Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Menn 30-34 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse
Menn 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 145 Weldu Negash Gebretsadik IL BUL 1:08:30,5 +0:00
2 105 John Christian Deighan Hanssen Frogner Runners 1:12:48,6 +4:18
3 54 Magnus Svingheim Gran Sport 1:13:51,8 +5:21
4 140 Ståle Fenstad   1:15:37,1 +7:07
5 96 Øystein Pettersen Team BN Bank 1:16:59,9 +8:29
6 25 Eirik Methlie Hagen Askim IF 1:17:44,1 +9:14
7 8 Jens Bjertnæs Frogner Runners / EY Oslo BIL 1:18:22,5 +9:52
8 50 Tor Jonas Onsrud Gjøvik skiklubb 1:20:01,1 +11:31
9 108 Martin Lindbæck Frogner Runners 1:20:10,5 +11:40
10 1215 Torkel Ristebråten Team A-MacG / Statoil 1:20:23 +11:53
11 1247 Lars Solheim Støren Sportsklubb 1:20:45 +12:15
12 78 Olav Tronvoll Svorkmo NOI, LaSportiva 1:21:23,0 +12:53
13 1276 Magnus Rognstad Neby Ottestad IL / Team Myrkut 1:21:25 +12:54
14 158 Vegard Kjølhamar Fossum IF / Bull Ski og Kajakk 1:21:41,4 +13:11
15 40 Tomas Magnussen UNIT4 BIL 1:22:01,1 +13:31
16 129 Kristian Larsen FK Brinken 1:22:09,0 +13:38
17 26 Øyvind Hasli Eina Sportsklubb 1:22:43,1 +14:13
18 118 Stian Sommerseth Somco 1:23:47,3 +15:17
19 70 Raymond Lishaugen Nord-Odal IL 1:24:21,3 +15:51
19 1177 Simen Aabøe Frambu BIL 1:24:21 +15:51
21 1182 Magnus Bjørndal   1:24:36 +16:06
22 1087 Johan Landrø Vestbyen IL 1:25:08 +16:38
23 72 Håkon Kruse Ludvigsen Fagerhøy leirskole 1:25:37,9 +17:07
24 97 Even Antonsen TeamHokaRossi 1:25:53,9 +17:23
25 1246 Håvar Forsell Ohma Ås IL 1:26:35 +18:05
26 1067 Leif Ole Håvardsrud Geilo IL 1:27:03 +18:33
27 1092 Mindaugas Lukauskas   1:27:08 +18:38
28 1267 Mads Novik Nilsen Hamar Skiklubb 1:27:09 +18:39
29 3124 Gøran Aas ÅF Advansia 1:27:15 +18:45
30 61 Eirik Watterdal Slevik IL 1:27:23,8 +18:53
31 1050 Jørgen Korum Henning Quiznes 1:27:32 +19:02
32 2204 Per Refseth   1:27:57 +19:27
33 2193 Magnus Bru   1:28:10 +19:40
34 1272 Bjørnar Øye Hovdebygda IL 1:28:18 +19:48
35 2191 Håkon Bakke   1:28:26 +19:56
36 2128 Vebjørn Sveum Asko BIL 1:28:51 +20:21
37 2189 Dan Børge Saure Bjørke IL 1:29:11 +20:41
38 1250 Steffan Aasli Driv IL / Team Sportsmanden 1:29:16 +20:46
39 6065 Roy Oskar Halvorsen Sprova 1:29:30 +21:00
40 3246 Øystein Bråthen Team Ydmyk 1:29:36 +21:06
41 2018 Anders Brynestad   1:30:42 +22:11
42 1071 Wilhelm Iversen Dalguten IL 1:31:02 +22:32
43 1248 Ole Henrik Somby Sirma il 1:31:03 +22:33
44 2160 Vegard Jevnesveen Sport 1 Strandtorget / Vingrom IL 1:31:43 +23:13
45 2169 Eirik Rusten Otta IL 1:31:46 +23:16
46 2002 Svein Arstad Søre Ål IL 1:31:48 +23:18
47 3043 Edvard Hatle   1:31:59 +23:29
48 2164 Karl Kristian Nordheim Oslofjord Triatlon 1:32:03 +23:33
49 2111 Jørgen Mo Rande KPMG 1:32:29 +23:59
50 1075 Bendik Justad Data Respons BIL / Team Ljøsheim 1:32:40 +24:10
51 4201 Jørgen Schia Bergkameratene Ski 1:32:59 +24:29
52 1070 Marcus Skotvedt Irgens BABA GANOUSH 1:33:08 +24:38
53 1263 Thor-Erik Johnsrud   1:33:31 +25:01
54 5188 Peder  Nerli UNIT4 BIL 1:33:51 +25:21
55 2239 Mats Emil Sand Galterud IF 1:34:07 +25:37
56 2221 Rasmus Vatne   1:34:09 +25:39
57 2163 Martin Løvik Lørenskog CK 1:34:10 +25:40
58 1132 fredrik schjøll BABA GANOUSH 1:34:11 +25:41
59 7158 Rolf Sindre Johansen Libakken   1:34:14 +25:44
59 4179 Petter Aspebakken Linstad Aktiv mot kreft 1:34:14 +25:44
61 1146 Eirik Solheim   1:34:38 +26:08
62 9154 Vebjørn Ulserød Team Baker Hansen 1:34:52 +26:22
63 1270 Håvard Strømstad   1:34:58 +26:28
64 4164 Knut-Eric Joslin Lyn 1:35:00 +26:30
65 2190 Marius Strand Amundsen Team Amundsen 1:35:11 +26:41
66 6105 Michael Johnsson DRT Kungsbacka 1:35:16 +26:46
67 4 Jon Åge Aune Aqua Pharma 1:35:20,8 +26:50
68 7164 Magne Kolstad   1:35:32 +27:02
69 3084 Magnus Eirikssøn Norderhaug Team Skitalk 1:35:41 +27:11
70 2238 Vegar Lien MjøsSki 1:35:46 +27:16
71 1016 Kent Remi Bjørnbakken   1:35:48 +27:18
72 5111 Marius Thomassen Arvato Bertelsmann 1:35:50 +27:20
72 3236 Håvard Nakken   1:35:50 +27:20
74 2206 Ole Sagvold Team Amundsen 1:35:58 +27:28
75 2235 Mathias Cook HEMING IL 1:36:08 +27:38
76 6215 Egil Solsrud Talentenes Bakgård 1:36:15 +27:45
77 4003 Henrik Andersson Höegh Sport 1:36:35 +28:05
78 5103 Jarle Skrebergene Team Baker Hansen 1:36:47 +28:17
79 4203 Øystein Drolsum Sandnes Team Røyr 1:37:07 +28:37
80 5026 Jørn Henrik Gjul Gyl IL 1:37:17 +28:47
81 6216 Sigurd Rognmo Solvoll TINE YT 1:37:20 +28:50
82 3102 Lars Skogheim Odal SK 1:37:28 +28:58
83 3147 Thomas Brattheim Kantech 1:37:44 +29:14
84 2157 Kay Stefan Hemstad   1:37:45 +29:15
85 5233 Øystein Stokstad Sjårdalen IL 1:38:04 +29:33
86 6214 Øyvind Heiberg Solli SpareBank 1 SMN 1:38:14 +29:43
87 6114 Petter Kjær Hansen Tyrili 1:38:17 +29:47
88 5270 Hans Magnus Kure Cowi 1:38:24 +29:54
89 2186 Remy Edseth   1:38:26 +29:56
89 2211 Jo S Refseth Rustputtvegen LOL 1:38:26 +29:56
91 6259 Øyvind Dufseth   1:38:43 +30:13
92 2240 Kenneth Mikkelsen Team Høygir 1:38:47 +30:17
93 3041 Mats Ola  Harberg   1:38:52 +30:22
94 5016 Kristian Digerås Blaker IL 1:38:57 +30:27
95 5181 TERJE GUNDERSEN   1:39:00 +30:30
96 7096 Ørjan Andby Haslum Løpeklubb 1:39:34 +31:04
97 7160 Olle Jönsson Nordea 1:39:40 +31:10
98 4118 Tommy Øvrum LMF 1:39:49 +31:19
99 6190 Mathias Sagvik   1:40:26 +31:56
100 3056 Bjørge Skarning Johansen   1:40:30 +32:00
101 1116 Sindre Lindstad Nammo BIL/Raufoss IL 1:40:35 +32:05
102 7124 Jørgen Burdal   1:40:41 +32:11
103 9010 Martin Dingstad   1:40:57 +32:27
104 6220 Eirik Wig Sundvall Hasle 1:41:02 +32:32
105 9161 Andreas Thue Forsvaret 1:41:03 +32:33
106 6001 Joakim Amundsen Tretetteogenbadehette 1:41:14 +32:44
107 4227 Carl Olav Larsson Sweco BIL 1:41:19 +32:49
108 7217 Kjetil Eide   1:41:26 +32:56
109 6116 DONATAS KNIZIKEVICIUS   1:41:33 +33:03
110 5182 Jan Fredrik Helgaker   1:41:42 +33:12
111 5255 Morten Ullnæss   1:41:51 +33:21
112 6277 Martin Valen Bjørgvin IF 1:41:54 +33:24
113 5269 Tore Lefstad SIEMENS BIL 1:42:06 +33:36
114 5136 Øyvind Esse Berge PWC Bil 1:42:28 +33:58
115 4133 Håvard Skjerven Amlien   1:42:30 +34:00
116 5200 Henning Øien   1:42:47 +34:17
117 2253 Mats Torkehagen DNB BIL 1:42:48 +34:18
118 6054 Thomas Kopreitan Sagene IF Sykkel 1:42:51 +34:21
119 5123 Kenneth Zachariassen Tryvann CK 1:42:57 +34:27
120 5085 Daniel Opheim   1:43:08 +34:38
120 4131 Knut Storvik GD bil 1:43:08 +34:38
122 7140 Lars-Martin Skatvedt   1:43:33 +35:03
123 6066 Roy Erik Hansen   1:43:39 +35:09
124 5198 André Stene   1:43:43 +35:12
125 9174 Martin  Kleppe Asphjell Digitread AS 1:43:58 +35:28
125 3130 Jens Christian Hole Velledalen IL 1:43:58 +35:28
127 8191 Sebastian Ihlebæk   1:44:01 +35:31
128 6255 Kjetil Aamodt Vadsø søringklubb 1:44:11 +35:41
129 13118 John Vegard Kjellesvik   1:44:36 +36:06
130 6189 Robert Røsten ATEA 1:44:58 +36:28
131 11034 Jan-Anders Bråthen   1:45:01 +36:31
131 6083 Steinar Hofoss Granli IL 1:45:01 +36:31
133 7222 Simen Kjølstad Gundersen Aker Solutions 1:45:25 +36:55
134 5024 Ole Anders Galaasen Gullverket Flygeklubb - GFK 1:45:37 +37:07
135 12223 Jamie Highton   1:45:39 +37:09
136 7146 Espen Grindhaug   1:45:42 +37:12
137 11212 Andreas Riisnæs   1:46:09 +37:39
138 3208 Lars Petter Brumoen   1:46:12 +37:42
139 4104 Steinar Svamo   1:46:13 +37:43
140 5008 Rolf Inge Berge Bogafjell SK 1:46:33 +38:03
140 6027 Thomas Bruno Bottolfsen Nordbygda/Løten Ski 1:46:33 +38:03
142 6085 Vegard Holmberget   1:46:42 +38:12
143 12173 Patrick Foss Johansen   1:46:43 +38:13
144 10227 Odd steffen Nygaard MOT GYM 1:46:50 +38:20
145 5145 Håvard Jubskås TeamFIH 1:47:09 +38:39
146 15202 Trond Sletner   1:47:27 +38:57
147 2096 Jan Sverre Moe DK Solvang 1:47:37 +39:07
148 10032 Stian Engseth   1:47:42 +39:12
149 6241 Åsmund Woldsengen Team Donk 1:48:21 +39:51
150 5142 Øystein F. Hansen Gullverket Flygeklubb - GFK 1:48:22 +39:52
151 11112 Lars Milner-Grimsmo   1:48:23 +39:53
152 11269 Terje Fjærli   1:48:24 +39:54
153 10008 Petter Fyksen Lund   1:48:26 +39:56
154 3042 Daniel A Olsen Harvei   1:48:29 +39:59
155 13146 Bendik Riseng Nesje Multiconsult BIL 1:48:44 +40:14
156 9039 Arne Magnus Kind Biri IL 1:48:52 +40:22
157 11142 Terje Solberg   1:49:14 +40:44
158 4127 Jørgen Hegge Nilssen   1:49:18 +40:48
159 11061 Kristoffer Fosse Hanssen   1:49:31 +41:01
160 7085 Martin Sundelius Nesodden Triathlonklubb 1:49:48 +41:18
161 13181 Sten-Endre Hansen Sør-Trønderlag politiidrettslag PIL 1:49:51 +41:21
162 3030 Eirik Gjerdalen Team Gjerdalen 1:50:04 +41:33
163 6122 Jarle Kvile   1:50:16 +41:46
164 14015 Robert Drønnen   1:50:20 +41:50
165 6076 Anders Heramb Johansen   1:50:33 +42:03
166 6023 Espen Leikvang Blegen   1:50:34 +42:04
167 15148 Stian Fjeld Myrvold   1:50:45 +42:15
168 6244 Tony Stian Våge Sandsøy IL 1:50:51 +42:21
169 5187 Peter Modd   1:51:06 +42:36
170 10013 Håvard Næprud Eidsiva bredbånd 1:51:21 +42:51
171 10083 Jim Larsen Spydeberg 1:51:36 +43:06
172 8057 Olve Moen   1:51:57 +43:27
173 8095 Reinis Angens   1:52:07 +43:37
174 14180 Dag Vanberg Haslum Løpeklubb 1:52:15 +43:44
175 12206 Rolf Ottar Ekhøy   1:52:19 +43:48
176 9170 Martin Heggedal Korgen IL 1:52:33 +44:03
177 11185 Stian Ørbeck-Nilssen Team Jobzone 1:52:49 +44:19
178 13153 Anders Skjørten   1:53:07 +44:37
179 4107 Ken Atle Sørlie Klubb Ludo 1:53:57 +45:27
180 6140 Thomas Lysebo-Østby SPIL Sandefjord Politiidrettslag 1:54:10 +45:40
181 11247 Erik Andrè Hogseth Spenst Sørumsand 1:54:12 +45:42
182 11003 Jørgen Andreassen   1:54:27 +45:57
183 10206 Sindre Dahl   1:55:06 +46:36
183 7155 Svein André Hals Thales BIL 1:55:06 +46:36
185 13168 Aleksander Skotte Drivdalen IL 1:55:19 +46:49
186 10068 Andreas Ihlebæk   1:55:22 +46:52
187 5109 Geir Henrik Sund Sæther Hamar Vest Dream Team 1:55:23 +46:53
188 12114 Ola Høyer   1:56:20 +47:50
189 6042 Thomas Delle Donne   1:56:27 +47:57
190 11054 Arne Marius Gulseth   1:56:47 +48:17
191 10194 Jonas Vincent Kårstad Frogner IL 1:57:00 +48:30
192 11113 Erling Moe Tretten 1:57:12 +48:42
193 10192 Stig Tore Haugstulen   1:57:29 +48:59
194 13195 Erlend Olsen Søre Osen IL 1:57:31 +49:01
195 10142 Henrik Strand   1:58:10 +49:40
196 3215 Kevin Doan Van   1:58:16 +49:46
197 10153 Petter Werner   1:59:01 +50:31
198 10098 Erling Lunde Siemens AS 1:59:20 +50:49
199 12142 Even Heggernes Nabobil.no 1:59:29 +50:59
200 5208 Eskild Wedvik BoligPartner 1:59:48 +51:18
200 6019 marius bjørkvall   1:59:48 +51:18
202 10027 Adrian Ekelund Tretetteogenbadehette 1:59:57 +51:27
203 13159 Eystein Hagesæther   2:00:01 +51:31
204 11194 Christian Hagrim   2:00:03 +51:33
205 7197 Kristian Becker   2:02:07 +53:37
206 3178 Øystein Gridseth   2:02:21 +53:51
207 12205 Bjørn Einar Rudshagen Kongsvinger 2:02:55 +54:24
208 4154 Jonas Mikal Elverum   2:04:33 +56:03
209 10052 Joakim Hansen   2:04:55 +56:25
210 12007 Kjell Magnus Bjørløw Sande Sportsklubb 2:06:01 +57:31
211 12167 Pål Andre Gulbrandsen Meiselen Trimforening 2:06:03 +57:33
212 10114 Tulpesh Patel   2:06:10 +57:40
213 12069 Pål Krister Lorentzen Allweiler AS 2:06:15 +57:45
214 11118 Thomas Nergård Tretetteogenbadehette 2:07:32 +59:02
215 6125 Fredrik Kühn   2:09:12 +1:00:42
216 10257 Alexander Mæhlum Team Velox 2:11:28 +1:02:58
217 10021 Adam Mateo Deleon   2:15:02 +1:06:31
218 13136 Thomas Aarøy Ågren   2:15:26 +1:06:56
219 3201 Espen Ranheim  Sæther Hydro Aluminium Sunndal 2:38:20 +1:29:50


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +