Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Menn 25-29 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse
Menn 25-29 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 93 Eivind Flugstad Østberg Gjøvik Skiklub 1:13:15,7 +0:00
2 164 Michael Ande Tesfamichael Bul 1:15:07,8 +1:52
3 127 Ola Erling Korbøl Mosvik Friidrett/Sport 1 Superstore Hamar 1:15:32,0 +2:16
4 153 Christoffer Callesen Frogner Runners/Protector Forsikring 1:15:45,2 +2:29
5 167 Erlend Moian Nydal NTNUI 1:16:22,6 +3:07
6 48 Simen Næss Berge Lillehammer IF 1:16:50,8 +3:35
7 2 Lars-Olav Måkestad Apold Gular 1:16:59,6 +3:44
8 150 David André Aasen Melhus IL / Cubastolen / OPIL 1:17:30,6 +4:15
9 20 Asbjørn Slagtern Fjellvåg OSI Selmer Elite 1:18:21,8 +5:06
10 49 Pål Jostein Petersen Onsrud Team Helliroa 1:18:51,0 +5:35
11 163 Andreas Schwencke Rambøll BIL/Team Milslukern sport 1:19:02,9 +5:47
12 30 Tor Einar Hulløen Aaby ck 1:19:15,9 +6:00
13 200 Martin  Galleberg Sande Sportsklubb 1:19:45,5 +6:30
14 162 Mathias Oppegaard Ullevåll/Tåsen 1:20:28,1 +7:12
15 32 Ken Tony  Johansen   1:22:07,3 +8:52
16 1004 Magnus Torp Antonsen Strandbygda il 1:22:11 +8:56
17 123 Eirik Hannestad Rustad IL/Team Oslo Sportslager 1:22:57,3 +9:42
18 24 Ola Grindland NTNUI 1:23:03,7 +9:48
19 1137 Elmer M. Skalle Elektriker'n Lillehammer 1:23:06 +9:51
20 5 Torstein Barkve Strand Sankelag 1:23:49,2 +10:34
21 66 Martin Flismyren Team HokaRossi 1:24:40,2 +11:24
22 3 Tommy Armani   1:24:47,6 +11:32
23 1013 Brede Bergseng Olsen Eidsvold Værks Skiklub 1:24:50 +11:35
24 160 Even Oppegaard Mangenfjellet turlag IL 1:25:08,3 +11:53
25 1135 Espen Antonsen Halmsås & Omegn 1:25:16 +12:00
26 1057 Trygve Hansen Mjølkerampa SK 1:25:33 +12:18
27 2073 Andreas Jordet Nærings- og fiskeridepartementet 1:25:42 +12:27
28 1121 Geir Aleksander Reigstad   1:25:43 +12:28
29 107 Thor Emil Kvernevik Vang Skiløperforening 1:25:46,4 +12:31
30 5170 Tomas Northug EiendomsMegler 1 Midt-Norge 1:25:58 +12:43
31 10 Vegard Rødseth Brede Team Sport 1 Lillehammer 1:26:20,5 +13:05
32 13025 Petter Eliassen   1:26:37 +13:22
33 1010 Mads Berge Team Sportsmanden 1:26:43 +13:28
34 3114 Øyvind Støvland   1:26:46 +13:31
35 1136 Bjørnar Sivertsen Nøtterøy Fotball 1:26:47 +13:32
36 11 Morten Buchholdt FIK Ren-Eng 1:26:57,8 +13:42
37 124 Are Strandli Hegnar Media 1:27:01,2 +13:46
38 2011 Emil Bjørnstad Wicked Wednesday 1:27:06 +13:50
39 1060 Petter Herheim   1:27:17 +14:02
40 1047 Steffen Tronrud Gjevre Skrautvål Il 1:27:18 +14:03
41 2139 Olav  Veiteberg Team Adonai 1:27:27 +14:11
42 1259 Jørgen Braaten Evry 1:27:28 +14:13
43 5257 Anders Birkenes   1:28:22 +15:07
44 84 Kenneth Flaaøien Klæbu Løpeklubb 1:28:33,7 +15:18
45 81 Bård Brekke Lillehammer Skiklub 1:28:49,2 +15:33
46 4166 Thomas Lillevestre Frol IL 1:29:12 +15:57
47 75 Hallvard Moian Nydal Asker Skiklubb 1:29:18,7 +16:03
48 1045 Fredrik Fuglerud Team Coca-Cola / Eidsvold Værk Skiklub 1:29:28 +16:13
49 1140 Eivind Skeie Lalla Løpegutter 1:29:33 +16:18
50 5066 Simen Langsholt Entra 1:29:42 +16:26
51 1260 Tim Trygve Gundersen Protector Forsikring 1:29:48 +16:33
52 1065 Thomas Hvammen   1:30:07 +16:51
53 3176 Audun Evensberget   1:30:08 +16:52
54 2068 Magnus Aarlott Jakobsen PIL Trøndelag 1:30:14 +16:58
55 3091 Vetle Øye Opheim   1:30:16 +17:01
56 1222 Christopher Wannebo Ugla Runners Knee 1:30:30 +17:15
56 1055 Martin Hansen Team Hansen 1:30:30 +17:15
58 2165 Ragnar Nordvik Tingvoll IL 1:30:51 +17:36
59 2198 Ole Granum   1:31:09 +17:53
60 2053 Olav Heiberg Hoff Lovstafetten Oslo 1:31:14 +17:59
61 2019 Magnus Brøste Senterpartiet 1:31:39 +18:24
61 1112 John Martin Næss   1:31:39 +18:24
63 6096 Magnus Smedplass Jensen Alvdal IL 1:31:41 +18:26
64 3210 Sondre Haugen Team Parkettparter 1:31:53 +18:38
65 1156 Anton Sveen Moelven IL 1:32:05 +18:50
66 1105 Magnus Mostue Naume Volkswagen 001 1:32:33 +19:18
67 2168 Håkon Rosten Skanska Aktiv 1:32:34 +19:18
68 1214 Jon Marius Ophus Arve Hagen 1:32:39 +19:24
69 1158 Knut-Leo Sæther Isfjorden IL 1:32:56 +19:41
70 4039 Fredrik Heggelihaugen   1:33:21 +20:06
71 1011 Kristian Berger   1:33:24 +20:09
72 2044 Bjørnar Rogne Halvorsen Team Adonai 1:33:36 +20:21
73 3238 Thomas Nyborg Driv IL 1:33:45 +20:29
73 1019 Jostein Blyverket NILU/Nesbyen 1:33:45 +20:30
75 10049 christer Guttormsen   1:34:23 +21:07
76 3047 Alexander Herheim   1:34:24 +21:09
77 6041 Trond Engelund   1:34:25 +21:10
78 2126 Ole Magnus Stokke Lalla Løpegutter 1:34:37 +21:22
79 5070 Joakim Ruud Lia Team Lia 1:34:38 +21:23
80 2030 Kjell Christian Fagerberg Skanska Aktiv 1:34:41 +21:26
81 4171 Tormod Lausund Relling Team Ryfylke 1:34:56 +21:41
82 3017 Anders Egeberg Blaker IL 1:34:59 +21:44
82 3089 Jostein Nyquist Valdres Langløparlag 1:34:59 +21:44
84 82 Kent Erik Bådstad Team Bådstad 1:34:59,5 +21:44
85 1064 Andreas Huso Team Skauen 1:35:03 +21:47
86 3032 Jonas Grefsli KPMG 1:35:11 +21:56
87 2088 Anders Lunde Frol IL 1:35:21 +22:06
88 4219 Kristian Finstuen Finstuen transport AS 1:36:01 +22:45
89 5056 Gunnar Kaus Senterpartiet 1:36:10 +22:55
90 7221 Stian Grønsås Raufoss 1:36:12 +22:57
91 5229 Robert Bue Marnardal IL 1:36:14 +22:59
92 8178 Martin Teien   1:36:41 +23:26
93 3228 Lars Enger Sparebank 1 Østlandet / Team Merida Tri 1:36:45 +23:30
94 5225 Simen Rørvik   1:36:57 +23:42
95 5105 Martin Sletten Team Meridatri 1:37:17 +24:02
96 1277 Erik Langaard Solberg A/S Norske Shell 1:37:42 +24:27
97 7153 Henrik Gundersen Team Maxim 1:37:46 +24:31
98 1168 Fredrik Viste Olsen   1:38:04 +24:49
99 3080 Hans Martin Nilsen Team Challenge Triathlon 1:38:06 +24:51
100 7205 Vegard Mandal Johansen Dunder Mifflin LK 1:38:08 +24:53
101 6135 Erland Vedeler Stubbe Oslo skiskytterlag 1:38:23 +25:07
102 9027 Nils Petter Hennum   1:38:27 +25:12
103 3212 Rudi André Søråsen Veidekke 1:39:08 +25:53
103 2247 Robin Gjerde   1:39:08 +25:53
105 6107 Robert Karstensen Team Razarn 1:39:20 +26:04
106 6049 Øystein Fjellvåg Team Baldur 1:39:33 +26:18
107 5011 Filip Bjørdal   1:39:40 +26:25
108 8009 Vegar Brøndbo   1:39:41 +26:25
109 3093 Erik Pedersen   1:39:56 +26:41
110 6179 Morten Reiersdal Forsvaret 1:40:05 +26:50
111 7121 Brynjar Larssen Bakken Smågnagerne 1:40:13 +26:57
112 3193 Matias Madssen   1:40:15 +27:00
113 4128 Torstein Nymoen   1:40:25 +27:10
114 6090 Arne Humlung   1:40:26 +27:11
115 4146 Dani Wold Kristiansen   1:40:27 +27:11
116 16031 Sindre Fritzner   1:40:38 +27:22
116 4226 Tommy Finstad Ottestad Il Sykkel 1:40:38 +27:23
118 1141 Vegar Heen   1:40:42 +27:27
119 4190 Carl Andreas Wathne Thunder Atletics 1:40:46 +27:30
120 12136 Magnus Anker-Olsen   1:40:49 +27:34
121 5082 Jørn Espen Nilsen   1:40:51 +27:36
122 6053 Aleksander Hausmann HAB IL 1:40:52 +27:37
123 9176 Fredrik  Ringstad   1:41:15 +28:00
124 5178 Truls Dahlsveen   1:41:41 +28:25
125 4040 Lars Jacob Eide Helland   1:41:45 +28:29
126 5067 Olav Adrian Larsen   1:41:53 +28:38
127 2057 Alexander Holthe   1:41:58 +28:43
128 6194 Joakim Sandvold Forsvaret 1:42:05 +28:50
129 11173 Atle Kongsvold NTNU GeMS 1:42:36 +29:21
130 15133 Emil Mathias Løvenskiold LKSK 1:42:57 +29:41
131 2092 Vegar Mathisen   1:42:59 +29:44
132 11263 Magnus Thøgersen Skisporet.no 1:43:03 +29:47
133 3196 Tor Eirik Riis Team Øverskauen 1:43:06 +29:50
134 7116 Arne  Paulsrud Gausdal IL 1:43:08 +29:53
135 6064 Pontus Hagerth Volkswagen 002 1:43:38 +30:23
136 7154 Krister Hagen Valhallvegen Vel 1:43:40 +30:25
137 4229 Eirik Fløtlien   1:44:08 +30:53
138 8111 Atle Pedersen   1:44:22 +31:07
139 7214 Erik Storaas Wing OK 1:44:38 +31:23
140 3125 Tommy Aas   1:44:45 +31:30
141 13020 Rolf Degn Jensen   1:44:58 +31:42
142 4200 Stian Andersen Forsvaret 1:45:20 +32:04
143 15250 Kjetil Øversveen   1:45:25 +32:10
144 13192 Simon Hagerud   1:45:30 +32:14
145 13202 Ole - Jonas  Liereng   1:45:32 +32:16
146 6170 Emil Svendsen Iphonereparatøren 1:45:42 +32:27
147 7001 Fredrik Aulie NMBUI Langrenn 1:45:46 +32:31
148 8181 Kent Roger Tangvik EiendomsMegler 1 Midt-Norge 1:45:48 +32:33
148 7062 Ole Kenneth Olsen Sagli Grus As 1:45:48 +32:33
150 7168 Torger Rikard Løkken   1:45:49 +32:33
151 6142 Øystein Bakken Smågnagerne 1:45:50 +32:34
152 6139 Stian Lysaker Deloitte BIL 1:45:56 +32:41
153 10251 Nikolai Hamnes   1:45:58 +32:43
154 11183 Aleksander Ødegaard Team Pils 1:46:00 +32:45
154 14122 Thomas Kalsnes   1:46:00 +32:45
156 7247 Jørgen Dagslet   1:46:07 +32:52
157 8200 Sindre Morstad Volkswagen Møller Bil Asker og Bærum 1:46:08 +32:53
158 7254 Lars Alvsåker Granli   1:46:28 +33:13
159 5177 Christian Dahle   1:46:33 +33:18
160 11128 Olav Ulstein Vattøy Digitread AS 1:47:15 +34:00
161 1149 Espen Engelberg Team Skauen 1:47:21 +34:06
162 4108 Stian Taraldset   1:47:25 +34:10
163 9079 Vegard Søhus   1:47:30 +34:15
164 2138 Martin Gunnerius Unneberg Sosialistisk Ungdom 1:47:36 +34:21
165 1194 Kent Arild  Solberg   1:47:50 +34:35
166 7013 Michael Cook Aktiv mot kreft 1:47:53 +34:38
167 7033 Neri Høyesveen Volkswagen 540 1:47:54 +34:38
168 6022 Herman Holtan   1:48:09 +34:54
169 11216 Espen Søberg   1:48:42 +35:26
170 6119 Emil Kristoffersen   1:48:43 +35:28
171 11209 Henning Mansfield Crossfit Langevåg 1:48:48 +35:32
172 7191 Erik Forseth Helgesen Team Scooterviken 1:48:50 +35:35
173 10075 Sondre Kraglund Team Tua Trøkkers 1:48:59 +35:43
174 11180 Martin Gultvedt Winger Team Baredegbarebedre 1:49:04 +35:49
175 2076 Markus Lindheim Karlsmyr Ti på tre 1:49:07 +35:52
176 6002 Jan Rune Andersen Borgen IL 1:49:11 +35:56
177 10071 Alexander Jordnes   1:49:33 +36:18
178 6265 Carl Frederik Kontny   1:49:46 +36:31
179 7234 Trygve Lehne Martin Johnsrud Sundby Fanclub 1:49:52 +36:36
180 7211 Christoffer Oterholt Team Scooterviken 1:49:53 +36:38
181 6149 Per Meinich   1:50:19 +37:04
182 10018 Martin Damm TIF Viking 1:50:26 +37:10
183 4189 Tollef  Vollan Thunder Athletics 1:51:36 +38:20
184 4006 Lars Harald Berg Rinna il 1:51:39 +38:24
185 7223 Anders Holgersen Aker Solutions 1:51:44 +38:29
186 11013 Ronny Bergquist   1:51:47 +38:32
187 6123 Cato Tofthagen   1:51:48 +38:32
188 7128 Snorri Hansson Engen   1:52:07 +38:52
189 11200 Sigmund Petter Ilsaas   1:52:31 +39:16
190 11213 Vegard Snerten   1:53:38 +40:23
191 11189 Hans Henrik Behrens Volkswagen 1:53:49 +40:33
192 6080 Mikkel Aukrust ATEA 1:54:01 +40:46
193 14049 Morten Knutsen   1:54:04 +40:48
194 10122 Torbjørn Rustad   1:55:04 +41:49
195 14174 Henrik Stenersen Rebbestad Mork Rehab 1:55:24 +42:08
196 7159 Adrian Nydahl Johnsen   1:55:51 +42:36
197 14172 Jørgen Mortensen Protector Forsikring 1:55:53 +42:37
197 8171 Anders Ole Talsnes   1:55:53 +42:38
199 4214 Jone Malmanger   1:56:12 +42:56
200 9163 Magnus Prestby   1:56:43 +43:27
201 11161 Espen Thiedemann   1:57:19 +44:04
202 10069 Duy Che Selbak TIF 1:58:13 +44:58
203 12109 Henrik Aartun   1:58:14 +44:58
204 12121 Mathias Lunde Kristoffersen Fredrikstad Skiklubb 1:58:16 +45:00
205 10120 Anders Rogstad   1:58:50 +45:35
206 8015 Jonas Evjen Ustjåren IL 1:58:59 +45:44
207 12139 Ole Martin Brenden Redalen 1:59:07 +45:52
208 6103 Lars Johnsen   1:59:16 +46:01
209 1074 Magne Ljønes Johnsen Hihm Kongsvinger 1:59:33 +46:18
210 8199 Stian Sørum Volkwagen 040 2:00:07 +46:52
211 11084 Thomas E Johansen Veien Tilbake 2:00:30 +47:15
212 2224 Svein Lierstuen Anton Sport 2:01:39 +48:24
213 11229 Martin Leikvoll Laukvik Nordea 2:02:44 +49:29
214 11227 Gaute H. Johansson   2:02:58 +49:43
215 2166 Martin F. Olsen   2:03:30 +50:15
216 7144 Torkild Vinje   2:03:57 +50:41
217 12154 Magne Solsrud Talentenes Bakgård 2:04:57 +51:42
218 11237 Håkon Løvlien   2:06:54 +53:39
219 5080 Tor Kristian Molden Sås 2:07:03 +53:48
220 10139 Sindre Leivestad Holtet   2:07:55 +54:40
221 6228 Magnus Sørensen   2:09:43 +56:28
222 11072 Marius Hodt   2:10:27 +57:12
223 9086 jonas vingelsgaard Mira Trysil 2:12:21 +59:05
224 151 Eivind Sæther VadvegenIL 2:18:17,5 +1:05:02
225 3262 Mats-Andre Kjendahl   2:19:06 +1:05:50
226 4246 Karl Ivar Fjørtoft Johansen Fjell og sykkelservice 2:50:53 +1:37:37


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +