---
Skiskyting Åpning Sjusjøen
Sprint: Kvinner- Menn
---
Bruksvallsloppet
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Rovaniemi (FIS-renn)
10/15 km: Kvinner- Menn
---
Muonio (FIS-renn)
5/10 km: Kvinner- Menn| Sprint: Finale: Kvinner- Menn| Prolog: Kvinner- Menn

Resultater Birkebeinerløpet 2017 - Menn 60-64 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 10. juni 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse
Menn 60-64 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 138 Erling Skogasel IL Korlevoll 1:30:31,1 +0:00
2 1015 Vidar Birkelund G-SPORT KLØFTA 1:31:53 +1:23
3 2055 Torstein Hole   1:32:10 +1:40
4 1002 Arnt Edvin Andersen Halden Skiklubb 1:34:06 +3:36
5 1127 Øyvind Ryen Asker Skiklubb/Bærum kommune BIL 1:35:13 +4:42
6 2115 Geir Asbjørn Sandal Emblem 1:36:01 +5:30
7 1145 Fred Solberg   1:37:20 +6:49
8 2244 Svein Roger Løken Toten treningssenter 1:38:06 +7:35
9 3002 Jan Erik Bakken Strandbygda IL, Team Sport 1 Lillehammer 1:38:25 +7:55
10 3164 Arne Skretteberg Modum FIK 1:38:50 +8:19
11 5049 Håvard Håkonsen   1:39:27 +8:57
12 6165 Arild Bjørdal Ørsta 1:40:49 +10:18
13 6173 Asbjørn Oppegaard Aurskog-Høland Friiddretslag 1:41:00 +10:29
14 4009 Geir Håkon Bjørnstad Asker Entreprenør 1:42:01 +11:30
15 3022 Vidar Eriksrud Lier Skiløberforening 1:43:16 +12:45
16 5029 Sverre Grøthe Veritas BIL 1:43:34 +13:03
17 3101 Terje Skjeggedal NTNUI 1:44:14 +13:44
18 6234 Leif Thingsrud Lørenskog friidrettslag 1:44:24 +13:54
19 6266 Johannes Leirdal   1:44:25 +13:55
20 5060 Ole Kjøs Vang skiløperforening 1:45:57 +15:27
21 7183 Arild Stokke Ørsta il 1:46:09 +15:38
21 3187 Bjørn Klokset Eidsøra IL 1:46:09 +15:39
23 9111 Per Sigvald Hoggen Volda T og IL 1:46:16 +15:46
24 3060 Arne Jørgen Kildahl Volkswagen 075 1:46:35 +16:05
25 5153 Per Gunnar Vasset Sparebanken Møre 1:46:38 +16:07
26 6034 Lars Lien Veldre Friidrett 1:47:10 +16:39
27 6005 Roar Andersen Stokke 1:47:31 +17:01
28 9053 Leif Markseth   1:47:33 +17:02
29 2248 Helge Gundersen Skedsmo BIL 1:47:38 +17:07
30 11116 Alv Arne Vilhelmsen   1:47:46 +17:16
31 11017 Karsten Solheim   1:47:51 +17:21
32 5051 Geir Anders Jensen   1:48:08 +17:37
33 7138 Jarle Sandbakk Ørsta 1:48:30 +18:00
34 1111 Sven Lystad Fet skiklubb 1:48:41 +18:10
35 5137 Ingar Berger   1:49:08 +18:38
36 8156 Egil Mollestad Asker Triathlon Klubb 1:49:09 +18:38
37 11152 Richard Strimbeck   1:49:10 +18:39
38 4152 Aasmund Bjørnstad Feiring IL 1:49:11 +18:40
39 10108 Jan-Åge Nymoen Slåstad IL 1:49:13 +18:42
40 8050 Geir Lien Team Lien Bil as 1:49:19 +18:49
41 7003 Ketil Berge Vestre Aker 1:50:09 +19:38
42 7187 Ole Ivar Hoelsveen   1:50:26 +19:55
43 8163 Kai Robert Jakobsen Gjøvik skiklubb 1:50:49 +20:18
44 6000 Paul Håkon Almås Hommelvik i.l. 1:50:50 +20:19
45 10097 Rune T Lund Vang Skiløperorening / Veidekke BIL 1:51:32 +21:02
46 13100 Gaute Opsahl   1:51:43 +21:12
47 6028 Ivar Brandvold Fana IL/Fred Olsen Energy 1:52:09 +21:38
48 9044 Ulf Larssen Stokmarknes IL 1:52:15 +21:44
49 12112 Svein Evensen ConocoPhillips BIL 1:52:35 +22:04
50 8141 Ole Berget   1:53:16 +22:45
51 12181 Ole Edvard Gjerstadberget Slåstad I. L. 1:53:25 +22:54
52 12085 Roar Snerting Inderøy IL 1:53:42 +23:12
53 11215 Kjell Ove Sundsøy Kårvåg IL 1:54:16 +23:46
54 7057 Ivar Nerhoel Orkdal il 1:54:53 +24:22
55 14130 Jan Rudolf Eldrup ABA-TECH AS 1:54:57 +24:27
56 5054 Steinar Jørgensen Team Baker Hansen 1:55:01 +24:30
57 10062 Pål Hjorthol Lillehammer Skiklub 1:55:31 +25:00
58 6239 Egil Tyse Fiskum 1:55:59 +25:29
59 9104 Stein-Erik Wendel Team Maxim 1:56:09 +25:39
60 7147 Arvid Inge Paulsen UIT-BIL 1:56:17 +25:47
61 15135 Jan-Ole Johansen Steigen sportsklubb 1:56:22 +25:51
62 6010 Harald Barfod   1:57:46 +27:15
63 10057 Jon Helsingeng EATON 1:57:55 +27:24
64 10213 Bill Johansen Tyroller IL 1:58:15 +27:44
65 4169 John Ståle Nordal Syvde IL 2:00:07 +29:37
66 13143 Nils Erik Hulbak   2:00:18 +29:47
67 615 Andy Murray DULWICH RUNNERS AC 2:00:35 +30:05
68 12042 Jon Hovden   2:02:22 +31:52
69 11075 Magne Hov   2:02:57 +32:26
70 13040 Odd Arne Madsstuen   2:02:59 +32:29
71 528 Arnfinn Sørlie   2:04:13 +33:43
72 13111 Ivar Skjerve Egge IL 2:04:20 +33:49
73 11082 Roahr Jensen   2:05:01 +34:31
74 6039 Erik Driveklepp VTI 2:06:07 +35:37
75 12025 Ken Green   2:06:21 +35:50
76 12150 Torgal Senderud   2:06:36 +36:06
77 4145 Geir Thoresen   2:07:52 +37:22
78 10079 Roy Nakken Fiksdal il 2:09:29 +38:58
79 5158 Svein Erik Bredli OPIL 2:10:55 +40:24
80 6050 Kjell Arne Fjære Tjøme Løpeklubb 2:11:36 +41:06
81 11057 Geir Sjaastad Cermaq 2:12:54 +42:24
82 602 Thor Svegården   2:15:04 +44:33
83 7232 Vidar Nøkleby Team Ull 2:16:41 +46:11
84 595 Bjørn Nordgård   2:58:00 +1:27:30


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +