Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Kvinner 35-39 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 340 Ragnhild Kvarberg FIK Ren Eng 1:22:52,6 +0:00
2 309 Åse Klinkenberg   1:30:45,6 +7:53
3 352 Turi Malme Hitra FIK 1:31:54,3 +9:02
4 4023 Lisbet Engemoen Puls Flisa 1:38:20 +15:28
5 2243 Asta Ellingvåg Lyn 1:38:27 +15:34
6 2043 Hedda Von Der Lippe Gythfeldt Right To Play 1:39:12 +16:20
7 5176 Bente Brundtland Ål 1:39:33 +16:40
8 3195 Marianne Pettersen   1:40:05 +17:12
9 303 Eli Bueie Usbl 1:40:06,6 +17:14
10 328 Maren Nordstad Johansen   1:40:15,8 +17:23
11 3129 Inger Haugland   1:40:34 +17:42
12 319 Anette Jensen Velund Volkswagen/Team Smartfish Fuji 1:40:56,5 +18:04
13 3082 Line Nitteberg Nesodden 1:41:01 +18:09
14 6008 Hilde Bakkeli SK Rye 1:41:20 +18:27
14 3131 Inger Lise Hystad Rakkestad sykkel klubb 1:41:20 +18:28
16 7255 Marissa Stander Eidsvoll Sykkelklubb 1:41:49 +18:57
17 5129 Lisbeth Åsen   1:42:56 +20:04
18 6088 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL 1:43:49 +20:56
19 5098 Ingvild Kiil Silli   1:43:54 +21:02
20 4162 Stine Høiby Team Superselma 1:43:58 +21:05
21 6037 Marianne Dale Skarphedin 1:44:12 +21:20
22 10124 Karen  Sanden   1:44:18 +21:26
23 3203 Karoline Valle Fylkesmannen i Møre og Romsdal 1:44:23 +21:30
24 5040 Helen Baastad Haug   1:44:58 +22:06
25 12217 Grete Vullum Sveberg lauparlaug 1:46:04 +23:12
26 7225 Marie Fuglesang StOlavs Hospital BIL 1:47:26 +24:33
26 5230 Karine Røstad Milsluker'n Sport 1:47:26 +24:34
28 4180 Laila Eklund   1:48:05 +25:13
29 9034 Hanna Maria Jones   1:48:11 +25:19
30 6253 Ingebjørg Fisketjønn Øverland Gården Bootcamp 1:48:16 +25:24
31 9062 Anne Marthe Risdal Søre Ål IL 1:48:37 +25:45
32 8082 Eva Sæterbø Bæverfjord IL 1:49:18 +26:26
33 11111 Kirsti Mengshoel Ring IL 1:49:42 +26:50
34 8196 Kristina Myrstad Lommedalen 1:49:50 +26:58
35 5179 Tone Merete Eriksen Lillehammer Skiklub 1:50:06 +27:13
36 8058 Unni Karin Moksnes Frosta Il 1:50:15 +27:23
37 11179 Linn Dyveke Wilberg   1:50:23 +27:31
38 6143 Marthe Tøsse Løvseth LCK 1:50:32 +27:40
39 9048 Martha Lyngnes Festesonen 1:50:43 +27:50
40 327 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 1:50:53,1 +28:00
41 9175 Mette Ulven Team WUM/ Swix Sport 1:50:54 +28:01
42 9155 Vibeke Bakken   1:50:55 +28:02
43 8036 Kari J. Bakke   1:51:02 +28:10
44 6040 Bjørg Ekeberg Team fønix 1:51:20 +28:28
45 11230 Mona Vik Larsen Hattfjelldal IL 1:51:32 +28:40
46 11056 Karen Gunnes   1:51:52 +29:00
47 11254 Ingunn S. Nagel-Dahl Glade jenter 1:52:01 +29:09
48 11014 Synnøve Wisløff Samuelsen Trimsallabim 1:53:03 +30:11
49 4056 Ellen Juliussen   1:53:36 +30:44
49 14178 Marte Strømsnes  Larssen Sportsklubben Rye 1:53:36 +30:44
51 7209 Tonje Nilsen St.Olavs Hospital BIL 1:53:47 +30:54
52 6146 Hilde Martone   1:53:49 +30:57
53 8129 Anne Grethe Lindeberg   1:53:59 +31:06
54 6092 Birthe Lundestad Høier   1:54:11 +31:18
55 9066 Ragnhild Rømuld SKD BIL 1:54:17 +31:25
56 11244 Ane Ingeborg Heskestad   1:54:37 +31:44
57 9032 Pernille Hunsbedt Lommedalen 1:55:29 +32:37
58 11160 Svanhild Tennebø Team Tennebø 1:55:42 +32:49
59 10204 Marthe Engen Søre Ål IL 1:55:47 +32:55
60 11081 Lisa Pavall Fauske IL 1:55:59 +33:06
61 8179 Lene Berge Holm   1:56:03 +33:10
62 15143 Anni Moxness   1:56:06 +33:14
63 11181 Ingvild  Stensland   1:56:07 +33:15
64 12017 Anette Erlandsen Fürst BIL 1:56:15 +33:23
65 11172 Hanne Vorkinn Nielsen Swix 1:56:26 +33:34
66 1143 Heidi Skåret Hamar Skiklubb 1:56:30 +33:38
67 11186 Nina Østengen Bjerke IL 1:58:14 +35:22
68 12122 Marit Andersen Nygård   1:58:16 +35:24
69 11210 Hege Næss Gimse IL 1:58:47 +35:54
70 15259 Ingrid Aaneby Merraholtet TF 1:58:55 +36:03
71 11268 Randi Johnsen Hvam IL Runners 1:59:20 +36:28
72 6162 Hege Nordlie Team JLo 1:59:29 +36:37
73 13149 Gry Farstad-Hulme   1:59:31 +36:39
74 11059 Johanna Brandsegg   1:59:55 +37:03
75 12110 Ellen Marie Åsprang   1:59:57 +37:05
76 15270 Heidi Nerland Spkl.Træff 2:00:33 +37:41
77 10113 Brynhild Garberg Olsø SINTEF 2:00:34 +37:42
78 10216 Desiree Kristiansen Søre Osen IL 2:00:40 +37:48
79 14104 Anette Teigen   2:00:48 +37:56
80 10112 Ingrid Olsen Høye Team Stand-Høye 2:00:49 +37:57
81 12214 Karin Franck-Nielsen Trysilgutten 2:01:02 +38:10
82 14088 Eli-Karin  Sjåstad Åsebø Volda 2:01:28 +38:36
83 10237 Annette Svinsholt REjoggen 2:01:34 +38:42
84 7165 Wenche Kristiansen   2:01:43 +38:50
85 5250 Siv Hofset Molde kommune 2:01:47 +38:55
86 14146 Lene Johannessen   2:02:01 +39:09
87 14255 Birgitte Celine Sand Bakke   2:02:19 +39:27
88 9095 Marit Aamdal Team fønix 2:02:40 +39:48
89 11267 Ingrid Rindal Øvsteng Lillehammer Skiklub 2:02:54 +40:02
90 5256 Henriette Hovdelien   2:03:03 +40:11
91 12222 Guro Marie Storhaug Hagen Team Smartfish Fuji 2:03:22 +40:30
92 14142 Heidi  Fagervoll-Stavik Bris 2:03:23 +40:31
93 13006 Guro Aurtande Team Funky 2:03:50 +40:58
94 11171 Trine Helen Vollelv   2:04:31 +41:39
95 11100 Ida Larsen   2:04:33 +41:40
96 7190 Helen Gjerde   2:05:01 +42:09
97 11259 Elen Stokke   2:05:54 +43:02
98 12057 Anne Knudsen Allweiler AS 2:06:45 +43:52
99 9024 Anne-Marit Haukø Namdal Løpeklubb 2:07:54 +45:02
100 10165 Thea Bækkevold #Muruvikingan 2:08:38 +45:46
101 14121 Edel Gjervan   2:08:55 +46:03
102 6193 Nina Elisabeth Hagen Sand   2:08:56 +46:04
103 12164 Beate Hagen   2:08:57 +46:05
104 14005 Toril Bonnerud   2:09:04 +46:12
105 10233 Anne Karin Røken Toten-Kranken CK 2:09:08 +46:16
106 10060 ellen hjelmtvedt REjoggen 2:09:23 +46:31
107 10061 tone hjelmtvedt REjoggen 2:09:24 +46:31
108 7120 Janne Venes   2:10:07 +47:15
109 14118 Marianne Berge   2:10:14 +47:22
110 8035 Kimberly Iversen Aukra Løpegruppe 2:10:19 +47:26
111 11127 Randi Løndal Hansen   2:12:20 +49:28
112 12014 Birgit Eliassen   2:13:18 +50:25
113 13001 Kristin Alme Eika Bil 2:13:27 +50:35
114 12023 Heidi  Funderud Sælen   2:16:27 +53:34
115 10034 Linda Evensen Trondheim Kommune 2:24:00 +1:01:08


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +