---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Kvinner Elite



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner Elite - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 348 Marte Mæhlum Johansen Østre Toten Skilag 1:21:32,3 +0:00
2 313 Marthe Katrine Myhre Vind IL 1:22:12,2 +0:40
3 340 Ragnhild Kvarberg FIK Ren Eng 1:22:52,6 +1:20
4 312 Emilie Mo Sk Vidar 1:24:34,7 +3:02
5 304 Nicoline Baartvedt Torshov Sport Runners 1:24:55,2 +3:23
6 346 Sigrid Alexandersen NTNUI Orientering 1:25:06,6 +3:34
7 347 Marthe Bjørnsgaard Lillehammer Skiklub 1:25:39,5 +4:07
8 345 Karoline Simpson-Larsen Vargar IL 1:27:15,8 +5:43
9 308 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Team Parkettpartner 1:30:41,3 +9:09
10 309 Åse Klinkenberg   1:30:45,6 +9:13
11 314 Vera Norli Dønski Langrenn 1:31:03,1 +9:31
12 352 Turi Malme Hitra FIK 1:31:54,3 +10:22
13 329 Britt Ingunn Moian Nydal NTNUI 1:32:50,9 +11:19
14 324 Julie Aspesletten   1:32:55,0 +11:23
15 307 Karen Marie Håkonsen Kjellmyra IL 1:32:56,9 +11:25
16 320 Lisbeth Vold Statoil/Strindheim 1:33:23,9 +11:52
17 311 Hanne Marte Lie OSI friidrett 1:33:57,2 +12:25
18 350 Ingerid Fredriksen Lillehammer Skiklub 1:34:29,8 +12:57
19 349 Karoline Bye Øren   1:36:26,1 +14:54
20 301 Annette Berntsen Gjøvik Friidrettsklubb 1:36:27,1 +14:55
21 353 Jill Jørgensen   1:37:58,6 +16:26
22 343 Annvor Sletvold Vind IL 1:38:11,4 +16:39
23 300 Molly Bazilchuk OSI friidrett 1:39:00,6 +17:28
24 315 Monica Ragnvaldsen IL Try / Volkswagen 1:39:04,4 +17:32
25 303 Eli Bueie Usbl 1:40:06,6 +18:34
26 336 Marianne Standal Borgen Molde Olymp 1:40:13,2 +18:41
27 328 Maren Nordstad Johansen   1:40:15,8 +18:43
28 319 Anette Jensen Velund Volkswagen/Team Smartfish Fuji 1:40:56,5 +19:24
29 330 Eline Fannemel Hornindal IL 1:41:01,0 +19:29
30 342 Franziska Skogsholm Åslia skilag 1:41:57,2 +20:25
31 354 Stine Haugen   1:43:09,6 +21:37
32 338 Silja Hønsi   1:43:16,3 +21:44
33 317 Karoline Sønsterudbråten Lillomarka Orienteringslag 1:43:25,5 +21:53
34 333 Kristine Alm Karsrud Raufoss Il langrenn 1:44:24,8 +22:52
35 305 Hilde Visthoff Drange Visma Consulting 1:44:31,9 +23:00
36 331 Elise Rivenes Hagen NTNUI 1:45:13,8 +23:41
37 344 Ingrid Sørumshaugen   1:46:05,1 +24:33
38 341 Tina Rusten Brøttum IL 1:46:25,1 +24:53
39 337 Julie Sønsteby Flaagen Brandbu IF 1:46:29,4 +24:57
40 332 Liv Tone Heramb Sørskogbygda IL 1:48:17,7 +26:45
41 326 Hanne Berg Eriksen Lillehammer ck 1:48:46,2 +27:14
42 351 Ida Emilie Herfoss Drangedal IL 1:49:23,6 +27:51
43 327 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 1:50:53,1 +29:21
44 334 Kristine Kristiansen Torgersen Brandbu IF 1:54:15,3 +32:43


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +