Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Menn 65-69 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 65-69 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Tid
1 525 Torstein Rudihagen Lillehammer Skiklub 1:31:13
2 492 Bjørn Lauglo   1:35:47
3 587 Olaf Lia Team Baker Hansen 1:36:44
4 592 Olaf Pedersen Olympiaparken 1:40:14
5 423 Herbjørn Brennhovd Gol Il 1:40:51
6 557 Andris Wangensteen Bækkelagets SK 1:41:45
7 583 Dag Amundsen UllKisa IL 1:42:16
8 480 Olaf Knai   1:43:17
9 575 Tore Jyssum   1:43:21
10 498 Vidar Lægreid Sogndal IL 1:44:09
11 594 Freddie Schumann   1:44:18
12 454 Arne Heimdal Tine 1:45:34
13 411 Kjell Berge Bærum kommune/Lørdagskameratene 1:45:39
14 536 Vidar Andre Steigen Nittedaljoggen 1:45:44
15 540 Hermann M Storflor IL Dalebrand 1:46:06
16 560 Nils-Petter Wiik   1:46:32
17 488 Magne Harald Kvikstad   1:47:12
18 403 Bjørn Bakke vågå il ski 1:48:17
19 17121 Espen Thorn Multiconsult 1:49:04
20 591 Odd Arnt Christensen   1:49:14
21 481 Morten Kristiansen STATNETT 1:50:34
22 542 Odd Arild Strand Stor-Elvdal Skiklubb 1:50:43
23 460 Oddmar Holmebukt   1:50:54
23 579 Gunnar Tveiten Lørdagskameratene 1:50:54
25 509 Peter Mykleset CFF 1:50:56
26 502 Petter Marum Lillehammer Skiklub 1:51:28
27 461 Odd-Arne Holstad Hareid IL 1:52:37
28 547 Rolf Ingar Tennebø Team Tennebø 1:52:56
29 408 Håkon Beitnes Hamar Skiklubb 1:53:23
30 571 Alfred Unosen Rudsbygd IL 1:53:33
31 572 Bjørn Skinnerlien   1:54:17
32 455 Widar Hellerud Volkswagen 01 1:55:07
33 487 Agnar Kvam   1:55:21
34 470 Frantz Johansen Lillehammer Skiklub 1:55:32
35 550 Alfred Thornæs Tjom Kam 1:56:16
36 415 Ola Bjerke Sørum IL 1:56:21
37 427 Jarle Busterud Hernes 1:57:03
38 407 Einar Behrns Veldre Friidrett 1:57:11
39 439 Sverre Fossen Lillehammer Skiklub 1:57:47
40 466 Sverre Ingjer   1:58:19
41 520 Arne F Opsahl   1:58:21
42 450 Ole Hansen Nidelv IL 1:58:51
43 577 Olav Skogen Vang skiløperforening 2:00:40
44 452 Steinar Haug Lillehammer Skiklub 2:04:30
45 496 Knut Lindbo   2:05:29
46 20161 Øystein Jonassen   2:07:35
47 533 Svein Smaadahl Trøgstad sk 2:08:01
48 555 Lars Ulvestad   2:08:54
49 402 Jon Aulie Bækelagets 2:08:59
50 559 Vidar Wennerød   2:11:00
51 437 Trond-Ola Evensen   2:11:38
52 425 Kjell Broholt Norconsult 2:11:46
53 448 Gustav Gaarder CK Toten-Tråkk 2:16:50
54 527 Arne Rønning Skansen Bil 2:18:20
55 451 Jostein Hanøy   2:18:32
56 589 Bjørn Idar Vinsnesbakk Singsås Il 2:19:28
57 401 Frank Antonsen   2:22:40
58 405 Sverre Bang   2:26:15
59 436 Per Arne Espeland Privat 2:26:39
60 483 Ole Andreas Krogness Nesodden IF 2:27:11
61 516 Øivind Nullmeyer   2:55:00
62 22117 Øystein Eik   3:02:47


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +