Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Menn 40-44 år

Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 40-44 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 169 Anders Stenbrenden Kluge Advokatfirma 1:15:49,2
2 99 Bent Olav Aamodt Fredrikstad Skiklubb 1:16:23,3
3 48 Jon Olsen Lørenskog Fil/Oslo Sportslager 1:19:05,2
4 1172 Kristian Thon Team Klabauter 1:19:43
5 162 Peder Figenbaum   1:20:11,9
6 93 Runar Sannerud Team Sportsmanden/ Team Sannerud 1:20:28,6
7 1072 Ole André Hagen Rustad IL 1:20:55
8 35 Ole Petter Kjerkreit   1:21:18,5
9 1080 Håvard Holmedal Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:21:27
10 1051 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL/Team Synnfjell 1:21:40
11 38 Rune Kvikstad Gjøvik Treningssenter 1:21:58,9
12 73 Roger Thompson Driv IL / Team Sportsmanden 1:21:59,9
13 22 Clemet Fougner SK Rye 1:22:46,3
14 159 Trond Hansen Sk Vidar 1:22:57,2
15 2017 Odd Egil Brobakk Støren Spkl 1:23:12
16 2004 Lars Helge Andersen Raufoss IL / benteler bil 1:23:16
17 111 Odd Arnvid Bollingmo Raufoss friidrett 1:23:19,5
18 1115 Audun Marken PwC 1:23:41
19 1132 Morten Omland Kjelsås IL 1:23:46
20 3234 Terje Myhre Ringebu/Fåvang 1:23:52
21 1175 Kenneth Tofthagen   1:24:04
22 1164 Tormod Strand Forsvaret 1:24:08
23 1287 Emil Haug   1:24:14
24 1158 Thomas Skjærbekk   1:24:30
25 3254 Trond Kjeldsberg Vind IL 1:24:46
26 6294 Jon Gerhard Løvendal Løpegruppa Løplabbet Drammen 1:25:12
27 1277 Olav Holter   1:25:24
28 2123 Johnny Riise Hovdebygda IL 1:25:30
29 144 Vidar Igeltjørn   1:25:32,5
30 1253 Svein Åge Brække Veldre Friidrett 1:25:37
31 1096 Rune Killi Otta IL 1:25:44
32 2060 Kjetil Holm Heming 1:25:58
33 1174 Pål-Andre Thorsby Nesodden SK 1:26:09
34 2218 Truls Hansen   1:26:25
35 2173 Kenneth Bilstad Vang o-lag 1:26:37
36 27 Endre Hjelseth Ottestad IL 1:26:37,6
37 57 Cato Ryste Volda 1:26:42,7
38 1178 Thomas Tronstad OBOS 1:26:44
39 6250 philippe szygenda   1:26:45
40 2057 Preben Henriksen   1:26:57
41 2126 Christian Røe IL snøhetta 1:27:12
42 2165 Lars Øy   1:27:15
43 4041 Geir Inge Gundersen SSB 1:27:45
43 1061 Malvin Fremmerlid Volda 1:27:45
45 1227 Knut Kongshaug Kårvåg IL 1:28:37
46 1141 Henning Roland Haltepinkene 1:28:38
46 1093 Lars Erik Andersen Kirkens bymisjon Drammen 1:28:38
48 1155 Tom Skar Skar 1:28:50
49 2180 Kenneth Hertaas Haugeråsen IL 1:29:00
50 4100 Øystein Milli Eidsvold Værks Skiklub 1:29:01
51 1052 Ronny Feet Bjønndal Sporting Team 1:29:05
52 3035 Arnstein FIkkan Byaasen Skiklubb 1:29:07
53 3016 Kenneth Breen Rambøll 1:29:15
54 3143 Øystein Simonsen trøsken il 1:29:32
55 2064 Bjørn Thomas Hultberg Volkswagen 535 1:29:34
56 3063 Geir André Holum-Jakobsen Næroset IL/Team Parkettpartner 1:29:47
57 3064 Morten Hæhre Modum FIK 1:29:53
58 3212 Preben Hofstedt-Moe Runar 1:29:55
59 1167 Kjell Magne Sunde Lillehammer Sportell / Swix Sport 1:30:02
60 3033 Inge Erlimo   1:30:05
61 3259 Torleif Sandnes Capture 1:30:06
62 1146 Steinar Røe Byåsen IL/Skanska Aktiv 1:30:10
63 9198 Anders Rønnevig Røa 1:30:24
64 2034 Frode Farstad Vind IL 1:30:32
65 4129 Bjørn Risebrobakken Eidsvold Værks Skiklub/G-Sport Kløfta 1:30:34
66 1091 Frode Jevne PWC Bil 1:30:38
67 1127 Rune Nordengen Lyn Ski 1:30:41
68 1143 Tron Rustadbakken   1:30:42
69 1089 Jan Erlend Innselset Norcem/Leca/Bygg.no 1:30:49
69 3025 Thomas Danielsen   1:30:49
71 3213 Erik Kaldheim Vindafjord IL 1:30:58
72 2095 Fritjof Loen   1:31:00
73 2179 Jan Grov Florø Løpeklubb 1:31:11
74 3193 Johannes-Henrik Myrmel   1:31:13
74 3240 Sigurd Syrdal Gjensidige Sport 1:31:13
76 1197 Frode Hansen Romerike Ultraløperklubb/ Forsvarsbygg bedriftsidrettslag 1:31:25
77 2031 Nils Ivar Krog Enger NIKE Konsulenttjenester AS 1:31:43
78 3002 Henning Engen Andersen Rogne il 1:31:48
79 2205 Håkon Imbsen   1:31:51
80 2113 Lars Hugo Braadland Olsen UNIT4 BIL / Lørenskog FIL 1:31:52
81 3041 Jo Christer Frysjøenden BKOK 1:32:01
82 6068 Stig Framnes Rustad IL 1:32:14
83 2206 Thomas Langseth Nordic Ski Team 1:32:17
83 1073 Petter Halvorsen Corporate Communications 1:32:17
85 5146 Pål Stenberg   1:32:22
86 2001 Espen Andersen Entomed Norge AS/ Team Includia 1:32:30
86 2191 Jostein Valan Røros 1:32:30
88 2078 Shaher Yar Khan Orkla/Maxim 1:32:37
89 4254 Henrik Bleken Rud Vang OL 1:32:41
90 1007 Kjetil Ask Nittedal Banquet Racers 1:32:59
91 4053 Anders Hevrøy Ringkollen Skiklubb 1:33:00
92 2203 Per Magnus Haram   1:33:01
93 4013 Ole Martin Bollandsås Rustad IL 1:33:03
93 2076 Hans Olaf Kalsveen Forsvaret 1:33:03
95 4048 Svenn-Ivar Svendsen   1:33:12
96 3170 Sten Aagaard Rasmussen Emblem IL 1:33:19
96 4213 Anders Hansen Kafteins Corner 1:33:19
98 4072 Kurt Jordnes   1:33:22
99 4144 Olve Slind Sysco AS 1:33:23
100 3201 Paul Aksel Authen Båstad IL Ski 1:33:24
101 4148 Kristian Solbu NOTEAM 1:33:25
101 1006 Kjell Annexstad Totenåsenløp 1:33:25
101 4143 Pål Harald Fagertun Slemdal Team SEB 1:33:25
104 1224 Thomas Pedersen Tine brumunddal 1:33:28
105 157 Lars Henri Myrer   1:33:30,3
106 2208 Øystein Rognerud Volkswagen/Vaaler IF 1:33:36
106 2192 Henning Aasen Vaaler IF 1:33:36
108 1180 Lars Velund Volkswagen / BIF 3 1:33:47
109 3241 Dag Ulven Fjellpulken 1:33:50
110 3159 Bernt P. Tennstrand Team sport 1 Lillehammer / Mesnali skilag 1:33:55
111 2024 Sindre Bårdseng Vang Skiløperforening 1:33:59
112 9223 Knut Ivar Vestli Fjellet IL/ ECO BIL 1:34:00
113 10019 Jan Widar Brekken Storvik as 1:34:06
114 3079 Rollef Johansen   1:34:14
115 3232 Andreas Laustsen Laustsen Elektro 1:34:18
116 2167 Atle Aas Tversoglangs, Eidsvoll 1:34:28
117 4198 Pål Robert Lystad   1:34:30
118 4123 Paal Kenneth Pedersen Kirkekaffens Venner 1:34:40
119 4135 Kristian Tollan Seiersten Dbr 1:34:45
120 3174 Vegard Rynning Aasen   1:34:47
121 4059 Rune Udnæseth Holsve Lørenskog cykleklubb 1:34:54
122 3229 Karl-Olaf Høntorp Oppegård IL 1:35:02
123 4187 Audun Folkedal ÅL IL 1:35:06
124 4058 Rune Holmen Halmsås & Omegn 1:35:07
125 5140 Geir Ole Sletten Hydro Oslo BIL 1:35:10
126 2073 Karl-Petter Johansen Norcem/Leca/Bygg.no 1:35:12
127 3096 Jan Kristian Lygre Aas-Jakobsen 1:35:15
128 3206 Marius Bonnevie Bauer Media 1:35:19
129 6286 Arne Aas Jansrud Racingclub 1:36:01
129 2134 Geir Skjolden Nes Ski 1:36:01
131 6033 Kim Bratteli Østbygda IL 1:36:03
131 5233 Asle Finnesand Forsvaret 1:36:03
133 5285 Andreas Ramberg Gjelleråsen 1:36:21
134 2008 Vidar Aunli Steinkjer Skiklubb 1:36:24
135 3190 Lars Even Markerud Lismarka Skilag/TeamSport1Lillehammer 1:36:27
136 4103 Frode Mycklebye Hafslund BIL 1:36:30
137 5049 Trond Egil Bræin Hagnæss Team Jumbo 1:36:32
138 8146 Ørjan Strand   1:36:44
139 8044 Nicolay Friis   1:37:00
140 1075 Rune Hansen Snertingdal If Ski 1:37:23
141 15171 Helge Grenager Solheim Rustad IL 1:37:24
142 9106 Lars Reinsborg   1:37:25
143 13181 Espen Dåsvand Nets Active 1:37:27
144 6024 Jan-Petter Bjørnevik Dalebrand 1:37:28
145 5003 Leif-Hermann Arntsen Nittedal Banquet Racers/Nittedal IL 1:37:35
146 10074 Thomas Holm   1:37:42
147 7239 Lars Aurtande   1:37:43
147 6083 Kristian Gaarder Lensbygda Sportsklubb 1:37:43
149 4231 Morten Strandsveen Team fønix 1:37:52
150 5103 Thomas Melby SpeedMonster IL 1:37:54
151 5266 Anders Aasen VN Link AS 1:38:10
152 6093 Martin Hay   1:38:19
153 8019 Rune Blikø Barteland Extreme 1:38:21
154 5036 Vidar Evensen Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 1:38:31
155 5276 Espen Jensehaugen Røa IL 1:38:51
156 5164 Trond Vårvik TILLER 1:39:08
157 4012 Håvard Boldvik Mjøsa Triathlon / Ottestad Sykkel 1:39:09
158 4226 Erik Krogstie   1:39:10
159 4159 Vidar Sveen Hafslund BIL 1:39:14
160 2090 Atle Larsen EFC 1:39:19
161 4055 Allan Hjorth Jørgensen Gol Il 1:39:22
162 8020 Torbjørn Blomsnes Nexans Langhus 1:39:26
163 4218 Lars Kleiven   1:39:28
164 5207 Frode Sæther   1:39:35
165 10127 Kåre  Solhjell   1:39:46
165 10199 Nicolai Wahl FINN.no 1:39:46
167 5185 Rune Goddokken PFT 1:39:49
168 4068 Espen Jernberg Kjelsås IL 1:39:50
169 7243 Geir Brønmo Lille Rankleiv 1:39:55
170 6167 Nils Kjøsnes Villa Tilsammans 1:39:57
170 7109 Arild Stuldalen Biri pjall og pedal 1:39:57
172 7248 Jarle Sperre Hermansen Volkswagen 535 1:39:58
173 4028 Rasmus Evrin Bækkelagets SK 1:40:00
174 6087 Geir Normann Hansen   1:40:02
175 10048 Øyvind Håheim Mortens ølsmakerklubb 1:40:04
176 9167 Ivar Opdal   1:40:14
177 4160 Thomas Svensen Sløyfa 1:40:20
178 7077 Eirik Næss Stamina 1:40:21
179 3194 Ole Kristian Narmo Moss skiklubb 1:40:25
180 3250 Sjur Ellingsen Danske Bank/Asker Skiklubb 1:40:30
181 3158 Tore Tellum Stor-Elvdal Syklubb 1:40:36
182 5099 Mattias Lövkvist Set sail if 1:40:48
183 4152 Jose Souto   1:40:52
184 7152 Arve Karlsson Kjelsås IL 1:40:53
185 4082 Magnus Langlien Entreprenørservice 1:40:59
185 3084 Ronny Kiss   1:40:59
185 8119 Ole Anders Ruud Søre Ål IL 1:40:59
188 7208 Tor Bådshaug Rustad IL 1:41:19
189 6227 Tor Skurdal   1:41:21
190 8008 Alexander Minge Thøgersen   1:41:33
191 5127 Vebjørn Rusten Lier IL, Norgesgruppen 1:41:34
192 7035 Tor Inge Hegvold   1:41:38
193 8138 Norvald Soleng   1:41:49
194 9036 Kristjan Flosason   1:41:50
195 5054 Erik Haugen Næroset IL 1:41:58
196 16028 Frank Ove Blomvik Ørskog sykkelklubb 1:42:00
197 3071 Jan Anders Istad Asker Skiklubb 1:42:06
197 3022 Frank Bendiksen   1:42:06
199 9139 Rogier Van ''T Kruijs Nes sportsklubb 1:42:08
200 5129 Trond Røstadstuen Eina Sk 1:42:16
201 13109 André Holvik   1:42:18
202 12183 Jon Magne Sæbbe Statoil BIL 1:42:19
203 8211 Kjell Graasten Borgen IL 1:42:38
204 4042 Kjetil Gundersen Bama Storkjøkken 1:42:47
205 10155 Stian Setnes-Haugen   1:42:48
206 9212 Helge Kjørvik Vestnes/Varfjell 1:42:50
207 5130 Bendik Andreas Sagsveen FFI BIL 1:43:00
208 5202 Oscar Ramirez Norcem/Leca/Bygg.no 1:43:07
209 14150 Tor Morten Ytterås Jonsvatnet 1:43:09
210 9163 Lasse Johansen   1:43:12
211 9173 Rune Kværndal Totens Sparebank BIL 1:43:21
212 5198 Svein Martinsen Smøla Sykkelklubb / Morefish 1:43:29
213 7229 Ian Roche Statkraft 1:43:30
214 6037 Bjørn Brynhildsvoll Sparebanken Hedmark / Vang skiløperforening 1:43:42
215 6089 Frank Vegar L. Hanssen   1:43:44
216 6154 Kenneth Lindstad Gresvig BIL 1:43:47
217 6266 Anders Tronbøl Sparebanken Hedmark 1:43:48
218 3030 Jo Ellingsen Runar IL 1:44:00
219 10040 Dan Eriksson   1:44:03
220 4217 Per Ivar Hoelsengen Raumnes & Årnes IL 1:44:07
221 6100 Dan Henriksen   1:44:08
222 3178 Terje Børresen   1:44:13
223 2201 Ole Benny Eriksmoen Moelven Våler BIL 1:44:28
224 8250 Anders Skaslien   1:44:29
225 1135 Morten Parthaugen Torpa Ski 1:44:31
226 8000 Ronny Abeltun Team Abeltun 1:44:37
227 7225 Torbjørn Mæhlum Norsk Luftambulanse BIL / SPORTSEN IL 1:44:42
228 10242 Christian Østlie Team Tirsdagsintervallen 1:44:44
229 7007 Mathias Berntsen Kragskogen Harriers 1:44:54
230 8223 Christer Arnesen   1:45:05
231 10245 Lars Eivind Kreken Bækkelagets Sportsklub 1:45:14
232 4134 Finn Håkon Rødland KISS ARMY NORWAY 1:45:22
233 15064 Bjørn Ketil Hansen Sarpsborg O-lag 1:45:47
234 6174 Tobias Ness   1:46:11
235 6096 Øyvind Helland   1:46:26
236 11015 Ole Andreas Bergli   1:46:36
237 23030 Jörgen Gustavsson   1:46:48
238 24039 Eirik Horst Team Superselma 1:46:52
239 7036 Dag Storm Henriksen Lensevegen løpeforening 1:46:56
240 9192 Jørn Dragerengen Reinsvoll IF 1:47:09
241 10190 Morten Tvedt Trondheim klatreklubb 1:47:11
242 8065 Marius Jensen   1:47:21
243 10235 Sven Ivar Sanstøl   1:47:38
244 3266 Tore Kristiansen Arnestad 1:47:43
245 8112 Tor Næsset Undelstad Vest IL 1:47:50
245 5006 Pål Jørgen Bakke DnB 1:47:50
247 13132 Harald Sten Hatlen   1:48:10
248 16185 Jerzy Pecak Totenåsen Løp 1:48:11
249 18095 Ola Moheim Hvam IL 1:48:17
250 15027 Bjørn Breistein   1:48:28
251 9115 Simen Simensen Tolga IL 1:48:40
252 11161 Richard Næss   1:48:50
253 6299 Trond Ljoså Team Gossen 1:48:51
253 14161 Per Håvard Isachsen Reinsvoll IF / Benteler BIL 1:48:51
255 11092 Roar Danielsberg   1:48:52
256 7124 Rune Tommelstad Sagstuåa Skilag 1:49:01
257 16160 Roy Kjørnes   1:49:03
258 13105 Jonas Flink   1:49:04
259 10010 Kyrre Hansen   1:49:09
260 8206 Kenneth G. Langsethagen Strandbygda il 1:49:14
261 7043 Thor Arne Johansen Sula sk 1:49:19
262 11191 Hans-Martin Pettersen   1:49:24
263 9057 Mass Anders Hus 72-leikane 1:49:40
264 10169 Roger Stener   1:49:46
265 6048 Anders Dysvik FFSF 1:50:08
266 13047 Marius Köhler-Olsen   1:50:34
267 10147 Terje Ropstad Nordic Choice Hotels 1:50:50
268 11255 Stein Petter Aannerud Guttatur Løpar Lag 1:50:51
269 9135 Christen Vagle   1:50:57
270 4132 Tore Jørgen Rye Storebrand Sport 1:50:58
271 10299 Andre Forsland   1:51:05
272 10171 Ola Strandbakken   1:51:08
273 14030 Karsten Gerdrup   1:51:14
274 7059 Gudmund Lien Rinna I.L 1:51:17
275 6264 Audun Torbjørnsen VESTRINGEN IL 1:51:18
276 16113 Arne Fredrik  Håstein Storebrand Sport 1:51:22
277 12031 Arvid Gulbrandsen Felleskjøpet Kambo 1:51:25
278 12021 Erik Fostervoll Nordic Choice Hotels 1:51:26
279 7101 Marius Slettingdalen   1:51:35
280 15280 Pål Ness Oppegård 1:51:39
281 12125 Rune Bjerkelund Norcem/Leca/Bygg.no 1:51:43
282 8187 Ståle Rorgemoen Norcem/Leca/Bygg.no 1:51:47
283 8179 Kristian Georg Klem Lasses disipler 1:51:50
284 3026 Bernt Vemøy UNIT4 BIL 1:52:20
285 9124 Børge Strande Foss & Strande Elektro AS 1:52:48
286 10254 Morten Jartun Hompebakken IK 1:52:51
287 12040 Bjørnar Holm Joggegjengen 1:52:53
288 10194 Morten Veinan Norcem/Leca/Bygg.no 1:53:04
289 15220 Terje Måseidvåg Crossfit Langevåg 1:53:15
290 11282 Jan Tore Strømsnes   1:53:22
291 13004 Ronny Bohrmann Team Innit 1:53:26
292 11267 Frode Laksholm Bjørn Myhre Sport 1:53:27
293 11256 Sten Åril   1:53:28
294 9015 Ove Bontveit Vingrom IL 1:53:35
295 10049 Espen Gikling-Bjørnå Storvik as 1:53:38
296 11087 Tommy Husdal   1:53:45
297 7160 Jon-Vidar Schneider Northern Runners 1:53:47
298 14025 Tore Flatø   1:53:50
299 14027 Ronny Fossum   1:53:56
300 15114 Jo Haavardsønn Lunde Sportsen IL 1:53:57
301 11050 Tommy Beck   1:53:59
302 11288 Øyvind Aarønes Dagens Næringsliv 1:54:03
302 17011 Evgeny Borzenin   1:54:03
304 8123 Stian Rønnekleiv Flora Ck 1:54:11
305 6281 Frode Øien Lørenskog CK 1:54:20
306 6144 Bjørn Hoelsveen Eina Sportsklubb 1:54:26
307 24126 Geir Pettersen Kirkens bymisjon Drammen 1:54:36
308 17137 Lars Bratberg   1:54:42
309 7299 Maths Austeng   1:54:45
310 10005 Pål Andreassen Team Blåkläder 1:54:49
311 10134 Kristian Brenden   1:54:58
312 15056 Eivind Gerhardsen   1:55:02
313 10276 Morten Erland Amundsen Team Coca-Cola 1:55:14
314 14153 Jan Morten Hornseth Krysset IL 1:55:21
315 11029 Rune Dragset Dragset Idrett 1:55:43
316 6172 Martin Müller   1:55:45
317 12067 Stian Flatebø Bøverbru il 1:55:46
318 10002 Christian Andersen Team Andersen 1:55:53
319 16082 Eskild Gundhus Ådal 1:56:08
320 15007 Roger Andreassen Team Coca-Cola 1:56:19
321 7214 Robert Gjelstenli HCA Revisjon & Rådgivning AS 1:56:20
322 10114 Lars Petter Lund Spenncon Rail 1:56:25
323 7050 John Ivar Klever   1:56:38
324 10015 Kai-Rune Bjella-Fosshaug Team Ankelslark 1:56:48
324 15009 Espen Andresen   1:56:48
326 12044 Jonas Karlsen   1:56:49
327 11133 Robin Malmberg   1:56:51
328 16022 Ulf Hiis Bergh Aktiv365 1:57:02
329 15042 Tord Ekeland Kværner 1:57:06
330 14084 Kai Olav Pinslund Life Raufoss 1:57:27
331 15038 Torbjørn Sitre   1:57:52
332 15003 Thomas Amundsen Odal SK 1:58:04
333 12025 Idar Gimmestad Statnett BIL 1:58:12
334 8145 Espen Wiik Stigersand Feiring IL/ SSK 1:58:13
335 6078 Atle Grønmyr Team Håpløs 1:58:21
336 15249 Leif Iver Sandbakken 2. dag 1:58:32
337 10259 Jan Småriseth Evry BIL 1:58:59
338 14167 Thomas Helgeton Svea Finans BIL 1:59:03
339 10112 Erik Loen Team Loen 1:59:06
340 15272 Hans Christian Aas LiverpoolFC 1:59:19
341 15103 Truls Lindstad Bjelke Softis Oilers Idrettslag 1:59:31
342 8254 Eivind Fossum Hurdal IL 1:59:46
343 13161 Øyvind Kluge Stegforsteg løpelag 1:59:49
344 16087 Thomas Halvorsen   2:00:11
345 15284 Geir Magne Skjeldnes   2:00:19
346 7275 Alan Stathacopoulos   2:00:20
347 14128 Tore aaslund Grande Culos 2:00:24
348 10111 Bjørn Steffen Sagmoen Fik Orion 2:00:52
349 20102 Knut Raanaa Hamar IL 2:00:54
350 6128 Erik Qvam SIL BIL 2:00:59
351 17052 Jørn Karlsen Lensevegen løpeforening 2:01:05
352 15135 Robert Norbeck Norcem/Leca/Bygg.no 2:01:09
353 6182 Morten Nygård   2:01:16
354 17041 Rune Heide Team Galskap 2:01:27
355 16013 Stefan Axelsson   2:01:35
356 15122 Jan Egil Martinsen Volkswagen 440 2:01:45
357 14003 Kyrre Beenfeldt   2:02:05
358 18199 Lennart Gammelsrud Østbygda IL 2:02:15
359 19082 Thor Olav Lystad Veien Tilbake 2:02:35
360 16049 Lars-Erik Ellingsdalen   2:02:56
361 9059 Stian Skare Iversen   2:03:16
362 24111 Joachim Abeltun Kirkens bymisjon Drammen 2:03:28
363 10081 Espen Håseth Dagens Næringsliv 2:03:30
364 11073 Tor Arve Hegerberg Matiq A/S 2:03:33
365 17058 Steinar Labee-Lund   2:04:16
366 15256 Harald Edvardsen-Eibak Volkswagen 2:04:50
367 14146 Jon Erik Thorstensen Volkswagen 001 2:04:53
368 21109 Marius Nordby   2:05:48
369 18104 Kjell Frode Nordstad NORGES GRUPPEN 2:06:02
370 18044 Atle Gran   2:06:03
371 15090 Jon E. Kibsgård Team Superselma 2:06:16
372 15045 Bård Espeland Volkswagen 089 2:06:21
373 11228 Øyvind Tangen Grindvoll IL 2:06:33
374 21120 Simen Rustad   2:07:05
375 21124 Viljar Sandemo   2:07:18
376 7026 Rune Frilseth Norcem/Leca/Bygg.no 2:07:49
377 16235 Lasse Steinbakken   2:08:26
378 19165 Jon Andre Helbostad Team kjerringfri 2:08:27
379 18049 Jan Ivar Gulbrandsen RYGGEJOGGEN 2:09:17
380 16088 Andreas Hammarstedt   2:09:39
381 16030 Andreas Breitenfeld   2:10:22
382 11201 Endre Sletvold   2:10:24
383 20154 Magne Bergsvik   2:10:26
384 12043 Pål Klethagen OPIL 2:11:12
385 15132 Atle Nikolaisen Team Hauken 2:11:15
386 21110 Arne Nordbø   2:11:30
387 15188 Lars Petter Ulvin Volkswagen 2:11:42
388 5257 Pablo Lopez Gipsmakeriet 2:11:51
389 16006 Jakob Anthun   2:12:20
390 19143 Bjarte Aarsand Norcem/Leca/Bygg.no 2:13:06
391 15046 Tom Espeland Sulland B.I.L. 2:13:26
392 16156 Rune Martinsen   2:13:51
393 16044 Frank Dyrkolbotn   2:15:22
394 19170 Hans Ludvik Harkinn Tine brumunddal 2:15:29
395 19088 Stein Løvaas Kløfta IL 2:16:04
396 21131 Arne Petter Sjåheim   2:16:07
397 13169 Yngve Raudberget Gjøvik Skøiteklub 2:16:19
398 16260 Cato Tangen Team Hauken 2:16:58
399 24146 Hans-Petter Sørum Kirkens bymisjon Drammen 2:17:08
399 3052 Lars Salvesen Eidsvoll SK 2:17:08
401 19116 Raymond Skjærstad   2:17:41
402 3037 Bjørnar Stenersen   2:18:23
403 16202 Kjetil Ruud   2:19:08
404 14054 Roar Johansen Svea BIL 2:19:16
405 20056 Roger Johansen   2:19:47
406 23054 Geir Egil Kalkvik Mammut IL 2:20:20
407 22073 Thomas Viklund Team Viklund 2:21:02
408 16005 Dagfin Anthun   2:21:30
409 20100 Christian Rønning Nordøy IL 2:22:19
410 20078 Morten Moen   2:22:30
411 20079 Einar Monstad   2:24:00
412 16122 Thomas Jacobsen Allweiler 2:24:36
413 5117 Tor Ketil Grøndal Olsen   2:25:36
414 16262 Odd Thygesen   2:26:16
415 18037 Stian  Eriksen   2:26:44
416 19111 Greg Sanderson   2:27:14
417 22008 Morten Carolin Piratbirken 2:29:59
418 19157 Roger Riddergård   2:33:45
419 11086 Erlend Husby IL høy puls og lav intensitet 2:34:31
420 11055 Kjetil Grytbakk Norcem/Leca/Bygg.no 2:39:17
421 15081 Jon Iversen Volkswagen 380 / Team Galskap 2:45:53
422 22060 Cato Skeie   2:51:01
423 18124 Kristian Sjøvold   2:53:10
424 23014 Robert Butteberg   2:56:57
425 16109 Tore Jonny Hynne   3:07:11


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +