Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Menn 35-39 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 101 Ronny Losoa Modum FIK 1:13:03,6
2 26 Inge Hasund Bøler IF Friidrett 1:14:57,6
3 53 Pål Oraug Varteig IL 1:17:06,5
4 67 Fredrik Smith Oslo Byggentreprenør A/S 1:20:01,4
5 1185 Marius Wikstrøm Ringsaker OK/Norconsult BIL 1:20:51
6 45 Rune Nordgård   1:20:53,9
7 1130 Bjørn Egil Nordseth Gjøvik friidretsklubb 1:21:22
8 165 Espen Almlid   1:21:36,0
9 24 Andreas Garder Olsen Fredrikstad Kvernhuset BIL 1:22:21,2
10 113 Håvard Ellefsen   1:22:30,9
11 135 Geir Sandbakken Skogli 1:22:59,8
12 63 Ola Sisselberg Team Tirsdagsintervallen 1:23:56,7
13 1272 Roger Rostadmo Telle-Hansen BDO/Team Fjelluft 1:24:33
14 44 Henning Mortensen ASKO Hedmark/Team Sportsmanden 1:24:45,9
15 1054 Kim Finsrud Team Sport1 Lillehammer 1:25:10
16 1049 Vegar Enlid   1:25:25
17 4089 Terje Linnerud Talentenes Bakgård 1:25:30
18 1018 Tony Bjørnbakken   1:25:31
18 1166 Sverre Stræth Moss Skiklubb / Veidekke 1:25:31
20 1262 Anders Westvold Team Skigo/Apotek 1 1:25:33
21 21 Knut Harald Flesvik   1:25:46,7
22 1176 Sigve M. Tonstad Volkswagen 1:26:05
23 1202 Thomas Kjetland Leica Geosystems 1:26:09
24 1077 Trygve Haugnæss   1:26:14
25 1162 Kai Solem Åslia skilag 1:26:42
26 1011 Tor Erik Berg Vind IL 1:26:51
27 1010 Lars Petter Berg Fet Skiklubb OBIL 1:26:52
28 190 Tomas Holmestad   1:27:23,6
29 1107 Stian Krog FIK Ren-Eng 1:27:26
30 1084 Tore Hovemoen Bouvet 1:27:37
31 1079 Anders Lundli   1:28:03
32 1021 Lars Marius Bjørneseth Funky Footwork 1:28:21
33 1092 Jan Jevne Nittedal Banquet Racers 1:28:36
34 1261 Giert Von Der Lippe   1:28:40
35 1245 Stefan Myhrer Nord Odal IL 1:28:53
36 3049 Roy Ingar Hansen Kongsberg Defence & Aerospace 1:29:00
37 1219 Ivar Stubkjær Nittedal Banquet Racers 1:29:09
38 1147 Hans Røragen BOC / JM Norge 1:29:13
39 3107 Steinar Muggerud Eidsvold Værks Skiklub 1:29:17
40 2202 Hans Petter Fjeld Lesja IL 1:29:19
41 3088 Vegar Lie   1:29:30
42 4194 Svein-Åge Karlsen Felleskjøpet Kambo 1:29:32
43 1170 Kristian Sørli Rustad IL 1:29:42
44 1005 Thomas Ole Andersen Saanti Sijte 1:29:59
45 1015 Sigurd Bergkvist   1:30:23
46 8174 Kenneth Ingebrigtsen Melbo IL 1:30:57
47 4025 Håvard Ellingsen   1:30:58
48 5192 Ivar Kufås Aktiv mot kreft 1:31:03
49 2207 Stian Nedrelid Team Ghost Volda 1:31:06
50 3106 Vegard Mortensen Vasastakerne / OSL BIL 1:31:34
51 1085 Dag Ole Huseby Haveråsbakken ski og jogg 1:31:41
52 4099 Espen Mellemstad   1:31:49
53 4151 Atle Solsrud Talentenes Bakgård 1:32:00
54 2043 Dag Undseth Hagen E-Team 1:32:03
55 2042 Jan Erik Grinde St Olavs Hospital/ NTNU 1:32:27
56 3074 Øyvind Jensen JOH BIRKEN TEAM 1:32:30
57 5180 Hans-Jørgen Dårstad   1:33:00
58 7060 Steinar Lund Bjørkelangen Sf 1:33:15
59 3118 Thom - Arne Norheim Eidsvold Værks Skiklub 1:33:19
60 3141 Ragnar Semundseth Aktiv mot kreft 1:33:40
61 4095 Fredrik Malmgren   1:33:50
62 1117 Stian Mjøsund SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 1:33:51
63 8205 Snorre Jensen Oppegård IL 1:34:01
64 2065 Thor Kristian Høimoen Team Tullett 1:34:04
65 6287 Morten Aas Privat 1:34:06
66 4247 Ole Østbakken Østbakken AS 1:34:09
67 3221 Dag Roar Lie   1:34:16
68 5039 Anders Fossum Tine brumunddal 1:34:17
69 4189 Henrik Guii-Larsen Gode venners lag 1:34:18
70 5133 Torleif Seielstad Team Gausdal Landhandleri 1:34:28
71 2062 Jon Magne Hoseth braatt2 1:34:30
72 2040 Runar Gretland Hovdebygda IL 1:34:31
73 4067 Ronny Thomas Jenssen SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 1:34:40
74 3267 Lars  Woldsengen   1:34:48
75 5107 Trond Helge Myrvang Volkswagen 440 1:34:59
76 8268 Øyvin Kvaale   1:35:05
77 5155 Andre Teksum   1:35:08
78 1208 Helge Rygh Røstbø   1:35:09
79 5004 Kenneth Aschehoug Aktiv mot kreft 1:35:11
80 7062 Sverre Lundemo   1:35:29
81 3156 Hogne Søholt Ørsta il/Mork Rehab.senter 1:35:40
82 2104 Andreas Kristian Moen Søndre Ål Sportsklubb 1:35:44
83 4116 Magnus Olsen   1:35:48
84 8181 Kristian Hovde Liland SkiLøperne 1:35:50
85 4023 Roger Tangen Norcem/Leca/Bygg.no 1:36:11
86 6064 Vidar Hoff   1:36:27
87 4019 Øivind Bystrøm   1:36:30
88 1263 Tom Christian Aasen Mjøndalen IF 1:36:43
89 6269 Even Tvedt   1:36:44
90 5256 Ole Lerstøl-Olsen UVIL 1:36:48
91 5021 Jan Alfred Borgenvik Min Finans Partner AS 1:36:50
92 4107 Even Myrheim Emblem IL - Fotball 1:36:59
93 3124 Pål Aril Olsen Team Sport 1 Lillehammer 1:37:09
94 5238 Dag Jarle Aa Hovdebygda IL 1:37:15
95 7259 Olaf Sletner KPP runners 1:37:21
96 5115 Bjørn Egil Nygaard   1:37:24
97 4243 Kenneth Pham Siv Ing CK AS 1:37:25
98 4141 Stian Skogstad   1:37:37
98 11200 Geir Sletto   1:37:37
100 7151 Marcus Josefsson fitfactory Oslo 1:37:38
101 7184 Tommy Frantzvåg   1:37:43
102 2221 Jostein Raknes Statoil BIL 1:37:51
102 6284 Roger Øverland IT Partner Møre Bedriftsidrettslag 1:37:51
104 9236 Thomas Høystad   1:38:13
105 6260 Amund Thorud   1:38:23
106 11157 Per Martin Norheim-Martinsen   1:38:26
107 2251 Christopher Michelsen   1:38:42
108 6202 Thorleif Robertson   1:39:07
109 8209 Per Torgal Senderud Lillehammer Skiklub 1:39:09
109 3017 Trond Brufladt Heistad Fysioterapi 1:39:09
111 8150 Dag Sølvberg   1:39:14
112 5015 Stian Bjerke Apotek 1 1:39:24
113 4210 Erik Platek Granli IL 1:40:10
114 5139 Hans Andreas Slette Volkswagen 400 1:40:16
115 7244 Roger Eklund Totenåsen Løp 1:40:21
116 6126 Lars Rustad Johansen   1:40:23
117 2247 Espen Flengsrud   1:40:30
118 5027 Werner Dybvik Sykkel & Pils 1:40:33
119 6049 Lars Kristoffer Eggen N.Trysil I L 1:40:43
120 8240 Stian Myrland   1:40:45
121 2081 Bjørn Kjærnstad   1:40:47
122 5177 Knut Åge Bjerke Family Sportsclub 1:40:51
122 4155 Trond Hugo Stenseth HHC 1:40:51
124 10069 Morten Nordhagen Luftkrigsskolen 1:41:01
125 7262 Ingar Kristiansen Søre Osen IL 1:41:14
126 23119 Espen Brentebråten   1:41:38
126 6085 Hermod Teigen   1:41:38
128 8267 Marcus Forsbacka   1:42:01
129 6082 Jon Guthu   1:42:40
130 11060 Bjørn-Tore Gulbrandsen   1:42:48
131 4115 Andrè Oldebråten Krampa IL 1:42:51
132 9240 Per-Ivar Nikolaisen Shifter Media 1:42:56
133 7270 Ola Braaten OBOS 1:43:23
134 12167 Anders Almstrøm Team strømmern 1:43:28
135 4119 Anders Opås Talentenes Bakgård 1:43:31
136 7277 Håkon Fosserud   1:43:44
137 5062 Jørn Øveraas Akershus Elektro 1:43:46
138 5097 Tor Anton Bjørge Volkswagen 1:43:47
139 3077 Andre Johansen Team Johansen 1:44:01
140 3261 Rune Svane Team Superselma 1:44:03
141 9166 Eirik Nilsen   1:44:13
142 15288 Espen Viddal Molde C 1:44:17
143 6282 Åge Øverjordet   1:44:33
144 7198 Øyvind Skjellerud Raufoss Il langrenn 1:44:42
145 10035 Marius Kampen  Engevold Lyn Ski 1:44:53
146 5075 Jon Kjenseth Heming 1:45:18
147 8089 Per-Christian Lillebø   1:45:24
148 5189 Leif Ingholm   1:46:12
149 16060 Robert Mikkelson Espeland   1:46:19
150 16132 Tommy Andre Kirkeng Østbygda IL 1:46:20
151 10294 Emil Andre Sæther   1:46:25
152 8256 Håvard Juliussen Hvam IL 1:46:32
152 7073 Dag Andre Nilsen Høgskolen i Hedmark 1:46:32
154 11274 Lars Ivar Olsen Volkswagen 001 1:46:49
155 17071 Martin Moen   1:46:53
156 2223 Arne Røste Ringsaker OK/Eidsiva BIL 1:47:08
157 9229 Cato Bruvik   1:47:27
158 7215 Vegard Halveg   1:47:48
159 16265 Per Ole Toresen Støttestrømpe IL 1:47:50
159 1220 Stig Rune Øyra   1:47:50
161 7266 Lars Kristian Klemetsaune Utgård Forsvaret 1:47:51
162 10241 Øivind Stokland IL Tempo 1:47:54
163 14006 Ole Jacob Bjerke Ulefosesco 1:48:00
164 11185 Leif Håvard Røstad   1:48:14
165 14055 Rune Johansen   1:48:17
166 11236 Jon Tømte Lillehammer Frisbeeklubb 1:48:23
167 16191 Roy Kenneth Kämpe   1:48:25
168 4105 Marius Chr. Müller Kolbukameratene IL 1:48:43
169 16039 Trond Christensen Aktiv mot kreft 1:48:46
170 16296 Arve Krogsethagen Fjell og sykkelservice 1:48:56
171 7056 Stig Lau   1:49:09
172 11225 Runar Svåsand   1:49:15
173 6136 Vegard Brude Wærås Lillehammer Skiklub 1:49:22
174 10103 Øystein Knauserud   1:49:50
175 15160 Håvard Sande   1:49:51
175 4098 Erik Mellem Undelstad Vest IL 1:49:51
177 9105 John Olav Ofstad   1:49:54
178 12099 Børge Torvik   1:50:02
179 16188 Ståle Sumstad Pedersen   1:50:29
180 8071 Benjamin Karlsen TIMEkspressen linje1 1:50:50
180 9147 Hjorleifur Waagfjord   1:50:50
182 14008 Jon-Kristian Ruiz Bruheim Kirkens bymisjon Drammen 1:50:54
182 14008 Jon Kristian Ruiz Bruheim Kirkens bymisjon Drammen 1:50:54
184 15296 Ole Christian Bekken   1:51:05
185 14134 Hans Sverre Hansen-Gaard Aktiv mot kreft/Sjukt Sprek 1:51:11
186 13028 Thomas Haug Nordic Choice Hotels 1:51:18
187 6072 Tom Kenneth Sandvold RingAlm 1:51:29
188 10247 Torkil Munkhaugen Heimdal IT 1:51:54
189 3023 Arild Dahl Tine brumunddal 1:52:10
190 12066 Jostein Ovrum Kirkens bymisjon Drammen 1:52:32
191 8168 Torgeir Håkon Elstad TPIL 1:52:39
192 8155 Sindre Volden   1:52:48
193 10174 Ole Sundsrud Forsvaret 1:52:49
194 8006 Johan Andén BBC 1:53:03
195 11139 Øyvind Klethagen   1:53:09
196 6243 Jan Terje Strømsæther   1:53:10
197 15218 Rune Løsnesløkken Kiwi Biri 1:53:14
198 11152 Odd-Arne Berglund Nilsen Gym2000AS 1:53:28
199 12147 Sigurd Solbrække Dybing   1:53:43
200 14168 Christer Jensen Jalund Velo 1:53:59
201 15144 Joel Payling   1:54:00
202 17139 Lars - Anders Gulbrandsen DnB 1:54:08
202 18232 Christian Pettersen   1:54:08
204 4257 Kjell Erik  Dahl   1:54:09
205 10087 Fredrik Otterstad Hernes Tjokk og Halt 1:54:18
206 13020 Anders Fossum Team Sliten 1:54:19
207 18233 Henrik Sollien Ramberg   1:54:25
208 5011 Odd Egil Bergaust Evry BIL 1:54:39
209 12069 Terje Rust   1:54:53
210 15115 Peer Morten Løchting Team Hauken 1:54:58
211 12158 Einar Svartbekk   1:55:10
211 5009 Per Eilef Koslung   1:55:10
213 15222 Lasse Nilsen   1:55:17
214 11156 Håvard Nordahl   1:55:21
215 13113 Piotr Laskowski Den Danske løbeklub 1:55:28
216 9128 Svenn Erik Sørum Datametrix 1:55:32
217 17236 Robert Steigedal Nordre Land IL 1:55:39
218 17138 Geir Arne Engebakken Volvo Maskin AS 1:55:57
219 13038 Roger Johansen Team Optimist 1:56:07
220 13118 Roger Muldbakken Sporveien 1:56:09
221 18200 Nils Gustav Hungnes   1:56:46
222 23123 Kjetil Grun Palitus LK 1:56:57
223 8144 Bjørnar Stensvold   1:57:13
223 14149 Kristian Waagan   1:57:13
225 20031 Stian Ekornhol   1:57:25
226 12020 Brede Fosshaug Badboys 1:57:38
226 16180 Thomas Olsen   1:57:38
228 11180 Leif Arne Romsås   1:57:47
229 11187 Gunnar Sandnes   1:57:48
230 19155 Espen Haug Reinertsen Kløfta 1:58:05
231 10108 Håkon Lerberg   1:58:10
232 20049 Per Christian Holmlund   1:58:12
233 12078 Lasse Skaret Oppakermoen il 1:58:17
234 12169 Andre Arnesen   1:58:20
235 7290 Joakim Kobbevik   1:58:27
236 17184 Jostein Dingstad Jørgensen   1:58:33
237 16177 Karl Olausen   1:58:41
238 16046 Vegard Eid Acto T&T 1:58:46
239 13052 Espen Lauvstad HandiCare 1:58:50
240 12077 Stig-Atle Simenstad Vingrom Blue Devils 1:59:41
241 11223 Fredrik Løke   1:59:50
242 16186 Jørgen André Pedersen   2:00:07
243 16256 Hans-Petter Sørhagen Soltun 2:00:17
243 22045 Jared Mcfadzean   2:00:17
245 21082 Tormod Kruger Lyn Ski 2:00:18
246 12052 Ole Lindekleiv FK Vigør 2:00:32
247 13155 Morten Bakken   2:00:34
248 15274 Bjørn Ove Asprem Molde C 2:00:41
249 9120 morten stevnebø   2:01:01
250 16239 Fredrik Strand Forsvaret 2:01:19
251 13042 Kåre Andreas Knudsen Talentenes Bakgård 2:01:45
252 15133 Tommy Nilsen Setskog IF 2:02:01
253 10263 Kim Haugen   2:02:34
254 17023 Kenneth Fagerheim   2:03:10
255 11004 André Sjåsæt   2:03:13
256 20110 Henning Brenhoel Skjeie   2:03:43
257 17019 Bjørn Amund Enebo   2:04:05
258 19199 Knut Deram Knekk og brekk IF 2:04:41
259 16172 Remi  Næs   2:04:52
260 11037 Hans Kristian Enge   2:05:09
261 18223 Hans Kristian Vear Team ProffCom 2:05:46
262 9234 Stig Kjartan Eliassen   2:05:54
263 22006 Ivar Asbjørn Bredesen Oslo Handicapidrettslag 2:06:02
264 14089 Audun Rydmark Svømmeklubbens fineste 2:06:20
265 19021 Eirik Øverland Dischler   2:07:01
266 18118 Bjørn Røsåsen   2:07:26
267 21172 Øyvind Skagestad   2:07:36
268 19124 Årstein Stråbø   2:07:47
269 24026 Thomas Ganberg Kirkens bymisjon Drammen 2:09:48
270 24049 Henning Kværnø   2:10:08
271 15089 Thomas Karlsen Horneberg Bygg 2:10:14
272 21055 Petter Niklasson Hagen Team FlashGordon 2:11:13
273 21072 Fredrik Zahl Jenssen Team Egermoen brygghus 2:11:36
274 17187 Øystein Herfindal   2:11:50
275 14158 Olav R. Søbakk Böleraasen Sportsverband 2:12:01
276 10188 Halvor Krossen   2:12:22
277 15186 Lars Kruse Sørensen   2:13:02
278 12030 Sven E. Snippen   2:13:08
279 4197 Erik Lampe UNIT4 BIL 2:13:13
280 16281 Kyrre Walle Molde C 2:13:21
281 23045 Johannes Hoff Holmedahl Aurskog-Høland friidrett 2:13:59
282 16101 Tore Henriksen   2:14:14
283 20037 Simen Finsrud   2:14:16
284 11137 Alf Stian Mauritz   2:14:42
284 11148 Jørn Nergård   2:14:42
286 19154 Magnus Myrheim   2:14:58
287 22103 Bjørn Tennø   2:15:07
288 15187 Reidar Trønnes Volkswagen 017 2:15:38
289 19002 Stig O Alstad Kløfta 2:16:15
290 16059 Bente Eriksen Sund   2:18:35
291 21075 Åsmund Johansen   2:20:19
292 22056 Bjørnar Olsen Kirkens bymisjon Drammen 2:21:46
293 20201 Jon Nikolai Rønningen Accountor 2:22:58
294 18156 Tore Tronerud Team ProffCom 2:23:22
295 11263 Yngve Davidsen Volkswagen 001 2:25:09
296 22022 Ketil Gjerde Evry BIL 2:25:52
297 22065 Frode Sæbønes Kirkens bymisjon Drammen 2:25:55
298 13168 Bjørn Terje Guttersrud Talentenes Bakgård 2:29:53
299 12014 Anders Burås   2:33:18
300 12035 Terje L. Dreier   2:33:30
301 21165 Jens Christian Blix IL høy puls og lav intensitet 2:34:22
302 17228 Stian Rønning   2:40:08
303 14175 Marius Eriksen   2:40:39
304 21000 Stian Aga Veidekke BIL 2:40:54
305 16194 Stefan Fiß   3:15:29


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +