Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Menn 18-19 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Menn 18-19 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 99 Johannes Bjertnæs Jevnaker IF ski 1:16:22,2 +0:00
2 133 Martin Øyen Tøraasen Folldal IF 1:19:00,7 +2:39
3 35 Ole Marius Kirkeng IL ROS ski 1:19:36,2 +3:14
4 135 Emil Wiig Skimt Langrenn 1:19:57,3 +3:35
5 1266 Vegard Myklemyr Bjørn Myhre Sport 1:20:00 +3:38
6 119 Vetle Storvik Gjelleråsen IF 1:21:58,2 +5:36
7 77 Petter Stokkeland Tistedalen Fl 1:22:53,7 +6:32
8 1204 Ole Tobias Utne Bjerke Sørum IL 1:23:41 +7:20
9 166 Patrick Fossum Kristoffersen Zen Products/Gjerdrum IL/NTG-L 1:24:28,3 +8:06
10 116 Anders Johan Rogne Nittedal 1:25:54,1 +9:32
11 1227 Torjus Loen Lillehammer Skiklub 1:26:07 +9:46
12 1211 Even Mangset MjøsSki 1:26:19 +9:58
13 2228 Kristoffer Sørnes Lier IL/NTG Lillehammer 1:26:23 +10:01
14 141 Herman Gløersen Fredristad Skiklubb 1:26:47,2 +10:25
15 1240 Trym Hirkjølen Ottestad Sykkel 1:27:12 +10:50
16 103 Anders Sønsteby Flaagen Brandbu IF 1:27:51,3 +11:29
17 2229 Marius Vesterås Varde IL/GTL 1:28:15 +11:53
18 45 Eirik Nordaas Strandbygda il 1:28:29,6 +12:07
19 1235 Fredrik Flugstad Gjøvik Friidrettsklubb 1:29:19 +12:57
20 39 Pål Andre Lervåg   1:29:24,5 +13:02
21 1148 Trym Stensvold Nesodden IF 1:30:04 +13:42
22 5199 Lavran Thorstensen Rustad IL 1:33:14 +16:53
23 2242 Erik Houm Gausdal Friidrettsklubb 1:33:26 +17:04
24 1239 Fredrik Hesselberg Hakadal IL 1:34:01 +17:39
25 9 Sondre Bjørnstad   1:34:06,1 +17:44
26 2231 Sigurd Wangen Lillehammer Skiklub 1:34:11 +17:49
27 8159 Martin Olasveen Enger   1:35:36 +19:14
28 4181 Alexander Yigermal Johnson Molde og omegn IF 1:36:55 +20:33
29 6261 Oskar Fjelldal Gloppen Friidrettslag 1:37:39 +21:17
30 6091 Hans Kristian Stubban Hygen LØRENSKOG SKIKLUBB 1:37:46 +21:25
31 5220 Magnus Raaum Langseth Østre Toten Skilag 1:37:58 +21:36
32 1238 Kristian G Hegg Botne Skiklubb/Team Nordre Vestfold 1:38:05 +21:43
33 8145 Magnus Skillebæk Haugaard   1:40:05 +23:43
34 5186 Martin Røsjorde Lindstad Vingrom IL 1:41:14 +24:53
35 3205 Olav Berger Skedsmo Skiklubb 1:41:49 +25:27
36 15024 Didrik Bredesen Ullensaker/Kisa Håndball 1:48:17 +31:56
37 1042 Magnus Fraurud Fik Orion 1:48:19 +31:57
38 12135 Sander G. Øium   1:49:13 +32:51
39 13184 Adrian Kirknes Moss Cykle Klubb 1:49:30 +33:08
40 10186 Jonas Åmli Ingdal   1:50:47 +34:25
41 7216 Erik Klev Bergheim Fossum IF 1:51:05 +34:43
42 5169 Hans Christian Lørken Faaberg Fotball 1:54:27 +38:05
43 11000 Mats Pettersen Amble   1:56:08 +39:46
44 10176 Børge Nilssen   1:58:35 +42:13
45 6230 Andreas Tagestad   2:03:16 +46:55


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +