Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Kvinner 30-34 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 313 Marthe Katrine Myhre Vind IL 1:22:12,2 +0:00
2 308 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Team Parkettpartner 1:30:41,3 +8:29
3 4000 Josefin Abrahamson Stala 1:34:34 +12:22
4 2172 Ingeborg Barth Vedøy   1:36:05 +13:53
5 6246 Mari Arnøygard  Wedum   1:38:56 +16:44
6 330 Eline Fannemel Hornindal IL 1:41:01,0 +18:49
7 6236 Thea Tollersrud   1:42:28 +20:17
8 354 Stine Haugen   1:43:09,6 +20:57
9 5127 Mahlin Ångman Team Jobzone 1:43:37 +21:26
10 6157 Lill Tove Myrvold Strindheim IL 1:43:46 +21:34
11 6227 Marianne Sørdal   1:43:54 +21:42
12 5249 Julie Wiik Tjøme Løpeklubb 1:43:59 +21:47
13 8210 Linnea Blystad   1:44:47 +22:36
14 4042 Helene Herje Ellingsen MOI 1:45:19 +23:08
15 7163 Johanna Erika Kemppainen   1:45:45 +23:33
16 8065 Hanne Oustad   1:45:56 +23:45
17 10046 Cecilie Gjersum Sturla IF 1:46:14 +24:02
18 5193 Tine Solbakken Team Fellor 1:46:44 +24:32
19 11076 Maren Ranhoff Hov Stiftelsen Norsk Luftambulanse BIL 1:48:41 +26:29
20 326 Hanne Berg Eriksen Lillehammer ck 1:48:46,2 +26:34
20 11270 Ina Gerhardsen Larsen Kirkens bymisjon Drammen/Gården Bootcamp 1:48:46 +26:34
22 6060 Hanne Bakken Lund Aurskog-Høland Friidrettslag 1:49:04 +26:52
23 8120 Hanne Asp Sunndal Asylsøkermottak 1:49:11 +26:59
24 4103 Nina Therese Svamo   1:49:45 +27:33
25 8094 Berit Åsland   1:50:45 +28:33
26 13177 Silje Nikolaisen   1:51:03 +28:51
27 7215 Cecilie Welo Rustad IL 1:51:37 +29:26
28 9171 Ingrid Aarflot Kalland Volda 1:51:53 +29:41
29 11272 Rikke Bjerke   1:52:02 +29:50
30 7099 Åse Bergland   1:52:23 +30:11
31 8158 Solveig Sahr Bergheim   1:52:24 +30:12
32 11252 Jorid Lande Hattfjelldal IL 1:52:59 +30:48
33 11251 Bjørnhild Lande   1:53:02 +30:51
34 8026 Ingrid Helsingeng NBIM/Norges Bank Idrettslag 1:53:05 +30:53
35 13122 Lea Taraldsvik   1:53:16 +31:04
36 6137 Ida Lundestad-Kemi   1:53:46 +31:34
37 9149 Rietmann Nadine   1:53:56 +31:44
38 8098 Jenny Dugstad   1:54:13 +32:01
38 10261 Gina Kristine Nilstad   1:54:13 +32:01
40 4012 Tina Jære Brandt   1:55:04 +32:52
41 8084 Bente Sørensen ØIL 1:55:15 +33:03
42 8151 Maja Solli Hydro BIL 1:56:40 +34:28
43 16063 Renate Klokseth   1:56:45 +34:33
44 11198 Hilde Helseth   1:57:23 +35:11
45 13147 Pia Andersen Askevold   1:57:25 +35:13
46 13194 Susanne Norseth Søre Osen IL 1:57:31 +35:19
47 16074 Veronica Linnerud   1:57:33 +35:21
48 5014 Malene Bystrøm   1:57:45 +35:33
49 6106 Susanne Skarvang Karlsen   1:58:19 +36:07
50 6249 Karoline Wormstrand   1:58:29 +36:17
51 11008 Marit Runde Visma Consulting 1:59:23 +37:11
52 15203 Kaja Lien Smedbråten   1:59:25 +37:13
53 15210 Anne-Line Sommerdalen   1:59:49 +37:37
54 10255 Kamilla Leonhardsen   2:00:01 +37:49
55 11266 Cathrine Westbye   2:00:03 +37:51
56 6132 Ingeborg Lindheim   2:00:08 +37:56
57 14074 Stine Roe   2:00:10 +37:58
58 13190 Sara Thormodsen   2:01:08 +38:56
59 8112 Sofie Pettersen   2:01:26 +39:14
60 10262 Anneli Rogstad   2:01:34 +39:22
61 11159 Jorun Tennebø Team Tennebø 2:01:36 +39:24
62 12175 Pernille Rein   2:03:50 +41:39
63 12048 Anne Sand Ibenholt   2:03:57 +41:45
64 12149 Heidi Sand Ibenholt   2:04:22 +42:10
65 14125 Jøran Helene Stake   2:04:45 +42:34
66 15207 Sofie Skjeflo   2:04:49 +42:38
67 14056 Åshild Ludvigsen   2:05:05 +42:53
68 10143 Hilde Strand Team strand Høye 2:05:28 +43:16
69 13018 Johanne Dalland Svingen puls 2:05:33 +43:21
70 8150 Eli Paulseth   2:06:45 +44:33
71 7186 Gerd Johanne Hestnes Byåsen veteran 2:06:47 +44:35
72 10007 Anette Astrup Bleie Rye sp. Deloitte B.I.L 2:06:50 +44:38
72 14157 Tori Nedregård Økdal Team Nedregård 2:06:50 +44:38
74 11066 Inger Halla Haugstulen Lismarka Skilag 2:08:16 +46:04
75 8121 Katrine Brekke Borren EiendomsMegler 1 Midt-Norge 2:08:35 +46:23
76 13049 Hilde Eide Helland   2:08:50 +46:38
77 9172 Ann-Helen  Halse Digitread AS 2:09:08 +46:56
78 12119 Rita Kristoffersen   2:10:10 +47:58
79 11201 Sandra Elisabeth Kontny   2:10:18 +48:07
80 9164 Martine Hjemli Tyskeberg Team Hjemli 2:10:24 +48:12
81 13055 Marie Rekdal Hide   2:10:42 +48:30
82 9038 Lill-Ann Kildahl Handelsbanken BIL 2:10:45 +48:33
83 7041 Berthe Louise Kjeserud UNIT4 BIL 2:11:07 +48:55
84 7030 Ingvild  Helland UNIT4 BIL 2:11:50 +49:38
85 9160 Camilla Tjelle EY Bil 2:15:34 +53:22
86 11062 Pia Moan  Hasselknippe BDO 2:15:57 +53:45
87 12054 Anne-Cathrine Karlsen   2:16:21 +54:09
88 9021 Anette Gaaserud   2:16:29 +54:18
89 2246 Anette Nordengen Vest- Torpa UL 2:17:15 +55:03
90 12168 Mariann Børsum Haugen Oslo Maraton 2:19:08 +56:56
91 5110 Ellen Dorthea Tangen Eilerås   2:21:36 +59:24
92 5212 Linda Kjenner   2:25:00 +1:02:48
93 5180 Elise Fosby Jaavall Team Trimmen 2:26:12 +1:04:00
94 1171 Christine Wallentin - 2:34:35 +1:12:23
95 7260 Marte Lind Bergsli Kirkens bymisjon Drammen 2:36:18 +1:14:06
96 1165 My hue thi Tran   2:39:58 +1:17:46
97 1184 Christine Brunborg   2:41:06 +1:18:54
98 7125 Anette Stanwick  Bårnås   2:44:56 +1:22:44


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +