus Poverud   1:44:39
161 8064 Torbjørn Haanes Tollvesenets Idrettsalg Agder 1:44:47
162 3151 Knut Storvik   1:44:51
163 11054 Kjetil Grime TROX Auranor B.I.L 1:44:57
164 7159 Jacob Sandvik   1:45:10
165 4193 Håvard Jubskås Team FIH 1:45:15
166 10122 Torbjørn Mangset   1:45:22
167 1198 Gøran Andre Hansen UNIT4 BIL 1:45:30
168 6146 Nils Arne Kværnhaug   1:45:44
169 7048 Espen Kjellberg Lyn Ski 1:46:13
170 10039 Stian Eriksfallet Vallset Il 1:46:16
171 7055 Einar Larsen Røstum Byneset il 1:46:17
172 5042 Eirik Gjerdalen Team DILFTastic 1:46:43
173 14157 Rolf Sindre Johansen Libakken Aktiv mot kreft/Sjukt Sprek 1:46:51
174 11028 John Dester Jägarns Jaktlag 1:47:02
175 10153 Joar Sandvik   1:47:18
176 6232 Håvard Solhaug Team Sliten 1:47:37
177 22046 Jon Ståle  Meland   1:47:44
178 21087 Nicolai Lilja   1:48:10
179 7142 Stein-Ivar Lothe Eide   1:48:11
180 10162 Ståle Skrataas Forsvaret 1:48:14
181 7148 Øivind Hodnebrog   1:48:15
182 14160 Lars Erik Corneliussen   1:48:32
183 10214 Andre Aarmo volkswagen 021 1:48:35
184 15154 Frode Rønneberg   1:48:56
185 11195 Kjetil Sjøflot Forsvaret 1:49:02
186 6298 Simen Hagerup Kjeldsen Drammen Ballklubb 1:49:15
187 12145 Håkon Boye Bergum Team Brøl 1:49:34
188 9142 Tony Stian Våge Sandsøy IL 1:49:39
189 15058 Erik Grefsrud Eina Sk 1:49:42
190 14187 Torgeir Olafsen   1:49:44
191 13010 Jan-Anders Bråthen   1:49:46
192 12159 Frank Svoboda   1:49:52
193 10264 Peter Hemmen   1:50:01
194 5208 Geir Henrik Sund Sæther Hamar Vest Dream Team 1:50:11
195 6276 Peder Wenstad Norconsult BIL 1:50:12
196 16231 Hans Thomas Solheim   1:50:26
197 16128 Mats Juvoll   1:50:28
198 12037 Idar Ulvestad Haugstuen   1:50:29
199 12086 Stian Spillum Aker Solutions 1:50:37
200 4101 Jan Sverre Moe Oslo 1:50:41
201 17020 Stian Engseth   1:50:48
202 6273 Jan-Tore Veland   1:50:56
203 9201 Einar Winther-Larssen   1:51:17
204 19117 Anders Skørten   1:51:26
205 9161 Stig Tore Haugstulen   1:51:33
206 7187 Marius Aardal Det norske oljeselskap BIL 1:51:44
207 7273 Per-Kristian Sporsheim Hatlane 1:52:06
207 11119 Håvard Lindalen Flamsk Løpegruppe 1:52:06
209 12148 Trym Eide   1:52:14
210 17204 Mads Vårdal   1:52:17
211 14115 Ola Tveit Adform 1:52:20
212 12054 Mark Littlewood   1:52:23
213 6233 Egil Solsrud Talentenes Bakgård 1:52:54
214 16164 Øystein Nes   1:53:09
215 9098 Hans Terje Nesbråten Grue IL 1:53:10
216 9024 Anders Børresen   1:53:16
217 17168 Bakkom Marius Team FIH 1:53:28
218 5187 Vegard Holmberget   1:53:32
219 12150 Torfinn Grønlien   1:53:33
220 10063 Mads Bau Hansen   1:53:43
221 9058 Ola Høyer   1:53:44
222 14189 Øyvind Bakken   1:53:45
223 6052 Eivind Engebrethsen Hafslund BIL 1:53:46
224 10064 Tobias Lindholm   1:54:01
225 9145 Eirik Winther WKT 1:54:24
226 8199 John Vegard Aa   1:54:50
227 15291 Magne Haugland   1:55:11
228 18094 Olve Moen   1:55:20
229 12018 Kjetil Kåsa   1:55:22
230 12175 Halvor Hjoberg Snøgg IL 1:55:24
231 15083 Carl Christian  Jaeger Storebrand 1:55:34
232 14094 Kim Schøne Team Spenst Sørumsand 1:55:39
233 15159 Henrik Samuelsen Høiendalgutta 1:55:40
234 17210 Aleksander Skotte Drivdalen IL 1:55:42
235 9023 Kjetil Bøhlerengen Dagens Næringsliv 1:55:58
236 13071 Thomas Overen Team Optimist 1:56:24
237 11294 Tom-Erik Fladeby Sørum 1:56:49
238 15258 Eystein Hagesæther Pilepark 1:56:55
239 16053 Espen Engen   1:57:03
240 12154 Petter Rusten Team UD 1:57:12
241 21042 Marius Grønvold Enoksen   1:57:13
242 10094 Lars Persson Team Foss 1:57:48
243 19204 Thor-Erik Dahlberg   1:57:51
244 14130 Kim Eggen   1:58:06
245 19176 Petter Kjær Hansen   1:58:18
246 11143 Cornelis Muilwijk Muilwijk 1:58:55
247 15094 Christian Kleiv Team Gosh Farup 1:59:28
248 21089 Kim Lindquist   1:59:33
249 8153 Alf Olevik Ulvan   2:00:18
250 7174 Alexander Haursett Team Haursett 2:00:34
251 18224 Daniel Viksund   2:01:15
252 10161 Jan Vidar Martinsen   2:01:31
253 20042 Erik Gjør Team Superselma 2:01:52
254 24145 Jan Erik Jensen Kirkens bymisjon Drammen 2:02:13
255 15153 Erlend Rundtom   2:02:43
256 10107 Sondre Laberg Aktiv mot kreft 2:02:48
256 15266 Eivind-Andre Næss-Solberg Team Tømmeråsen Svelvik 2:02:48
258 11104 Gisle Kjellevold Sandefjord Roklubb 2:02:59
259 17180 Tim Wilkinson   2:03:19
260 17104 Ole Trygve Skogestad Forsvaret 2:03:36
261 11199 Kent Skibstad Politihøgskolens idrettslag 2:04:06
262 3227 tarek ereq   2:06:20
263 8134 Aleksander Skøyeneie   2:06:30
264 13029 Egil Heiner Graver Heistø   2:06:55
265 6256 Ken Atle Sørlie Klubb Ludo 2:07:34
266 20171 Stian Kristiansen   2:07:47
267 18052 Finn Gulliksen   2:08:50
268 5292 Feras Gharbawi   2:09:58
269 16273 Pål Niclas Vestli Rakkestad Sykkelklubb 2:11:15
270 21071 Bettina Zahl Jenssen Team Egermoen brygghus 2:11:17
271 20202 Omid Taheri   2:11:21
272 17217 Pål Marius Bjørnstad   2:11:28
273 13106 Chris Gati Team Sparebanken Møre 2:12:13
274 20186 Damir Dunderovic   2:12:31
275 17110 Bjørgolfur Stefansson Forsvaret 2:12:36
276 8092 Steinar Lindtvedt BABA GANOUSH 2:12:53
277 18134 Torben Stachowski   2:12:58
278 20169 Anders Aigård   2:13:25
279 16035 Erich Nau   2:14:27
280 17094 Leif Røyseng Eikebråten IL 2:14:46
281 21129 Henrik Sivertsen Team Egermoen brygghus 2:15:45
282 23033 Terje Hals   2:15:52
283 18082 Jørn Atle Kjeksrud THINSO 2:16:05
284 9033 Fredrik Fange   2:18:56
285 20107 Ronnie Selstø   2:19:26
286 7251 Daniel Wibe Kullblikk   2:19:50
287 17171 Christian Tryti   2:21:25
288 12157 Torstein Stangeland Husås   2:22:03
289 18198 Anders Wold Frambu BIL 2:23:12
290 20069 Tor Erling Lundberg   2:24:16
291 7112 Alf Marius Sæther Sæther Elektriske BIL 2:26:06
292 8111 Lars Kristian  Nymoen Elekriker'n Lillehammer 2:27:29
293 22057 Odd Vegar Olsen Vestre Trysil IL 2:31:19
294 22072 Kjetil Viklund Team Viklund 2:37:20
295 11111 Eirik  Kvernevik   2:38:37
296 24015 Stig Dukene   2:44:44
297 20205 Lars Kristian Staalesen   3:08:56


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +