Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Menn 20-24 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse
Menn 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 19 Senay Fissehatsion Tjalve 1:08:29,9 +0:00
2 83 Okubamichael Fissehatsion Tjalve 1:08:36,8 +0:07
3 69 Alexander Kirkeberg Steinkjer FIK 1:11:50,5 +3:21
4 102 Martin Finne Torshov Sport Runners/Gular 1:15:03,7 +6:34
5 161 Erlend Hokholt Oppegård IL 1:15:20,8 +6:51
6 137 Eirik Richenberg Oslo Sportslager 1:15:42,4 +7:12
7 146 Jørgen Bø   1:16:30,7 +8:01
8 60 Magnus Vesterheim Kvæfjord idrettslag allianse 1:16:49,0 +8:19
9 89 Vinjar Skogsholm Team Parkettpartner 1:18:05,4 +9:35
10 1005 Vegard Antonsen NTNUI 1:18:19 +9:49
11 148 Magnus Lian Aarrestad Sandnes IL 1:18:45,2 +10:15
12 1264 Kristoffer Jonsson Vingrom IL 1:21:09 +12:40
13 121 Lars Anders Tenold Nordre Eidsvoll 1:21:14,5 +12:45
14 156 Vegard Hamnes Lillehammer Skiklub 1:21:34,2 +13:04
15 169 Oliver Sugaren Sport 1 Røros 1:22:00,8 +13:31
16 1217 Ruben Strand Nesbyen IL 1:22:32 +14:02
17 1038 Hogne Findal Skar Sannidal il 1:22:37 +14:07
18 126 David Bleich Oppegård IL 1:22:38,3 +14:08
19 76 Sigurd Lund Røer Bækkelagets SK 1:22:41,6 +14:12
20 130 Fredrik Mack Rørvik Fjell og Sykkelservice / Team Mesterbakeren 1:22:52,5 +14:23
21 67 Sigurd Sollien Hulbak   1:23:22,8 +14:53
22 79 Jonas Amundsen Nes Ski 1:23:43,4 +15:13
23 114 Vegard Osvold Strandbygda IL Sport 1 Elverum 1:24:09,4 +15:40
24 132 Håkon Thomassen Sauda IL 1:25:15,0 +16:45
25 1130 Nikolai Ryvoll Medkila Skilag 1:25:16 +16:47
26 68 Kristian Killingberg Lier IL 1:25:27,1 +16:57
27 3253 Steinar Riksaasen   1:25:29 +17:00
28 3163 Sigurd Aal Sellæg Dirty Oppland 1:25:36 +17:07
29 38 Kristoffer Lamøy Åsen IL 1:25:37,2 +17:07
30 1035 Olav Vikøren Espenes Lyn Ski 1:26:23 +17:53
31 41 Lars Fredrik Myklebust Moe Lommedalen 1:26:33,7 +18:04
32 1206 Jonas Engebakken Nordbygda/Løten Ski 1:26:34 +18:05
33 2147 Håvard Strand Ødegård Brøttum IL 1:27:15 +18:45
34 3185 Ole Hovstad Singsås Il 1:27:23 +18:53
35 136 Håkon Noraker Nossen DFI 1:27:34,7 +19:05
36 1275 Rasmus Vonen Lyn Ski 1:27:53 +19:23
37 3128 Brian Gottwalt Warren Street 1:28:12 +19:43
38 1213 Ludvig Nordby Aurskog-Høland Friidrettslag 1:28:14 +19:44
39 1205 Espen Dommersnes No team 1:28:25 +19:56
40 2258 Markus Rørvik Sirdal Ski 1:28:29 +19:59
41 2161 Håvard Lilaas   1:28:47 +20:18
42 2136 Lars Martin Tingelstad Vonen Elite 1:29:03 +20:34
43 1271 Peder Talsnes Singsås 1:29:11 +20:41
44 1216 Håvard Høllen Sjøen Team Jobzone BI 1:29:43 +21:13
45 4192 Haakon Knotten HBS KPB 1:29:47 +21:18
46 1223 Fridtjof  Wedum   1:30:05 +21:36
47 11051 Vegard Grut   1:31:18 +22:49
48 170 Tommi Luchsinger IL Bevern 1:31:31,5 +23:02
49 9179 Haakon André Kinneberg IL Jardar 1:31:43 +23:13
50 3207 Oliver Bræin Furuli Lillehammer Skiklub 1:32:18 +23:48
51 2185 Håkon Belle   1:32:27 +23:58
52 1224 Sebastian Bø   1:32:34 +24:05
53 1187 Espen Fystro Vingrom IL 1:33:04 +24:35
54 159 Ola Nygård Snellingen Svea skilag 1:33:11,4 +24:41
55 3154 Even Hedström Flisa AIL 1:33:34 +25:04
56 2173 Magnus Wølneberg IL Tyrving 1:33:36 +25:06
57 4016 Vegard Børsheim Lillehammer Cykle Klubb 1:34:48 +26:19
58 3067 Glenn Linnerud   1:35:01 +26:31
59 8064 David Kristiansen Olsen   1:35:18 +26:49
60 2234 Sebastian Robin Thomas S.Y.S Oslo 1:35:43 +27:14
61 6181 Kristoffer Reiten   1:35:46 +27:16
62 2216 Ole Eirik Fuglehaug Ekrem Lillehammer Skiklub 1:35:54 +27:24
63 1186 Erlend Røer Drabløs Nesodden IF 1:35:55 +27:25
64 5094 Andreas Sannerud   1:36:46 +28:16
65 8048 Kjell Lian IL Sverre 1:37:16 +28:47
66 1176 Vegard Øyen Eidsvåg il 1:37:40 +29:10
67 5095 Petter Sannerud Årnes 1:37:41 +29:11
68 3197 Christoffer Rudi   1:37:49 +29:19
69 5202 Benjamin Chapman Vonen Elite 1:37:51 +29:22
70 10178 Jørgen Kolberg Skjeberg CK 1:38:34 +30:04
71 8173 Trym Vamråk Dunder Mifflin LK 1:38:53 +30:24
72 3198 Odin Rundberget Singsås Il 1:39:06 +30:36
73 6231 Sondre Tagestad   1:39:12 +30:43
74 2021 Lars Norheim Christiansen Botne skiklubb/TeamFIH 1:39:17 +30:47
75 2034 Mareno Dahl Fjærn Nesodden, RAVE 1:39:39 +31:10
76 5149 Jacob Storli   1:39:42 +31:12
77 3252 Matias Gjestvang Brandt   1:40:26 +31:56
78 3136 Lars Lomsdalen Lillehammer Skiklub 1:40:58 +32:28
79 5052 Kristian Johansen Kilkameratene IF/ Team 6847 1:41:20 +32:51
80 2219 Svein Erik Sandsnes Oppegård IL 1:41:49 +33:20
81 9023 Tobias Haugen   1:42:31 +34:02
82 3213 truls vikøyr   1:43:46 +35:17
83 15000 Jacob Ajer   1:44:08 +35:39
84 16222 Tim  Raaum Kristiansen   1:44:10 +35:40
85 6082 Aleksander Riseth Eiendomsmegler 1 1:44:58 +36:28
86 7151 Joar Paulsen Fiskerstrand KSI 1:45:01 +36:31
87 7068 Christian Sagli Sagli Grus As 1:45:24 +36:54
88 11044 Øyvind Fjellestad   1:45:28 +36:58
89 9165 Espen Hol   1:45:59 +37:30
90 10117 Morten Ramstad   1:46:05 +37:36
91 5234 Sivert Fandrem Lillehammer ck 1:46:25 +37:55
92 7253 Marcus Hyldetoft Pedersen Avdeling CC 1:46:29 +38:00
93 13064 Even-Johan Johnsen Team Razarn 1:46:50 +38:21
94 6086 Truls Erik Holter   1:47:10 +38:40
95 15248 Jonatan Wik   1:47:21 +38:52
96 3028 Vetle Fredriksen   1:47:40 +39:11
97 10107 Øystein Nordlund   1:47:53 +39:23
98 6067 Tobias Hansen   1:47:54 +39:24
99 11129 Lars Andreas Reinsnes Team FIH 1:48:00 +39:30
100 5238 Lars Andreas Mathisen  Bang-Ellingsen 1450 1:48:23 +39:53
101 3160 Anders Landheim Team Gringos 1:48:24 +39:54
102 5260 Magnus Lorentzen   1:48:32 +40:03
103 10148 Martin Lund Møller Bil Orkdal 1:49:26 +40:57
104 7256 Halvor Herlyng Grue IL 1:49:55 +41:25
105 9098 Morten Løken   1:50:39 +42:10
106 4197 John-Amund Høistad Follebu SK 1:51:05 +42:36
107 6029 Asgeir Bromstad Forsvaret 1:51:16 +42:47
108 5258 Vetle Dalberg   1:51:17 +42:48
109 11049 Vemund Gropen Jømna/Heradsbygd Fotball 1:51:19 +42:50
110 9064 Håkon Rogstadkjærnet Hagen   1:53:02 +44:32
111 10150 Anders Ustad Wiggen Møller Bil Orkdal 1:53:41 +45:12
112 5271 Henrik Bredli   1:54:27 +45:57
113 9119 Kenan  Yildiz   1:55:18 +46:49
114 3225 Espen Sjøberg   1:56:34 +48:05
115 11137 Sondre Selnes   1:56:59 +48:30
116 9115 Christoffer Omberg   1:57:12 +48:42
117 7250 Nicolai Aasgaard   1:57:53 +49:23
118 3209 Petter Eppeland   1:58:08 +49:39
119 7156 Eirik Hoel KSI 1:59:31 +51:01
120 6093 Christian Håberget Bakken   1:59:44 +51:14
121 7218 Oscar Evensen Eurosko Moss 1:59:52 +51:23
122 13108 Il Hwan Seo TeamFIH 2:00:00 +51:30
123 11106 Anders Longva   2:00:20 +51:50
124 589 Kim-Andre  Kehlet   2:04:56 +56:27
125 11235 Even Thorstad TeamFIH 2:05:09 +56:39
126 18129 Vegard Erling Ramsdal Flora Ck 2:06:29 +57:59
127 6185 Jørgen Bekkelund Rusten   2:13:41 +1:05:12
128 7252 Erik Weel Aarnes Avdeling CC 2:21:26 +1:12:56
129 4182 Jonas Korslund Sport 1 Revetal 2:38:23 +1:29:53
130 1051 Aleksander Gulstad Pedersen   2:39:22 +1:30:53


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +