Resultater Birkebeinerløpet 2016 - Menn alle i felles liste

Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 11. juni 2016

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn alle startende i felles liste - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Se også:
Alle andre klasser i Birkebeinerløpet 2016

Plass Startnr Navn Klubb Start Tid
1 125 Weldu Negash Gebretsadik IL BUL Oslo 11:00:00 1:05:49
2 147 Sondre Norstad Moen Sportsklubben Vidar 11:00:00 1:05:58
3 140 Senay Fissehatsion Tjalve 11:00:00 1:06:06
4 139 Okubamichael Fissehatsion Tjalve 11:00:00 1:10:04
5 137 Frew Zenebe Brkineh Sandnes IL friidrett 11:00:00 1:10:05
6 33 Alexander Kirkeberg Steinkjer FIK 11:00:00 1:10:46
7 79 Audun  Weltzien IL Tyrving 11:00:00 1:12:30
8 101 Ronny Losoa Modum FIK 11:00:00 1:13:03
9 74 Kristian Ulriksen Tromsø løpeklubb 11:00:00 1:13:17
10 156 Michael Ande Tesfamichael BUL IL 11:00:00 1:13:21
11 141 Kristian Karlsen   11:00:00 1:13:31
12 100 Arian Loshamn Kristiansand Løpeklubb 11:00:00 1:14:05
13 42 Thomas Meinicke IL Jutul / Team Vestmarka 11:00:00 1:14:08
14 14 Arild Christophersen Gjensidige Sport/Bull ski og kajakk 11:00:00 1:14:18
15 97 Magnus Svingheim Gran Sport 11:00:00 1:14:47
16 26 Inge Hasund Bøler IF Friidrett 11:00:00 1:14:57
17 94 Marius Skeide Ruth Skjalg IL 11:00:00 1:14:59
18 117 Ola Erling Korbøl Sport 1 Superstore Hamar 11:00:00 1:15:18
19 155 David André Aasen Melhus IL, OPIL, Team Staas AS 11:00:00 1:15:41
20 169 Anders Stenbrenden Kluge Advokatfirma 11:00:00 1:15:49
21 133 Jon Per Nygaard FIK Ren-Eng 11:00:00 1:16:07
22 200 Johannes Thingnes Bø   11:00:00 1:16:13
23 99 Bent Olav Aamodt Fredrikstad Skiklubb 11:00:00 1:16:23
24 83 Kristen Aaby   11:00:00 1:16:26
25 138 Bjørn André Aaslund HEMING IL 11:00:00 1:16:37
26 88 Magnus Lystad Team Jobzone BI 11:00:00 1:16:48
27 80 Emil Wiig Skimt 11:00:00 1:16:50
28 107 Christoffer Callesen Protector Forsikring 11:00:00 1:17:02
29 53 Pål Oraug Varteig IL 11:00:00 1:17:06
30 56 Espen Gundersen Rusten Trimklassa 11:00:00 1:17:21
31 50 Pål Jostein Petersen Onsrud   11:00:00 1:17:38
32 142 Lars Anders Tenold Nordre Eidvoll 11:00:00 1:17:48
33 122 Jens Bjertnæs EY Bil 11:00:00 1:17:49
34 18 Lars Engseth NTNUI/ Team Sport1 Lillehammer 11:00:00 1:18:01
35 16 Ola Dahlen SILBIL 11:00:00 1:18:15
36 153 Petter Stakston Søre Ål IL 11:00:00 1:18:20
37 41 Vetle Løchting Strandbygda il/Team Natrudstilen 11:00:00 1:18:21
38 152 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner 11:00:00 1:18:23
39 70 Geir Strandbakke Lillehammer skiklubb 11:00:00 1:18:30
40 1022 Sondre A. Bjørnstad Nesodden IF Ski 11:10:00 1:18:35
41 120 Gard Ringstad Breiskallen Sportsklubb 11:00:00 1:18:36
42 48 Jon Olsen Lørenskog Fil/Oslo Sportslager 11:00:00 1:19:05
43 51 Tor Jonas Onsrud Gjøvik skiklubb 11:00:00 1:19:16
43 124 Ståle Fenstad Rustad IL 11:00:00 1:19:16
45 1269 Sjur Prestsæter Legestudentenes Idrettsklubb 11:10:00 1:19:23
46 158 Lars Digerud Lillomarka skiklubb 11:00:00 1:19:26
47 128 Kjartan Kalland Nittedal Banquet Racers 11:00:00 1:19:43
47 1172 Kristian Thon Team Klabauter 11:10:00 1:19:43
49 91 Lars Musdalslien Ncc bil / Gausdal 11:00:00 1:19:44
50 55 Pål Rise   11:00:00 1:19:46
51 67 Fredrik Smith Oslo Byggentreprenør A/S 11:00:00 1:20:01
52 81 Ulrik Ødegård Fremad Famagusta 11:00:00 1:20:05
53 116 Tor Olav Nesheim Hægeland Rustad IL 11:00:00 1:20:09
54 76 Bjørn Ole Vassbotn Volda Turn og IL 11:00:00 1:20:10
55 162 Peder Figenbaum   11:00:00 1:20:11
56 1247 Lars Solheim Støren Sportsklubb 11:09:58 1:20:27
57 93 Runar Sannerud Team Sportsmanden/ Team Sannerud 11:00:00 1:20:28
58 123 Olav Dybvik Bøhn   11:00:00 1:20:32
59 148 Dag Erik Molandsveen Modum FIK 11:00:00 1:20:35
60 136 Bjørnar Slettvåg Norges Banks Idrettslag 11:00:00 1:20:36
61 151 Geir Skari Nittedal Banquet Racers 11:00:00 1:20:48
62 1185 Marius Wikstrøm Ringsaker OK/Norconsult BIL 11:10:00 1:20:51
63 173 Erlend Moian Nydal   11:00:00 1:20:53
63 45 Rune Nordgård   11:00:00 1:20:53
65 1072 Ole André Hagen Rustad IL 11:09:59 1:20:55
65 164 Andre Basteskår Prakt Bygg AS 11:00:00 1:20:55
67 43 Lars Fredrik Myklebust Moe Lommedalens IL 11:00:00 1:20:56
68 11 Ulf Brenna DNB/IL Try 11:00:00 1:20:57
69 66 Atle Smenes Rustad IL 11:00:00 1:21:10
69 1254 Thomas Flemmen Team Stredet 11:10:03 1:21:10
71 90 Christian Rørholt Moe Gjensidige BIL 11:00:00 1:21:13
72 95 Gunnar Skogan Skjelstadmark IL 11:00:00 1:21:15
72 28 Ulf Holberg Det gyldne triangel 11:00:00 1:21:15
74 109 Birger Andreas Bråthen Magnor UL Ski 11:00:00 1:21:16
75 35 Ole Petter Kjerkreit   11:00:00 1:21:18
76 105 Jon Øxnevad Norconsult BIL 11:00:00 1:21:19
77 1130 Bjørn Egil Nordseth Gjøvik friidretsklubb 11:09:58 1:21:22
78 150 Magnus Nilsen Altiusklinikken 11:00:00 1:21:24
79 1183 Lars Kristian Bjønness Werven Forsvaret 11:10:01 1:21:26
80 47 Simen Næss Berge   11:00:00 1:21:27
80 1080 Håvard Holmedal Strømmen og Lillestrøm Skiklubb 11:09:59 1:21:27
82 165 Espen Almlid   11:00:00 1:21:36
83 84 Lars-Olav Måkestad Apold Gular 11:00:00 1:21:38
84 1051 Stig Morten Fakstad Vest-Torpa UL/Team Synnfjell 11:09:58 1:21:40
85 1013 Torbjørn Bergersen   11:10:07 1:21:45
86 1048 Rune Engen   11:10:02 1:21:53
87 3223 Fabio Nuno Santos   11:30:03 1:21:54
88 126 Helge Holthe Varde IL 11:00:00 1:21:56
88 1041 Torgeir Hermansen   11:10:00 1:21:56
90 38 Rune Kvikstad Gjøvik Treningssenter 11:00:00 1:21:58
91 73 Roger Thompson Driv IL / Team Sportsmanden 11:00:00 1:21:59
92 1 Jonas Amundsen Nes Ski 11:00:00 1:22:14
92 2244 Jan Arthur Reinås Fjell Skilag 11:20:01 1:22:14
94 59 Kjell Raa Møller Bil Nesttun 160 11:00:00 1:22:15
95 24 Andreas Garder Olsen Fredrikstad Kvernhuset BIL 11:00:00 1:22:21
95 34 Ole Marius Kirkeng IL ROS ski/Team Drammen 11:00:00 1:22:21
97 4086 Pål Andre Lervåg   11:40:08 1:22:22
97 108 Sigurd Sollien Hulbak Hemsedal IL 11:00:00 1:22:22
99 113 Håvard Ellefsen   11:00:00 1:22:30
100 89 Petter Martinsen NTNUI/Aktiv mot kreft 11:00:00 1:22:36
101 1256 Herman Gløersen Fredrikstad Skiklubb 11:10:01 1:22:37
102 1088 Bent Inglingstad Tollernes IL 11:09:58 1:22:39
102 1133 Kjell Vegard Opheim Team Parkettpartner 11:09:58 1:22:39
104 1124 Vegard Myklemyr   11:10:03 1:22:44
105 86 Kristian A. Kjonerud Lillehammer Skiklub 11:00:00 1:22:45
106 22 Clemet Fougner SK Rye 11:00:00 1:22:46
107 30 Vegar Hattestad Jensen Ørje IL 11:00:00 1:22:48
108 1078 Espen Helgesen Norcem/Leca/Bygg.no 11:09:58 1:22:53
109 1037 Geir Dahlsveen Pølsesnabb Solutions 11:09:59 1:22:54
109 1042 Tellef Dønnestad Kristiansand Løpeklubb 11:10:07 1:22:54
111 5 Rune Bilit Data Respons BIL 11:00:00 1:22:56
112 159 Trond Hansen Sk Vidar 11:00:00 1:22:57
113 135 Geir Sandbakken Skogli 11:00:00 1:22:59
114 129 Patrick Fossum Kristoffersen Norcem/Leca/Bygg.no 11:00:00 1:23:06
115 1110 Olav Lund støren sp 11:10:05 1:23:08
116 1014 Pål Berg-Knutsen Nes Ski 11:09:59 1:23:09
117 104 Ruben Strand Team Haruka 11:00:00 1:23:10
118 2017 Odd Egil Brobakk Støren Spkl 11:20:00 1:23:12
119 132 Tom Nordheim Gjøvik skiklubb 11:00:00 1:23:16
119 2004 Lars Helge Andersen Raufoss IL / benteler bil 11:19:59 1:23:16
121 111 Odd Arnvid Bollingmo Raufoss friidrett 11:00:00 1:23:19
122 1026 Bård Brækken Knowit / TPWB C&C 11:09:58 1:23:21
123 1053 Hogne Findal Skar Sannidal il 11:10:02 1:23:23
124 112 Morten Buchholdt FIK Ren-Eng 11:00:00 1:23:24
125 1114 Alexander Owren ASICS 11:00:01 1:23:28
126 1060 Steinar Fredriksen Privat 11:10:03 1:23:30
127 1109 Christoffer Lund Luftkrigsskolen 11:09:59 1:23:33
128 1115 Audun Marken PwC 11:10:00 1:23:41
129 92 Tom Arild Sandbakk DNB/Svire IL 11:00:00 1:23:42
130 20 Asbjørn Slagtern Fjellvåg Team Baldur 11:00:00 1:23:44
131 118 Tomas Magnussen UNIT4 BIL 11:00:00 1:23:45
132 1132 Morten Omland Kjelsås IL 11:09:59 1:23:46
133 3014 Bjørn Harald Bongom Varegg Fleridrett/Fjellgeitene 11:29:58 1:23:47
134 1025 Egil Brevik Hydro Sunndal BIL 11:10:01 1:23:48
135 1030 Idar Myklebost   11:10:06 1:23:50
136 3234 Terje Myhre Ringebu/Fåvang 11:30:03 1:23:52
136 121 Morten Tokerud   11:00:00 1:23:52
138 29 Terje Hordnes Skanska Aktiv 11:00:00 1:23:53
139 63 Ola Sisselberg Team Tirsdagsintervallen 11:00:00 1:23:56
140 1019 Morten Bjørnebye Høgskolen i Hedmark 11:09:59 1:23:59
141 2199 Herman Andreas Andersen Ås IL 11:20:03 1:24:00
142 1083 Bjørn Horg Betonmast 11:10:05 1:24:01
143 31 Helge Johansen Strindheim IL 11:00:00 1:24:02
144 1175 Kenneth Tofthagen   11:10:01 1:24:04
145 1242 Øyvind Langørgen Strindheim IL 11:10:05 1:24:07
145 1044 Svein Erik Eide   11:09:58 1:24:07
147 1164 Tormod Strand Forsvaret 11:10:00 1:24:08
148 1283 Jan Halland   11:10:01 1:24:09
149 9 Bård Brekke Team Brekke 11:00:00 1:24:10
150 1101 Ole Jørgen Knoph Kjelsås IL 11:09:59 1:24:11
151 1047 Frode Engelund Skedsmo Skiklubb 11:09:58 1:24:12
152 1287 Emil Haug   11:10:03 1:24:14
152 1236 Espen Fystro Vingrom IL 11:09:59 1:24:14
152 2133 Elmer M. Skalle Elektriker'n Lillehammer 11:20:02 1:24:14
155 1112 Odd Arild Løseth Il Høyang 11:09:59 1:24:15
156 3 Fredrik William Baumann Heming, Nordic Ski Team 11:00:00 1:24:17
156 1235 Bjørn E Eide Ø.Slidre IL 11:10:00 1:24:17
158 72 Petter Hjelvik Søberg Team Osterhaus 11:00:00 1:24:21
159 127 Mats Johan Hårstad Oppdal 11:00:00 1:24:22
160 3197 Martin Øyen Tøraasen Folldal IF 11:30:03 1:24:23
161 1031 Martin Galleberg Sande Sportsklubb 11:10:03 1:24:25
161 154 Henrik Teien Sande Sportsklubb 11:00:00 1:24:25
163 1032 Trond Inge Carlsen Rustad IL 11:10:00 1:24:27
164 1016 Brede Bergseng Olsen Tokenes Badeklubb 11:10:12 1:24:28
164 134 Magnor Rypdal Isfjorden IL 11:00:00 1:24:28
166 1158 Thomas Skjærbekk   11:10:01 1:24:30
167 4078 Egidijus Kuliesius BK Utena 11:39:59 1:24:31
167 9067 Espen Kildal   12:25:09 1:24:31
169 1272 Roger Rostadmo Telle-Hansen BDO/Team Fjelluft 11:10:00 1:24:33
169 1076 Jon Thomas Haugland   11:10:00 1:24:33
171 130 Raymond Lishaugen Odal Sykkel AS 11:00:00 1:24:34
172 1255 Gaute Glomlien Skillebekk Flyers 11:10:05 1:24:38
173 1179 Sindre Valan Femund Trekkhundklubb/Røros 11:10:06 1:24:42
174 44 Henning Mortensen ASKO Hedmark/Team Sportsmanden 11:00:00 1:24:45
175 3254 Trond Kjeldsberg Vind IL 11:30:06 1:24:46
176 46 Kristoffer Nylund JIL Grorud 11:00:00 1:24:54
177 3153 Øyvind Sveen NMBUI Langrenn / GIL Ski 11:29:59 1:25:03
178 5088 Anders Langseth   11:50:00 1:25:04
179 1054 Kim Finsrud Team Sport1 Lillehammer 11:10:03 1:25:10
180 6294 Jon Gerhard Løvendal Løpegruppa Løplabbet Drammen 12:00:06 1:25:12
181 87 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening 11:00:00 1:25:17
181 1056 Martin Flismyren Kjellmyra IL 11:10:03 1:25:17
183 2204 Andreas Hovemoen Lillehammer Futsal 11:20:03 1:25:19
184 1206 Erik Ramstad Modum FIK 11:10:04 1:25:21
184 2166 Bjørnar Øye Hovdebygda IL 11:20:00 1:25:21
186 1046 Vidar Ellefsen Milslukern Sport 11:10:00 1:25:23
187 1277 Olav Holter   11:10:06 1:25:24
187 161 Stian Sommerseth Somco 11:00:00 1:25:24
187 2046 Alexander Hansen Söders-Tyresö 11:20:05 1:25:24
190 25 Bjørn Tore Gullord Lørenskog Fil 11:00:00 1:25:25
190 1049 Vegar Enlid   11:10:02 1:25:25
192 4089 Terje Linnerud Talentenes Bakgård 11:40:01 1:25:30
192 2123 Johnny Riise Hovdebygda IL 11:20:00 1:25:30
194 1018 Tony Bjørnbakken   11:09:59 1:25:31
194 1166 Sverre Stræth Moss Skiklubb / Veidekke 11:10:00 1:25:31
194 143 Iver Andreas Hanslien   11:00:00 1:25:31
197 144 Vidar Igeltjørn   11:00:00 1:25:32
198 1262 Anders Westvold Team Skigo/Apotek 1 11:09:59 1:25:33
199 1253 Svein Åge Brække Veldre Friidrett 11:10:04 1:25:37
200 1120 Paal Mork   11:10:06 1:25:42
200 3075 marius jeppesen   11:30:05 1:25:42
200 1257 Lars Grønhovd Modum Friidrettsklubb 11:10:04 1:25:42
203 1232 Vegard Rødseth Brede Lillehammer Skiklub 11:10:04 1:25:44
203 1096 Rune Killi Otta IL 11:10:02 1:25:44
205 1194 Jan Richard Eriksen Asker Skiklubb 11:09:58 1:25:45
206 6 Tore Bjerkrheim Team Bjerkrheim 11:00:00 1:25:46
206 21 Knut Harald Flesvik   11:00:00 1:25:46
208 1230 Jon Iver Bakken Nydalens Skiklub 11:10:04 1:25:50
208 1103 Jørgen Kokkvoll Ålen IL 11:10:06 1:25:50
210 1027 Anders Dahl Skiptvet IL 11:10:00 1:25:51
211 10 Morten Brendlien Vang skiløperforening 11:00:00 1:25:52
212 1213 Jørgen Stigen Fredrikstad Skiklubb 11:10:02 1:25:56
213 96 Erik Staum Follebu Skiklubb 11:00:00 1:25:57
214 2060 Kjetil Holm Heming 11:20:01 1:25:58
215 1000 Petter Stokkeland   11:09:58 1:26:03
216 1176 Sigve M. Tonstad Volkswagen 11:10:02 1:26:05
217 2196 Petter Ihlebæk Drøbak-Frogn IL 11:20:03 1:26:06
218 114 Sebastian Endrestad Oppegård IL 11:00:00 1:26:07
219 2212 Jonas Askautrud Norcem/Leca/Bygg.no 11:20:01 1:26:08
220 1174 Pål-Andre Thorsby Nesodden SK 11:10:02 1:26:09
220 6102 Øyvind Herland Gresvig 12:00:01 1:26:09
220 2170 Tord Astad Jernbaneverket 11:19:59 1:26:09
220 1202 Thomas Kjetland Leica Geosystems 11:10:03 1:26:09
224 1105 Espen Kristiansen   11:10:00 1:26:13
225 1077 Trygve Haugnæss   11:10:04 1:26:14
226 1095 Trond Johnsen Raufoss Il langrenn 11:09:59 1:26:16
227 1123 Tore Myhrvold Veritas BIL 11:10:07 1:26:19
228 1218 Per Kristian Nielsen   11:10:03 1:26:22
229 1038 Anders Delbekk Posten Bring Kongsvinger 11:10:04 1:26:23
229 78 Eirik Watterdal Slevik IL 11:00:00 1:26:23
231 2218 Truls Hansen   11:20:00 1:26:25
232 1040 Erlend Røer Drabløs Neosdden IF 11:10:04 1:26:29
233 2022 Mads Buhaug Øyer-Tretten IF 11:20:01 1:26:34
234 2173 Kenneth Bilstad Vang o-lag 11:20:03 1:26:37
234 27 Endre Hjelseth Ottestad IL 11:00:00 1:26:37
236 4190 Erik Haugunn   11:40:00 1:26:41
237 1162 Kai Solem Åslia skilag 11:10:02 1:26:42
237 2175 Pål Einar Dietrichs Høgskolen i Hedmark 11:20:03 1:26:42
237 57 Cato Ryste Volda 11:00:00 1:26:42
240 131 Anders Mykkeltvedt Geilo IL 11:00:00 1:26:43
241 2193 Yngve Aasum Statoil BIL Oslo 11:20:01 1:26:44
241 1178 Thomas Tronstad OBOS 11:10:00 1:26:44
241 5080 Anders Knudsen   11:50:00 1:26:44
244 6250 philippe szygenda   12:00:10 1:26:45
245 1035 Mark Crawford Richmond & Zetland Harriers 11:10:00 1:26:47
246 2226 Karsten Tornes Vind IL 11:20:05 1:26:50
247 1265 Oliver Bræin Furuli   11:10:06 1:26:51
247 1199 Johan Elias Hogrenning IL Trysilgutten 11:10:05 1:26:51
247 1011 Tor Erik Berg Vind IL 11:10:03 1:26:51
250 1010 Lars Petter Berg Fet Skiklubb OBIL 11:10:05 1:26:52
251 40 Svein Egil Linnerud Gjøvik skiklubb / Eidsiva BIL 11:00:00 1:26:54
252 2057 Preben Henriksen   11:20:02 1:26:57
253 1156 Andreas Olav Skjetne Team Stredet 11:10:04 1:27:01
254 1066 Frank Grønvold   11:10:04 1:27:05
255 1160 Vegard Smedsund SILBIL 11:10:03 1:27:07
256 1045 Halvor Eidissen IL Dyre Vaa 11:10:02 1:27:08
257 1163 Erik Storås Sommer Follebu Skiklubb 11:10:02 1:27:10
258 1173 Geir Thoresen Røa IL 11:10:01 1:27:11
259 2126 Christian Røe IL snøhetta 11:20:03 1:27:12
260 1238 Rex Hinchliffe LIF 11:10:09 1:27:13
261 2165 Lars Øy   11:20:05 1:27:15
261 1225 Ola Grindland NTNUI 11:10:05 1:27:15
263 19 Olav Feby Team Spenst Sørumsand 11:00:00 1:27:17
264 4064 Thomas Hvammen   11:40:11 1:27:18
265 1142 Sigurd Aal Sellæg Dirty Oppland 11:10:06 1:27:20
266 190 Tomas Holmestad   11:00:00 1:27:23
267 7002 Arne Berg Meldal IL 12:09:59 1:27:24
268 2063 Jan Hovde   11:20:00 1:27:25
269 1107 Stian Krog FIK Ren-Eng 11:10:06 1:27:26
270 5156 Mats Theie Bretvik   11:50:00 1:27:28
270 1118 Ola Erik Heen Moe   11:10:05 1:27:28
272 49 Håkon Grønsveen Olsrud Nordbygda/Løten Ski 11:00:00 1:27:32
273 2200 Isak Svarstad Carlsen Asker Skiklubb 11:20:01 1:27:36
273 3043 Steffen Tronrud Gjevre TEAM NORGESGRUPPEN 11:30:04 1:27:36
275 1084 Tore Hovemoen Bouvet 11:10:04 1:27:37
276 4110 Kristoffer Nonstad   11:40:03 1:27:41
276 2137 Hans Olav Stampeløkken Team Skrekk 11:20:05 1:27:41
276 2020 Anders Brynestad   11:20:04 1:27:41
279 2232 Simen Amundsen Kvernhuset BIL 11:20:03 1:27:42
279 1276 Bent Ivar Sæther Hydro BIL Sunndal 11:10:00 1:27:42
281 1151 Jørn Schrøder Sk Vidar 11:09:59 1:27:44
282 4041 Geir Inge Gundersen SSB 11:40:01 1:27:45
282 1061 Malvin Fremmerlid Volda 11:10:02 1:27:45
284 1258 Øyvind Kjølstad Modum FIK 11:10:02 1:27:47
285 1074 Geir Hansen Kyrksæterøra IL 11:10:05 1:27:51
286 1090 Magne Janitz Moss Multichallengers 11:10:01 1:27:52
287 2086 Even Krogsveen RingebuFåvang SK/GenusBIL 11:20:04 1:27:54
287 1119 Bård Olav Moen Strindheim IL 11:10:01 1:27:54
289 1079 Anders Lundli   11:10:06 1:28:03
289 1131 Håvar Forsell Ohma Ås IL 11:09:59 1:28:03
291 2146 Morten Sørtømme Hovin il 11:20:04 1:28:06
291 1116 Tommy Mikkelsen Team Fønix Brumunddal 11:09:58 1:28:06
293 3155 Knut-Leo Sæther Isfjorden IL 11:30:02 1:28:08
293 110 Espen Antonsen Nes Ski 11:00:00 1:28:08
295 1201 Marcus Skotvedt Irgens BABA GANOUSH 11:10:04 1:28:13
296 4004 Thomas Asbjørnslett Eidsvold Værks Skiklub 11:39:59 1:28:15
297 2228 Bjarne Valås Byåsen IL 11:20:00 1:28:16
298 1113 Jørgen Madslien Norcem/Leca/Bygg.no / NTNUI orientering 11:10:33 1:28:18
299 2025 Tore Baarstad Eidsiva bredbånd 11:20:02 1:28:19
300 2067 Mikael Haakonsen   11:19:59 1:28:20
301 1021 Lars Marius Bjørneseth Funky Footwork 11:10:03 1:28:21
302 3218 Kristian G Hegg Botne Skiklubb 11:30:00 1:28:23
303 4125 Jørgen Mo Rande KPMG 11:40:01 1:28:26
304 2055 Samuel Heimly Rønning Harestua IL 11:20:03 1:28:27
305 21188 Trym Algarheim Tverås FOSSUM IL 13:24:58 1:28:29
306 2039 Charles Granquist DNB / Oppegård IL / KSK / Team Sportsmanden 11:20:02 1:28:31
306 3169 Thor Kristian Øvergaard Norcem/Leca/Bygg.no 11:29:58 1:28:31
308 4002 Håkon Andersen   11:39:59 1:28:32
309 2054 Vegar Heen Team LFFH 11:20:08 1:28:33
310 2030 Jan Petter Eide Tormod Skilag 11:20:01 1:28:34
310 145 Mats Kobbersletten Jensen Norcem/Leca/Bygg.no 11:00:00 1:28:34
312 1259 Henrik Opsand Skimt 11:10:01 1:28:35
312 2236 Gaute Kilen Grimstad Løpeklubb 11:20:04 1:28:35
314 1092 Jan Jevne Nittedal Banquet Racers 11:10:04 1:28:36
315 1227 Knut Kongshaug Kårvåg IL 11:10:05 1:28:37
316 1141 Henning Roland Haltepinkene 11:10:02 1:28:38
316 1093 Lars Erik Andersen Kirkens bymisjon Drammen 11:10:04 1:28:38
318 1165 Audun Strandlie Gjøvik skiklubb 11:10:07 1:28:39
318 2006 Øystein Anmarkrud Smågnagerne 11:20:06 1:28:39
320 1261 Giert Von Der Lippe   11:10:04 1:28:40
321 1004 Jostein Amdal Gjensidige Sport / Røa 11:10:05 1:28:42
322 163 Jon Semb IF Ørn 11:00:00 1:28:44
322 8248 Fridtjof  Wedum Wedum&Co BIL 12:20:00 1:28:44
322 2033 Jan Fagerheim Norcem/Leca/Bygg.no 11:20:00 1:28:44
325 3203 Rasmus Rosager Granli IL 11:30:04 1:28:45
325 1020 Roar Bjørnerås Fjellørnen 11:10:07 1:28:45
327 2148 Jan Taug   11:40:00 1:28:47
328 2143 Kristoffer Engh Svenning Dbr 11:20:01 1:28:49
329 1155 Tom Skar Skar 11:10:02 1:28:50
329 149 Vetle Nergård   11:00:00 1:28:50
331 1245 Stefan Myhrer Nord Odal IL 11:10:00 1:28:53
332 1097 Haakon André Kinneberg Jardar IL 11:09:57 1:28:59
333 3049 Roy Ingar Hansen Kongsberg Defence & Aerospace 11:30:07 1:29:00
333 2180 Kenneth Hertaas Haugeråsen IL 11:20:01 1:29:00
335 4100 Øystein Milli Eidsvold Værks Skiklub 11:39:59 1:29:01
335 1071 Erlend Gundersen Ullensaker skiklubb 11:10:00 1:29:01
337 37 Asgeir Risheim Kvam Asker Skiklubb / Nordic Ski Team 11:00:00 1:29:03
338 4223 Martin Haugen   11:40:06 1:29:04
338 2182 Per Martin Johansen FYK 11:20:06 1:29:04
340 1052 Ronny Feet Bjønndal Sporting Team 11:10:01 1:29:05
341 3035 Arnstein FIkkan Byaasen Skiklubb 11:30:02 1:29:07
342 1219 Ivar Stubkjær Nittedal Banquet Racers 11:10:04 1:29:09
343 1241 Torbjørn Hægeland Rustad IL 11:10:00 1:29:11
343 2233 Kjetil Barli Fondsfinans BIL 11:20:08 1:29:11
345 3255 Øyvind Utne Larsen Marthinsen & Duvholt 11:30:01 1:29:12
345 1191 Vidar Birkelund   11:10:01 1:29:12
347 1147 Hans Røragen BOC / JM Norge 11:10:00 1:29:13
348 61 Svein Erik Sandsnes Oppegård IL/ 11:00:00 1:29:14
349 3016 Kenneth Breen Rambøll 11:30:00 1:29:15
350 1122 Tor Murvold Promis IL 11:10:00 1:29:17
350 3107 Steinar Muggerud Eidsvold Værks Skiklub 11:30:05 1:29:17
352 2110 Ragnar Nordvik Tingvoll IL 11:20:08 1:29:18
353 1243 Even Mangset MjøsSki 11:10:04 1:29:19
353 3216 Petter Christiansen   11:30:02 1:29:19
353 4232 Arnstein Sørbøen ÅL IL 11:40:06 1:29:19
353 2202 Hans Petter Fjeld Lesja IL 11:20:09 1:29:19
357 24041 Eivind Janner Forsvaret 13:39:58 1:29:23
358 3050 Lars Hansen-Møllerud Grue IL 11:29:58 1:29:24
358 5069 Magnus Smedplass Jensen Forsvaret 11:50:01 1:29:24
360 1099 Arne Klungland   11:10:01 1:29:25
360 1100 Helge Klungland Svorkmo NOI 11:10:01 1:29:25
362 5028 Jonas Edshage   11:49:59 1:29:26
363 3095 Ivar Lydvo Affecto 11:29:59 1:29:27
364 3088 Vegar Lie   11:30:02 1:29:30
365 1216 Steinar Westerberg Sømna IL 11:10:02 1:29:31
366 4194 Svein-Åge Karlsen Felleskjøpet Kambo 11:39:59 1:29:32
366 3143 Øystein Simonsen trøsken il 11:30:10 1:29:32
368 1266 Christoffer Henningsen Søre Ål - NTG Lillehammer 11:09:58 1:29:34
368 2064 Bjørn Thomas Hultberg Volkswagen 535 11:20:03 1:29:34
370 2100 Bjørn Vegard Martini Asker Skiklubb 11:20:09 1:29:36
371 2159 Svein Christian Wedum Eidsiva BIL / NTNUI 11:20:08 1:29:40
371 6170 Per Refseth Kjetil Siems Reiseregninger IL 12:00:25 1:29:40
373 1170 Kristian Sørli Rustad IL 11:10:01 1:29:42
374 2007 Arild Aspen Heidal IL 11:20:04 1:29:43
375 3063 Geir André Holum-Jakobsen Næroset IL/Team Parkettpartner 11:30:03 1:29:47
376 3064 Morten Hæhre Modum FIK 11:30:03 1:29:53
376 3161 Christian Thorsen   11:30:07 1:29:53
378 3212 Preben Hofstedt-Moe Runar 11:30:07 1:29:55
379 6171 Svein Are Aasrum Runar IL 12:00:00 1:29:57
379 3013 Ole Christian Bjørnerud Osl Bil 11:29:59 1:29:57
381 2129 Martin Sagen Botne Skiklubb 11:20:01 1:29:58
382 1005 Thomas Ole Andersen Saanti Sijte 11:10:00 1:29:59
383 2077 Steve Kawandami Stakkars Deg! 11:20:06 1:30:01
384 3188 Petter Hasting Jerndahl Asker Triathlon Klubb 11:30:00 1:30:02
384 1167 Kjell Magne Sunde Lillehammer Sportell / Swix Sport 11:10:01 1:30:02
386 1036 Kristian Dahl Hof Il 11:10:05 1:30:05
386 3033 Inge Erlimo   11:30:01 1:30:05
388 3259 Torleif Sandnes Capture 11:30:01 1:30:06
389 1146 Steinar Røe Byåsen IL/Skanska Aktiv 11:10:03 1:30:10
390 2011 Jan Viktor Berntsen IL Kampen 11:20:03 1:30:16
391 1267 Petter Leistad Aktivklinikken Lillehammer 11:10:10 1:30:18
392 3089 Lars Lien Team Skitalk 11:29:59 1:30:19
393 3217 Jan Erik  Duvholt Marthinsen og Duvholt AS 11:30:02 1:30:20
393 2198 Svein Otto Fredwall Nesodden IF 11:20:01 1:30:20
395 1205 Eirik Totland Pettersen   11:10:05 1:30:22
396 1015 Sigurd Bergkvist   11:10:03 1:30:23
397 9198 Anders Rønnevig Røa 12:26:31 1:30:24
398 2266 Kjell Arne Olsen Team Fønix/Nitelva CK 11:20:00 1:30:25
399 2139 Jon Storsveen   11:20:02 1:30:26
399 2213 Sebastian Benonisen Steinkjer Skiklubb 11:20:03 1:30:26
399 2036 Oskar Berntsen Flata Lillehammer Skiklub 11:20:07 1:30:26
402 1181 Eystein Mærk Voll Støren Sportsklubb 11:10:05 1:30:27
402 3072 Wilhelm Iversen IL dalguten 11:30:04 1:30:27
402 14148 Åsmund Godal  Tunheim   12:50:02 1:30:27
405 4121 Joakim Pedersen   11:40:00 1:30:28
406 1139 Hans Tore Riibe Hamar Skiklubb / Norsk Tipping 11:10:03 1:30:29
407 1177 Halvor Torsvik Øystese IL 11:09:59 1:30:31
408 2186 Erling Skogasel IL Korlevoll 11:20:00 1:30:32
408 2034 Frode Farstad Vind IL 11:20:00 1:30:32
410 4129 Bjørn Risebrobakken Eidsvold Værks Skiklub/G-Sport Kløfta 11:39:59 1:30:34
410 2048 espen hansen   11:20:06 1:30:34
412 1189 Staffan Bengtsson I.L. Mogutten 11:10:05 1:30:35
412 4179 Fredrick Aakhus-Østrem   11:40:10 1:30:35
414 1098 Erik Klomsten Byneset il 11:09:59 1:30:38
414 1091 Frode Jevne PWC Bil 11:10:01 1:30:38
414 2099 Ivar Marthinusen NTNUI 11:20:02 1:30:38
414 3034 Ove Evensen Holeværingen 11:30:05 1:30:38
418 6007 Eigil Arff Tarjem Aktiv mot kreft 12:00:29 1:30:39
419 5190 Kim Fredrik Johansen SKJERVØY IDRETTSKLUBB 11:50:09 1:30:41
419 1127 Rune Nordengen Lyn Ski 11:10:04 1:30:41
421 6091 Mats Eirik Haug Gresvig BIL 12:00:00 1:30:42
421 1143 Tron Rustadbakken   11:10:03 1:30:42
423 1043 Anders Neverdahl Eide   11:10:01 1:30:43
423 2135 Jan Frode Skålevåg Jutul 11:20:04 1:30:43
425 1082 Amund Holtklimpen Roterud IL 11:10:04 1:30:45
426 2115 Sondre Pedersen Nes Ski 11:19:59 1:30:47
427 3004 Magnus Torp Antonsen Strandbygda il 11:30:04 1:30:48
427 1280 Settar Al-Jabri   11:10:42 1:30:48
429 1089 Jan Erlend Innselset Norcem/Leca/Bygg.no 11:10:01 1:30:49
429 3025 Thomas Danielsen   11:30:01 1:30:49
431 1244 Thor-Erik Messel   11:10:03 1:30:51
432 1017 Anders Bergum Øti 11:10:03 1:30:54
433 1222 Eirik Haug Driv IL 11:10:00 1:30:55
434 8174 Kenneth Ingebrigtsen Melbo IL 12:20:02 1:30:57
434 2131 Dag Silkoset Golar LNG 11:20:02 1:30:57
436 4025 Håvard Ellingsen   11:39:59 1:30:58
436 3213 Erik Kaldheim Vindafjord IL 11:30:01 1:30:58
436 1196 Henrik Hagen NorgesGruppen ASA 11:10:29 1:30:58
439 2095 Fritjof Loen   11:20:07 1:31:00
440 2059 Torstein Hole Emblem IL 11:20:01 1:31:02
440 5012 Lars Berggren Jernbaneverket BIL 11:50:04 1:31:02
440 2049 Martin Hansen Team Hansen 11:20:07 1:31:02
443 5192 Ivar Kufås Aktiv mot kreft 11:49:59 1:31:03
443 3024 Øystein Dahl ÅF Advansia 11:30:01 1:31:03
445 2207 Stian Nedrelid Team Ghost Volda 11:20:06 1:31:06
446 1062 Fredrik Fuglerud Team Coca-Cola 11:10:02 1:31:07
447 3262 Lars Martin Tingelstad Vonen Elite 11:30:01 1:31:10
448 2179 Jan Grov Florø Løpeklubb 11:20:00 1:31:11
448 2260 Jon Ivar Kroken Telenor BIL 11:20:06 1:31:11
450 525 Torstein Rudihagen Lillehammer Skiklub 10:00:01 1:31:13
450 3193 Johannes-Henrik Myrmel   11:30:09 1:31:13
450 3240 Sigurd Syrdal Gjensidige Sport 11:29:59 1:31:13
453 6065 Kristian Finstuen Finstuen transport AS 12:00:07 1:31:15
454 5165 Grunde Wahl Hamar Skiklubb 11:50:03 1:31:18
455 1215 Christopher Wannebo Ugla Runners Knee 11:10:05 1:31:21
455 3053 Marius Vesterås Varde/Gjøvik/Toten Langrenn 11:30:01 1:31:21
457 1154 Sigmund Skar Naprapatlandslaget Skien 11:10:01 1:31:23
458 1039 Lars-Ivar Aarseth Nydal Skiklubb 11:10:00 1:31:24
459 1197 Frode Hansen Romerike Ultraløperklubb/ Forsvarsbygg bedriftsidrettslag 11:10:00 1:31:25
460 2238 Jon Åge Aune Skogn IL 11:20:00 1:31:29
461 2037 Tore Flatås STATNETT 11:20:04 1:31:32
462 3106 Vegard Mortensen Vasastakerne / OSL BIL 11:30:00 1:31:34
462 2103 Arne Moe Vi som en gang var en del av Nesna IL 11:20:03 1:31:34
464 4076 Jon Anders Kongsrud Fana IL 11:39:59 1:31:35
464 1059 Thomas Haug Fraurud PWC Bil 11:09:58 1:31:35
466 2155 John Vestengen NBR 11:20:04 1:31:39
467 2178 Magnus Enger Sparebanken Hedmark / Team Merida TRI 11:20:05 1:31:40
468 1085 Dag Ole Huseby Haveråsbakken ski og jogg 11:10:02 1:31:41
469 58 Anders Rønningen   11:00:00 1:31:43
469 2031 Nils Ivar Krog Enger NIKE Konsulenttjenester AS 11:20:06 1:31:43
471 3002 Henning Engen Andersen Rogne il 11:30:03 1:31:48
472 4099 Espen Mellemstad   11:39:59 1:31:49
473 3185 Hans Ivar Hattestad Team Sport 1 Lillehammer/Vingrom IL 11:30:06 1:31:50
473 2163 Thomas Østdahl   11:20:02 1:31:50
475 2205 Håkon Imbsen   11:20:00 1:31:51
476 2113 Lars Hugo Braadland Olsen UNIT4 BIL / Lørenskog FIL 11:20:07 1:31:52
476 4250 Torbjørn Birkenes Team FIH 11:40:09 1:31:52
478 1087 Thomas Ingdal Larsen   11:10:04 1:31:54
479 1029 Asgeir Bøgeberg Strindheim IL 11:09:58 1:31:56
480 5169 Ole-Martin Wold   11:50:10 1:31:58
480 2016 Jørn Kongsten Brevik   11:20:06 1:31:58
482 146 Jørgen Brendengen Krogsæter Norcem/Leca/Bygg.no 11:00:00 1:31:59
483 4151 Atle Solsrud Talentenes Bakgård 11:40:01 1:32:00
483 2056 Magne Arne Helland Ålesund 11:20:06 1:32:00
485 3041 Jo Christer Frysjøenden BKOK 11:30:00 1:32:01
486 2168 Geir Harald Aase Ullsfjord SK 11:20:00 1:32:03
486 2043 Dag Undseth Hagen E-Team 11:20:00 1:32:03
486 2010 Anders Bau Lyngby Roklub 11:20:04 1:32:03
486 1102 Peter Knutzen Bærumsvømmerne 11:10:04 1:32:03
490 1274 Sigurd Østlie   11:10:11 1:32:05
491 1134 Jon Marius Ophus Nybygda IL 11:09:59 1:32:09
492 3058 Baard Henningsen   11:30:00 1:32:12
492 4092 Tobias Lømo Koll 11:40:08 1:32:12
494 6068 Stig Framnes Rustad IL 12:00:13 1:32:14
494 4227 Harald Lunde Granli IL 11:39:59 1:32:14
494 5162 Olav  Veiteberg Team Adonai 11:50:05 1:32:14
497 1144 Jakob Rusten   11:10:06 1:32:15
497 2093 Jan-Ivar Lillebråten Sjårdalen IL 11:20:08 1:32:15
499 2206 Thomas Langseth Nordic Ski Team 11:20:06 1:32:17
499 1073 Petter Halvorsen Corporate Communications 11:10:05 1:32:17
501 2098 Martin Løvik Lørenskog CK 11:20:02 1:32:18
502 2209 Dan Børge Saure Bjørke IL 11:20:01 1:32:19
503 1234 Anders Danielsen   11:10:07 1:32:20
504 5111 Stefano Nichele   11:50:08 1:32:21
504 6013 Håkon Bakke   11:59:59 1:32:21
504 5063 John Oddvar Hopshaug   11:50:06 1:32:21
507 4183 Kristian Tårnesvik Dreiås Statoil BIL 11:40:00 1:32:22
507 5146 Pål Stenberg   11:50:02 1:32:22
509 1193 Andreas Bossum Søre Ål il / NTG-L 11:10:00 1:32:23
510 4060 Håvard Hovdahl Nordic Choice Hotels 11:40:08 1:32:24
511 10121 Christopher Magnes Forsvarets Sanitet 12:29:59 1:32:25
512 4176 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 11:40:06 1:32:26
513 2042 Jan Erik Grinde St Olavs Hospital/ NTNU 11:20:04 1:32:27
513 2225 Jørn Thorsen Norcem/Leca/Bygg.no 11:20:09 1:32:27
515 2028 Christopher Dalen Sk.Fart 11:20:02 1:32:28
515 5203 Øyvind Risnes Fenring 11:50:04 1:32:28
517 2001 Espen Andersen Entomed Norge AS/ Team Includia 11:20:04 1:32:30
517 2191 Jostein Valan Røros 11:20:05 1:32:30
517 3074 Øyvind Jensen JOH BIRKEN TEAM 11:30:00 1:32:30
520 2029 Remy Edseth   11:20:02 1:32:32
521 1184 Rune Andre Wiig   11:10:05 1:32:33
522 2219 Bjørnar Hornnes VIK IL 11:20:05 1:32:35
522 2130 Geir Asbjørn Sandal Emblem 11:20:06 1:32:35
524 1168 Anton Sveen Moelven IL 11:10:07 1:32:36
525 2078 Shaher Yar Khan Orkla/Maxim 11:20:06 1:32:37
525 1187 Johannes Økland GTI Friidrettsklubb 11:10:02 1:32:37
527 5184 Markus Færevaag   11:50:09 1:32:39
528 2015 Geir Ola Botnan SIEMENS BIL 11:20:03 1:32:40
528 4001 Bror Just Andersen BOC / VV HF BIL 11:40:00 1:32:40
528 3247 Haakon Fredriksen Agnalt Trøsken IL/ Team Vonen Elite 11:29:58 1:32:40
531 4254 Henrik Bleken Rud Vang OL 11:40:06 1:32:41
531 8 Petter Næss Bjørgul   11:00:00 1:32:41
533 24051 Rolf Larsen Forsvaret 13:39:58 1:32:42
534 2149 Svein-Olav Torø Kongsberg O-lag 11:20:03 1:32:44
534 1148 Severin Sagmo Harran IL 11:10:06 1:32:44
536 1271 Ådne Strandlie Gjøvik skiklubb 11:10:08 1:32:45
536 1200 Olav Høgset Hytteplan Sport 11:10:06 1:32:45
538 2184 Øivind Larsen Norcem/Leca/Bygg.no 11:20:10 1:32:46
539 2122 Stein Randby Sørum IL 11:20:05 1:32:47
540 2096 Svein Roger Løken   11:20:50 1:32:48
541 5271 Kjell Christian Fagerberg Skanska Aktiv, Åndalsnes if 11:50:05 1:32:49
541 4192 Alexander Yigermal Johnson Molde og Omegn IF / NTG 11:40:00 1:32:49
541 1086 Bjørn Høiby Næroset.IL 11:10:04 1:32:49
544 2224 Knut Olav Skyttemyr Data Respons / OSI 11:20:05 1:32:58
544 3018 Sturle Brustad Full fart (og positiv splitt) 11:30:02 1:32:58
546 1007 Kjetil Ask Nittedal Banquet Racers 11:09:59 1:32:59
547 5180 Hans-Jørgen Dårstad   11:49:59 1:33:00
547 4053 Anders Hevrøy Ringkollen Skiklubb 11:39:59 1:33:00
549 2203 Per Magnus Haram   11:20:01 1:33:01
550 5151 Frank Nordby Sveum   11:50:01 1:33:02
551 1270 Espen Storslett NTNUI 11:10:08 1:33:03
551 6070 Jon Magne Tennebø Fure   11:59:59 1:33:03
551 4013 Ole Martin Bollandsås Rustad IL 11:40:05 1:33:03
551 2076 Hans Olaf Kalsveen Forsvaret 11:20:03 1:33:03
555 2217 Knut Grønvold MjøsSki 11:20:06 1:33:05
556 4048 Svenn-Ivar Svendsen   11:40:06 1:33:12
556 6095 Jan Fredrik Helgaker Veritas BIL 12:00:01 1:33:12
556 1192 Bjarki Runarsson   11:40:09 1:33:12
559 2085 Kjell Arne Kristiansen Medkila Skilag 11:20:15 1:33:13
560 1278 Daniel A Olsen Harvei SIL BIL 11:10:03 1:33:15
560 7060 Steinar Lund Bjørkelangen Sf 12:10:00 1:33:15
562 3070 Sigbjørn Innselset BTC 11:30:04 1:33:16
563 1217 Wilfred Østgulen Skimt 11:10:02 1:33:17
563 2185 Frode Nilssen Nittedal Banquet Racers 11:20:04 1:33:17
565 3170 Sten Aagaard Rasmussen Emblem IL 11:29:59 1:33:19
565 4213 Anders Hansen Kafteins Corner 11:40:09 1:33:19
565 3118 Thom - Arne Norheim Eidsvold Værks Skiklub 11:30:06 1:33:19
568 3204 Erik Solberg   11:30:01 1:33:21
569 4072 Kurt Jordnes   11:40:13 1:33:22
570 4144 Olve Slind Sysco AS 11:40:01 1:33:23
571 3201 Paul Aksel Authen Båstad IL Ski 11:29:59 1:33:24
572 4148 Kristian Solbu NOTEAM 11:40:03 1:33:25
572 1006 Kjell Annexstad Totenåsenløp 11:10:19 1:33:25
572 4143 Pål Harald Fagertun Slemdal Team SEB 11:40:04 1:33:25
575 3128 Erik Ramsrud   11:29:59 1:33:28
575 1224 Thomas Pedersen Tine brumunddal 12:00:05 1:33:28
577 157 Lars Henri Myrer   11:00:00 1:33:30
578 4030 Trond Martin Flatemo Forsvaret 11:40:00 1:33:31
579 2157 Ross Wakelin Narvik I.L. 11:20:02 1:33:32
580 8214 Ruben Hop EY Bil 12:20:01 1:33:35
581 10042 Thomas  Evjen Team Superselma 12:30:02 1:33:36
581 3007 Bjørn Bakkelund Vind IL 11:30:01 1:33:36
581 2208 Øystein Rognerud Volkswagen/Vaaler IF 11:20:06 1:33:36
581 2192 Henning Aasen Vaaler IF 11:20:07 1:33:36
585 8049 Jørn Henrik Gjul Gyl IL 12:20:13 1:33:37
585 3196 Eirik Torbjørnsen Faaberg IL 11:30:06 1:33:37
587 3222 John Martin Næss Norcem/Leca/Bygg.no 11:30:03 1:33:38
588 3252 Jan Erik Graneng Tynset 11:30:05 1:33:39
589 3141 Ragnar Semundseth Aktiv mot kreft 11:30:02 1:33:40
590 24142 Hans Oscar Morstad Team Møller Bil Asker og Bærum 13:39:59 1:33:41
590 5002 Tore Angelsen Frukt.no 11:50:03 1:33:41
592 6224 Vetle Skinnarland Sirdal Ski 12:00:02 1:33:42
593 4206 Kåre Toven   11:40:00 1:33:43
594 1252 Ørjan Walseth Thommessen 11:10:05 1:33:44
595 3015 Geir Morten Brandhaug Roterud IL 11:30:03 1:33:45
595 5128 Pål Røe Ørsta 11:50:02 1:33:45
597 2117 Magnus Petersen   11:20:08 1:33:46
597 4205 Knut Skrindo Gol Il 11:40:03 1:33:46
597 106 Marcus Braathen Norcem/Leca/Bygg.no 11:00:00 1:33:46
600 1180 Lars Velund Volkswagen / BIF 3 11:10:07 1:33:47
601 6110 Terje Hollingsæter FMC Technologies BIL 12:00:01 1:33:48
601 2127 Erland Rønning Harestua IL 11:20:04 1:33:48
601 2045 Aage Hagen Asker Skiklubb 11:20:01 1:33:48
604 1229 Øyvind Ryen Asker Skiklubb/Bærum kommune BIL 11:10:02 1:33:49
605 4095 Fredrik Malmgren   11:40:02 1:33:50
605 3241 Dag Ulven Fjellpulken 11:30:07 1:33:50
607 5138 Lars Skogheim Skarnes IL 11:50:00 1:33:51
607 1117 Stian Mjøsund SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 11:10:01 1:33:51
609 3235 Magnus Eirikssøn Norderhaug Team Skitalk 11:30:00 1:33:52
609 3245 Marius Særnmo Team Stredet 11:30:11 1:33:52
611 10054 Øystein Grønningsæter Team Tua Trøkkers 12:30:06 1:33:53
612 3159 Bernt P. Tennstrand Team sport 1 Lillehammer / Mesnali skilag 11:30:06 1:33:55
613 3021 Dag Byrøygard OBOS BIL 11:30:02 1:33:56
614 3172 Tommy Aas   11:30:08 1:33:57
615 5059 Knut Hesthammer   11:50:06 1:33:58
615 3038 Kaare Andre Flood Lørenskog CK / ØKOKRIM 11:30:02 1:33:58
617 2181 Olav Heiberg Hoff Lovstafetten Oslo 11:20:03 1:33:59
617 2024 Sindre Bårdseng Vang Skiløperforening 11:20:02 1:33:59
617 8226 Vegard Øverli Berg Kongsberg O lag 12:19:59 1:33:59
620 9223 Knut Ivar Vestli Fjellet IL/ ECO BIL 12:25:00 1:34:00
621 8205 Snorre Jensen Oppegård IL 12:20:00 1:34:01
621 2169 Martin Andreassen   11:20:09 1:34:01
623 2210 Bjørn Slåen Det norske oljeselskap BIL 11:20:02 1:34:02
624 2241 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 11:20:01 1:34:03
625 2065 Thor Kristian Høimoen Team Tullett 11:20:00 1:34:04
626 4133 Thomas Rygh   11:40:00 1:34:06
626 10019 Jan Widar Brekken Storvik as 12:30:01 1:34:06
626 6287 Morten Aas Privat 12:00:07 1:34:06
629 3055 Andreas Johannes Heck   11:30:08 1:34:07
630 3008 Jan Erik Bakken Team Sport 1/Lillehammer Skiklub 11:29:59 1:34:08
631 11224 Vebjørn Sveum Asko BIL 12:35:08 1:34:09
631 4247 Ole Østbakken Østbakken AS 11:40:07 1:34:09
631 4182 Mads E Danielsen Vidar 11:39:59 1:34:09
634 3078 Petter Johansen   11:30:05 1:34:10
635 5230 Mats Aamodt Hasle-løren IL 11:50:08 1:34:11
636 2026 Magnus Christensen Milslukern sport/Oppegård IL 11:20:01 1:34:12
637 7274 Olav Slupphaug ABB BIL 12:10:00 1:34:13
638 3264 Sigurd Wangen   11:30:03 1:34:14
638 3079 Rollef Johansen   11:30:02 1:34:14
640 4020 Terje Bøe Hakadal IL 11:40:04 1:34:15
641 3044 Per Grøan Moelven IL 11:29:59 1:34:16
641 3221 Dag Roar Lie   11:30:00 1:34:16
643 2214 Tor Brenna Nittedal Banquet Racers 11:20:10 1:34:17
643 5039 Anders Fossum Tine brumunddal 11:49:59 1:34:17
645 3232 Andreas Laustsen Laustsen Elektro 11:30:07 1:34:18
645 4189 Henrik Guii-Larsen Gode venners lag 11:40:03 1:34:18
647 2041 Espen Grindahl   11:20:04 1:34:23
648 19132 Even Andre Thorbjørnsen Notodden orienteringslag 13:15:02 1:34:24
648 3186 Geir Haugen Vingar IL 11:30:05 1:34:24
650 24135 Trym Vembstad Team FIH 13:39:59 1:34:26
650 1210 Erik Langaard Solberg A/S Norske Shell 11:20:08 1:34:26
650 2072 Aleksander Bjordal Jensen   11:20:12 1:34:26
653 2167 Atle Aas Tversoglangs, Eidsvoll 11:20:03 1:34:28
653 5133 Torleif Seielstad Team Gausdal Landhandleri 11:50:07 1:34:28
653 3110 Jan Møllerhaug Isfjorden IL/Team PartnerPlast 11:30:03 1:34:28
656 1195 Ole Andreas Grøtting Fik Orion 11:09:59 1:34:29
657 4198 Pål Robert Lystad   11:40:04 1:34:30
657 2062 Jon Magne Hoseth braatt2 11:20:02 1:34:30
657 1125 Ingulf Nordahl IL Gular 11:10:07 1:34:30
660 2040 Runar Gretland Hovdebygda IL 11:20:06 1:34:31
661 2003 Knut V Andersen Fredrikstad IF 11:20:04 1:34:32
661 4242 Thor Erik Nordli Norcem/Leca/Bygg.no 11:39:59 1:34:32
661 3111 Hans Høisveen Nannestad Refling Limousin/MjøsSki 11:30:16 1:34:32
664 3176 Thomas Askildsen EY 11:30:00 1:34:33
665 3100 Bjørn Laastad Bergen Løpeklubb/Statoil BIL 11:30:00 1:34:34
665 4175 Jon Einar Waaler   11:40:10 1:34:34
667 2145 Lars Eivind Sæter   11:20:10 1:34:35
668 3130 Marius Ringstad Lillehammer Skiklub 11:30:03 1:34:37
668 3205 Anders Vikholt Skiflygerne 11:30:03 1:34:37
670 5227 Håvard Nakken   11:50:04 1:34:40
670 4067 Ronny Thomas Jenssen SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 11:40:01 1:34:40
670 4123 Paal Kenneth Pedersen Kirkekaffens Venner 11:40:04 1:34:40
670 7121 Marius Thomassen Norsk Tipping 12:10:07 1:34:40
674 2102 Arve Mjelde   11:20:05 1:34:43
675 3126 Gaute Løge Pedersen DnB/Sportsmanden/Svire IL 11:30:00 1:34:44
676 4135 Kristian Tollan Seiersten Dbr 11:40:10 1:34:45
676 7129 Ole Uhlen Åndalsnes IF. 12:10:07 1:34:45
678 3174 Vegard Rynning Aasen   11:30:05 1:34:47
678 1279 Rune Skar   11:10:42 1:34:47
680 3267 Lars  Woldsengen   11:30:11 1:34:48
681 3001 Jørgen Alvsvåg   11:30:07 1:34:49
682 4102 Torgeir Moen Budal i.l 11:40:03 1:34:50
683 2161 John Åsmund Westberg IL Koll 11:20:10 1:34:52
684 3238 Mathias Sagvik Deloitte BIL 11:30:09 1:34:54
684 4059 Rune Udnæseth Holsve Lørenskog cykleklubb 11:40:03 1:34:54
686 2032 Frode Andre Evensen Oslofjord Triathlon 11:20:01 1:34:56
687 2068 Åge Walter Inderdal Lillehammer Skiklub 11:20:02 1:34:57
687 4117 Trond Olsen Trysilgutten 11:40:04 1:34:57
687 3256 Kenneth Mikkelsen Team fønix 11:30:07 1:34:57
690 5107 Trond Helge Myrvang Volkswagen 440 11:49:59 1:34:59
691 2069 Per Indredavik Fana IL 11:20:04 1:35:01
691 4246 Jan Fredrik Wroldsen Hof Il 11:40:05 1:35:01
693 2050 Petter Aasbø Hansen Rustad IL 11:20:01 1:35:02
693 3229 Karl-Olaf Høntorp Oppegård IL 11:30:00 1:35:02
695 3012 Lars Berghagen Ådal il 11:30:01 1:35:03
696 5226 Frode Monsen Team Sportsmanden 11:49:59 1:35:05
696 8268 Øyvin Kvaale   12:20:07 1:35:05
696 5136 Tron Ola Sjøvold   11:50:11 1:35:05
699 4187 Audun Folkedal ÅL IL 11:40:05 1:35:06
700 5286 Anders Røste IL Runar 11:50:02 1:35:07
700 1152 Reidar Seim Albaran BIL 11:10:00 1:35:07
700 4058 Rune Holmen Halmsås & Omegn 11:40:02 1:35:07
703 5155 Andre Teksum   11:50:00 1:35:08
704 1208 Helge Rygh Røstbø   11:10:03 1:35:09
704 2164 Odd Martin Øvrebø Måløy IL Sykkel 11:20:00 1:35:09
706 5140 Geir Ole Sletten Hydro Oslo BIL 11:50:07 1:35:10
707 77 Rasmus Vonen Lyn Ski/Vonen elite 11:00:00 1:35:11
707 5004 Kenneth Aschehoug Aktiv mot kreft 11:50:14 1:35:11
709 2073 Karl-Petter Johansen Norcem/Leca/Bygg.no 11:20:00 1:35:12
709 3067 Henrik Høidahl   11:30:02 1:35:12
711 2248 Henrik Elvsveen   11:20:00 1:35:13
711 5143 Stian Solberg Støpbergstoppens Baron 11:50:08 1:35:13
713 4204 Håkon Skrindo   11:40:06 1:35:14
714 3096 Jan Kristian Lygre Aas-Jakobsen 11:30:16 1:35:15
714 3225 Kåre Gunnar Bakke Veidekke 11:30:02 1:35:15
716 3147 Anders Skuggevik   11:30:08 1:35:16
716 10219 Lars Petter Brumoen   12:30:19 1:35:16
716 1050 Jørn-Atle Erichsen GTI Friidrettsklubb 11:10:05 1:35:16
719 2259 Magnus Linseth   11:20:02 1:35:19
719 3228 Torjus Birk Holmsen BOSI 11:30:01 1:35:19
719 3177 Jon Håvard Bruce   11:30:05 1:35:19
719 3206 Marius Bonnevie Bauer Media 11:30:02 1:35:19
723 3094 Ole Erik Lunder Team Lagt Opp 11:30:07 1:35:20
724 3135 Tor Erik Saltnes ViaNova BIL/Asker skiklubb 11:30:00 1:35:21
725 2074 Trond-Egel Johansen Lørenskog friidrettslag 11:20:10 1:35:24
725 6166 Hans Jevanord   12:00:10 1:35:24
727 5135 Raymond Siiri IL Ilar 11:50:03 1:35:25
727 10237 Martin Simensen   12:30:13 1:35:25
729 4070 Mikal Ruste Hoen   11:40:00 1:35:26
729 9183 Ole-Håkon Drabløs Team Lagtopp 12:25:09 1:35:26
731 6088 Kjetil Hansen Hamar Politiidrettslag 12:00:04 1:35:27
732 7062 Sverre Lundemo   12:10:01 1:35:29
732 2144 Pål Inge Synsfjell   11:20:05 1:35:29
734 10041 Emil Evjen Team Superselma 12:30:04 1:35:30
734 2240 Bendik Bull Gjensidige Sport 11:29:59 1:35:30
736 4222 Morten Bogerud   11:40:05 1:35:31
737 7272 Marius Five Aarset ABB BIL 12:10:00 1:35:32
737 2216 Lars Enger Sparebanken Hedmark / Team Merida TRI 11:20:05 1:35:32
739 2172 Tor Bergene UNIT4 BIL 11:20:09 1:35:33
739 5220 Magnus Brøste Søre Ål IL 11:50:03 1:35:33
739 1203 Fredrik Nakken Langstein Tomrefjord IL 11:10:03 1:35:33
742 8172 Ole Hoem Raufoss IL/Svett & Mett 12:19:58 1:35:36
742 6099 Kay Stefan Hemstad   12:00:00 1:35:36
744 3248 Ole Christian Bang Hamar Skiklubb 11:30:02 1:35:38
745 3156 Hogne Søholt Ørsta il/Mork Rehab.senter 11:30:06 1:35:40
746 7193 Leif Erik Gladstad   12:10:11 1:35:41
747 6142 Eirik Kristoffersen Forsvaret 12:00:09 1:35:42
747 5022 Pål Branæs   11:50:00 1:35:42
749 5259 Jarle Skrebergene Team Baker Hansen 11:50:01 1:35:43
749 13036 Mikkel Haaland Varhaug IL 12:44:59 1:35:43
751 3032 Christian Steen Eriksen Bækkelagets SK 11:30:03 1:35:44
751 2104 Andreas Kristian Moen Søndre Ål Sportsklubb 11:20:03 1:35:44
753 3068 Jan Indsetviken   11:30:03 1:35:46
754 492 Bjørn Lauglo   10:00:00 1:35:47
755 4116 Magnus Olsen   11:40:03 1:35:48
755 4015 Ole Jens Brekke GKN BIL 11:40:03 1:35:48
757 5160 Morten Ullnæss SK Rotum 11:50:08 1:35:50
757 8181 Kristian Hovde Liland SkiLøperne 12:20:12 1:35:50
759 5215 Nils P. Hagen Tynset 11:50:10 1:35:52
760 3113 Olav lian Nese Tønsberg FIK 11:30:00 1:35:53
761 8063 Einar Håndlykken   12:20:10 1:35:54
761 4017 Åge Brekkum Nortura Lillehammer 11:40:03 1:35:54
763 4228 Ketil Mosbakk Avinor BIL 11:40:05 1:35:55
763 4186 Kjetil Flenvold Nordre Trysil Idrettslag 11:40:10 1:35:55
765 4066 Andreas Iversen   11:40:00 1:35:56
765 5114 Einar Nordengen Kartverket BIL 11:50:04 1:35:56
767 1070 Andres Gulliksrud Team Bjerkrheim - SHIUL 11:10:08 1:35:57
768 6212 Jon Rørdam Høybråten og Stovner IL 12:00:06 1:35:58
769 6286 Arne Aas Jansrud Racingclub 12:00:07 1:36:01
769 2134 Geir Skjolden Nes Ski 11:20:04 1:36:01
771 4157 Jacob Senderud Storli Byaasen Skiklubb 11:40:08 1:36:02
771 5219 fredrik schjøll BABA GANOUSH 11:50:08 1:36:02
773 6033 Kim Bratteli Østbygda IL 12:00:18 1:36:03
773 5079 Øivind Kjørmo Mjøndalen IF