Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Kvinner 50-54 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 50-54 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 5115 Solgunn Tverfjell SK Rye 1:41:13 +0:00
2 3232 Marit Igland Nets Active 1:45:19 +4:06
3 5156 Kari Øvsthus   1:45:32 +4:19
4 4063 Inger Gro Lien Samnanger il 1:46:27 +5:14
5 3184 Line Heimdal Bardu il 1:46:49 +5:36
6 2121 Aud Skogen Ask IL 1:46:55 +5:42
7 5146 Anne Grete Meinicke Jutul 1:47:57 +6:44
8 10157 Annette Østergaard Cardioteam 1:49:05 +7:52
9 7051 Kristin Moen Lørenskog Fil 1:50:47 +9:34
10 7174 Liv Rognlien Østre Toten Skilag 1:50:50 +9:37
11 7242 Kjersti Engeland Friskis&Svettis Lillehammer 1:51:04 +9:52
12 8020 Bjørg Hagen Lillehammer ski 1:51:24 +10:11
13 10033 Ingunn Eriksen   1:51:29 +10:16
14 8133 Nina Svendby Feiring IL 1:51:33 +10:20
15 9148 Unni Persson Moseby Kjelsås IL 1:51:52 +10:39
16 7043 Åse Kvisgaard Hytteplan Sport 1:52:14 +11:01
17 13129 Trude Helen Westerberg Bærum kommune BIL 1:52:33 +11:20
18 5227 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb 1:52:40 +11:27
19 8023 Kari-Anne Haug Rustad IL 1:52:47 +11:34
20 7201 Berit Gunnes Njård 1:53:07 +11:54
21 2012 Ragnhild Bolstad Forsvaret/Åslia skilag/Sport 1 Rena 1:53:52 +12:39
22 12076 Ragnhild Huso Opsahl Brøttum IL 1:54:47 +13:35
23 6191 Hege Saltnes Team Saltnes 1:54:48 +13:36
24 12105 Mette Kristin Wold Skiptvet 1:55:06 +13:54
25 9014 Berit Johanne Eidsmo Byåsen veteran 1:55:13 +14:00
26 11117 Elin Nerem Emblem IL 1:55:38 +14:25
27 11258 Unn Brit Slåtsveen Østmarka IL 1:55:41 +14:28
28 10081 Ann-Kristin Land   1:55:59 +14:47
29 9072 Beate Smetbak   1:56:12 +14:59
30 10085 Tove Irene Larsen   1:56:21 +15:08
31 10250 Brit Gløersen Fredrikstad Skiklubb 1:56:25 +15:12
32 13087 Camilla Meinich Lømo   1:56:41 +15:28
33 12056 Kaja Kierulf Asker Skiklubb 1:56:43 +15:30
34 9073 Britt-Marie Stenseth   1:57:03 +15:50
35 8022 Nina Hammerlund Asker Skiklubb 1:57:14 +16:01
35 12051 Mette Aune Jakobsen Nordea I.L. 1:57:14 +16:01
37 5141 bente gullsmedmoen hauge   1:57:27 +16:14
38 7095 Ingeborg Alsgaard SpareBank 1 Østlandet 1:57:29 +16:16
39 14065 Mona Nilsen   1:57:30 +16:17
40 15212 Reidun Ravem KLP 1:57:46 +16:33
41 10214 Gitte Cecilie Langaas Kihl Salming Running / Åslia Skilag 1:58:22 +17:09
42 13167 Anne-Borghild  Mortensen   1:58:48 +17:35
43 8187 Åse Strømme   1:59:24 +18:11
44 12026 Ellinor Grytten   1:59:33 +18:20
45 10064 Ranveig Hovind   1:59:59 +18:46
46 7113 Eirin Lodgaard Raufoss IL 2:00:02 +18:49
47 12041 Hilde Holt Nordre Trysil IL 2:00:06 +18:53
48 12039 Renate Hole Flintjoggen 2:00:13 +19:00
49 10048 Anne Marie Stenberg Hamar Skiklubb 2:00:25 +19:13
50 11073 Randi Berit Nyhus Hoff Friskis&Svettis Lillehammer 2:00:31 +19:18
51 15278 marit hauge   2:01:31 +20:18
52 14111 Christel Wennersten   2:01:58 +20:45
53 16202 Ellinor Sekkesæter   2:02:09 +20:57
54 10220 Kari Hege Mortensen   2:02:16 +21:03
55 16139 Grete Westerberg   2:02:59 +21:46
56 10105 Marit Nordhagen Koll 2:03:00 +21:47
57 13009 Turid Bjerkestrand Snasne skisneller / Grue 2:03:25 +22:12
58 14080 Nina Bentsen Salthe   2:03:27 +22:14
59 11039 Kirsti Eriksen TeamRun4Fun 2:04:08 +22:56
60 10076 Ingrid Krogstie Puls Flisa 2:04:33 +23:20
61 7231 Kristin Leknes   2:04:49 +23:36
62 6203 Astrid Skare Aktiv mot kreft Gjøvik Skiklubb 2:05:33 +24:20
63 7090 Ragnhild Ulheim   2:06:03 +24:50
64 14081 Marit Sandsbraaten   2:06:24 +25:11
65 17033 astrid kiperberg   2:06:29 +25:16
66 12125 Ingebjørg Wikstrøm Friskis&Svettis Lillehammer 2:06:37 +25:24
67 11165 Elin Tronstad Sparebanken Møre 2:06:58 +25:45
68 10010 Linda Breidablik Lillehammer Skiklub 2:07:18 +26:05
69 14128 Ingvild Aaløkken If Frøy 2:07:29 +26:16
70 15186 Anja Sande   2:07:36 +26:23
71 9146 Jorun S. Kildahl Volkswagen 075 2:08:01 +26:48
72 15056 Monica Gaupset   2:08:31 +27:18
73 13054 Marte Herdlevær   2:08:45 +27:33
74 13042 Grete Grønnern Rakkestad Sykkelklubb 2:09:56 +28:43
75 6113 Kjersti Kjærås Andebu Idrettslag 2:10:18 +29:05
75 12086 Sidsel Solberg Hytteplan Sport 2:10:18 +29:06
77 14034 Janne Hessen   2:10:42 +29:29
78 14069 Hanne Nysæter Family Sports Club Løten 2:11:22 +30:09
79 11219 Venke Hustoft Aaland Crossfit Langevåg 2:11:39 +30:26
80 13017 Torunn Lund Clasen   2:13:02 +31:49
81 14048 Liv Irene Kinneberg IL Jardar 2:13:23 +32:10
82 11120 Astrid Nessøe   2:14:47 +33:34
83 7230 Torild Moen Dash   2:16:17 +35:05
84 13152 Kirsti Vikan Kjøsnes villa tipsammans 2:17:06 +35:53
85 6237 Bodil Håberget   2:18:03 +36:50
86 1200 Bryndis Yr Viggosdottir   2:21:07 +39:54
87 11098 Anne-Berit Jaavall Kværner Rødenes I.L 2:21:58 +40:45
88 8190 Inger Magny Granli   2:24:07 +42:54
89 3088 Aud Oddveig Nygård Syvde IL 2:24:21 +43:08
90 7150 Bente Andersen   2:24:40 +43:27
91 10015 Brita By Fenstad 2:24:45 +43:32
92 11202 Maren  Kristoffersen   2:27:09 +45:56
93 18092 Else Margrethe Larsen Fjellhug Vereide IL 2:27:24 +46:12
94 10231 Irene Rødseth Gursken IL 2:29:42 +48:29
95 7199 Margot Carlsen   2:31:00 +49:47
96 6044 Suzanne Eriksson   2:42:00 +1:00:47
97 7210 Gunn-Kristin Olsen Løperjentene 2:44:16 +1:03:03


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +