Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Kvinner 20-24 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 20-24 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 369 Hanne Mjøen Maridal Lillehammer IF 1:26:10,4 +0:00
2 360 Karoline Simpson-Larsen Vargar IL 1:26:26,9 +0:16
3 305 Elise Røer Drabløs Bækkelaget SK 1:27:07,5 +0:57
4 376 Helene Støle Melsom Sk Vidar 1:29:11,8 +3:01
5 373 Marit Østvang FIK Ren-Eng 1:29:54 +3:44
6 8024 Julie Vollum Bø   1:32:11 +6:01
7 313 Tonje Holan Marstein Namdal Løpeklubb 1:34:03,1 +7:53
8 7239 Christina Sanne Furuseth   1:35:12 +9:02
9 4161 Siri Østensen OSI 1:36:22 +10:12
10 325 Thea Maurtvedt Bækkelaget SK 1:36:23,6 +10:13
11 2184 Kristine Fjeld MjøsSki 1:37:27 +11:17
12 2053 Hanne Hegerberg Skauga IL 1:38:05 +11:55
13 4214 Anne Murvold Stor-Elvdal Skiklubb 1:38:14 +12:04
14 367 Judith Ingela Rickertsen Hole Bækkelagets SK - skigruppa 1:38:19,8 +12:09
15 374 Karoline Bye Øren Lillehammer skiklubb 1:38:42,9 +12:32
16 370 Stina Brattegard Fjellet IL 1:38:49,8 +12:39
17 13049 Sofie Kjus Huseby Heming 1:39:44 +13:34
18 10000 Linda  Andersen   1:41:51 +15:41
19 321 Une Kvelvane Voss Skiskyttarlag 1:42:16,6 +16:06
20 9175 Ida Ervik Raaness   1:42:41 +16:31
21 371 Karen Oline Kolstad NTNUI Orientering 1:43:21,1 +17:11
22 379 Bertine Thorsnes Lefdal IL Bjørn 1:43:44,0 +17:34
23 368 Stina Meinicke Jutul Il 1:43:51,6 +17:41
24 8071 Tine Helene Ingjer Blaker IL 1:44:12 +18:02
25 8203 Gine Lundstein Skogli 1:44:23 +18:13
26 8153 Anniken Sletta Skiforeningen 1:44:30 +18:20
27 7163 Guro Tollefsen Aurskog- Høland friidrettslag 1:45:20 +19:10
28 14110 Marthe Svihus Sandnes IL 1:45:32 +19:22
29 8183 Vilde Moger   1:45:59 +19:49
30 11020 Guro Berge   1:46:43 +20:33
31 7010 Mathilde Bangstad Bergersen Hamar Skiklubb 1:46:59 +20:50
32 10200 Amalie Egeberg Moger   1:47:49 +21:39
33 9180 Kristin Saunes   1:48:19 +22:09
34 10257 Eline Marie Løvkvist   1:49:01 +22:51
35 13068 Vilde Lunde   1:49:11 +23:01
36 10197 Sara Græsli Hamar Skiklubb 1:49:32 +23:22
37 5206 Marte  Røkke LovStaffeten 1:50:22 +24:12
38 359 Tonje Roaldstveit Vang Skiløperforening 1:51:05,1 +24:55
39 344 Brynhild Sætha Øyer/Tretten IF 1:51:35,1 +25:25
40 13148 Irmelin Heggemsnes   1:51:39 +25:29
41 11218 Hilde  Østvik Kaspersen   1:52:00 +25:50
42 18177 Mali Godhei   1:52:07 +25:57
43 15043 Minda Hansen-Møllerud Grue IL 1:52:21 +26:11
44 9161 Matilde Fjuk Vestreng Bjørkelangen Sportsforening 1:52:26 +26:16
45 14193 Rikke L. Sørmo Markabygda 1:52:44 +26:34
46 8187 Malika Skogsholm Åslia Rena 1:52:52 +26:42
47 11097 Kristin Bjørgesæter   1:52:56 +26:46
48 352 Julie Sønsteby Flaagen Brandbu IF 1:53:31,9 +27:22
49 15178 Mari Rambøl   1:54:18 +28:08
50 11025 Anna Nordhagen Brøttum IL 1:54:45 +28:35
51 16186 Silje Skjeggedal Thorsen   1:55:17 +29:07
52 14220 Dorte Narum Hamar O-klubb 1:55:24 +29:14
53 9044 Maren Hågensen Åsbygda IL 1:55:45 +29:35
54 15105 Martine Saxebøl   1:55:48 +29:38
55 11188 Oda Svenungsen EY Bil 1:55:59 +29:49
56 13113 Marte Tøndel   1:56:20 +30:10
57 13153 Kine Førsvoll   1:56:21 +30:11
58 15147 Tova Maalen Team FIH 1:56:31 +30:21
59 8132 Gry Beathe Hummelvoll Trøan Os IL 1:56:42 +30:32
60 16275 Hanne Winther   1:56:45 +30:36
61 12173 Maren Skyrud   1:57:28 +31:18
61 12172 Ingvild Ulvestad   1:57:28 +31:18
63 12086 Birgitte Ildjarnstad NTNUI 1:57:34 +31:24
64 11267 Emilie Liabakk Eriksen   1:57:52 +31:42
65 16137 Guro Lomsdalen Næss   1:58:22 +32:12
66 9195 Malèn Alida Hejtmanek   1:58:32 +32:22
67 14224 Siri Stensgård NTNUI 1:58:52 +32:42
68 8205 Camilla Nyegaard Johansen   1:59:32 +33:22
68 19128 Caroline Ryge Carlsen Købenahvns Skiklub 1:59:32 +33:22
70 13145 Julie Marie Sørgård SK Rye 2:00:08 +33:58
71 12118 Tuva Rolstad Nilsen Hvam IL 2:00:48 +34:38
72 14034 Tale Fredriksen SK Rye 2:00:51 +34:41
73 15046 Linnea Hall Bolstad   2:01:52 +35:42
74 15138 Sigrid Moe   2:02:12 +36:02
75 15193 Margrete Rønning   2:02:28 +36:18
76 16082 Tea  Høiby   2:02:52 +36:42
77 16008 Margareth Berstad   2:03:39 +37:29
78 18197 Jette Kjær Sivertsen   2:03:40 +37:30
79 14197 Julie Slåen Vognild Oppdal IL 2:04:13 +38:03
80 16126 Juni Stavne Lillehammer Tannhelse 2:04:15 +38:05
80 16035 Frida Marie Engeset   2:04:15 +38:05
82 2166 Maren Unsgård Leik IL 2:04:32 +38:22
83 10244 Emilie Bergheim Fossum IF 2:04:33 +38:23
83 15017 Guro Høgbakken Andersen   2:04:33 +38:23
85 16134 Marie E. Norløff Øvrevoll Hosle IL 2:04:43 +38:33
86 11085 Elise K Bekkevold   2:04:47 +38:37
87 14057 Inger Sofie Landgraff   2:05:17 +39:07
88 12076 Guro Velsand Vestre Gran IL 2:06:50 +40:40
89 10001 Marte Ryr Andersen Nes SK 2:07:55 +41:45
90 15198 Andrea Raanaa Krokrud   2:08:08 +41:58
91 18208 Fay Almerud   2:08:11 +42:01
92 19101 Siri Mortensen   2:08:51 +42:41
93 11044 Line Fosheim Vestre Slidre IL 2:09:09 +42:59
94 15206 Maren Skarpnord Forsvaret 2:09:38 +43:29
95 15109 Sanna Kjeldsen Midtun Forsvaret 2:09:39 +43:29
96 14017 Tonje Buan Superselma 2:10:18 +44:08
97 11108 Trine Larsen   2:11:16 +45:06
98 10045 Elise Fuglum   2:11:22 +45:12
99 15106 Siri Stolpestad   2:11:35 +45:25
100 15020 Marte Bolstad   2:12:00 +45:50
101 11091 Hege Kleven   2:12:43 +46:33
102 15189 Alma Hawker   2:12:46 +46:36
103 20034 Kristine Erdal Team FIH 2:13:38 +47:28
104 315 Gunn Karoline Høgset ÅL IL 2:13:42,9 +47:33
105 14027 Elisabeth Eriksrud   2:14:46 +48:36
106 19074 Kari Brøste  Kjersem Trollveggen Triathlon Klubb 2:15:05 +48:55
107 19160 Madeleine Sypriansen   2:15:27 +49:17
108 20112 Silje Jotun Løkken   2:16:24 +50:14
109 15079 Bodil Renna Holmeng Grytting IL 2:16:55 +50:45
110 6094 Oda Alette Kjellsbøl Hole Velledalen IL 2:17:16 +51:06
111 12017 Ine Fjær   2:18:24 +52:14
112 16018 Tina Emilsen  Bäckman   2:19:26 +53:16
113 363 Emilie Stålerød Larsen Andebu IL 2:19:31,9 +53:22
114 14201 Ida Aaen Tynset 2:20:18 +54:08
115 18056 Caroline Skredderberget Haug   2:20:37 +54:27
116 17184 Anniken Aasgaard   2:21:24 +55:14
117 18090 Hanna Lindstrøm   2:21:49 +55:39
118 19142 Mina Simonsen Team Bjerkrheim 2:22:29 +56:19
119 11015 Ingeborg  Brelin Greensocks YoungStars 2:23:17 +57:07
120 18158 Live Årmot Brastad Kirkens bymisjon Drammen 2:24:28 +58:18
121 16029 Cathrine Eide   2:24:34 +58:24
122 19187 Kine Kleveland   2:24:43 +58:33
123 19136 Dyveke Sandbekkbråten Team Bjerkrheim 2:27:00 +1:00:50
124 14118 Rikke Tuxen   2:27:48 +1:01:38
125 16236 Alvilde Falkensten Karlsen   2:28:06 +1:01:56
126 11183 Malin Kulseth Støa No team 2:28:08 +1:01:58
127 15204 Anette Sjøstrøm   2:28:48 +1:02:38
128 19010 Synnøve  Askeland   2:30:32 +1:04:22
129 2246 Andrea Lepsøe Oslo Tennis Klubb 2:32:06 +1:05:56
130 13137 Johanne Gangnæs   2:33:01 +1:06:51
131 2248 Maria Nygaard-Østby   2:33:47 +1:07:37
132 4233 Sarah Hemat   2:41:45 +1:15:35
133 4234 Ida Elisabeth Brodal Olsen   2:41:46 +1:15:36
134 18125 Silje-Sofie Skomedal Forsvaret 2:42:06 +1:15:56
135 19126 Dina Rosvoll   2:47:32 +1:21:22
136 20137 Sunniva Louise Ringstad   2:47:47 +1:21:37
137 20150 Amalie Herje Sogge   2:51:06 +1:24:56
138 15137 Marthe Midtgard  Moe Grong IL 2:59:10 +1:33:00
139 20090 Martha Knapp OPAL 4H 3:25:02 +1:58:52


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +