Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Kvinner 35-39 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 35-39 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 349 Ida Nilsson Högby/MoonValley 1:20:17,4 +0:00
2 3224 Asta Ellingvåg Lyn Ski 1:31:48 +11:31
3 3100 Margrethe Pedersen Handelshøyskolen BI 1:34:37 +14:20
4 319 Åse Klinkenberg Hytteplan Sport 1:34:46,9 +14:29
5 1197 Marianne Pettersen   1:35:05 +14:48
6 1141 Mona Strande Bærum Vest Racing Team 1:35:20 +15:03
7 304 Eli Bueie   1:35:35,2 +15:18
8 2257 Petra Jacoby Spkl Rye 1:37:36 +17:19
9 357 Jori Mørkve Eldar 1:37:46,0 +17:29
10 3205 Live Kolstad Haanshus Lillehammer cykleklubb 1:39:07 +18:50
11 6116 Siw Helen Telhaug Eiken IL 1:40:14 +19:57
12 337 Karine Røstad Milslukern Sport 1:40:48,8 +20:31
13 5011 Mette Ottesen Bergh Team M & M 1:42:30 +22:13
14 10248 Anne Kristine  Engebretsen   1:42:38 +22:21
15 10231 Vibeke Stærkebye Nørstebø Trondheim Triatlonklubb 1:43:01 +22:44
16 7114 Thea Tollersrud Team Trimmen 1:43:25 +23:08
17 8009 Else Bay Team Baker Hansen 1:43:53 +23:36
18 6150 Anne Marthe Risdal   1:43:55 +23:38
19 3032 Ida Rakel Findalen   1:45:15 +24:58
20 7075 Kristina Myrstad Lommedalen 1:46:16 +25:59
21 8054 Solfrid Møllenes Haugen Telenor/Kondis 1:46:18 +26:01
22 6048 Hilde Wikesland Flaen   1:46:27 +26:10
23 10207 Kirsti Mengshoel Moelven IL 1:48:03 +27:46
24 6177 Renate Dullum Reitan Stjørdalsblink 1:48:44 +28:27
25 8089 Silje Lein   1:48:46 +28:29
26 10201 Lill-Ann Kildahl Handelsbanken 1:49:21 +29:04
27 9140 Randi Sunde   1:49:46 +29:29
28 8012 Oline Sofie Palsgaard Berget   1:50:37 +30:20
29 6040 Tone Merete Eriksen Lillehammer skiklubb 1:50:56 +30:39
30 9011 Vibeke Bakken   1:51:14 +30:57
31 11165 Eli-Karin  Sjåstad Åsebø Volda 1:51:32 +31:15
32 3053 Linda Hovde Skar-Hovde Runners 1:52:08 +31:51
33 10123 Tine Mikkelsen   1:52:18 +32:01
34 10253 Kjersti Holum-Jakobsen Næroset IL 1:52:59 +32:42
35 15172 Solveig Pladsen   1:53:12 +32:55
36 10134 Ane Snarud Olsen Trimklubben slekta 1:53:18 +33:01
37 4122 Karoline Valle Fylkesmannen i Møre og Romsdal 1:53:41 +33:24
38 11246 Ingunn S. Nagel-Dahl Glade jenter 1:53:56 +33:39
39 11216 Nina Østengen Glade jenter 1:53:57 +33:40
40 9101 Stine Trettebergstuen Norsk Tipping BIL 1:54:11 +33:54
41 6149 Unni Karin Moksnes Frosta 1:54:17 +34:00
42 2171 Anne Hilde S. Winther-Larssen   1:54:21 +34:04
43 9160 Rannveig Røstad Maihaugen bil 1:54:52 +34:35
44 13141 Maria Otterlei   1:54:58 +34:41
45 3168 Desiree Kristiansen Søre Osen IL 1:55:06 +34:49
46 11261 Tori Nedregård Økdal   1:55:43 +35:26
47 8033 Anne-Grethe Eiken Lommedalen 1:56:03 +35:46
48 9126 Hanna Maria Jones   1:56:16 +35:59
49 14155 Sarah Engan Johansen   1:56:40 +36:23
50 13147 Ida Nipen Egeland   1:56:43 +36:26
51 15129 Monica Løken   1:56:46 +36:29
51 9005 Hege Synnøve Arneberg Eggedal IL 1:56:46 +36:29
53 15209 Ellinor Wellum Skaar   1:58:11 +37:54
54 14130 Lene Johannessen Ringebu Fåvang Skiklubb 1:58:35 +38:18
55 11090 Anne Marit Kirkeng Østbygda IL 1:58:40 +38:23
56 7134 Ane Nordby   1:59:24 +39:07
57 11193 Anette Teigen   1:59:57 +39:41
58 15045 Hilde Ferstad   2:00:18 +40:01
59 15076 Synnøve Helland   2:00:50 +40:33
60 17173 Ingvild  Stensland   2:01:33 +41:16
61 10238 Ragnhild Høyem   2:01:53 +41:36
62 11207 Rebekka Marie Wathle   2:01:59 +41:42
63 16252 Hilde Vindspoll   2:02:22 +42:05
64 14181 Stine Christensen Holtet   2:02:23 +42:06
65 15078 Marita Hoff Bratsberg IL 2:02:32 +42:15
66 7044 Jane Nordby Hartman   2:02:38 +42:21
67 16259 Marie Helene Haavardsholm   2:02:56 +42:39
68 7194 Marion Ramberghaug   2:02:57 +42:40
69 10082 Tone Jøssund   2:03:01 +42:44
70 13136 Maiken E. Gabrielsen Trondhjems skiklub 2:03:04 +42:47
71 9152 Elisabeth  Helgeberg Grue 2:03:05 +42:48
72 7147 Siv Hofset   2:03:49 +43:32
73 19054 Iren Heier   2:04:45 +44:28
74 16227 Karin Aasheim Vågå IL 2:05:17 +45:00
75 12131 Line Dahl SpareBank 1 Gudbrandsdal 2:05:51 +45:35
76 14249 Kjersti Holt   2:05:53 +45:36
77 11047 Karin Franck-Nielsen Trysilgutten IL 2:06:31 +46:14
78 10111 Tereza Malirova Team Serlich 8.30 2:07:14 +46:57
79 13012 Linn Marie Bjørvik   2:07:22 +47:05
80 13120 Eirin Wiik Olaussen   2:09:13 +48:56
80 5109 Lena Sørsdal Driv 2:09:13 +48:56
82 14117 Ingrid Trøstheim Nes sportsklubb 2:09:36 +49:19
83 17182 Lene Holmen   2:09:52 +49:35
84 11196 Svanhild Tennebø Team Tennebø 2:10:37 +50:20
85 19072 Hilde Kittelsen   2:11:17 +51:00
86 14209 Cecilie Brindem   2:11:20 +51:03
87 14272 Ann-Helen Synstad Hommelvik 2:11:49 +51:32
87 8016 Katrine Brekke Borren EiendomsMegler 1 Midt - Norge 2:11:49 +51:32
89 15115 Stine Merete Larsen   2:11:52 +51:35
90 17067 Anne-Mari Samskott   2:11:54 +51:37
91 11192 Kjersti Elise Nastad Tangedal   2:12:23 +52:06
92 10204 Stine Lien FYK 2:12:33 +52:16
93 18095 Sarah Marbet   2:12:40 +52:23
94 16279 Anne Knudsen Allweiler AS 2:12:49 +52:32
95 15272 Eva-Linn Sondresen Høyte   2:12:50 +52:33
95 15222 Anne Mari Røsting Strand Merraholtet TF 2:12:50 +52:34
97 8043 Marie Fuglesang St.Olavs BIL 2:13:06 +52:49
98 14194 Tora Tollefsen Team Sprudle 2:13:16 +52:59
99 11227 Kristine Vea Kjølen   2:13:25 +53:08
100 16149 Jessica Pots   2:13:32 +53:15
101 12066 Gro Kvammen Sæter Øvre Surnadal IL 2:13:37 +53:20
102 16189 Evy Sunde Søre Ål IL 2:13:54 +53:37
103 10209 Anne Karin Røken Toten- Kranken CK 2:14:09 +53:53
104 14126 Guro Øsebak   2:14:17 +54:00
105 14196 Gry Vangen   2:14:20 +54:03
106 18062 Emiliana Hjelmervik   2:15:24 +55:07
107 15146 Marianne  Møller-Hansen   2:15:45 +55:28
108 19077 Heidi Klerck Hansen   2:16:25 +56:08
109 16185 Gerd Storli   2:16:33 +56:16
110 13194 Gerd Johanne Hestnes Byåsen veteran 2:17:10 +56:53
111 19137 Tonje Isabell Sandø   2:17:23 +57:06
112 14095 Eline Bragedatter Seljeflot Born to run 2:17:45 +57:29
113 1068 Beate Kalseth Sofaknuserne 2:17:47 +57:30
114 14145 Yvonne Nerland Frøhaug   2:18:15 +57:58
115 11172 REBECCA SLETTEN Lovisenberg B.I.L. 2:19:35 +59:18
116 18092 Trine Lunde NRVA/Søndrerypene 2:19:37 +59:20
117 7171 Renate Knudsen   2:19:54 +59:37
118 18016 Ingvild Bjørkerot Først til Jors 2:20:01 +59:44
119 19155 Ragnhild Storrønning   2:20:03 +59:46
120 14263 Agnieszka Papierska Mork IL 2:21:18 +1:01:01
121 11144 Monica Nyborg Glade jenter 2:21:25 +1:01:08
122 16116 Lisa Kristina Lunde   2:22:47 +1:02:30
123 16181 Ragnhild Stadheim Sunnylven IL 2:22:53 +1:02:36
124 11145 Arin Rasheed   2:23:59 +1:03:42
125 19071 Christina Kalstø   2:24:07 +1:03:50
126 16059 Elin Gulbrandsen   2:24:59 +1:04:42
127 17057 marie Nordhagen   2:25:02 +1:04:45
128 14177 Linda Evensen Ingdal Locos 2:25:19 +1:05:02
129 3182 Brith Marita Nybakk Ekornhol   2:25:38 +1:05:21
130 16046 Laila Gerhardsen   2:26:43 +1:06:26
131 17123 Caroline Bøe   2:27:02 +1:06:45
132 12043 Linda Kristengård Skyttemyr   2:27:30 +1:07:13
133 7190 Camilla-Charlotte Langhus   2:28:17 +1:08:00
134 19186 Aileen Olsen Røseth SsangYong Norge 2:28:25 +1:08:08
135 6020 Hanne Høgset Torvikbukt IL 2:29:08 +1:08:51
136 10115 Helene Martinussen   2:29:37 +1:09:20
137 14270 Katrine Aasbakken   2:30:08 +1:09:51
138 18202 Unn-Elisabeth Tofthagen   2:31:00 +1:10:43
139 6010 Anette Andresen   2:33:12 +1:12:55
140 17014 Hanne Bø Stenberg   2:35:04 +1:14:47
141 19089 Beate  Langholmen   2:35:33 +1:15:16
142 11277 Anette Stanwick  Bårnås   2:35:59 +1:15:42
143 16202 Ann-Kristin Vangberg Garmo IL 2:37:49 +1:17:32
144 18029 Rina Dæhlen   2:38:05 +1:17:48
145 1193 Christine Wesche Kalseth Sofaknuserne 2:39:37 +1:19:20
146 17143 Mari Tollefsen Team Sprudle 2:40:27 +1:20:10
147 19040 Gudrun Eid Fremstad   2:40:40 +1:20:23
148 12156 Anja Bye   2:41:13 +1:20:56
149 18011 Ingrid Cecilie Bergersen   2:41:46 +1:21:29
150 19030 Nina Dahl   2:42:37 +1:22:20
151 15092 Bjørg Astrid Johannessen   2:44:08 +1:23:51
152 13201 Miriam Øversjøen Hoppensprett 2:49:17 +1:29:00
153 17022 Kristin Fossum Ingen 2:49:20 +1:29:03
154 8088 Marianne Larsen   2:51:25 +1:31:08
155 18079 Mailen  Jørgensen   2:51:30 +1:31:13
156 13172 Ingvild Vik Bærum kommune 2:53:07 +1:32:50
157 19124 Ingvild Staldvik Rist   2:54:16 +1:33:59
158 17056 Marit Moen   2:55:05 +1:34:48
159 20165 Heidi Tovdal   2:56:09 +1:35:52
160 17129 Christine Bjerkeland Lund   3:00:38 +1:40:21
161 17185 Bente Eriksen   3:02:16 +1:41:59
162 19158 Benedikte Svardal UBIL 3:04:34 +1:44:17


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +