---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Menn 35-39 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse
Menn 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 71 Ronny Losoa Varp entrepenør 1:14:15,6 +0:00
2 33 Jonny Kibsgaard Gular IL. 1:17:43,5 +3:28
3 74 Per Erik Monsrud   1:20:21,4 +6:06
4 52 Ola Sisselberg Team Craft / Team Tirsdagsintervallen 1:21:34,6 +7:19
5 157 Hans Olav Kjøs Lillehammer 1:21:53,0 +7:37
6 110 Christian Rørholt Moe Gjensidige 1:22:16,0 +8:00
7 1203 Marius Askautrud Multiconsult BIL / Moss Skiklubb 1:22:56 +8:41
8 88 Christian Rønning Backe Oppland 1:22:56,2 +8:41
9 1058 Trygve Haugnæss 2150 Kondisjonsidrettslag 1:23:26 +9:11
10 43 Rune Nordgård Hurdal I.L 1:23:58,8 +9:43
11 1081 Thomas Kjetland Malvik IL 1:24:48 +10:33
12 90 Kristian Meyer Solvang Argon18 Tri Team Norway 1:25:01,2 +10:46
13 1154 Sverre Stræth Moss Skiklubb / Veidekke 1:25:27 +11:12
14 1191 Trygve Lorentzen   1:25:35 +11:19
15 1256 Arnstein Solbrekke Team Mosetertoppen Skiline 1:25:36 +11:21
16 1230 Magnus Solberg Norkart BIL 1:25:38 +11:23
17 1069 Vidar Innselset Sport1 Røyken 1:26:05 +11:50
18 1017 Tony Bjørnbakken   1:26:19 +12:04
19 1077 Svein-Åge Karlsen RYGGEJOGGEN 1:26:30 +12:15
20 2217 Tom Magne Haraldsen Modum FIK 1:26:47 +12:32
21 1126 Jørn Petter Kolås Ryen   1:27:01 +12:46
22 2025 Ole Jonny Delerud Blaker IL 1:27:17 +13:02
23 1109 Bjørn Egil Nordseth Gjøvik Friidrettsklubb 1:27:46 +13:31
24 1 Espen Almlid Hamar skiklubb / Bane NOR 1:27:55,6 +13:40
25 47 Trond Stian Nytveit EY Bil 1:28:20,0 +14:04
26 1189 Ola Hofseth   1:28:26 +14:10
27 1278 Eivind Gjøystdal Norconsult BIL 1:28:36 +14:20
28 1022 Jørn Kongsten Brevik Joggekameratene 1:29:11 +14:55
29 1199 Andre Teksum   1:29:40 +15:25
30 2222 Kjetil Barli Eidsiva bredbånd 1:30:15 +16:00
31 5166 Stig Rune Kveen EiendomsMegler 1 Midt-Norge 1:30:16 +16:01
32 2194 Torbjørn Dahle Stadsbygd 1:30:17 +16:02
33 3109 Atle Solsrud Talentenes Bakgård 1:30:22 +16:07
34 1188 Simen Henriksen Bjørn Myhre Sport 1:30:43 +16:27
35 2100 Stian Nedrelid Team Ghost Volda 1:31:11 +16:56
36 1110 Thom - Arne Norheim Eidsvold Værk Skiklub Team Norheim 1:31:40 +17:25
37 2176 Dag Undseth Hagen E-Team 1:31:49 +17:34
38 2082 Øyvin Kvaale   1:31:51 +17:36
39 21 Anders Folkvang Sarpsborg Tennisklubb 1:31:51,7 +17:36
40 3068 Terje Linnerud Talentenes Bakgård 1:31:53 +17:38
41 1183 Lars Marius Bjørneseth Funky Footwork 1:31:58 +17:43
42 5138 Hans-Jørgen Dårstad   1:32:05 +17:50
43 4046 Stian Hogstad NØK BIL/Alvdal IL 1:32:11 +17:56
44 2167 Kenneth Pham Oppegård IL / Siv Ing CK AS 1:32:14 +17:59
45 2060 Martin Hovden Hovdebygda IL 1:32:16 +18:01
46 1243 Steinar Lund   1:32:23 +18:08
46 1131 Hans Røragen BOC / JM Norge 1:32:23 +18:08
48 2197 Magnus Enger Sparebank 1 Østlandet / Team Merida Tri 1:32:30 +18:15
49 3026 Anders Fossum   1:32:36 +18:21
50 3053 Øyvind Jensen TEAM NORGESGRUPPEN 1:32:40 +18:25
51 27 Martin Helgesen Varteig IL 1:32:44,9 +18:29
52 3054 Ronny Thomas Jenssen SpareBank 1 Regnskapshuset SMN 1:32:50 +18:35
53 2245 Torolf Kjendseth Biri 1:33:17 +19:02
54 1226 Thor Kristian Høimoen DK Solvang 1:33:36 +19:21
55 2040 Runar Gretland Hovdebygda IL 1:33:41 +19:26
56 3029 Håvard Furunes   1:33:42 +19:27
57 5012 Roy Borander Bækkelaget SK 1:34:03 +19:47
58 3103 Stian Skogstad   1:34:49 +20:34
59 4141 Tor-Christian Nygren Bærums Verk og Hauger IF 1:34:57 +20:42
60 5242 Gorm Nøkleby Kjekkas IF 1:34:59 +20:44
60 5253 Christopher Mowe Martinsen   1:34:59 +20:44
62 1225 Arild Dahl Team fønix 1:35:19 +21:04
63 2196 Magnus Engehaugen Hernes IL 1:35:28 +21:13
64 1147 Vegar Solnørdal   1:35:32 +21:17
64 3111 Ola Stigum Hvam IL Runners 1:35:32 +21:17
66 4123 Morten Aas   1:35:35 +21:20
67 2181 Cato Mikalsen Leeds United 1:35:36 +21:21
68 1089 André Larsen Åssiden If 1:35:55 +21:40
69 2183 Thomas Sunde Lillehammer Cykleklubb / DNB BIL 1:36:04 +21:48
70 5118 Björn Wallberg   1:36:13 +21:58
71 3016 Kristian Tårnesvik Dreiås Statoil BIL 1:36:14 +21:58
72 4075 Even Myrheim Emblem IL - Fotball 1:36:35 +22:20
73 1063 Dag Ole Huseby Haveråsbakken Pulk, Ski og Jogg 1:36:40 +22:25
74 5267 Vegard Woldsengen Team WUM 1:36:51 +22:36
75 62 Thorstein Wines   1:37:00,7 +22:45
76 2205 Øistein Refseth   1:37:01 +22:46
77 5074 Kristian Hovde Liland SkiLøperne 1:37:04 +22:49
78 1197 Frank Nordby Sveum Torpa Ski 1:37:11 +22:56
79 2081 Thomas Kristoffersen Bravida 1:37:26 +23:11
80 4014 Øivind Bystrøm   1:37:39 +23:24
81 6211 Geir Sletto ÅL IL 1:37:45 +23:30
82 4067 Sverre Lundemo   1:37:58 +23:42
83 3235 Kjetil Myrvold Tangenkiosken 1:38:04 +23:49
84 4072 Andreas Kristian Moen Søndre Ål Sportsklubb 1:38:14 +23:59
84 2028 Håvard Ellingsen Fet friidrettsklubb 1:38:14 +23:59
86 4218 Lars  Woldsengen   1:38:20 +24:05
87 6144 Amadou  M. Idé   1:38:30 +24:15
88 9054 Odd Einar Molnes Nordøy IL 1:39:13 +24:58
89 5221 Jens Fredrik Wisløff Bårdar Swing Club 1:39:20 +25:05
90 2145 Magnus Wines Spkl Rye 1:39:44 +25:29
91 4170 Erik Platek Granli IL 1:39:51 +25:35
92 7212 Andreas Wisløff Samuelsen Nøstekara bryggeri & tapperi 1:40:02 +25:47
93 4207 Terje Karlsen   1:40:43 +26:28
94 4177 Vidar Hoff   1:40:44 +26:29
95 5185 Ingar Kristiansen Søre Osen IL 1:40:49 +26:34
96 6198 Amund Waalen DnB 1:41:20 +27:05
97 2077 Bjørn Kjærnstad   1:41:42 +27:27
98 3018 Lars Kristoffer Eggen N.Trysil IL 1:41:46 +27:31
99 7036 Andreas Grasmo Johansen   1:41:47 +27:32
100 5201 Jomar Økdal LRK 1:42:16 +28:01
101 8119 Roger Øverland IT Partner Møre Bedriftsidrettslag 1:42:33 +28:18
102 3222 Kristoffer Nordheim Equipe Ganger-Rolv 1:42:45 +28:30
103 3148 Trond Brufladt   1:43:05 +28:49
104 12115 Anders Dalsaune Jansen Gamle Oslo UMLK 1:43:08 +28:53
105 9141 Sigurd Magnus Hauknes Deloitte BIL 1:43:10 +28:55
106 4173 Bjørnar Strendo Hallingskarvet Triathlon 1:43:32 +29:17
107 2095 Espen Mellemstad   1:43:39 +29:24
108 8056 Martin Moen   1:43:43 +29:28
109 6026 Erik Bondesson IK Stern Göteborg 1:43:50 +29:35
110 5102 Leif Inge Skagemo Ås IL 1:43:56 +29:41
111 7240 Håkon Sagehaug   1:44:09 +29:54
112 7067 Leif Håvard Røstad   1:44:26 +30:11
113 7208 Terje Navdal   1:44:28 +30:13
113 4078 Stefano Nichele   1:44:28 +30:13
115 8106 Kim Haugbro Karlsrud   1:45:21 +31:06
116 4025 Stian Eriksfallet Skavanktrim avd. Vallset 1:45:33 +31:18
117 11264 Hans Trøstheim Nes sportsklubb 1:45:39 +31:24
118 2080 Frode Korsmo Moelven IL 1:45:53 +31:38
119 6161 Erik Amit Nordlie Tryvann CK 1:45:54 +31:39
120 8029 Knut-Erik Holth-Larsen NHST 1:46:03 +31:48
121 7182 Jørgen Stensløkken Volskwagen 250 1:46:24 +32:09
122 10236 Rune Stene Skanska 1:46:49 +32:34
123 4228 Amund Sigstad Hernes IL 1:46:52 +32:37
123 8204 Tore Dugstad   1:46:52 +32:37
125 10239 Emil Andre Sæther   1:47:06 +32:51
126 7236 Håkon Smedsvig Rederiforbundet 1:47:20 +33:05
127 8165 Mauritz Mjøen   1:47:40 +33:25
128 11248 Vegard Johansen VESTRINGEN IL 1:47:55 +33:40
129 9121 Terje Strand   1:48:03 +33:48
130 11169 jan tore veland   1:48:27 +34:12
131 5223 Frank Hornkvern   1:48:46 +34:31
132 5023 Kim Fossberg Veien Tilbake 1:48:58 +34:43
133 9081 Børge Torvik   1:49:02 +34:47
134 14120 Alexander Ehn Skanska Norge AS 1:49:12 +34:57
135 9057 morten ødegaard Nguyen-Skaret   1:49:14 +34:59
136 13119 Endre Storsand   1:49:16 +35:01
137 14054 Evgeny Levinskiy   1:49:17 +35:02
138 11004 Stian Andreassen   1:49:32 +35:17
139 13165 Tore Konningrud Nes SK 1:49:40 +35:25
140 3242 Marius Kampen  Engevold Lyn 1:50:13 +35:58
141 6250 Vegard Brude Wærås FYK 1:50:15 +36:00
142 8140 Ole Christian Bekken   1:50:55 +36:40
143 9125 Kent Ronny Hammerø FSO 1:51:07 +36:52
144 9035 Iver Kappelslåen   1:51:16 +37:01
145 9108 Sigurd Solbrække Dybing   1:51:43 +37:28
146 5147 Dag Andre Nilsen   1:51:50 +37:35
147 8172 Levi Tyriberget   1:51:52 +37:37
148 10088 Håkon Lerberg   1:51:58 +37:43
149 11133 Kim Richard Sand Rømåsen 1410 1:52:25 +38:10
150 9102 Einar Svartbekk   1:52:48 +38:33
151 10205 Atle Wenger Sport 1 Gruppen 1:53:11 +38:56
152 12111 Bjarne Dyrøy Gamle Oslo UMLK 1:53:18 +39:03
153 11023 Mads Brenden Dovreskogen IL 1:53:52 +39:37
154 6225 Martin Sæta   1:53:54 +39:39
155 11146 Minoru Stende Jensen   1:54:01 +39:46
156 13026 Steffan Eliassen   1:54:27 +40:12
157 11205 Einar Larsen Røstum Byneset il 1:54:59 +40:44
158 12129 Roger Johansen Team Optimist 1:55:04 +40:49
159 9135 Jonny Aas   1:55:19 +41:04
160 10127 Stig-Atle Simenstad Vingrom Blue Devils 1:55:23 +41:08
161 6048 Øyvind Fensgård   1:55:39 +41:23
162 6033 Bjørn Håkon Bærug   1:55:46 +41:31
163 12132 Jostein Ovrum Kirkens bymisjon Drammen 1:56:05 +41:50
164 14105 Ole Kristian Thoresen   1:56:21 +42:06
165 8034 Nils Gustav Hungnes Emblem Raider's 1:56:27 +42:12
165 10263 Robert Steigedal Nordre Land IL 1:56:27 +42:12
167 12058 Kåre Andreas Knudsen Talentenes Bakgård 1:56:53 +42:37
168 8155 Jon Kristian Flesvik   1:57:05 +42:50
169 2264 Tommy Nilsen   1:57:06 +42:51
170 12108 Espen Ditløvsen Øverås Team Lofoten 1:57:21 +43:06
171 4070 Erik Mellem TeleComputing / Team Tirsdagsintervallen 1:57:29 +43:14
172 4144 Allan Rødfjell   1:58:35 +44:20
173 9173 Marius Slagsvold Digitread AS 1:58:36 +44:21
174 11144 Stian Spillum Aker Solutions 1:58:43 +44:28
175 6101 Rune Johansen   1:58:47 +44:32
176 13098 Petter Olstad Metro Rørleggerservice as 1:59:06 +44:51
177 13201 Ole Anders Lagmandsveen Team Sliten 2:01:14 +46:59
178 11035 Fredrik Enersen   2:02:05 +47:49
179 5261 Øystein Herfindal Hommelvik IL 2:03:30 +49:15
180 12062 Gjøran André Lerskallen Sande Sportsklubb 2:06:02 +51:47
181 4062 Erik Lampe UNIT4 BIL 2:06:13 +51:58
182 4209 Geir-Inge Hanssen   2:06:18 +52:03
183 12131 Morten Lende Prosjektil AS 2:06:32 +52:17
183 7193 Benjamin Karlsen   2:06:32 +52:17
185 10254 Fredrik Isnæs Deloitte BIL 2:07:55 +53:40
186 11174 Tore Våset   2:07:57 +53:42
187 8218 Jon-Kristian Ruiz Bruheim Kirkens bymisjon Drammen 2:07:58 +53:43
188 4167 Magnus Myrheim   2:08:30 +54:15
189 9051 Andris Malasevskis   2:09:18 +55:03
190 8186 Frode Klev Aukra Løpegruppe 2:10:19 +56:04
191 7011 Per-Erik Bråthen   2:11:46 +57:31
191 11036 Hans Kristian Enge   2:11:46 +57:31
193 6108 Christer Kemi   2:12:03 +57:47
194 10078 Halvor Krossen   2:13:49 +59:34
195 7258 Bjørnar Olsen Kirkens bymisjon Drammen 2:21:14 +1:06:59
196 6218 Eldar Engblom   2:24:19 +1:10:04


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +