Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Kvinner 40-44 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 2252 Linda Røset FIK Ren - Eng 1:27:14 +0:00
2 2067 Esther Beate Flemmen Innselset Hamar 1:30:25 +3:10
3 353 Jill Jørgensen   1:37:58,6 +10:44
4 336 Marianne Standal Borgen Molde Olymp 1:40:13,2 +12:58
5 3181 Eva Gustumhaugen   1:42:03 +14:49
6 9156 Tone Brodshaug Totenåsen Løp 1:42:58 +15:44
7 2108 Stine Nordsveen Fik Orion 1:43:00 +15:46
8 5213 Eli Ringstad Lien Gjø-vard olag 1:43:12 +15:58
9 6009 Marthe Bakken   1:43:20 +16:05
10 6138 Klara Lyngnes Festesonen 1:44:10 +16:56
11 7088 Siri Titland Fana 1:44:44 +17:29
12 10209 Frid Harstad Molde og Omeng Idrettsforening 1:45:27 +18:12
13 7007 Berthe Marie Bjørnstad Nord-Odal idrettslag 1:46:47 +19:33
14 6160 Sidsel Nordhagen UNIT4 BIL / Lørenskog FIL 1:47:23 +20:09
15 4140 Åste Narmo   1:47:31 +20:17
16 10065 Linda Irene Huseby Kjelsås IL 1:47:42 +20:28
17 11234 Tanja Svinsholt   1:48:20 +21:05
18 5216 Gry Hauge Merkesdal Sand IL Terrengsykkel 1:49:18 +22:04
19 8148 Hanne Markussen Myhr Volkswagen 1:50:11 +22:57
19 4216 Silvia Holmseth Granli IL 1:50:11 +22:57
21 9127 Anniken Lorvik Byåsen IL 1:50:18 +23:03
21 6154 Mai Torild Moksness-Skaug CK Elverum 1:50:18 +23:04
23 11041 Kjersti Ervik   1:50:23 +23:08
24 9097 Tove Gunnes Kozar Treningscamp 1:50:29 +23:15
25 10207 Lindsey Flagstad Lillehammer Skiklub 1:50:38 +23:24
26 8136 Kari Hanne Gjeilo St.Olavs hospital 1:50:52 +23:38
27 4109 Heidi Tronbøl SK Rye 1:51:07 +23:53
28 8021 Ingvild Hagvåg   1:51:08 +23:54
29 12153 Hanne Solheim   1:51:45 +24:31
30 8077 Hanne Monica Storhagen Lillehammer Skiklub 1:51:57 +24:43
31 6273 Lydia Smith SIGDAL FIK 1:52:00 +24:45
32 12218 Lena Ryen   1:52:15 +25:01
33 9092 Camilla Møllerløkken Østensen Søre Ål IL 1:52:24 +25:09
34 9052 Elisabeth Mannion Ull / kisa friidrett 1:52:39 +25:25
35 3233 Belinda Aasberg Bødalen IF 1:52:44 +25:30
36 11228 Merete Kristiansen Skedsmo 1:52:47 +25:33
37 9124 Synnøve Rusten Dalheim Søre Ål IL 1:53:04 +25:49
38 12227 Tonje Kristenstuen   1:54:25 +27:11
39 13161 Charlotte Høie   1:54:32 +27:18
40 3137 Monika Merket Støren Sportsklubb 1:54:37 +27:22
41 12133 Goro Westgård Risan Fåset IL 1:54:40 +27:26
42 15011 Camilla Opstad Arnesen Yven IF 1:55:15 +28:01
43 10264 Ann-Katrin  Wallace Elverum elektro 1:55:23 +28:09
44 15205 Lene Smistad Trondheim skiklubb 1:56:33 +29:19
45 6020 Eva Bjørnevik IL Dalebrand 1:56:53 +29:39
46 8168 Nina Margrethe Skjervik   1:57:13 +29:59
47 15098 Elisabeth Johansen Club Korsvoll 1:57:22 +30:07
48 11151 Solveig Stranden Flamsk Løpegruppe 1:57:37 +30:22
49 15033 Maren Anna Dam   1:57:42 +30:28
50 14227 Astrid Auestad Tollefsen Åsen IL 1:57:49 +30:35
51 14202 Mari Gjerde   1:57:56 +30:41
52 8205 Karoline Steenbuch Lied Aktiv mot kreft 1:57:58 +30:44
53 14152 Elin Nordli Tussa Bar 1:58:02 +30:48
54 14027 Siri Haugnes Oppegård IL 1:58:06 +30:51
55 13000 Lillian Hattestad   1:58:16 +31:01
56 12124 Karin Gjerde Viddal   1:58:20 +31:06
57 13163 Gunhild Jensen ÅL IL 1:58:32 +31:17
57 12128 Inger Marie Fintland Ingdahl Team Maxim 1:58:32 +31:18
59 12011 An-Magritt Eide Kolbotn 1:58:39 +31:25
60 14063 Lene Måseidvåg Crossfit Langevåg 1:58:52 +31:38
61 13178 Ida Adren   1:59:09 +31:55
62 16188 Ewa Holmstad Totenåsen Løp 1:59:14 +31:59
63 15121 Janne Lise Nilsen   1:59:15 +32:00
64 4210 Rita Kvale Team Gåping 1:59:46 +32:32
65 12113 Lina Gjellerud RPI 2:00:01 +32:47
66 10132 Elisabeth Ryding   2:00:15 +33:01
67 11150 Eilen Nilsen   2:00:43 +33:29
68 15073 Turid M. E. Heimdahl Søndre Land 2:00:48 +33:34
69 12012 Cecilie Meland Ekeland Nykirke idrettforening 2:01:35 +34:20
70 12207 Pernille Feragen 3 barns mor 2:01:39 +34:25
71 11030 Judith Dahl   2:01:49 +34:34
72 14123 Karina Lorentzen   2:02:07 +34:53
72 11033 Liv Mari Drange   2:02:07 +34:53
74 13077 Aino  Lerstang Re-Joggen 2:02:26 +35:12
75 15246 Marianne Warål Kristiansen Merraholtet IL 2:02:29 +35:14
76 11107 Torun Tøsse Løvseth   2:02:49 +35:35
77 10072 Birgit Judin Puls Flisa AS/ Klubben AS 2:03:14 +35:59
78 11123 Kathrine Lie LØRENSKOG SKIKLUBB 2:03:26 +36:11
79 15125 Trine Lise Lind   2:03:44 +36:30
80 15142 Karin Mortensen   2:03:45 +36:30
80 15153 Katrin Lægreid Nes   2:03:45 +36:30
82 14098 Anne Berit Strøm   2:03:56 +36:42
83 13056 Reidun Himberg JTK Rørservice AS 2:04:21 +37:07
84 11195 Kathrine Bru   2:04:57 +37:43
85 14144 Trine Hagen Olav Thon Bedriftsidrettslag 2:04:58 +37:44
86 15004 Camilla Berntsen   2:05:04 +37:49
87 13170 Hanne Syverstuen   2:05:05 +37:51
88 14017 Linda Flovik Skogn IL 2:05:06 +37:52
89 12169 Rita Lykke Evry 2:05:10 +37:55
90 13013 Anne grete Botten Valsøyfjord idrettslag 2:05:11 +37:56
91 6118 Unni Iren Kristiansen Supermom 2:05:14 +38:00
92 7115 Anne Grete Nyborg I.L Aasguten 2:05:34 +38:20
93 12047 Elisabeth Høystad   2:05:47 +38:32
94 6061 Gry Gustafsson   2:05:53 +38:39
95 9018 Rakel Fougner SK Rye 2:06:37 +39:23
96 15107 Kari Buskenes   2:06:46 +39:31
97 15068 Hanne Amalie Hanssen   2:06:53 +39:39
98 10245 Monica Cae   2:07:25 +40:11
99 12082 Siv Anita  Samuelsen   2:07:32 +40:18
100 14153 Siw Norheim-Martinsen   2:07:38 +40:23
101 13032 Stine Fadum-Aas   2:07:59 +40:45
102 13138 Toverud Elin Forsvaret 2:08:34 +41:19
103 13162 Randi Høilund Fet Orienteringslag 2:09:00 +41:46
104 13084 Eivor Løkken   2:09:18 +42:04
105 7131 Mariann Hegstad Torvikbukt idrettslag 2:10:05 +42:51
106 10066 Elina Krantz   2:11:10 +43:56
107 11048 Anne Grethe Lund   2:11:31 +44:17
108 14095 Wenche Solum Stor-Elvdal skiklubb AVD ruslebiffen 2:11:48 +44:33
109 12102 Ragnhild Vinsnesbakk Flatås il 2:11:52 +44:37
110 6243 Kristina Virkutiene VIP 2:12:10 +44:55
111 7035 Tone Lise Johannessen Moelven IL 2:12:37 +45:22
112 7246 Anne Marit Storødegård   2:13:13 +45:59
113 12016 Sidsel Emilsen   2:14:52 +47:38
114 10160 Laila Øvermo Rana Sykkelklubb 2:15:44 +48:30
115 9168 Elisabet Myhre   2:17:21 +50:07
116 3244 Grethe Skar Skar-Hovde Runners 2:17:57 +50:43
117 10050 Nina Gaathaug Frustrerte Fruer 2:19:29 +52:15
118 10167 Kristine Frydenlund   2:22:07 +54:52
119 10149 Annechen Mile Torgersen   2:22:08 +54:53
120 10111 Stine Feiring Olsen Konnerud IL 2:22:09 +54:54
121 6069 Christine Hassel   2:25:06 +57:51
122 10109 Sussan Nysveen Family Sports Club Løten 2:26:18 +59:04
123 7053 Jorunn Møller UNIT4 BIL 2:35:36 +1:08:22


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +