Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Kvinner 45-49 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 45-49 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 2061 Hilde Hovdenak Modum FIK 1:30:55 +0:00
2 320 Lisbeth Vold Statoil/Strindheim 1:33:23,9 +2:29
3 3168 Liv-Janne Øvrebust Bjørndal IF 1:36:23 +5:28
4 2119 Hege Skari Lillehammer Skiklub 1:37:05 +6:10
5 2200 Anette Johnsen Hundere Asker Skiklubb 1:37:11 +6:16
6 5125 Torunn Ølstad Aktiv mot kreft 1:38:09 +7:14
7 343 Annvor Sletvold Vind IL 1:38:11,4 +7:16
8 315 Monica Ragnvaldsen IL Try / Volkswagen 1:39:04,4 +8:09
9 5144 Ingunn Margrethe Husmoen Rustad IL 1:40:48 +9:53
10 4206 Brite Vegsund Team Gåping 1:41:58 +11:03
11 5044 Marianne Heyerdahl   1:41:59 +11:04
12 5191 Ann-Heidi Scharning Halmsås og Omegn Skilag 1:42:56 +12:01
13 5197 Turid Holter Steinset Moen Sportsklubb 1:44:58 +14:03
14 5207 Aslaug Tveit Sørum IL 1:45:21 +14:26
15 6147 Line Huken Mathiesen Ull/Kisa 1:45:53 +14:58
16 4136 Iren Aalberg Grønås Bama 1:46:07 +15:12
17 7081 Kari Stormyrengen   1:46:49 +15:54
18 7166 Anne Gunn Kraabøl Eidsiva BIL 1:46:52 +15:57
19 2102 Randi Nerdrum Team Tronrud 1:47:03 +16:08
20 3189 Anne-Kristin Kvamme Team Tronrud 1:47:34 +16:39
21 7180 Rønnaug Tveito Skille   1:47:46 +16:51
22 11240 Aasta Skogan Bøe Nordre Oppdalen idrettslag 1:48:03 +17:08
23 4132 Mona Aasvoll-Rognlien   1:48:05 +17:10
24 3219 Mette Eid Løvås Strindheim 1:48:26 +17:31
25 11243 Elisabeth Klepp Grytnes IL Ivrig 1:48:40 +17:45
26 6012 Ylje Wiede   1:49:12 +18:17
26 6200 Reidun Dahl Silkoset Siemens 1:49:12 +18:17
26 6222 Cathrine Kleven Svendsen Asker SK Friidrett 1:49:12 +18:18
29 7170 Ane Norheim Lier IL 1:49:15 +18:20
29 5061 Hanne Knudsen   1:49:15 +18:20
31 6269 Michelle Opshaug   1:50:07 +19:12
32 7098 Annette Arentz Sandefjord Orienteringsklubb 1:50:20 +19:25
33 4150 Hege Østbye Chutko   1:50:25 +19:30
34 9143 Bente  Arnesen Dammerud   1:50:44 +19:49
35 11025 Astrid Brodersen Team mosjon 1:50:51 +19:56
36 8107 Kristine Kleivdal   1:51:03 +20:08
37 8068 Ellen Rustadbakken   1:51:18 +20:23
38 11275 Kim Cecilie Braaen Dfi ski 1:51:58 +21:03
39 10041 Randi Frøyland   1:52:16 +21:21
40 8006 Eve Vangsnes Bergli Team Sportsmanden 1:52:17 +21:22
41 11196 Nina Haukland Aktiv mot kreft 1:52:27 +21:32
42 7171 Vibeke Kippe Nævdal Fossum IF 1:52:28 +21:33
43 8192 Hanne Søreng Engen Snertingdal if 1:52:40 +21:45
44 12080 Hilde Rød   1:52:52 +21:57
44 11220 Camilla Anglero   1:52:52 +21:57
46 10129 Tone Skarpnord   1:52:53 +21:58
47 9142 Margrethe Havre Berger Il 1:53:04 +22:09
48 9152 Clara Skålhegg   1:53:11 +22:16
49 12145 Monika Hjerpseth Team Sportsmanden 1:53:24 +22:29
50 12107 Ingrid Woodhouse   1:53:25 +22:30
51 15238 Kari-Anne Hille Valla il Skrim langrenn 1:53:31 +22:36
52 5203 Hanne Elisabeth Wiig Sagen   1:53:42 +22:47
53 12030 Siri Anne Mørk Gjerdrum IL 1:53:46 +22:51
54 8157 Mathilde Willumsen   1:53:49 +22:54
55 7108 Christina Klavenes Benteler BIL 1:53:52 +22:57
56 12024 Marte Faafeng   1:54:02 +23:07
57 7024 Tora Fæste Lillehammer Skiklub 1:54:19 +23:24
58 11217 Anne Undall Løplabbet Drammen 1:54:26 +23:31
59 11199 Anne-Sofie Hjemdahl Løplabbet Drammen 1:54:34 +23:39
60 7072 Hilde Lyngroth Selsing Lørenskog kommune 1:54:44 +23:50
61 7245 Hege Løkke   1:54:50 +23:55
62 11139 Lene Skille   1:54:51 +23:56
63 6015 Heidi Bjerkestrand Espern AS 1:55:09 +24:14
64 9090 Ingun Yri Asker Skiklubb - Turløpergruppa 1:55:43 +24:48
65 6221 Lise Sunsby   1:55:47 +24:52
66 12219 Ingrid Helene Magnussen NVE-BIL 1:56:01 +25:06
67 10163 Erika Avagian   1:56:03 +25:08
68 8096 Karina Bendiksen   1:56:15 +25:20
69 11246 Elisabeth Hoelsveen   1:57:24 +26:29
70 10164 Janne Bohnhorst   1:57:31 +26:36
71 15263 Marit Five Skedsmo Skiklubb 1:57:36 +26:41
71 14193 Ingfrid Andersen Nordea 1:57:36 +26:41
73 6197 Birgit Seetzen Torvikbukt IL 1:57:38 +26:43
74 12083 Heidi Frostad Sivertsen Kafèløperne-Bodø 1:57:45 +26:50
75 8195 Nina Grøv Hedalen IL / Friskis&svettis Valdres 1:57:59 +27:04
76 9130 Marit Rinheim OSI 1:58:06 +27:11
77 8203 Ingunn Wike OPIL 1:58:10 +27:15
78 11279 Ingrid Robøle Hamar Skiklubb 1:58:32 +27:37
79 13068 Anne Grete Kleven Molde og omegn Idrettsforening 1:58:53 +27:59
80 16260 Hege Resell Amdahl Heges 1:59:03 +28:08
81 11233 Hilde Sundvold   1:59:52 +28:57
82 7244 Line Mæhlum   2:00:16 +29:21
83 13145 Anne Kristine Risvand Myrseth   2:00:21 +29:26
84 14011 Lise Borgen Carlson   2:00:48 +29:53
85 3035 Berit K. Gundersen Lillehammer Skiklub/Adv.f. Alver AS 2:00:51 +29:56
86 9002 Angelique Angeltvedt Helgerød Idrettslag 2:00:53 +29:58
87 7177 Marianne Krog Sand Lillehammer Skiklub 2:00:56 +30:01
88 12032 Idun Heier Kjelsås IL 2:00:57 +30:02
89 11080 Wenche Songedal Håkonsen   2:01:04 +30:09
90 9128 Marit Solås Melbø Vingrom IL 2:01:13 +30:18
91 12161 Monika Østlie Driv IL 2:01:15 +30:20
92 15187 Eva Sandløkk LØRENSKOG SKIKLUBB 2:01:19 +30:24
93 15078 Jorunn Amundgård   2:01:34 +30:39
94 10138 Eli Stavheim Hytteplan Sport 2:01:37 +30:42
95 12081 Ranveig Sødal Raastad   2:01:39 +30:44
96 16131 Idunn Søvik   2:01:51 +30:56
97 10128 Kristin Galtung Skar Il Try / Deloitte 2:02:01 +31:06
98 13132 Katarzyna Ewa Winnberg   2:02:03 +31:08
99 12159 Hanne Wibe Team Sportsmanden 2:02:06 +31:12
100 11255 Stine Nilsskog Team Spenst Sørumsand 2:02:20 +31:25
101 14107 Vigdis Tveiten ØHIL 2:02:27 +31:32
102 12117 Anne Gro Johansen Team Maxim 2:02:31 +31:37
103 11078 Hilde Sofie Høilund Milsluker'n Sport 2:02:35 +31:40
104 10200 Anne Smidesang   2:02:36 +31:41
105 10158 Inger Lise Aamodt   2:03:01 +32:06
106 14196 Gry Rømo Team Skauen 2:03:17 +32:23
107 12156 Hege Kulsveen Søbye Lillehammer Skiklub 2:03:36 +32:42
108 15110 Anne-Mette Jernberg Olsen   2:04:06 +33:11
109 10074 Marit Flatla Kornbakk Sørumsand IF 2:04:25 +33:30
110 12138 Birgitte Blindheim Kjelsås IL 2:04:37 +33:42
111 15014 Camilla Myrhaug Aschehoug NRK bil 2:05:12 +34:17
112 4080 Line Norbye Koll 2:05:40 +34:45
113 15221 Gry Marian  Unneland   2:06:16 +35:21
114 12158 Kari Tobiassen   2:06:26 +35:31
115 7039 Torill Merethe Jørgensen Bergvall Sport 2:06:33 +35:38
116 11211 Hilde Opberget glåmdal sykkel 2:06:48 +35:54
117 7139 Monica Sannerud RAUMNES OG ÅRNES IL 2:06:51 +35:56
118 11089 Hanne K Kilskar   2:08:05 +37:10
119 13092 Kristin Ness   2:08:24 +37:29
120 13094 Gunn Marit Nybrenna IL Trysilgutten 2:08:44 +37:49
121 14171 Camilla Egeberg Moger Lillehammer Skiklub 2:08:48 +37:53
122 6112 Nina  Kjærvoll   2:10:28 +39:33
123 14000 Agnete Lien Aunsmo Malvik IL 2:10:55 +40:00
124 13086 Ann Kristin Løkvoll   2:11:40 +40:45
125 12034 Pia-Annette Helsinghof   2:12:40 +41:45
126 6180 Hege Kalager IL Ivrig 2:13:06 +42:11
127 7042 Elin G. Kløfta   2:13:24 +42:30
128 13052 Eilen Helgesen Hevingen IL 2:13:48 +42:53
129 10270 Lisbeth Austad Avinor BIL 2:14:27 +43:32
130 13053 Gunn Iren Helgesen Bardufoss Høgtun vgs 2:14:58 +44:03
131 10162 Mette Aasen Frustrerte Fruer 2:19:29 +48:34
132 10014 Kerstin  Leistad   2:20:18 +49:23
133 10238 Kari Syljuberget Nes sportsklubb 2:21:58 +51:04
134 7241 Nine Heian Sandefjord kommune 2:33:37 +1:02:42
135 1094 Line Løvmo Roterud IL 2:46:32 +1:15:37


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +