Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Kvinner 20-24 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 348 Marte Mæhlum Johansen Østre Toten Skilag 1:21:32,3 +0:00
2 346 Sigrid Alexandersen NTNUI Orientering 1:25:06,6 +3:34
3 347 Marthe Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 1:25:39,5 +4:07
4 345 Karoline Simpson-Larsen Vargar IL 1:27:15,8 +5:43
5 3190 Anne Siri Lervik   1:29:39 +8:08
6 3231 Anine Ahlsand NTNUI 1:29:46 +8:14
7 350 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 1:34:29,8 +12:57
8 349 Karoline Bye Øren   1:36:26,1 +14:54
9 7185 Siri Østensen OSI langrenn 1:38:59 +17:27
10 10225 Hanne Neby   1:39:54 +18:23
11 5215 Stina Meinicke Jutul 1:40:06 +18:34
12 7181 Marie Sollie   1:42:33 +21:01
13 8063 Guro Nordengen   1:42:50 +21:18
14 1229 Ingeborg Nordaune Steinkjer FIK 1:43:09 +21:38
15 338 Silja Hønsi   1:43:16,3 +21:44
16 317 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka Orienteringslag 1:43:25,5 +21:53
17 7129 Eline Grue Kvikne IL 1:44:06 +22:34
18 333 Kristine Alm Karsrud Raufoss Il langrenn 1:44:24,8 +22:52
19 8154 Kristine Wibstad   1:44:37 +23:05
20 9031 Synne Rekdal Hornseth   1:45:36 +24:04
21 13030 Ida Ervik Raaness   1:46:02 +24:30
22 344 Ingrid Sørumshaugen   1:46:05,1 +24:33
23 14133 Fanny  Herttua   1:46:10 +24:38
24 337 Julie Sønsteby Flaagen Brandbu IF 1:46:29,4 +24:57
25 2155 Hanne Hegerberg Skauga 1:47:39 +26:07
26 2215 Madelen Dørmænen   1:47:47 +26:15
27 10001 Linda  Andersen   1:48:04 +26:32
28 12171 Sara Græsli Hamar Skiklubb 1:49:16 +27:45
29 351 Ida Emilie Herfoss Drangedal IL 1:49:23,6 +27:51
30 8093 Anne Aasen Kveberg   1:49:44 +28:12
31 14137 Mathilde Nymann   1:49:49 +28:17
32 8123 Mia Govasmark Steinkjer CK 1:50:30 +28:58
33 14012 Hilde Vartdal Clausen   1:50:59 +29:27
34 11253 Gine Lundstein   1:51:41 +30:09
35 7237 Vilde Schei  Bakkhaug Mosvik IL 1:51:58 +30:27
36 8025 Torill Ytterhus Haugset Rennebu IL 1:51:59 +30:27
37 8137 Astrid Lægran Steinkjer OK 1:52:20 +30:48
38 9007 Elise Bryn NTNUI 1:52:28 +30:56
39 3250 Ingrid Tofte   1:52:31 +31:00
40 7224 Marte Skaug Stokke il 1:53:18 +31:46
41 7130 Ingrid Grue Kvikne IL 1:54:15 +32:43
42 334 Kristine Kristiansen Torgersen Brandbu IF 1:54:15,3 +32:43
43 5162 Oda Alette Kjellsbøl Hole Velledalen IL 1:54:17 +32:45
44 15262 Ingeborg  Brelin Greensocks YoungStars 1:54:31 +32:59
45 9157 Ingrid Rønn Harpefoss IL 1:54:54 +33:22
46 13142 Irmelin Heggemsnes   1:55:47 +34:15
47 7195 Sunna Margret Tryggvadottir   1:55:54 +34:22
48 11134 Elin Grytten Sandnes   1:56:18 +34:46
49 12178 Sina Kirkerud   1:56:24 +34:52
50 7122 Emilie Bergheim Fossum IF 1:56:35 +35:03
51 9162 Anna Hjortaas   1:56:43 +35:11
52 7198 Malin  Bergtun Kvam LSK 1:57:30 +35:58
53 6276 Gry Beathe Hummelvoll Trøan Os IL 1:58:33 +37:01
54 16050 Kristin Høgsteggen Gylland   1:59:13 +37:41
55 10028 Hanne Marte Eik Ellingsen Tomrefjord IL 1:59:44 +38:12
56 6212 Martine Slokvik Ottestad IL 2:00:04 +38:33
57 15208 Astrid Skyrud Grue 2:00:14 +38:42
58 13057 Sofie Kjus Huseby HEMING IL 2:01:38 +40:07
59 9040 Helene Bakke  Kristiansen   2:01:39 +40:07
60 13021 Karoline Øverlie Edøy Sunndal 2:02:22 +40:50
61 14084 Ditte Marie Schiellerup Geilo IL 2:02:24 +40:53
62 10271 Emilie Johanne Hagen Gjerdrum IL 2:02:49 +41:17
63 10002 Marte Ryr Andersen Norsk Trekkhundklubb 2:03:10 +41:38
64 2233 Mari Westre   2:03:30 +41:58
65 11006 Kristina Bakken   2:03:40 +42:08
66 6159 Anna Nordhagen Brøttum IL 2:03:43 +42:11
67 13047 Kjersti  Hammershaug   2:03:58 +42:26
68 14033 Anna Kristine Hessen   2:04:17 +42:46
69 13150 Guro Grønbakken   2:05:36 +44:04
70 12141 Kristin Grøndal Forsvaret 2:07:51 +46:19
71 13076 Trine Larsen   2:08:24 +46:52
72 14159 Kamila Angelika Hynek   2:08:33 +47:01
73 10188 Karianne Antonsen Halmsås & Omegn 2:10:29 +48:58
74 14020 Elise Fuglum   2:11:01 +49:29
75 13199 Emilie Hagen   2:11:19 +49:47
76 11077 Julie  Hovind Heggedal Skugstad IL 2:12:49 +51:17
77 13016 Kristine Clasen   2:13:02 +51:30
78 8113 Ingunn Mo Rande   2:14:16 +52:44
79 11203 Sara Dybvik Kristoffersen Löplabbet Norge 2:14:23 +52:51
79 8183 Anne-Marie Hovland Hansen   2:14:23 +52:51
81 11260 Mina Marie Strande Ringkollen Skiklubb 2:15:30 +53:58
82 1159 Vilde Sødem-Karlsen IL KEKA 2:18:42 +57:10
83 11204 Synne Dybvik Kristoffersen Torshov Sport Runners 2:19:48 +58:16
84 10003 Oda Esphaug Andersen Hovin il 2:22:26 +1:00:54


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +