Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Kvinner 30-34 år

Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 30-34 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 324 Heidi Starheim Løvaas Team fønix 1:31:24,9 +0:00
2 318 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening 1:34:16,6 +2:52
3 312 Helene Herje Ellingsen MOI 1:36:37,1 +5:12
4 347 Mari Arnøygard  Wedum Visit Jotunheimen 1:37:46,0 +6:21
5 336 Silvia Rasmusson Joh Birken Team Norgesgruppen 1:39:07,6 +7:43
6 4114 Katja Synsfjell   1:41:37 +10:13
7 334 Hanne Oustad Visma Consulting 1:42:00,5 +10:36
8 10085 Trine Kroken Karlsen Tyrili 1:42:35 +11:11
9 8052 Karen Hammer Peab BIL 1:42:48 +11:24
10 11153 Stine Roberg Aktiv mot kreft 1:43:34 +12:10
11 5000 Cathrine Andersen Odal SK 1:43:48 +12:23
12 354 Stine Haugen   1:44:14,4 +12:50
13 9079 Katrine Dretvik Sandbakk Bratsberg IL 1:44:48 +13:23
14 11278 Oda Midtlyng Klempe Team Bjørn 1:45:44 +14:20
15 9174 Rikke Bjerke BDO 1:45:59 +14:35
16 10263 Elise Rønholt kun for moroskyld 1:46:25 +15:00
17 8044 Anette Galåen EY Bil 1:47:04 +15:40
18 9188 Cecilie L'orsa Tveit   1:47:11 +15:47
19 10179 Kristine Vartdal   1:47:36 +16:12
20 11022 Beate Krefting Cappelen Peab BIL 1:47:49 +16:25
21 5190 Ingrid Larsen   1:47:55 +16:30
22 10160 Mia Skaaraas   1:47:58 +16:33
23 7091 Ingrid Aarflot Ryste Volda, Team Bankettpartner 1:49:24 +18:00
23 2014 Silje Marie Bolstad Åslia 1:49:24 +18:00
25 12152 Solveig Sahr Bergheim OPIL 1:49:42 +18:18
26 15144 Stine Myre Røsnes Kirkens bymisjon Drammen 1:50:12 +18:47
27 11142 Tonje Pettersen Sierra Cycle Club 1:50:49 +19:25
28 9107 Marianne Vodal   1:51:12 +19:47
29 8201 rita kiperberg   1:51:34 +20:10
30 10088 Tanja Christine Gaivoronski Klæbu Løpeklubb 1:51:52 +20:28
31 14020 Barbora Cejpkova   1:52:06 +20:41
32 9014 Tale Raddum Berntsen   1:52:17 +20:52
33 7071 Stine Marstein   1:52:35 +21:11
34 13175 Ingeborg Lindheim   1:52:43 +21:18
35 2093 Mina Lundborg Kolbukameratene IL 1:53:03 +21:39
36 12117 Anita Martinsen   1:53:32 +22:07
37 11224 Silje Aasen   1:53:33 +22:09
38 11113 Lone Martinsen Kopperud Lone vs. Kenneth 1:53:38 +22:13
39 7216 Ingrid Helsingeng NBIM/Norges Bank Idrettslag 1:54:14 +22:50
40 5019 Malene Bystrøm   1:55:09 +23:44
41 14072 Diana Moravek Eidanger idrettslag 1:55:45 +24:21
42 10057 Anita  Hilleren   1:56:47 +25:22
43 9136 Margrethe Kolstad   1:56:53 +25:29
44 13039 Katrine Hauglund   1:57:16 +25:52
45 8138 Ellen Vigen   1:57:19 +25:54
46 11103 Marie Krum   1:57:31 +26:06
46 13196 Sofie Skjeflo   1:57:31 +26:07
48 6091 Silje Hjelleset Volda 1:57:32 +26:07
49 10252 Sunniva Holstad Sivertsen Markane IL 1:57:48 +26:23
50 8091 Marita Lillekroken   1:57:49 +26:25
51 10133 Ann Helen Nordstrøm   1:57:54 +26:30
52 9145 Hanne Asp   1:58:08 +26:43
53 14258 Christina Sivertsen   1:58:16 +26:52
54 7195 Ragna Rom   1:58:28 +27:03
55 3188 Susanne Skarvang Karlsen   1:59:06 +27:41
56 15247 Trine Tøllefsen   1:59:56 +28:31
56 16020 Ragnhild Danielsen   1:59:56 +28:32
58 18067 Ane Hovdan   1:59:58 +28:34
59 3231 Tine Solbakken Team Fellor 2:00:04 +28:39
60 1113 Silje Bentzen Rieck Sofaknuserne 2:00:31 +29:07
61 15126 Åshild Ludvigsen   2:00:48 +29:23
62 14250 Anniken Lønhøiden PULS Kongsvinger 2:01:11 +29:47
63 13009 Eline Bjørgvik Jonsvatnet 2:01:19 +29:54
64 16234 Ane Tosterud Holte   2:01:56 +30:31
65 12062 Siri Storøy   2:02:01 +30:37
66 15215 Anne-Line Sommerdalen   2:02:04 +30:39
67 12079 Jeanette Østby   2:02:10 +30:45
68 7020 Jenny Dugstad   2:02:13 +30:49
69 1236 Mari Svendsen   2:02:37 +31:13
70 11148 Pernille Rein   2:03:01 +31:37
71 9086 Kristin Skasberg Grue 2:03:05 +31:41
72 17132 Ida Nyløkken   2:03:11 +31:47
73 14043 Ingrid Husdal #Muruvikingan 2:03:18 +31:54
74 1235 Anneli Rogstad   2:03:19 +31:55
75 16070 Helene Heia   2:03:44 +32:20
76 11195 Jorun Tennebø Team Tennebø 2:04:08 +32:44
77 12098 Pia Andersen Askevold   2:04:09 +32:45
78 16200 christine undrum Sierra Cycle Club 2:04:15 +32:50
79 16124 Sara Underland Mjelva   2:04:40 +33:16
80 18037 Monica Esse Morgenstjernene 2:05:10 +33:45
81 12105 Heidi Sand Ibenholt   2:05:20 +33:55
82 15067 Kristine Hernes Haugen   2:06:17 +34:53
83 16161 Silje Marita Saltvik Eggen Hovin il 2:06:29 +35:05
84 15124 Ingvild Eia Linnestad   2:06:33 +35:08
85 10194 Ida Erlandsen St. Olavs Hospital BIL 2:07:12 +35:47
86 20046 Sabrina Gjerstad Nielsen Kirkens bymisjon Drammen 2:07:25 +36:01
87 12003 Hege Larssen Bakken Smågnagerne 2:08:28 +37:04
88 18081 Sigrid Kambestad   2:09:15 +37:50
89 13112 Ida Margrethe  Tøndel   2:10:40 +39:15
90 16230 Anne Steffensen   2:10:51 +39:26
91 13193 Therese Hornsletten Hansen Trysil vgs 2:10:54 +39:30
92 10114 Anette Martinsen   2:11:41 +40:16
93 15034 Marie Lilleløkken   2:11:57 +40:33
94 14071 Kjersti Moen Implenia BIL 2:12:02 +40:38
95 16094 Isabel Jeanette Jotun Johansen   2:12:53 +41:28
96 16060 Eline Guren Sierra Cycle Club 2:13:01 +41:37
97 19005 Nina  Andersen Trappefolket 2:13:36 +42:12
98 16038 Heidi Fjellvang Team Fjellvang 2:13:52 +42:27
99 16039 Berit Fjøseide   2:13:56 +42:32
100 16157 Torunn Rønningen   2:14:10 +42:46
101 15069 Solveig Haugstad   2:14:57 +43:33
102 13158 Stine Holth Fjuk   2:15:35 +44:10
103 14254 Ida Caroline Gilberg   2:15:43 +44:18
104 17177 Anja Bekkemellem   2:15:56 +44:32
105 13032 Helen Gundersen   2:15:59 +44:34
106 9111 Tina Marie Østgård   2:16:28 +45:03
107 14182 Christine Hov   2:16:31 +45:06
108 9053 Yvonne Larsen Gården Bootcamp 2:17:14 +45:50
109 18054 Lisa Helen Hanssen   2:18:17 +46:52
110 3210 Karina Slette Team Norgeshus 2:20:25 +49:00
111 10090 Rita Kristoffersen Gjerstad IL 2:20:39 +49:15
112 20117 Josefine Gjerde Moe   2:21:20 +49:55
113 11233 Anne-Marie  Granaas Glade jenter 2:21:28 +50:04
114 15060 Ann-Helen  Halse Digitread AS 2:21:38 +50:13
115 14211 Kine  Gotfredsen   2:22:06 +50:42
116 18088 Else Kristine Lien   2:22:22 +50:58
117 10214 Carina Auset   2:22:33 +51:09
118 16087 Maria Trosten James   2:23:19 +51:55
119 17140 Kathrine Kronkvist   2:23:29 +52:05
120 15158 Pia Odden   2:23:43 +52:19
121 16187 Inger Strebel Grøv   2:24:45 +53:21
122 20096 Henriette Larsen   2:25:27 +54:02
123 9153 Lina Jenset Hjelset Sparebanken Møre 2:25:53 +54:28
124 20062 Sandra Hansen Harila   2:26:13 +54:48
125 16011 Elise Kulseth Muruvikingan Løpeklubb 2:26:19 +54:54
126 7198 Caroline Smittil Hasselgård   2:27:02 +55:38
127 19203 Renate Raabe   2:27:04 +55:40
128 15240 Anne-Merethe Bjørge Thue   2:27:17 +55:52
129 15122 Camilla Lindgren   2:27:37 +56:12
129 15123 Veslemøy Lindgren Lillehammer Skiklub 2:27:37 +56:13
131 19116 Lina Therese Olsson   2:28:08 +56:43
132 19058 May Kristin Hendset   2:28:58 +57:33
133 6223 Caroline  Olsen   2:30:11 +58:46
134 19194 Anja Vestergaard Jensen   2:30:48 +59:24
135 2094 Camilla Lundseng   2:31:42 +1:00:17
135 2107 Christine Mollan   2:31:42 +1:00:18
137 18113 Heidi Høgnes Rosenvinge Først til Jors 2:31:43 +1:00:18
138 19017 Carina Bjorøy   2:32:14 +1:00:50
139 20045 Lise Marie  Gabrielsen   2:32:34 +1:01:10
140 18168 Sunniva Øien Halvorsen   2:32:45 +1:01:20
141 20100 Hege Larssen Velva 2:33:44 +1:02:20
142 11156 Siri Eirin Nastad Ruste   2:34:01 +1:02:36
143 18094 Monica Løntjern   2:35:14 +1:03:50
144 18009 Mari Bekkestuen   2:35:15 +1:03:50
145 19087 Lene-Marie Røstad Landsdal   2:37:51 +1:06:27
146 11167 Marit  Skolmli Eiendomsmegler1 2:39:56 +1:08:32
147 13029 Ane Grønsberg   2:42:03 +1:10:38
148 18180 Ida Schive Muruvikingan Løpeklubb 2:42:06 +1:10:41
149 16097 Marina Kacarska EikaBil 2:43:41 +1:12:17
150 20056 Berit Hagen   2:44:08 +1:12:44
151 20158 Margit Tapio Svea   2:44:52 +1:13:28
152 17104 Jeanette Brenden   2:48:12 +1:16:47
152 17011 Monica  Brenden Blikom Vestre Trysil IL 2:48:12 +1:16:48
154 18193 Emilie Rye   2:48:50 +1:17:26
155 18027 Eirin S. Dybing   2:49:57 +1:18:32
156 20106 Monique Lorvik   2:50:41 +1:19:16
157 16173 Ida Margrethe Sletvold Sierra Cycle Club 2:50:48 +1:19:23
158 8227 Line Natalie  Kipland   2:51:25 +1:20:01
159 15202 Line Sigvartsen   2:51:55 +1:20:31
160 15133 Sunniva Marøy   2:52:41 +1:21:17
161 19204 Janne Stensrud   2:57:17 +1:25:53
162 16024 Monika Dahl   2:58:05 +1:26:40
163 18133 Karina Stakvik   2:58:28 +1:27:03
164 6099 Lisa Cathrine Hvitstein   2:59:47 +1:28:22
165 12067 Ina Søhus   3:00:35 +1:29:11
166 18073 Marte Johansen   3:05:30 +1:34:06


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +