Resultater Birkebeinerløpet 2018 - Kvinner 40-44 år



Birkebeinerløpet - 21 km (halvmaraton)
Lillehammer, Oppland - 9. juni 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp, maratonløp, terrengløp

Resultatliste Klasse Kvinner 40-44 år - Uoffisielle resultater
Grunnet puljestart kan plassiffer endres utover dagen

Plass Startnr Navn Klubb Tid Diff
1 2141 Elin Tora Hoel Sjaastad Gjerdrum il ski 1:35:05 +0:00
2 320 Hanne Kristiansen Bøler IF Friidrett 1:36:43,8 +1:38
3 2117 Stine Nordsveen Fik Orion 1:36:57 +1:52
4 311 Heidi Rognli Heimdal Bardu il 1:37:05,1 +2:00
5 330 Iren Nordal Midsund IL 1:37:10,1 +2:05
6 308 Tone Fløttum Fet friidrettsklubb 1:38:13,0 +3:07
7 5006 Marthe Bakken   1:38:57 +3:52
8 7070 Klara Lyngnes Festesonen 1:39:34 +4:29
9 303 Hilde Borkmo Namdal Løpeklubb 1:40:08,3 +5:03
10 3167 Silje Hovdenak Manndalen UIL 1:40:10 +5:05
11 3157 Hanne Westerheim Danielsen Vang skiløperforening 1:40:14 +5:09
12 3054 Inger Lise Hystad   1:41:01 +5:56
13 3234 Marie Waagan   1:42:41 +7:36
14 6122 Karine Anette Orset Klæboe Vindafjord IL 1:43:01 +7:55
15 5076 Marthe Tøsse Løvseth Lillehammer ck 1:43:08 +8:03
16 4156 Heidi Tronbøl Spk RYE 1:43:21 +8:16
17 7180 Kari Vik Eines Tollernes IL 1:43:29 +8:24
18 7119 Frida Viken Von Brasch team Bjørknes 1:43:52 +8:47
19 5120 Thea Vigen   1:43:57 +8:52
20 10116 Trude Matberg Ekne IL 1:44:23 +9:18
21 6168 Johanne Haugen Lillehammer ro- og kajakklubb 1:44:41 +9:36
22 5154 Pia Selmer-Hansen   1:45:23 +10:18
23 7111 Eva Sæterbø Bæverfjord IL 1:46:20 +11:15
24 7224 Camilla Møllerløkken Østensen Søre Ål IL 1:47:00 +11:55
25 9193 Birte Træthaug Søre Ål IL 1:47:49 +12:44
26 7225 Lena Ryen   1:48:07 +13:02
27 4079 Åste Narmo Lovisenberg Diakonale Sykehus 1:48:32 +13:27
28 3033 Stine Finnestrand   1:48:49 +13:44
29 9060 Elisabeth Mannion Ullensaker/kisa friidrett 1:48:57 +13:52
30 9179 Henriette Frisenberg Sundgaard Søre Ål IL 1:49:29 +14:24
31 16233 Kimberley Hatfield HSI 1:49:49 +14:44
32 8196 Tone Helgerud Erichsen Heming 1:50:00 +14:55
33 7079 Gunhild Nytrøen Lyn Ski 1:50:12 +15:07
34 6137 Inga Rybak   1:50:16 +15:11
35 8232 Hanne Monica Storhagen   1:50:34 +15:29
36 7154 Anniken Lorvik Byåsen IL 1:50:52 +15:47
37 9132 Hege Brenden   1:51:35 +16:30
38 9065 Hanne Markussen Myhr Gåping il 1:51:45 +16:40
39 10190 Linda Aasbø Trollheimen Sykkelklubb 1:51:52 +16:47
40 11272 Lene Måseidvåg Crossfit Langevåg 1:52:08 +17:03
41 10035 Kjersti Ervik   1:52:21 +17:16
42 4073 Monika Merket Støren 1:52:57 +17:51
43 11064 Siri Haugnes   1:53:01 +17:56
44 13020 An-Magritt Eide   1:53:07 +18:01
45 3150 Ane Øyen Skaubygda IL 1:53:26 +18:21
46 14248 Guro Strand Rønnestad Lillehammer Skiklub 1:53:59 +18:54
47 8206 Line Ramsrud   1:54:25 +19:20
48 10021 Anette Buljo Nesseby IF 1:54:30 +19:25
49 11101 Camilla Jørgensen   1:54:33 +19:28
50 15152 Tone Nilsen   1:55:22 +20:16
51 8188 Ragnhild Skundberg Biri IL 1:55:31 +20:26
52 11062 Helena Oladottir Haugbo Lovisenberg bedriftsidrettslag 1:56:34 +21:29
53 9091 Solveig Stranden Oslo 1:56:38 +21:33
54 12134 Anita Olsrud Tieto 1:56:40 +21:35
55 12000 Ida Adren Stokke 1:56:48 +21:43
56 10043 Rakel Fougner SK Rye 1:56:56 +21:51
57 8215 Bente Konst Stokke 1:57:14 +22:09
58 12113 Monika Eriksson Stadsbygd il 1:57:25 +22:20
59 10158 Elin Nordli Tussa Bar 1:57:42 +22:37
60 15234 Ulla Marie Soini Skibotn IL 1:58:01 +22:56
61 5129 Thuy Kathy Duong Skjetten Svømming 1:58:04 +22:59
62 11232 Mari Gjerde Lillehammer Skiklub 1:58:13 +23:08
63 13051 Hilde Jarstadmarken   1:58:34 +23:29
64 7139 Monica Cae   1:59:03 +23:57
65 11011 Anne grete Botten   1:59:09 +24:04
66 11067 Ane Ingeborg Heskestad   1:59:21 +24:16
67 12100 Kari Buskenes   1:59:41 +24:36
68 13133 Annette Hessen Bjerke   2:00:09 +25:04
68 13146 Kjersti Grøtta Vetvik   2:00:09 +25:04
70 15082 Kirsti Homme Øvrevoll Hosle IL 2:00:58 +25:53
71 8170 Tonje Nilsen St.Olavs Hospital BIL 2:01:06 +26:01
72 12001 Tove R.  Alsvik   2:01:15 +26:10
73 11252 Mette Pettersen   2:01:25 +26:20
74 13014 Johanna Brandsegg CK Elverum 2:01:58 +26:53
75 15048 Anne Jenny  Flenstad   2:02:06 +27:01
76 15051 Heidi  Funderud Bane NOR BIL 2:02:11 +27:06
77 12096 Trine Helen Vollelv   2:02:19 +27:14
78 13152 Hanne Torp   2:02:53 +27:48
79 10243 Eva Ulset   2:02:56 +27:51
79 12132 Heidi  Fagervoll-Stavik Bris Trening 2:02:56 +27:51
81 10192 Vivian Skjeie Bergen Triathlonclub 2:03:18 +28:13
82 12071 Silje Sofie Tellevik   2:03:26 +28:20
83 15008 Randi Aune-Steinacher Nøtterøy 2:03:32 +28:27
84 15074 Marianne Heksem   2:03:36 +28:31
85 12102 Cecilie Meland Ekeland NIF 2:03:52 +28:47
86 10276 Ragnhild Vinsnesbakk Flatås il 2:04:37 +29:32
87 14148 Beate Hagen Damenes løpegruppe 2:05:01 +29:56
88 11243 Trine Lise Lind   2:05:08 +30:03
89 16204 Venche Vårum Stadsbygd il 2:05:15 +30:10
90 11260 Karin Gjerde Viddal   2:05:37 +30:32
91 16144 Sissel Heramb Tangen   2:05:57 +30:52
92 16139 Silje Nødtvedt HSI 2:06:05 +31:00
93 19039 Vanja Almåsbro Formo   2:06:21 +31:16
94 9124 Stina Helmen   2:06:23 +31:18
95 14261 Siv Aina Tofte Øti 2:06:40 +31:35
95 9138 Karoline Steenbuch Lied Aktiv mot kreft 2:06:40 +31:35
97 16152 Jannecke Tobiassen   2:07:07 +32:02
98 11181 Anne Berit Strøm Flatås il 2:07:09 +32:03
99 15084 Cathrine Fossum Hovdan   2:07:12 +32:07
100 15009 Vivi Bakkeheim   2:07:13 +32:08
101 3136 Marianne Berg  Tollefsen   2:07:14 +32:09
102 11147 Monica Refsnes Eiendomsmegler 1 MidtNorge 2:07:22 +32:17
103 14078 Trude Nordli   2:07:46 +32:41
104 16014 Gunn Brenden Larsen Tussa Bar 2:08:19 +33:14
105 6153 Ingebjørg Nachtnebel Pollen   2:08:36 +33:31
106 11132 Margrete Haram St.Olavs hospital 2:08:49 +33:44
107 14120 Marianne Warål Kristiansen   2:09:00 +33:54
108 17026 Sølvi Karin Halleland   2:09:22 +34:17
109 14046 Elisabeth Høystad   2:09:59 +34:54
110 15175 Kirsi Puoliväli   2:10:10 +35:05
111 16239 Eivor Løkken   2:10:11 +35:06
112 17135 Rønnaug Sulheim   2:11:18 +36:13
113 17108 Mariann Staxrud Utstumo   2:11:30 +36:25
114 11265 Hilde Brobakken Snertingdal if 2:11:43 +36:38
115 11037 Lene Ørving Eriksen Fokus Klinikk 2:11:58 +36:53
116 14226 Ingeborg Camilla Sylling   2:12:11 +37:06
116 10080 Birgit Judin Klubben AS/ Puls Flisa AS 2:12:11 +37:06
118 16238 Elina Krantz   2:12:32 +37:27
119 15142 Elin Mydland Nilsen   2:12:33 +37:28
120 10031 Sidsel Emilsen   2:12:50 +37:45
121 6104 Tone Lise Johannessen Moelven IL 2:12:54 +37:49
122 5216 Cathrine Lorentzen   2:12:58 +37:53
123 17017 Beate Carolin   2:13:14 +38:09
124 10129 Sissel Mathisen   2:13:17 +38:12
125 11225 Tove Berg Blaker IL 2:13:24 +38:19
126 15063 Anette Hartviksen CK Elverum 2:13:30 +38:25
127 6165 Sussan Nysveen   2:14:28 +39:23
128 15073 Tonje Heiestad   2:14:54 +39:49
129 11249 Siw Norheim-Martinsen   2:15:02 +39:57
130 16263 Tone Merete Myhre   2:15:16 +40:11
131 16112 Hilde Leine   2:15:35 +40:30
132 14239 Veronica Eftevåg   2:15:41 +40:36
133 15232 Stine-Lill Svenningsen Åslia skilag 2:16:02 +40:57
134 17048 Hanne Kvalshaug   2:16:06 +41:01
135 15260 Linda Aukan Glørstad Hitra IL 2:17:38 +42:33
136 16142 Stine Feiring Olsen Konnerud IL/ Stiv i leggen 2:17:47 +42:42
137 16042 Kristine Frydenlund Konnerud IL 2:17:48 +42:43
138 14203 Eli Mauseth Hope Fritid@EVRY Trondheim 2:18:07 +43:02
138 14204 Camilla Tenvig Pedersen   2:18:07 +43:02
140 4224 Åse-Karin Skogen Hauge   2:18:36 +43:31
141 12136 Fride Tennebø   2:19:03 +43:58
141 16182 Hilde Steinbakken   2:19:03 +43:58
143 10261 Elisabet Myhre   2:19:21 +44:16
144 15245 Hanne Strøm Trønnes Hitra Løpeklubb 2:19:55 +44:50
145 18138 Marita Strømstad Glettefjell Runners 2:20:54 +45:48
146 16125 Camilla Lee Maana   2:21:16 +46:11
147 11169 Tone Moe Skulstad   2:21:45 +46:40
148 15070 Maria Therese  Dyrhaug Team Dyrhaug 40+ 2:21:54 +46:49
149 16265 Tone Nyeng Stadsbygd il 2:21:59 +46:54
150 18050 Monica Halvorsen Åsmarka IL 2:22:45 +47:40
151 16221 Janne Vaeng   2:23:03 +47:58
152 19090 Charlotte Larsåsen   2:23:16 +48:11
153 18127 Therese Lien Smenes Selje Challenge 2:23:39 +48:34
154 18028 Marit Dyrendahl   2:25:01 +49:56
155 18185 kjersti westvik-johari   2:25:08 +50:03
156 17034 Kristin Indredavik   2:25:35 +50:30
157 17084 Hege Torkilsrud Frogner IL 2:25:53 +50:48
158 15196 Janne Røsås   2:26:14 +51:09
159 16016 Kristin Brænden   2:26:15 +51:10
160 19032 Eva Danielsen Kvikkstepp 2:26:22 +51:16
161 7018 Christine Noreng Dahl   2:27:07 +52:02
162 19150 Sarah Grindvold Snedal   2:27:11 +52:06
163 18091 Stina Merethe Lund   2:29:40 +54:35
164 1212 Marit Bentzen Sofaknuserne 2:29:46 +54:41
165 17088 Mari Elisabeth Wetlesen   2:29:51 +54:46
166 16167 Marte Rønneberg Furuheim   2:30:10 +55:05
167 15230 Lene  Sundet Stensrud   2:30:12 +55:07
168 15042 Hege Kristin Evensen   2:30:13 +55:08
169 17187 Beate Halvorsen   2:30:43 +55:38
170 19103 Rita Mossing Tema Regnskap Jessheim AS 2:30:53 +55:47
171 19021 Hanne Marit Holst Breivold   2:31:25 +56:20
172 19213 Elin Rønningen   2:32:01 +56:56
173 10241 Bente Skjelstad   2:32:10 +57:05
174 14222 Anne Kjersti Olsvik Pampene 2:32:12 +57:06
175 19147 Line Hatlen Skovdahl   2:33:45 +58:40
176 15248 Nina Tøndel Bratsberg IL 2:34:05 +59:00
177 20072 Jannice Horrigmoe   2:34:21 +59:16
178 12013 Dina Bråthen Skanska Aktiv 2:34:24 +59:19
179 17050 Johanne Lier   2:34:32 +59:27
180 17176 Mette Skjæret   2:34:58 +59:53
181 16140 Kine  Nøstvold Saturday Queens 2:35:11 +1:00:06
182 3113 Grethe Skar Skar-Hovde Runners 2:35:57 +1:00:52
183 18033 Kristin Eriksen   2:36:19 +1:01:14
184 15094 Hilde Ringø Johansen   2:37:07 +1:02:02
185 9167 Birgit Grimstad Friskis og Svettis 2:38:43 +1:03:38
186 6152 Bente Skrøppa Allergodt Tor Erling Johansen 2:38:51 +1:03:46
187 19037 Mette Emilsen SsangYong Norge 2:39:13 +1:04:08
188 18026 Mette De Korte   2:40:11 +1:05:06
189 18030 Lise-Merete Eftedal   2:41:12 +1:06:07
190 20114 Elisabeth  Marøy   2:41:14 +1:06:09
191 18186 Cecilie Andersen   2:41:16 +1:06:11
192 4226 Hauge Inger-Lise   2:42:00 +1:06:55
193 8178 Elin Sønderland Team Bjerke 2:46:14 +1:11:08
194 18024 Cecilie Buaas   2:48:11 +1:13:05
195 15016 Tanja Birkely   2:50:32 +1:15:27
196 19191 Lene Bonsak   2:54:40 +1:19:35
197 15058 Eva  Gulliksrud   2:55:19 +1:20:14
198 19201 Anne Lene Flata Killingstad   2:55:44 +1:20:39
199 20188 Katharina Semb   2:56:09 +1:21:04
200 16054 Lise Tverå Gran   2:59:47 +1:24:42
201 19216 Siri Ingvild  Hofskelrud   3:06:38 +1:31:33
202 6008 Siv Andersen Gla’ Laksene 3:12:52 +1:37:47
203 19065 Anne Sofie Madsø Jacobsen   3:24:12 +1:49:06
204 19098 Elin Martinsen   3:28:08 +1:53:03
205 17010 Marita Bredalen   3:30:25 +1:55:20


Se våre sider for Beitosprinten:
* Alle resultater| Startlister| Smøretips| Program| Værvarsel