Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Menn 45-49 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 14 Arild Christophersen Gjensidige Sport/Bull ski og kajakk 1:14:18,5
2 133 Jon Per Nygaard FIK Ren-Eng 1:16:07,8
3 120 Gard Ringstad Breiskallen Sportsklubb 1:18:36,1
4 128 Kjartan Kalland Nittedal Banquet Racers 1:19:43,7
5 55 Pål Rise   1:19:46,6
6 76 Bjørn Ole Vassbotn Volda Turn og IL 1:20:10,6
7 151 Geir Skari Nittedal Banquet Racers 1:20:48,1
8 11 Ulf Brenna DNB/IL Try 1:20:57,2
9 95 Gunnar Skogan Skjelstadmark IL 1:21:15,3
10 28 Ulf Holberg Det gyldne triangel 1:21:15,9
11 109 Birger Andreas Bråthen Magnor UL Ski 1:21:16,6
12 126 Helge Holthe Varde IL 1:21:56,8
13 1088 Bent Inglingstad Tollernes IL 1:22:39
13 1133 Kjell Vegard Opheim Team Parkettpartner 1:22:39
15 1037 Geir Dahlsveen Pølsesnabb Solutions 1:22:54
15 1042 Tellef Dønnestad Kristiansand Løpeklubb 1:22:54
17 1110 Olav Lund støren sp 1:23:08
18 1026 Bård Brækken Knowit / TPWB C&C 1:23:21
19 3014 Bjørn Harald Bongom Varegg Fleridrett/Fjellgeitene 1:23:47
20 1019 Morten Bjørnebye Høgskolen i Hedmark 1:23:59
21 31 Helge Johansen Strindheim IL 1:24:02,8
22 1112 Odd Arild Løseth Il Høyang 1:24:15
23 1095 Trond Johnsen Raufoss Il langrenn 1:26:16
24 1123 Tore Myhrvold Veritas BIL 1:26:19
25 1035 Mark Crawford Richmond & Zetland Harriers 1:26:47
26 1173 Geir Thoresen Røa IL 1:27:11
27 2063 Jan Hovde   1:27:25
28 1276 Bent Ivar Sæther Hydro BIL Sunndal 1:27:42
29 1258 Øyvind Kjølstad Modum FIK 1:27:47
30 1074 Geir Hansen Kyrksæterøra IL 1:27:51
31 1090 Magne Janitz Moss Multichallengers 1:27:52
32 1116 Tommy Mikkelsen Team Fønix Brumunddal 1:28:06
33 2228 Bjarne Valås Byåsen IL 1:28:16
34 2025 Tore Baarstad Eidsiva bredbånd 1:28:19
35 2039 Charles Granquist DNB / Oppegård IL / KSK / Team Sportsmanden 1:28:31
36 2030 Jan Petter Eide Tormod Skilag 1:28:34
37 2236 Gaute Kilen Grimstad Løpeklubb 1:28:35
38 3203 Rasmus Rosager Granli IL 1:28:45
39 2143 Kristoffer Engh Svenning Dbr 1:28:49
40 1071 Erlend Gundersen Ullensaker skiklubb 1:29:01
41 1241 Torbjørn Hægeland Rustad IL 1:29:11
42 4232 Arnstein Sørbøen ÅL IL 1:29:19
43 3095 Ivar Lydvo Affecto 1:29:27
44 1216 Steinar Westerberg Sømna IL 1:29:31
45 2100 Bjørn Vegard Martini Asker Skiklubb 1:29:36
46 2007 Arild Aspen Heidal IL 1:29:43
47 6171 Svein Are Aasrum Runar IL 1:29:57
47 3013 Ole Christian Bjørnerud Osl Bil 1:29:57
49 2129 Martin Sagen Botne Skiklubb 1:29:58
50 2198 Svein Otto Fredwall Nesodden IF 1:30:20
51 1181 Eystein Mærk Voll Støren Sportsklubb 1:30:27
52 2048 espen hansen   1:30:34
53 2135 Jan Frode Skålevåg Jutul 1:30:43
54 1017 Anders Bergum Øti 1:30:54
55 3024 Øystein Dahl ÅF Advansia 1:31:03
56 2260 Jon Ivar Kroken Telenor BIL 1:31:11
57 5165 Grunde Wahl Hamar Skiklubb 1:31:18
58 2037 Tore Flatås STATNETT 1:31:32
59 2103 Arne Moe Vi som en gang var en del av Nesna IL 1:31:34
60 4076 Jon Anders Kongsrud Fana IL 1:31:35
60 1059 Thomas Haug Fraurud PWC Bil 1:31:35
62 2168 Geir Harald Aase Ullsfjord SK 1:32:03
62 1102 Peter Knutzen Bærumsvømmerne 1:32:03
64 3058 Baard Henningsen   1:32:12
65 4227 Harald Lunde Granli IL 1:32:14
66 1144 Jakob Rusten   1:32:15
67 5063 John Oddvar Hopshaug   1:32:21
68 2225 Jørn Thorsen Norcem/Leca/Bygg.no 1:32:27
69 1184 Rune Andre Wiig   1:32:33
70 1187 Johannes Økland GTI Friidrettsklubb 1:32:37
71 4001 Bror Just Andersen BOC / VV HF BIL 1:32:40
72 2149 Svein-Olav Torø Kongsberg O-lag 1:32:44
73 1200 Olav Høgset Hytteplan Sport 1:32:45
74 2122 Stein Randby Sørum IL 1:32:47
75 2217 Knut Grønvold MjøsSki 1:33:05
76 2085 Kjell Arne Kristiansen Medkila Skilag 1:33:13
77 3070 Sigbjørn Innselset BTC 1:33:16
78 1217 Wilfred Østgulen Skimt 1:33:17
78 2185 Frode Nilssen Nittedal Banquet Racers 1:33:17
80 3204 Erik Solberg   1:33:21
81 3196 Eirik Torbjørnsen Faaberg IL 1:33:37
82 3015 Geir Morten Brandhaug Roterud IL 1:33:45
82 5128 Pål Røe Ørsta 1:33:45
84 6110 Terje Hollingsæter FMC Technologies BIL 1:33:48
84 2045 Aage Hagen Asker Skiklubb 1:33:48
86 3038 Kaare Andre Flood Lørenskog CK / ØKOKRIM 1:33:58
87 2210 Bjørn Slåen Det norske oljeselskap BIL 1:34:02
88 7274 Olav Slupphaug ABB BIL 1:34:13
89 2214 Tor Brenna Nittedal Banquet Racers 1:34:17
90 2041 Espen Grindahl   1:34:23
91 3110 Jan Møllerhaug Isfjorden IL/Team PartnerPlast 1:34:28
92 1125 Ingulf Nordahl IL Gular 1:34:30
93 4175 Jon Einar Waaler   1:34:34
94 2145 Lars Eivind Sæter   1:34:35
95 3205 Anders Vikholt Skiflygerne 1:34:37
96 1279 Rune Skar   1:34:47
97 4102 Torgeir Moen Budal i.l 1:34:50
98 2161 John Åsmund Westberg IL Koll 1:34:52
99 4246 Jan Fredrik Wroldsen Hof Il 1:35:01
100 2050 Petter Aasbø Hansen Rustad IL 1:35:02
101 3012 Lars Berghagen Ådal il 1:35:03
102 5286 Anders Røste IL Runar 1:35:07
102 1152 Reidar Seim Albaran BIL 1:35:07
104 2164 Odd Martin Øvrebø Måløy IL Sykkel 1:35:09
105 3067 Henrik Høidahl   1:35:12
106 4204 Håkon Skrindo   1:35:14
107 3135 Tor Erik Saltnes ViaNova BIL/Asker skiklubb 1:35:21
108 2074 Trond-Egel Johansen Lørenskog friidrettslag 1:35:24
108 6166 Hans Jevanord   1:35:24
110 5135 Raymond Siiri IL Ilar 1:35:25
111 6088 Kjetil Hansen Hamar Politiidrettslag 1:35:27
112 4222 Morten Bogerud   1:35:31
113 7272 Marius Five Aarset ABB BIL 1:35:32
114 2172 Tor Bergene UNIT4 BIL 1:35:33
115 6142 Eirik Kristoffersen Forsvaret 1:35:42
115 5022 Pål Branæs   1:35:42
117 4186 Kjetil Flenvold Nordre Trysil Idrettslag 1:35:55
118 6143 Frode Kristoffersen Forsvaret 1:36:10
119 4106 Bjørn Myran Eidsvold Værks Skiklub 1:36:12
120 8220 Trond Sneen   1:36:14
121 10249 Peter Pechhacker LSK Lillehammer 1:36:21
122 4079 Rune Kvalfors Team Kvalfors 1:36:22
123 4063 Gjermund Husøy Innfjorden IL 1:36:23
124 4122 Ole Johan Venger Pedersen Eidsvold værk skiklubb 1:36:29
125 5200 Thorbjørn Netteland Nordbygda/Løten Ski 1:36:32
126 3103 Jon Halvor Midtmageli Øyer Tretten 1:36:35
127 3117 Rolf Olav Nordvik Tingvoll IL 1:36:49
128 1094 Kai Normann Johansen Konica Minolta / MjøsSki 1:36:50
129 5094 Trond Lislerud Glassverket IF 1:36:52
130 5098 Øyvind Løland Sotra SK 1:37:15
130 3114 Roy Nilsen Vingrom IL 1:37:15
132 7015 Kjetil Digre Rustad IL/Udir BIL 1:37:17
133 5090 Jan Erik Lia   1:37:21
134 4130 Hans Rognlien Østre Toten Skilag 1:37:29
135 4244 Tom Røise   1:37:39
136 6242 Jørn Helge Dahl   1:37:54
137 2000 Per Anchersen UNIT4 BIL 1:38:02
138 8242 Carl Gunnar Orset Torvikbukt IL 1:38:05
139 2075 Vidar Jørgensen Stor-Elvdal Skiklubb 1:38:18
140 7045 Lars Johan Kalager Botne Skiklubb 1:38:21
141 1126 Jan Otto Nordeng Team Karvebakken 1:38:23
142 9181 Trond Østby Totenåsen Løp 1:38:24
143 2222 Lars Andre Røkke Skullerud 1:38:26
144 6263 Grytten Tor Vegard Norcem/Leca/Bygg.no 1:38:37
145 2177 Lars Ingar Enebakk Skauga 1:38:38
146 6291 Vidar Bjerke Kafteins Corner 1:38:47
147 4252 Arild Hagen Halmsås og Omegn Skilag 1:38:55
148 5206 Espen Skrimstad Storebrand Sport/Fet O-lag 1:38:58
149 2171 Simen Bakken   1:38:59
150 4061 Jan-Egil Husby HUSBY BRUK 1:39:04
151 4161 John Arvid Svindland   1:39:09
152 10288 Terje Nygård IL NANSEN 1:39:10
153 4046 Olav Arild Hasselvold Team Coca-Cola 1:39:11
154 1034 Geir-Arve Muri Clausen Dalebrand 1:39:13
155 6051 Bjørn Sandness Østlandets Blad 1:39:16
156 3097 Odd Løset   1:39:24
157 5245 Jan Reimers Reimers 1:39:27
158 5064 Knut Erik Hovda SK Rye 1:39:30
159 5264 Per Lasse Øverås B&OI Slalåm 1:39:34
160 2189 Harald Stenersen Hamar Skiklubb 1:39:37
160 8133 Sverre Skjold   1:39:37
162 8237 Øyvind Kristoffersen   1:39:42
163 5229 Ingjald Sørhøy TEAM NORGESGRUPPEN/ Rustad IL 1:39:53
164 3062 Erik B Holm Dr. Techn. Olav Olsen 1:40:00
165 2176 Torbjørn Eid melhus vgs 1:40:01
166 6121 Jostein Jensen Eidsberg Sparebank BIL 1:40:02
167 3003 Rune F. Andersen MjøsSki 1:40:03
168 5005 Bjarne Aurstad   1:40:06
169 5216 Jan Vegard Halvorsen Eidsvold Værks Skiklub 1:40:08
169 5157 John Thomasgaard Lyn 1:40:08
171 5278 Christian Jomaas Fossum IF 1:40:13
172 10195 Thor Venstad Ikomm AS 1:40:14
173 5023 Stein Olav Bredli Oslo politiidrettslag 1:40:21
174 5237 Christian Svenkerud Vaaler IF 1:40:25
175 4177 Jørn Ketil Øie Siemens 1:40:27
176 5013 Magnus Bergh Team M & M 1:40:32
177 2183 Svein Roger Johansen Tine brumunddal 1:40:43
178 7291 Gunnar Flagstad   1:40:45
179 6042 Martin Bøe   1:40:46
180 6103 Knut Erik Hersleth Vansjø Svinndal 1:40:55
181 2252 Åge Vebostad Nittedal Nittedal Banquet Racers 1:40:58
182 5065 Inge Martin Håberget Hernes IL 1:41:02
183 6046 Jens Davidsen Halmsås & Omegn 1:41:03
184 4037 Tommy Solbakke   1:41:06
185 4219 Asgeir Strandlie Team Strandlie 1:41:13
186 10285 Nils Henrik Johnson Molde og omegn IF 1:41:17
187 3051 Gunnar Haraldstad Team mosjon 1:41:25
188 4207 Arne Henning Underdal-Loktu Asker Ck 1:41:26
189 6209 Hans Olav Røise   1:41:30
190 4138 Harald Magne Skagemo   1:41:33
190 13171 Frode Søbye   1:41:33
192 14078 Torstein Nesby NAV 1:41:37
193 8055 Andreas Hartz NOKA AS 1:41:38
193 6206 Harald Olavson Rutle Ull/Kisa 1:41:38
195 7135 Ronny Wickstrøm Hydac AS 1:41:48
196 7049 Frode Kjos Acando BUSS 1:41:52
197 3243 Håkon Amb ASKO Hedmark 1:41:54
198 5235 Fridtjof Heyerdahl Lyn Ski 1:42:01
199 2052 Lars Helge Hatlevik Gjøvik/Fosnavåg 1:42:04
200 14185 Dag Hjerpseth Team Sportsmanden 1:42:09
201 5026 Lars Dehlimarken Hadeland CK 1:42:10
202 4172 Nicklas Weldingh   1:42:13
203 6237 Jørgen Steen SKD/NTAES 1:42:15
203 11297 Johny Norland LYN SKI / SK Rye 1:42:15
203 3085 Pål Kristiansen   1:42:15
206 14139 Bjarte Holm MjøsSki 1:42:17
207 14192 Per Krister Halck   1:42:20
208 9199 Oddbjørn Skogsrud BRUKARA 1:42:24
208 6063 Aasmund Femsteinevik   1:42:24
210 5167 Frode Espen Wannebo   1:42:31
211 3179 Olav Emilsen Forsvaret 1:42:39
212 8106 Kai Morkestrand   1:42:40
213 10185 Trond Kjærvik   1:42:49
213 6268 Per Inge Tung Stadsbygd il 1:42:49
215 8067 Helge Johannessen Volkswagen 1:42:50
216 8079 Einar Krokan Eidsiva BIL 1:42:52
217 10267 Sverre Hans Lie Coma Tours Inc 1:42:56
218 7033 Jo Haugen   1:43:05
219 12082 Terje Sletnes   1:43:08
220 7203 Morgan Adolfsen Rye 1:43:16
221 6168 Hjalmar Krogseth Moe   1:43:18
222 6077 Eddie Sjølie FINN.no 1:43:39
223 6140 Oddbjørn Korsmo   1:43:42
224 7057 Geir Ove Leite Skodje 1:43:44
225 7001 Morten Andreassen TFL 1:43:53
226 8070 Håvard Kalvåg VFL 1:43:54
226 5188 Stig Arthur Hustad Selvstendig 1:43:54
228 4047 Per Kristian Haug Bækkelagets Sportsklubb 1:44:00
229 4229 Bjørn Paulsen   1:44:01
230 6127 Roger Johansen Fredrikstad Skiklubb 1:44:03
231 15240 Thor Anders Vesterås Varde IL 1:44:06
232 7009 Tom Atle Bordevik Drammen Triathlon Club 1:44:10
233 5108 Jarle Mørch Eidsvold Værks Skiklub 1:44:11
234 13048 Jon P. Lange Semsvannet 1:44:27
235 4235 Tom Bjerregård Madshus 1:44:40
236 1137 Stig Pettersen Bøler IF Friidrett 1:44:47
237 10130 Even Neeb Nasse Nøffs Venner 1:44:51
238 7037 Knut Hodnebrog Blomsterringen 1:45:03
239 7022 Stefan Norling   1:45:32
240 11001 Jan Even Ambjørnrud Hasle Løren 1:45:36
241 9035 Jahn-Helge Flesvik   1:45:39
241 7123 Jan Gustav Thrane-Steen Motor Gruppen 1:45:39
243 12070 Terje Ryggvik Ringnes B.I.L 1:45:49
244 11145 Hallgeir Mælandsmo   1:45:57
245 5044 Dag Grini Texas Instruments BIL 1:45:58
246 6056 Jørn Eriksen Skagerrak Sportsklubb 1:46:01
246 6129 Ronnie Johnsen Euro Business School AS 1:46:01
248 4118 Trond Opsal MjøsSki 1:46:11
249 9237 Joakim Gren   1:46:21
250 8149 Steffen Syversen Evry BIL 1:46:28
251 9206 Tor-Arne Arnesen Skøytegutta 1:46:29
251 4203 Torkild Skjærbekk Stange 1:46:29
253 15190 Roger Vethe   1:46:44
254 8192 Håvard Kvamme OL Toten Troll 1:46:46
255 6036 Torgeir Brovold Aporto IL 1:46:49
256 6014 Kjell Arild Bekkelund Tine brumunddal 1:46:54
257 6009 Peder Arntzen   1:46:55
257 9133 Kjell-Arild G. Tøfte Team Tøfte 1:46:55
259 15125 Mick Jenner   1:46:57
259 8010 Tor Martin Grue Sagstuåa Skilag 1:46:57
261 7186 Bjørn Arild Wisth Nordic Choice Hotels 1:47:00
262 9188 Tore Glomseth Rauland Slemmestad IF 1:47:19
262 7147 Bjørn Gaute Herlyng Grue IL 1:47:19
264 15244 Geir Gladsø   1:47:25
265 5240 Kjetil Berntsen Norsk Tipping BIL 1:47:32
265 10275 Jarle Ørnebo Cava Despues 1:47:32
267 3119 Knut Kåstad Nygard Kristiansand Løpeklubb 1:47:33
268 6003 Per Erdahl Andresen   1:47:37
269 6221 Kjetil Simensen   1:47:39
270 16193 Øyvind Rideng Bærum Skiklubb 1:47:42
271 10142 Ulf Prestegård Best før fest 1:47:45
272 8012 Rune Johan Fredriksen   1:47:47
273 9040 Arve Grønvold   1:47:50
274 11241 Pat Waddingham Nesodden Idrettsforening 1:47:53
275 8272 Tormod Løken Vallset Il 1:47:54
276 10165 Tore Solem   1:47:55
277 11052 Marius Godager Lommedalen IL 1:48:02
278 7130 Håvard Ulfsnes Skiforeningen 1:48:11
279 7029 Anders Hagen Forsvaret 1:48:12
280 7246 Trond Fredriksen Team fønix 1:48:36
281 10273 Tor Idar Småvik   1:48:41
281 13112 Knut Langsrud   1:48:41
283 5016 Terje Gomo Norcem/Leca/Bygg.no 1:48:47
284 5197 Roger Løberg Tine brumunddal 1:48:49
285 7084 Magne Rosnes Fredrikstad Skiklubb 1:48:51
286 10046 Svein Fjeld   1:48:52
287 15264 Kurt Karlsen   1:48:59
288 10183 Bjørn Tore Tollefsen Lånke IL 1:49:02
289 16159 Knut Ole Mittet Bladcentralen 1:49:27
290 19006 Morten Belsvik Belsebub 1:49:37
291 23103 Henrik Syvertsen   1:49:40
292 15283 Kjartan Greiff Selnes ØSV 1:49:51
293 9170 Andrè Stensrud Veien Tilbake 1:49:59
294 5017 Thomas Bjerkvoll   1:50:05
295 12083 Jørn Slettheim Boc 1:50:10
296 4050 Oddvar Haugen HIL Triathlon / NORDBOLIG 1:50:18
297 12140 Tor Arne Ringstad   1:50:29
298 6035 Knut Erik Broen GK BIL 1:50:35
299 5224 Jørn Lyford   1:50:39
299 7230 Eivind Rotefoss Veien Tilbake 1:50:39
301 15241 Alfred Åkernes Langevåg Crossfitt 1:50:51
302 22114 Jon Erland Fløgstad Moss politiidrettslag 1:50:52
303 11023 Bjørn Brandsborg   1:50:59
304 12056 Ole Kristian Lona Citrix 1:51:17
305 5052 Tor Erik Hartvig   1:51:18
306 6011 Jon Backer FMC Technologies 1:51:29
307 5121 Frode Randen Ringsaker Brannvesen 1:51:37
308 3080 Steinar Johnsen nordic skiteam 1:51:40
309 7240 Odd Ola Berg   1:51:48
310 11177 Arthur Krohn Ringdal Bunker Oil AS 1:51:51
311 9099 Rasmus Werner Nielsen   1:51:59
312 8230 Bjørn Tore Furset   1:52:15
313 7183 Øystein Flagstad   1:52:19
314 7014 Tor Børkesveen   1:52:22
315 15002 Tore Ledsaak   1:52:24
315 15075 Terje Ledsaak   1:52:24
317 10262 Ketil Borgvin Dørre Volkswagen 1:52:27
318 10061 Gunnar Hansen Team Hansen 1:52:30
319 9060 Odd Erik Jakobsen   1:52:35
320 11097 Kjetil Johansen Vingrom IL 1:52:38
321 14135 Helge Haukland   1:52:49
322 13173 Christer Kihlman Dagens Næringsliv 1:52:51
323 9186 Egil Maurtvedt Gran IL 1:53:06
324 11231 Jens Torp   1:53:13
325 9150 Arve Øverli UCO 1:53:23
326 10016 Jo Bjørnstad Liverpool 1:53:26
327 14165 Lars Gunnar Andersen   1:53:33
328 8207 Birger Nilsen   1:53:36
329 11114 Stein De Lange Team VFL 1:53:45
330 2237 Sten Rune Roland   1:53:51
331 12161 Kåre Th. Claussen Veidekke BIL 1:53:57
332 11218 Eirik Sundan Nordland fylkeskommune 1:54:23
333 11129 Martin Lundring   1:54:28
333 16213 Bjørn-Ivar Sigbjørnsen   1:54:28
335 12002 Jørgen Kristian Hansen IDE House of Brands 1:54:49
336 5045 Trond Grønnerud   1:54:51
337 11140 Kristian Mehus Hokksund IL 1:54:52
338 9119 Andreas Skaugen DNB Real Kikut 1:55:00
339 8213 Remi Henriksen Søre Ål 1:55:07
340 8143 Sindre Stange   1:55:14
341 15076 Einar Hovden   1:55:17
342 7019 Arne Eik Romerike Elektro AS / Gruvelia SK 1:55:26
343 11138 Vidar Theil SpareBank 1 1:55:38
343 8131 Rolf Hermann Kvile Sickel Nkom BIL 1:55:38
345 12091 Krister Sveinhaug Stiftstaden Sykkelklubb 1:55:47
346 10295 Per Ståle Vågene   1:55:55
347 17090 Svein-Erik Rogneflåten Simrad BIL 1:56:02
348 9064 Øyvind Jonassen Norges Rederiforbund BIL 1:56:04
349 11095 Leif Johnny Johannessen Sand IL Terrengsykkel / Forsvarsbygg BIL 1:56:13
350 4162 Lars Petter Syversrud Nes Ski 1:56:19
351 15235 Harald Gropen   1:56:30
351 15078 Åge Haakonsen Akershus Elektro 1:56:30
353 15228 Tommy Tinbod Skjeberg CK 1:56:40
354 8093 Thor Linge Soon Ski 1:56:46
355 14080 Øyvind Nordstrand IL Daggry 1:56:51
356 10266 Bjørn Lerudsmoen Kjellmyra IL 1:57:16
356 19106 Tom Espen Refstie   1:57:16
358 14047 Clive Hough UNIT4 BIL 1:57:27
359 6131 Terje Karlsen   1:57:35
360 8190 Carl Bernhard Svenke Norcem/Leca/Bygg.no 1:57:42
361 15165 Hans Sivertsen Friskis & Svettis Lillehammer 1:57:43
362 16168 Egil Niva Team Niva 1:57:49
363 14085 Henrik Poulsen   1:57:52
364 6238 Trond Steinskog Statoil BIL 1:57:54
365 16229 Morten Øfstaas Norcem/Leca/Bygg.no 1:57:56
366 10257 Magne Lund Hamar Media 1:58:25
367 20174 Rune Nesheim IF Tyristubben 1:58:29
368 6076 Jon Arne Grini KLP 1:58:35
369 10180 Frank Thommesen SK Rye 1:58:47
370 10234 Terje Håkon Paulsen Vallset Il 1:58:59
371 7104 Erlend L. Solberg Stiftstaden SK 1:59:08
372 16206 Jørgen Røvig Soon Ski 1:59:16
373 18062 Håkon Fosshaug Holst Veien Tilbake 1:59:19
374 11210 Roar Liheim Stensåsen FOSSUM IL 1:59:42
375 17135 Brigt Birkeland   2:00:09
376 18133 Ove Sparengen Team Sjusjøparken 2:00:26
377 6222 Stian Skarpnord MjøsSki 2:00:31
378 2246 Anders Dale Friskis&Svettis Lillehammer 2:00:36
379 14104 Sverre Svendsen   2:00:40
380 9174 Jan Mehol   2:00:47
381 14131 Flemming Eike Team Culture Link 2:00:49
382 8099 Torstein Lund   2:01:01
383 11121 Geir Olav Lisle Fet skiklubb/VFL 2:01:06
384 15108 Anders Lidman Nordic Choice Hotels 2:01:17
385 19078 Pål Lien   2:01:23
386 18122 Mohammad Sharikabad   2:01:27
387 11135 Atle Mathisen   2:01:38
388 15037 Kristian Dalen Vaaler IF 2:02:05
389 15200 Sverre Waagø Norcem/Leca/Bygg.no 2:02:27
390 13149 Trond Myrvold   2:02:32
391 13024 Sven Arne Wright Hagen   2:02:49
392 15166 Tor-Gunnar Skibakk Hodalen IL 2:03:11
393 15246 Jens Petter Kjelsnes FloraCK 2:03:34
394 13153 Svein Venjum Uiobil 2:03:41
395 5242 Geir Finstad Hvam IL 2:03:43
396 7038 Pinehas Austeng   2:04:19
397 17144 John Larsen   2:04:41
398 18055 Stig Hansen Aftenposten 2:05:48
399 16004 Heiner Andrä Hamar Shotokan Karateklubb 2:05:57
400 12095 Rune Sæther   2:06:43
401 13060 Roar Mangset MjøsSki 2:07:14
402 9112 Arne Christian Sandsengen   2:07:29
403 8165 Roar Antonsen Aurskog-Høland Triatlon 2:07:42
404 8120 Kjetil Røed Aurskog-Høland Triatlon Klubb 2:07:43
405 16254 Erik Söderström   2:07:54
406 10065 Trond Loen   2:08:06
407 17063 Trond J Lindman Datametrix 2:08:20
408 15163 Sven Schulz   2:08:34
409 20157 Thor Enoksen Team Superselma 2:08:57
410 9055 Rune Horgen Flora Ck 2:09:07
411 15074 Endre Hopsdal   2:09:37
412 8215 Per Jogeir Karlsbakk Konnerud IL 2:10:23
413 12063 Terje Nordhagen Joggegjengen 2:10:43
414 6262 Erland Tomtsveen Team fasanfaret 2:11:21
415 17046 Viggo Homble   2:11:28
416 17211 Rune Gropen   2:11:47
417 21010 Arne Bang   2:11:48
418 20168 Frode Tofastrud Fjellfoten 2:12:04
419 18184 Steinar Amundsen Kolbergsrud GK Aktiv 2:12:07
420 6118 Bjørn-Erik Ihle Nes sportsklubb 2:13:03
421 20211 Bjørn Bjerktun   2:13:11
422 19166 Geir Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 2:13:20
423 15194 Lars Erik Wigum-Karlsen Veidekke BIL 2:13:33
424 12026 Hans Christian Gjølstad Elmico 2:14:17
425 15097 Lars Kristiansen Norcem/Leca/Bygg.no 2:15:24
426 16283 Arne Ødegård Festina Lente 2:15:33
427 23109 Ingar Woll Norgesgruppen 2:16:15
428 20103 Mansour Saberi   2:16:45
429 12152 Thomas Høvik IL Driv 2:17:15
430 10096 Ketil Karijord Posten bring Trondheim 2:17:18
431 20066 Rune Linnes   2:17:37
432 18146 Terje Sæter Emblem 2:17:58
433 20204 Eirik Knutsen SSB IL 2:18:09
434 6254 Asbjørn Sørensen Kongsberg Gruppen 2:18:30
435 18180 Erik Grøtberg Evry BIL 2:19:02
436 6135 Bjørn Johnny Klaussen   2:19:20
436 15071 Karl Erik Holmlund   2:19:20
438 21195 Jon-Gunnar Gjelberg Team Gossen 2:19:55
439 20218 Carl Petter Simonsen Norcem/Leca/Bygg.no 2:20:10
440 18237 Jon Endre Røed Olsen   2:20:25
441 19050 Rune Holmen Nidaros turn 2:22:04
442 18046 Bjarte Grostøl Joh-Birken-Team 2:23:43
443 23017 Eric Easton Edinburgh RC 2:24:25
444 20105 Nils Saxlund Forsvaret 2:24:29
445 13026 Per Olav Hansen   2:25:04
446 16224 Anders W. Skumsnes Volkswagen 780 2:27:27
447 22112 Stein Helge Riise Emit AS 2:27:37
448 21053 Trond Magne Gaaserud   2:28:54
449 15036 Jan Birger Carlsen   2:29:18
450 16244 Morten Støtterud   2:30:35
451 8186 Gisle Paulsen   2:30:46
452 11290 Jarle Busland   2:31:01
453 21036 Ole Døhlen   2:31:31
454 22023 Øystein Guvåg Team Slow 2:33:13
455 21196 Rune Grindal BRUKARA 2:34:50
456 20144 Ole Ørstvet   2:35:05
457 21183 Bjørnar Evensen   2:35:27
458 22089 Patrik Hurtig   2:38:30
459 12034 Kjetil Fjelde   2:41:00


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +