Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Kvinner 25-29 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 304 Nicoline Baartvedt Torshov Sport Runners 1:24:55,2 +0:00
2 1198 Marte Sønstevold Sk Vidar 1:30:00 +5:06
3 329 Britt Ingunn Moian Nydal NTNUI 1:32:50,9 +7:56
4 324 Julie Aspesletten   1:32:55,0 +8:00
5 311 Hanne Marte Lie OSI friidrett 1:33:57,2 +9:02
6 1027 Marie Fornes Danielsen Gjerpen friidrett/Idrett uten alkohol 1:36:23 +11:28
7 2177 Kristine Kruger Hagen SIL BIL 1:38:16 +13:21
8 6070 Marthe Nagelhus Haug Namdal Løpeklubb 1:38:17 +13:22
9 8142 Gina Didriksen NTNUI 1:38:20 +13:25
10 6006 Tonje Andersen Østerdal Politiidrettslag 1:38:39 +13:45
11 300 Molly Bazilchuk OSI friidrett 1:39:00,6 +14:05
12 8040 Karoline Johansen   1:40:39 +15:44
13 4048 Kristiane Holmøy   1:40:48 +15:53
14 5130 Ida Åsland   1:41:24 +16:29
15 4017 Julie Dahl sarpsborg politiidrettslag 1:41:27 +16:33
16 7022 Inga Friis Norges Bank 1:41:52 +16:58
17 2010 Ina Berven   1:42:28 +17:33
18 5219 Camilla Neegaard   1:42:55 +18:00
19 5228 Guro Alexandersen Erichsen & Horgen 1:43:08 +18:13
20 305 Hilde Visthoff Drange Visma Consulting 1:44:31,9 +19:37
21 13090 Christine  Moen Hansen   1:44:58 +20:03
22 331 Elise Rivenes Hagen NTNUI 1:45:13,8 +20:19
23 5002 Cathrine Andersen Odal SK 1:45:42 +20:47
24 7176 Ellen  Røyneberg   1:45:48 +20:53
25 8097 Susanne Brøndbo   1:46:09 +21:15
26 3074 Sigrid Moen   1:46:34 +21:40
27 9063 Inga Marie Nymo Riseth   1:46:40 +21:46
28 13028 Signe Rismyhr Engelund Strømsgodset 1:46:51 +21:56
29 9093 Vilde Øverby   1:46:53 +21:59
30 11029 Hilde Bårdstu GeMS 1:47:32 +22:37
31 10202 Kristi Søndenå   1:47:38 +22:43
32 6047 Ida Grønli Gran   1:47:51 +22:56
33 9158 Marthe Aasum Møller Bil Kongsvinger 1:48:20 +23:25
34 9045 Anne Cecilie Lian Andebu IL 1:48:26 +23:32
35 14166 Maria Henriette Henriksbø Løp fordi du kan 1:49:39 +24:45
36 9129 Maren Nedregård Team Nedregård 1:49:57 +25:03
37 10134 Kristin Brandtsegg Lome Tromsø Triathlonklubb 1:50:43 +25:49
38 12088 Marie Steen   1:50:56 +26:01
39 8182 Beate Paulsrud   1:51:25 +26:30
40 6078 Marianne Arrowsmith Herrmann   1:51:39 +26:44
41 13135 Linda Åmot   1:51:41 +26:47
42 12101 Thea Vikøren Fossum IF 1:51:57 +27:03
43 11060 Tine Hansen Team Superselma 1:52:04 +27:09
44 8109 Ragnhild Nautnes Aukra Løpegruppe 1:52:21 +27:27
45 11012 Ragnhild Stenberg Berg NMBU BIL 1:52:25 +27:30
46 3251 Åshild  Teigland Tepstad   1:52:32 +27:37
47 6256 Martine Åstebøl NTNUI 1:52:33 +27:39
48 10043 Marte Møller Garthus PWC Bil 1:52:34 +27:39
49 5206 Marita Klevmoen   1:53:23 +28:29
50 7257 Mari Kristine Unneberg NMBUI Langrenn 1:53:26 +28:32
51 14038 Sunniva Holstad Sivertsen Markane IL 1:53:51 +28:57
52 11176 Anna K Werenskjold Team Werenskjold 1:53:52 +28:57
53 2013 Silje Marie Bolstad Åslia skilag 1:54:14 +29:19
54 9050 Katrine Madsen   1:54:21 +29:27
55 12174 Kine Husteli Kristiansen St.Olavs løpedamer 1:54:35 +29:40
56 15034 Britina Kjuul Danielsen   1:54:36 +29:41
57 11206 Astrid Lemme   1:54:38 +29:43
58 9139 Ninni Petrin  Eidsvig   1:55:29 +30:34
58 10133 Hanne Sørby Aktiv mot kreft 1:55:29 +30:35
60 6089 Siri Sørhøy Protector Forsikring 1:55:32 +30:37
61 8130 Julie Nilsen EiendomsMegler 1 Midt-Norge 1:55:46 +30:52
62 5020 Kari Flatla Eidsvoll Værk Skiklubb/Tokenes Badeklubb 1:55:51 +30:56
63 7070 Cecilie Scharning   1:55:54 +31:00
64 11050 Karen Sofie Grut   1:56:16 +31:22
65 11218 June Vodahl   1:56:28 +31:33
66 11224 Ida Hemminghytt Hausmann HAB IL 1:56:50 +31:55
67 11274 Martha Larsen   1:57:26 +32:32
68 13091 Marit Elise Mæhlum   1:57:34 +32:39
69 13075 Tina Ledsaak   1:57:35 +32:40
70 15063 Hege Elisabeth Guldahl   1:57:37 +32:42
71 13187 Tone Solberg   1:57:48 +32:53
72 13169 Christine Krohn Steenberg   1:58:13 +33:18
73 14061 Lilli Mikki Barthel   1:58:27 +33:32
74 10173 Ellen Ingeborg Kolstø Forsvaret 1:58:33 +33:38
75 10183 Inger Helene Trollebø   1:58:51 +33:56
76 8055 Marte Evensen  Moe   1:58:59 +34:05
77 12151 Ingvild Skjerve   1:59:21 +34:26
78 15173 Ingrid Reiten Reiten 1:59:24 +34:29
79 16182 Ingeborg Egner Sørum IL 1:59:36 +34:41
80 12045 Åse Marita Høitomt Hærland il 1:59:47 +34:52
81 15093 Anneli  Ingebo   1:59:51 +34:56
82 16157 Marianne Nårstad Jensen   2:00:00 +35:05
83 10161 Lene Aasen   2:00:13 +35:19
84 11094 Andrea Hovind Kolstad Blaker IL 2:00:14 +35:19
85 6251 Caroline Wøien   2:00:20 +35:25
86 5035 Camilla Hanstvedt   2:00:37 +35:43
87 9006 Mathilde Bouyssou   2:00:53 +35:59
88 12005 Christine K Berg Øreåsen IL 2:01:16 +36:21
89 13093 Åsa Nordgård   2:01:26 +36:31
90 14267 Ida Slaatsveen   2:01:27 +36:32
91 15200 Torgunn Skaalen Berg   2:01:36 +36:41
92 3256 Ida Anette Klokset   2:01:48 +36:53
93 14136 Karoline Nymann   2:02:05 +37:10
94 11058 Kine Hansen Team Superselma 2:02:06 +37:11
95 14096 Ingrid Sperre   2:02:19 +37:24
96 15108 Ida Marie Ingjer Spenst Sørumsand 2:03:03 +38:08
96 15257 Christina Sivertsen   2:03:03 +38:08
98 14129 Tonje Buø   2:03:10 +38:15
98 12216 Ida Erlandsen St. Olavs Hospital BIL 2:03:10 +38:16
100 4188 Kristine Tollefsen   2:03:13 +38:19
101 15164 Veronica Olsson   2:03:16 +38:21
102 2093 Katharina Maurstad   2:03:32 +38:37
103 15141 Siri Morken Gol Il 2:03:35 +38:40
104 12137 Ida Cecilie Barstad   2:03:55 +39:00
105 9140 Mari Cecilie Grotli   2:04:15 +39:20
106 11114 Kjersti Moen   2:04:35 +39:40
107 15022 Hedda Blomhoff DNV GL 2:05:02 +40:07
108 12183 Renate Ommestad   2:05:45 +40:50
109 10121 Marianne Stange Berg Aktiv mot kreft 2:06:49 +41:54
110 14177 Linn Marie Husa   2:07:33 +42:38
111 10084 Tina Larsen Visma 2:08:19 +43:24
112 14176 Maren Stensmo Kroken Eidsvoll Sykkelklubb 2:09:06 +44:11
113 6110 Stine Solberg   2:13:26 +48:31
114 12004 Nina Benberg   2:13:49 +48:54
115 1155 Marte Stubbom   2:13:58 +49:03
116 13015 Ingrid Okkenhaug   2:14:00 +49:05
117 8087 Lucy Watson   2:17:26 +52:32
118 11043 Kari Fjellestad   2:19:24 +54:29
119 12064 Silje Høibø Lilleng Oppegård 2:19:46 +54:51
120 11079 Julie Larsen   2:23:56 +59:01
121 10247 Mathilde  Eggereide   2:26:09 +1:01:14
122 10266 Tuva Aaslid   2:27:36 +1:02:41
123 10100 Sonja Sørensen   2:28:09 +1:03:15
124 7259 Inger Lind-Bergli Kirkens bymisjon Drammen 2:29:06 +1:04:12
125 3227 Heidi Degvold   2:30:12 +1:05:17
126 1170 Camilla Wallentin - 2:34:35 +1:09:40
127 7126 Kristin Stanwick Bårnås   2:44:55 +1:20:01
128 4245 Ingrid Karin Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 2:50:54 +1:25:59
129 3157 Pernille Blindheim  Jacobsen   2:54:01 +1:29:06


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +