Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Menn 16-17 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 16-17 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 1249 Amund Grann Vingelen Ren-Eng 1:18:33 +0:00
2 15 Sivert Eggen Bøler IF Friidrett 1:19:07,7 +0:35
3 111 Magnus Tuv Myhre Ringerike friidrettsklubb 1:20:02,8 +1:30
4 109 Christian Hartz Melling Glassverket / Team Drammen 1:20:09,5 +1:37
5 80 Andreas Bergsland Trøsken IL 1:21:24,0 +2:51
6 92 Simen Øiseth Fet Skiklubb 1:23:27,2 +4:54
7 1179 Morten Antonsen Nes Ski 1:23:53 +5:20
8 34 Andreas Kirkeng ROS IL -ski 1:24:06,1 +5:33
9 1192 Sondre Pedersen Nes Ski 1:25:48 +7:16
10 3083 Marius Norbye Koll 1:28:26 +9:53
11 1268 Asbjørn Lund Onsaker trøsken il 1:29:00 +10:28
12 1061 Oskar Johan Kjellsbøl Hole Gjelleråsen IF 1:29:23 +10:51
13 3226 Elias Skjolden Sørensen Lillomarka O-lag 1:29:29 +10:56
14 2236 Mathias Ulverud   1:29:56 +11:23
15 2220 Raimond Haugom Strømvall Østre Toten Skilag 1:30:41 +12:09
16 2180 Even Lindaas Strandbygda il 1:31:43 +13:10
17 3144 Victor  Sture Skogstrand IL 1:32:38 +14:06
18 10260 Sindre Pedersen   1:34:00 +15:27
19 7226 Morten Harkinn Furnes Skiløperforening 1:34:02 +15:30
20 1134 Magnus Sedeniussen Gjelleråsen IF Nittedal IL 1:34:03 +15:31
21 4186 Sindre Sundhaugen Østre Toten Skilag 1:34:08 +15:36
22 1096 Bjørn Melaaen IL ROS 1:34:32 +16:00
23 2170 Christoffer Ruth Il Ros / Team Drammen 1:34:36 +16:03
24 3004 Vegard Øverli Berg Team Skiguard Buskerud 1:34:46 +16:14
25 6148 Mads Huken Mathiesen Ullensaker skiklubb 1:35:37 +17:04
26 4176 Andreas Østensen Østre Toten Skilag 1:36:46 +18:14
27 1265 Sebastian Krüger Vingrom IL 1:37:30 +18:58
28 2182 Markus Riste Østre Toten Skilag 1:37:38 +19:06
29 11037 Sander Maanum Trulsen Team Trulsen 1:38:29 +19:56
30 4110 Kim Olav Tråseth Vestringen IL/ Team taåt 1:39:45 +21:12
31 3020 Petter Ellingsbø Fik Orion 1:40:06 +21:34
32 1160 Even-Andre Thorbjørnsen Notodden orienteringslag 1:40:10 +21:37
33 7229 Torkild Rosvoll   1:43:58 +25:26
34 15192 Leonard Sandløkk Schiller LØRENSKOG SKIKLUBB 1:45:08 +26:36
35 4071 Marcus Midtenget Vestringen IL/ Team taåt 1:45:10 +26:37
36 7102 Lars Femsteinevik   1:45:59 +27:26
37 12155 Fredrik Sæthermoen Skedsmo Skiklubb 1:46:33 +28:01
38 9132 Andreas Vågen il Fri 1:46:35 +28:02
39 14119 Christian Jøtun Corneliussen Skedsmo Skiklubb 1:46:48 +28:16
40 6052 Torjus Flækøy Søre Ål IL 1:47:19 +28:46
41 4120 Ole Øyhaugen VESTRINGEN IL/Team Taåt 1:49:05 +30:32
42 4183 Sverre Reiten Gausdal Friidrettsklubb 1:51:17 +32:44
43 11125 Sigvart Støverud LØRENSKOG SKIKLUBB 1:51:40 +33:07
44 6182 Sigurd Reiten   1:52:32 +33:59
45 10241 Viktor Åkre   1:54:11 +35:39
46 4138 Elias Huser Lien Vestringen IL/ Team taåt 1:55:57 +37:24
47 7019 Magnus Eide Fjellhug/Vereide IL 1:56:06 +37:33
48 10253 Viktor Høvik IL Driv 1:57:08 +38:36
49 11242 Jørgen Fjermedal Hamar Skiklubb 1:57:26 +38:54


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +