Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Menn 60-64 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 60-64 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 1235 Bjørn E Eide Ø.Slidre IL 1:24:17
2 1119 Bård Olav Moen Strindheim IL 1:27:54
3 1191 Vidar Birkelund   1:29:12
4 2056 Magne Arne Helland Ålesund 1:32:00
5 2096 Svein Roger Løken   1:32:48
6 2069 Per Indredavik Fana IL 1:35:01
7 5079 Øivind Kjørmo Mjøndalen IF 1:36:03
8 6079 Sverre Grøthe Veritas BIL 1:36:55
9 2053 Jon Haukeland Skiforeningen 1:37:27
10 4165 Svein A. Sørsdal   1:37:59
11 3125 Arnfinn Pedersen Gjø-Vard orienteringslag 1:38:21
12 6255 Øystein Sørli Evry 1:38:29
13 2257 Geir Håkon Bjørnstad Norcem/Leca/Bygg.no 1:38:42
14 2061 Egil Holme Fredrikstad IF 1:39:22
15 2021 Svein Ole Braaten Sp.kl. Vidar 1:39:41
16 4027 Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 1:39:42
17 7120 Leif Thingsrud Lørenskog friidrettslag 1:39:50
18 2079 Arne Jørgen Kildahl Volkswage 075 1:40:35
19 4195 Ole Kjøs Vang skiløperforening 1:41:02
20 8048 Ole Edvard Gjerstadberget   1:41:26
21 9086 Torodd Lybeck Fagernes IL 1:41:41
22 4094 Per Magnussen NRK Hedmark 1:42:30
23 11259 Ingar Berger   1:42:47
24 4233 Per Gunnar Vasset   1:42:59
25 11168 Per Brandslien   1:43:03
26 8208 Jarle Sandbakk Ørsta 1:43:17
27 5141 Arthur Ingvald Slåen Sulland BIL 1:43:47
28 6108 Ole Ivar Hoelsveen   1:44:19
29 5068 Geir Anders Jensen   1:44:31
30 8027 Tom Willy Christiansen Ørskog IL 1:44:47
31 10082 Tom Igelkjøn HSI - Haukeland Sykehus I.L. 1:44:57
32 9030 Tor-Arne Engh   1:45:11
33 8060 Per Sigvald Hoggen Volda 1:45:48
34 8127 Tore Graff Salvesen Orkdal IF 1:45:49
35 8101 Trond Laastad   1:45:53
36 8136 Morten Slette   1:46:04
37 8157 Vegar Wedde Hauketo if 1:46:30
38 7080 Arvid Inge Paulsen Northern Runners 1:46:36
39 7206 Ole Berget   1:47:04
40 7156 Vebjørn Langlete   1:47:07
41 9084 Rune T Lund Veidekke BIL / Vang ski 1:47:16
42 7003 Ketil Berge   1:47:24
43 14133 Svein Evensen ConocoPhillips BIL 1:48:10
44 5283 Trond Midtsveen   1:48:41
45 5008 Jan Erik Bakåsmoen   1:48:49
46 14193 Karsten Solheim   1:49:07
47 7181 Ivar Brandvold Fana IL/Fred. Olsen Energy 1:49:24
48 3027 Erik Driveklepp VTI 1:49:39
49 8170 Helge Gundersen Skedsmo kommune BIL 1:50:09
50 9172 Stein-Erik Wendel HEMING IL 1:50:13
51 10027 Stein Terje Dahl   1:50:21
52 7217 Steinar Jørgensen Team Baker Hansen 1:50:34
53 13011 Ole Terje Dahlsrud   1:51:07
54 8151 Arnfinn Sørlie   1:52:15
55 11292 Svein Drtina Tønsberg trialthon 1:52:28
56 11192 Torleif Selseng Troms Kraft BIL 1:52:39
57 12058 Geir Løkken Lillehammer Skiklub 1:52:46
58 11116 Jon Øystein Nossen Drøbak maratonklubb 1:53:11
59 11197 Geir Sjaastad Cermaq 1:53:42
60 9062 Nils-Birger Jentoftsen Inderøy IL 1:54:32
61 7094 Knut Olav Schou Veritas BIL 1:54:53
62 14097 Ivar Skjerve Egge IL 1:55:01
63 11141 Jan Rune Lavik Lillehammer skiklubb 1:55:07
64 13017 Lars-Helge Engmo GLØR 1:55:22
65 13147 Nils Erik Hulbak Hemsedal IL 1:55:28
66 7145 Morten Hals   1:56:39
67 13085 Trond Sparling Therma Industri 1:56:40
68 21005 Jan Andreassen   1:56:53
69 15149 Bjørn Ola Foss   1:56:58
70 11072 Claus Heen SK Rye 1:57:10
71 13102 Roar Øverby Lillehammer Skiklub 1:57:14
72 6297 Geir Thoresen   1:57:26
73 18211 Ole Hovemoen Litra 1:57:54
74 15048 Helmer Fjellvåg Team Baldur 1:57:56
75 15158 Finn Samuelsen   1:57:58
76 14215 Odd Arne Madsstuen   1:58:29
77 13067 Olav Nygaard Skagerak Energi BIL 1:58:59
78 14081 Roar Nyberget   1:59:17
79 8116 Odd Arve Rakstad Syril il 1:59:27
80 11083 Magne Hov   2:00:06
81 15124 Thomas Meinich Rena IL 2:00:19
82 11144 Piet  Muilwijk Team Muilwijk 2:00:53
83 597 Runar Lie   2:01:39
84 15050 Gunnar Flåten Aktiv mot kreft 2:02:05
85 20024 Gunnar Carlsson   2:02:19
86 17169 Hans Christian Smith-Sivertsen Filefjell Mountain Runners 2:03:22
87 18238 Bård Kalvåg   2:03:44
88 18157 Amund Trøstheim nes sp. klubb 2:04:14
89 14178 Frode Ranhoff Njård 2:04:32
90 17149 Gunnar Sevåg   2:04:37
91 15073 Arne Hop Isfjorden IL 2:05:43
92 15091 Arnfinn Kjelland Kondis Volda 2:05:47
93 16063 Frode Finne Lillehammer Skiklub 2:06:51
94 15221 Roy Nakken Fiksdal il 2:07:48
95 12156 Petter Skalmerud   2:07:55
95 12141 Thor Svegården Lillehammer Skiklub 2:07:55
97 18000 Paul Andersen ET&E 2:08:05
98 12128 Roger Aune Norcem/Leca/Bygg.no 2:08:51
99 12062 Einar Christensen   2:09:08
100 19174 Ivar Dahl IL Kolbukameratene 2:09:55
101 16192 Hans Petter Lømo Kolbotn 2:10:19
102 22007 Svein Erik Bredli OPIL 2:10:27
103 14093 Jack Schøne Team Spenst Sørumsand 2:11:45
104 3029 Edgard Ellertsen Glencore Nikkelverk 2:12:43
105 21043 Frank Roger Eriksen Grue 2:13:19
106 8217 Vidar Nøkleby Team Ull 2:16:03
107 14159 Helge Wam NesbygdaIF 2:16:09
108 21170 Svein Minge Saugbrugs B I L 2:16:22
109 19162 Erik Westby Østerdal Politiidrettslag 2:17:30
110 18053 Arne Hansen Team Nutriway 2:25:57
111 24044 Rolf Kleiven Eidsiva/Norcem/Leca/Bygg.no 2:26:18
112 20073 Jostein Mamen   2:29:36
113 21093 Kjell Rømyhr Lund Ungdomslaget Medvind 2:31:08
114 16292 Bjørnar Fylling   2:31:16
115 21108 Asbjørn Nordal   2:36:04
116 19008 Ole Helmer Bjørlien Ringelia IL 2:36:42
117 7219 Knut Karlsen Stranden IL. 2:36:47
118 8262 Tore Brønnum   2:36:55
119 10289 Henning Olsen Løten o-lag 2:39:52
120 17143 Endre Ladehaug Kirkens bymisjon Drammen 2:49:12
121 20090 Gunnar Pedersen Xerox Klubben 2:52:25
122 22090 Trygve Kristoffersen   2:54:50
123 22054 Morten Nilsen MOPIL 2:55:19
124 23070 Roger Marthinussen   3:16:28


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +